WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

VA 9 2010

QUATTRO Partnachklamm

QUATTRO Partnachklamm ur.11.03.2008 (nr SZ 2216142, nr tat. P-C 8376) syn VA1 ZAMP Thermodos i ORA Müdesheimerland to pies absolutnie w typie swojego wspaniałego i legendarnego ojca, duży i silny, bardzo dobry typ i wyraz podkreślony bardzo dobrą głową która jest męska i bardzo dobrze uformowana, zaznaczona maska, ciemne oko, bardzo dobry pigment, wysoki kłąb, prosty i mocny grzbiet zakończony zadem o bardzo dobrym ułożeniu i długości, kątowanie kończyn przednich i tylnych bardzo dobre, klatka piersiowa o prawidłowej budowie i głębokości, prosty front, w ruchu wykazuje pełne siły przestrzenne chody z bardzo swobodnym wykrokiem i mocnym posuwem.

QUATTRO Partnachklamm prowadzi linię: ZAMP Thermodos – QUANTUM Arminius – DUX della Valcuvia – MAX Logia Mercanti – VISUM Arminius – JECK Noricum – ODIN Tannenmeise – QUANDO Arminius i jest psem następująco zinbredowanym:

Max Loggia dei Mercanti (4-4)
Visum Arminius (5-5,5)
Jeck Noricum (5-5)

         QUATTRO Partnachklamm na Światowej Wystawie Owczarków Niemieckich w roku 2009 został pokazany w klasie młodzieży 12-18 miesięcy. Wygrywając wszystkie wystawy przed najważniejszą wystawą roku był prawie pewnym kandydatem do zwycięstwa i tak tez się stało. Sędzia tej klasy przyznaje QUATTRO Partnachklamm tytuł SG1 i Zwycięzcy Świata Młodzieży 2009 roku. W roku 2010 występując już w klasie użytkowej zalicza bardzo udany debiut. Wchodzi z marszu do elitarnej grupy VA. Ostatecznie zostaje ustawiony na pozycji VA9. Jest synem legendarnego i wspaniałego ZAMP-a Thermodos i należy wierzyć że będzie dobrym kontynuatorem linii swojego ojca. Dodatkowo QUATTRO Partnachklamm jest ze strony matki zabezpieczony między innymi przez URSUS-a i MAX-a della Logia Mercanti. Posiada inbred nie zbyt często spotykany tj na 3-ch kolejnych przodków: Max – VISUM – JECK. Dalsza kariera wystawowo-hodowlana stoi przed nim otworem. Poczekajmy na jej efekty.

QUATTRO Partnachklamm podczas Sieger 2010: http://www.youtube.com/watch?v=mIXSdcznalc

QUATTRO Partnachklamm swoje pierwsze dzieci powinien pokazać na wystawie światowej w roku 2011 w klasie młodzieży. Jest prawdopodobne że być może pokaże również wtedy już swoją pierwszą grupę hodowlaną która była by wystawiona w najwcześniejszym z możliwych okresów. Będzie na pewno krył suki z tzw. górnej półki i dostanie się do krycia to bardzo duży problem dla wszystkich. Powodzenia w negocjacjach z właścicielem!

Dzieci QUATTRO Partnachklamm można zobaczyć tutaj:

http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/progeny_pictures/550866.html

QUATTRO Partnachklamm posiada: wyszkolenie SchH3, HD-normal, ED-normal, DNAgpr, Kkl.1


Rodowód:

ZAMP Thermodos

QUANTUM Arminius

DUX della Valcuvia

ONLY Wutachtal

UTE Thermodos

ESKO Danischen Hof

JOLA Thermodos

ORA Müdesheimerland

EURO Media

URSUS Batu

ASCONA Media

HANKA Müdesheimerland

Mischalands SIMON

ASSI Müdesheimerland

Pełny rodowód można zobaczyć tutaj:

http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/pedigree/550866.html

Copyright & design by daltonptojekty2002-