WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

VA

VA 7 - 2007

VA 5 - 2008

Ingodds AGASSI 

Ingodds AGASSI ur.07.10.2003 syn VA GHANDI Arlett i Ingodds NODESSA to pies duży, silny, pełrn męskiego wyrazu, bardzo dobry męski typ, bardzo męska głowa, bardzo dobry pigment, bardzo dobre proporcje budowy, wysoki kłąb, bardzo harmonijna li silna inia grzbietu, bardzo dobra długość i ułożenie zadu, bardzo dobre kątowanie kończyn przednich i tylnych, prosty front, bardzo dobra witalność, wykazuje chody pełne siły i niezmordowania z bardzo dobrym wykrokiem i posuwem. Ten pies z norweskiej hodowli jest Zwycięzca Klubu Juniorów Szwecji i Norwegii. Został również Championem Skandynawii. 

Ingodds AGASSI prowadzi linię: GHANDI Arlett – URSUS Batu – HOBBY Gletchertopf – JECK Noricum – ODIN Tannenmeise – QUANDO Arminius i jest następująco zinbredowany:

CELLO Romerau 5-5,5

Ingodds AGASSI na Światowej Wystawie Owczarków Niemieckich w roku 2005 został pokazany w klasie juniorów i ustawiony na pozycji SG25. W klasie użytkowej został pokazany w roku 2006 zajmując miejsce V14. Rok później wchodzi po raz pierwszy do klasy VA na pozycji VA7. W roku 2008 awansuje o kolejne 2 lokaty jako VA5. Ingodds AGASSI jest czołowym przedstawicielem swojego ojca zasłużonego dla hodowli GHANDI-ego Arlett (odszedł 1.12.2008). Dzięki GHANDI za to co dałeś hodowli owczarka niemieckiego na świecie!

Pierwszą grupę potomków Ingodds AGASSI na wystawie światowej pokazał w roku 2007. Grupa pokazana w roku 2008 składała się z 15 potomków z czego kilka w klasie użytkowej. W grupie składającej się z 5 psów i 10 suk można było zobaczyć wyraźne różnice płci pomiędzy psami i sukami, mocny kościec, dobre linie grzbietu, dobre piętno płci, dobry aparat ruchu i ogólną prezentację. Dzieci Ingodds AGASSI-ego zdobyły:

V 55 Cimon Portaner (Ingodds Agassi - Uzzi Portaner)
V 66 Bruno Campaluna (Ingodds Agassi - Amy Dacon)
V 73 Kupfer Dylan (Ingodds Agassi - Leri Odessa)
V 7 Vienna Heinrichplatz (Ingodds Agassi - Ghana Heinrichplatz)
V 44 Kupfer Duches (Ingodds Agassi - Leri Odessa)
V 46 Bonny Fuchsbachtal (Ingodds Agassi - Ronja Portaner)
SG 20 Katja Urko-Wima (Ingodds Agassi - Jakudsa Astra Glorija)
SG 139 Rewyrs Elvira (Ingodds Agassi - Ingodds Ramona)
SG 86 Zindor v. Noort (Ingodds Agassi - Endrefalva Toshiba)
SG 100 Leri Flora (Ingodds Agassi - Leri Gisela)
SG 167 Britana Noort (Ingodds Agassi - Endrefalva Shayen)

Ingodds AGASSI posiada: wyszkolenie Sch3, HD-A, ED-normal, DNA gpr.

Rodowód:

GHANDI Arlett

URSUS Batu

HOBBY Gletchertopf

VERENA Batu

WENDRINA Kahler Heide

NICCO Arlett

GUGIA Kahler Heide

Ingodds NODESSA

UNTOX Ducati

XANDOR Tronje

JOSKA Ducati

Ingodds HOLLIS

BRAVOS Steggen Haus

Ingodds AZISSE

Copyright & design by daltonptojekty2002-