WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

Zdjęcie dnia

Zapraszamy do skorzystania z nowej darmowej oferty serwisu "Jacentus". Każdy może umieścić na >>stronie głównej serwisu>>> zdjęcie pod warunkiem, że jest jego autorem i fotografia w jakikolwiek sposób związana jest z tematyką tej strony. Nazwa "zdjęcie dnia" jest umowna ponieważ zmiana fotki odbywać się będzie przy każdej aktualizacji strony. zdjęcia przesyłać na adres: zdjeciednia@jacentus.com Prosimy także aby przesyłane pliki miały szerokość 400 pikseli - w takim rozmiarze umieszczane będą na stronie. Nie ma limitu ilości przesyłanych zdjęć. Zdjęcia będziemy umieszczać w kolejności ich przysyłania. Wyjątek może stanowić duża ilość fotografii otrzymana od jednej osoby. Zdjęcia mniejsze niż wyżej podany wymiar, słabe jakościowo (z telefonu komórkowego), lub niezwiązane z tematyką serwisu nie będą publikowane. Wymagane dane to tytuł zdjęcia oraz imię i nazwisko autora - bez tych danych zdjęcia nie będą zamieszczane! Nie będą publikowane tytuły typu: "Hodowla *** poleca szczenięta" lub podobne które mają charakter ogłoszenia lub reklamy. W przyszłości z najładniejszych zdjęć powstanie Galeria Czytelników Serwisu Jacentus. 

SPONSOREM ZDJĘCIA DNIA JEST

Wysyłający zdjęcie oświadcza, że jest jego autorem. Prowadzący serwis nie biorą odpowiedzialności za sprawy związane z prawami autorskimi lub ew. wykorzystaniem prezentowanych zdjęć przez osoby trzecie.

post scriptum

:

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy wysyłają fotki do zdjęcia dnia! Jak już informowaliśmy do końca roku zamieszczamy wszystkie nadesłane zdjęcia (wyjątek mogą stanowić prace bardzo do siebie podobne przysłane przez jednego autora - w takim wypadku postępujemy tak, jak wydaje się nam że powinniśmy postąpić - wybieramy jedno - naszym zdaniem najlepsze. Kolejność ukazywania się zdjęć w serwisie jest taka sama jak kolejność przysyłania ich do nas. Otrzymaliśmy bardzo dużo zdjęć więc prosimy aby cierpliwie czekać na swoją kolejkę i nie martwić się, że z jakichś przyczyn fotografia została odrzucona. Po nowym roku, z wszystkich zaprezentowanych w serwisie prac wybierzemy najładniejsze i umieścimy w galerii "Zdjęcia dnia 2006".

 

Copyright & design by daltonptojekty2002-