Klasa użytkowa psów/ +24M males
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
V 1 Yoris vom Osterberger-Land (Asap v. Aldamar - Carmen vom Drei Birkenzwinger)
V 2 Hachiko vom Messina (Nero v. Ghattas - Honey vom Messina)
V 3 Kronos von Klobenwalde (Cyrus vom Osterberger-Land - Gloria von Klobenwalde)
V 4 Gino de Bahia de Cromys (Schico de Bahia de Cromys - Ronda de Bi Lagun)
V 5 Sandor vom Türkenkopf (Veneze Raul - Urmel vom Türkenkopf)
V 6 Kan Varmenberg (Team Marlboro Hilton - Lindy v. Haus Tchorz)
V 7 Rodrigo Mavic Poland (Larry vom Bierstadter Hof - Lisi Mavic Poland)
G 1 Nero vom Bullerjahn (Cliff vom Schloßsee - Iva vom Bullerjahn)
Klasa użytkowa suk / +24 females
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
V 1 Dori vom Holtkämper Hof (Henko vom Holtkämper Hof - Oana vom Holtkämper Hof)
V 2 Quina von Lacroz (Veneze Raul - Osaka von der Rheinhalle)
V 3 Quendy vom Haus Kathleen (Gary vom Hühnegrab - Via vom Merlin)
Klasa juniorów psów / 18-24M males
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
SG 1 Orlando vom Messina (Willy vom Kuckucksland - Xanga vom Messina)
Klasa juniorów suk / 18-24M females
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
SG 1 Orly vom Osterberger-Land (Cyrus vom Osterberger-Land - Orly v.d.
Zomerdijkslanden)
SG 2 Doris v.d. Salehof (Cyrus vom Osterberger-Land - Dunja v. Aurelisbrandt)
SG 3 Conny aus Breitscheid (Sastor vom Hühnegrab - Carlina vom Winnloh)
SG 4 Quaba vom Zellwaldrand (Asap v. Aldamar - Nicole Kidman del Vento Grecia)
SG 5 Yoko Mavic Poland (Kampus vom Drei Birkenzwinger - Limba Mavic Poland)
SG 6 Henna vom Teterower Hechtjungen (Jogi vom Ganzkower Schloß - Vara vom
Kuckucksland)
SG 7 Toffee von der Grafenburg (Lenin von der Grafenburg - Iwanka von der Grafenburg)
SG 8 Coca-Cola aus Breitscheid (Sastor vom Hühnegrab - Carlina vom Winnloh)
Klasa młodzieży psów / 12-18M males
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
SG 1 Io di Casa Luca (Gary vom Hühnegrab - Dana di Casa Luca)
SG 2 Vincent vom Haus Kathleen (Hachiko vom Messina - Dori vom Holtkämper Hof)
SG 3 Izzy v. Naisshof (Izmir v. d. Alexander - Goldy v. Naisshof)
Klasa młodzieży suk / 12-18M females
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
SG 1 Sansa vom Osterberger-Land (Yoris vom Osterberger-Land - Amy vom Osterberger-
Land)
SG 2 Era v. Team Edelweiss (Draco v. Roosvec - Leni vom Türkenkopf)
SG 3 Cookie di Terra Scura (Hugo v. Radhaus - Unica di Casa Cesira)
SG 4 Mette vom Lausitzer Seenland (Nero v. Ghattas - Jade vom Lausitzer Seenland)
SG 5 Utha vom Messina (Hachiko vom Messina - Valentina vom Messina)
SG 6 Rita Varmenberg (Norbi v. Haus Tchorz - Dania v. Haus Tchorz)
SG 7 Cleo vom Sandersdorfer Wäldchen (Raschano von Sankt Raphael - Quina de Cuatro
Reinas)
SG 8 Hanni von der Burg Stolpen (Ups von Hildchensruh - Cleopatra von der Burg
Stolpen)
G 1 Xantia aus Mecklenburg (Henry Latmon - Queen aus Mecklenburg)
G 2 Knurri's Hel (Knurri's Arry - Knurri's Netti)
G 3 Queen vom Bullerjahn (Nox von Trogida - Fee vom Bullerjahn)
Klasa młodzików psów / 9-12M Males
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
VV 1 Nigel v. Arkona Park (Rodrigo Mavic Poland - Kim v. Arkona Park)
Klasa młodzików suk / 9-12M Females
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
VV 1 Freya vom Dettmannsdorfer-Land (Hachiko vom Messina - Xanga vom Messina)
OWCZAREK DŁUGOWŁOSY / LONG HAIR
Klasa użytkowa psów / +24M males
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
V 1 Endrefalva Natan (Ian vom kleinen Zauberberg - Endrefalva Germanika)
Klasa użytkowa suk / +24M females
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
V 1 Cleo von Honduras (Nathan von Aurelius - Shirly von Honduras)
V 2 Tinka aus Mecklenburg (Gavin vom Hasenborn - Maxi aus Mecklenburg)
Klasa młodzieży psów / 12-18M Males
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
SG 1 Volvic vom Messina (Hachiko vom Messina - Ladi vom Messina)
Klasa młodzieży suk / 12-18M females
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
SG 1 Elly von Honduras (Krisu vom Patzenberg - Shirly von Honduras)
Klasa weteranów suk / Veteranen Class Females
Sędzia/Judge: Heinz Scheerer
P 1 Maxi aus Mecklenburg (Hugh vom Eichenplatz - Escada aus Mecklenburg)
|