WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH

WYNIKI WYSTAWY W EINBECK /LG3/ - 12.06.2021


Klasa użytkowa psów/ +24M males
Sędzia/Judge: Otto Körber-Ahrens

V 1 Kingsley vom Elbe-Saale-Winkel (Cronos del Seprio - Vega vom Elbe-Saale-Winkel)
V 2 Kong Aukstagirio Aidas (Digger von Edelweiss - Xari vom Türkenkopf)
V 3 Mr. Maverick von neu Garmond (Quarz di Casa Massarelli - Olympia v. Schnitzerteam)
V 4 Yeno vom Lärchenhain (Willy vom Kuckucksland - Waga vom Lärchenhain)
V 5 Figo vom Gleisdreieck (Jupp vom Weißeritztal - Laila vom Gleisdreieck)
SG 1 Buddy von Metunaj (Blizzard vom schwarzen Dämon - Navita von Metunaj)
SG 2 Norris vom Luberg (Havanero vom Leipheimer Moor - Karlotta vom Luberg)
SG 3 Buddy von der Siegermacht (Dronko vom Alten Försterhaus - Lolita vom Midlicher Land)
SG 4 Knurri's Yago (Quincy vom Haus Iris - Knurri's Jade)

Klasa użytkowa suk / +24 females
Sędzia/Judge: Mandy Menzel

V 1 Wicky vom Lärchenhain (Cyrus vom Osterberger-Land - Jena vom Lärchenhain)
V 2 Selina von den Gnitzer Höhen (Kaspar von Tronje - Ivy vom Zisawinkel)
V 3 Holly von Pallas Athene (Nero v. Ghattas - Xolly von Pallas Athene)
V 4 Isis vom Lupi (Vaiko vom Suentelstein - Estella aus Kiama)
V 5 Namba vom Holtkämper Hof (Uno vom Tönsbrock - Abby von Waterloo)
V 6 Sansa vom Lärchenhain (Cronos del Seprio - Jesira vom Lärchenhain)
V 7 Iwa Aukstagirio Aidas (Henko vom Holtkämper Hof - Chiwa vom Haus Iskander)
V 8 Carina von Amun (Henko vom Holtkämper Hof - Karina vom Overledingerland)
V 9 Vanda vom Julianenweg (Quenn von der Piste Trophe - Line vom Julianenweg)
V 10 Ophra von der Glockenheide (Kingsley vom Elbe-Saale-Winkel - Esprit vom Elbe- Saale-Winkel)
V 11 Neele von der Glockenheide (Alonso vom Elbe-Saale-Winkel - Qwendy vom Elbe- Saale-Winkel)
V 12 Venna vom Klostermoor (Willas vom Suentelstein - Charia vom Osterberger-Land)
SG 1 Bonny vom Smaragdwald (Irck de la Hutte du Berger - Quna vom Erdbeerlord)

Klasa juniorów psów / 18-24M males
Sędzia/Judge: Otto Körber-Ahrens

SG 1 Thor von der Planwarte (K'nox vom Tollhaus - Kimy von der Planwarte)
G 1 Bruno z Klidkova dvora (Karl-Heinz vom Rabenturm - Nancy z Klidkova dvora)

Klasa juniorów suk / 18-24M females
Sędzia/Judge: Mandy Menzel

SG 1 Jule vom Team Valtenberg (Negus de Marka - Doloris vom Valtenberg)
SG 2 Ruby vom Pendler (Asap v. Aldamar - Tic von der Ostfriesischen Thingstätte)
SG 3 Lea von der Kwast (Gino vom Kuckucksland - Basra von der Kwast)
SG 4 Tequila v. Tiroler Unterland (Olymp vom Lärchenhain - Naomi v. Tiroler Unterland)
SG 5 Carlit von der Hülseburger Grotte (Cousco vom Altenfeldsdeich - Quina vom Antares)

Klasa młodzieży psów / 12-18M males
Sędzia/Judge: Otto Körber-Ahrens

SG 1 Felippo von Rapicar (Yoris vom Osterberger-Land - Frieda von Waterloo)
SG 2 Bertolt vom Karolinenhof (Max vom Waldhäuser Schloß - Hanka vom alten Lindenstumpf)
G 1 Bandit vom Karolinenhof (Max vom Waldhäuser Schloß - Hanka vom alten Lindenstumpf)

Klasa młodzieży suk / 12-18M females
Sędzia/Judge: Mandy Menzel

SG 1 Sansa vom Osterberger-Land (Yoris vom Osterberger-Land - Amy vom Osterberger- Land)
SG 2 Daytona di Terra Scura (Xiro di Casa Nobili - Waka di Terra Scura)
SG 3 Amica von den Streeker Banditen (Benz vom Teufelsfeuer - Uschi von Gut Korten)
SG 4 Oxa Ja Na Ka (Gero z Berounske basty - Illa Ja Na Ka)
SG 5 Ulli von der Planwarte (Askan Team Planwarte - Kimy von der Planwarte)
G 1 Digedie vom Tatzelwurm (Orkan vom Heidhof - Quella vom Tatzelwurm)

Klasa młodzików psów / 9-12M Males
Sędzia/Judge: Otto Körber-Ahrens

VV 1 Bax von der Weißenburg (Mylo von der Glockenheide - Anne von der Weißenburg)
VV 2 Bärchen von der Weißenburg (Mylo von der Glockenheide - Anne von der Weißenburg)
VV 3 Leonardo vom Treuenbrietzener Land (Einstein vom Treuenbrietzener Land - Paula vom Fort C)
VV 4 Thor v. Schnitzerteam (Tell v. Ghattas - Happy v. Schnitzerteam)

Klasa młodzików suk / 9-12M Females
Sędzia/Judge: Mandy Menzel

VV 1 Romy vom St.-Michaels-Berg (Xandur von der Pfalzperle - Yacky vom St.-Michaels- Berg)
VV 2 Fine vom Haus Kingsley (Untox aus der Brunnenstraße - Vega vom Elbe-Saale- Winkel)
VV 3 Elvy vom Haus Kingsley (Kingsley vom Elbe-Saale-Winkel - Prada aus der Brunnenstraße)


OWCZAREK DŁUGOWŁOSY / LONG HAIR

Klasa użytkowa psów / +24M males
Sędzia/Judge: Otto Körber-Ahrens

V 1 Yeti vom Lärchenhain (Willy vom Kuckucksland - Waga vom Lärchenhain)
V 2 Aurelius vom Haus Massi (Benno vom Mahlstein - Tami vom Gilkauertal)
V 3 Frei von Kirchlengern-Nord (Ekki Gremlin's - Erna vom Westerloh)

Klasa użytkowa suk / +24M females
Sędzia/Judge: Mandy Menzel

V 1 Ronja von Stadt Spenge (Henko vom Holtkämper Hof - Mira von Modenart)
V 2 Gamora v. Haus Romuender (Champ von Edelweiss - Elina vom Holtkämper Tor)
V 3 Gipsygarden's Uthe (Chess v. d. Torenhoeve - Vixen av Quantos)
SG 1 Cira vom Sebexer-Auetal (Chris vom Haus Oliver - Aleska vom Sebexer-Auetal)

Klasa juniorów psów / 18-24M Males
Sędzia/Judge: Otto Körber-Ahrens

SG 1 Jack von Fenrir (Kampus vom Drei Birkenzwinger - Hilla von Fenrir)

Klasa juniorów suk / 18-24M Females
Sędzia/Judge: Mandy Menzel

SG 1 Crazy Wolves (Matcho vom Waldhäuser Schloß - Kalea vom Rabenfelsen)

Klasa młodzieży psów / 12-18M Males
Sędzia/Judge: Otto Körber-Ahrens

SG 1 Tango vom Schwedenring (Usher aus der Brunnenstraße - Zaira d' Ulmental)
SG 2 Carlo vom Haus Kingsley (Kingsley vom Elbe-Saale-Winkel - Sanka von der Friedrichskluft)

Klasa młodzieży suk / 12-18M females
Sędzia/Judge: Mandy Menzel

SG 1 Ubea vom Holtkämper Hof (Xandur von der Pfalzperle - Lenia vom Holtkämper Hof)
SG 2 Cappa vom Haus Kingsley (Kingsley vom Elbe-Saale-Winkel - Sanka von der Friedrichskluft)
SG 3 Bonny vom Haus Kingsley (Bruce von Cohinor - Rapunzel aus der Brunnenstraße)

Klasa młodzików psów / 9-12M Males
Sędzia/Judge: Otto Körber-Ahrens

VV 1 Laird v. Romuender (Champ von Edelweiss - Daizy v. Ayla's Aura)

Klasa młodzików suk / 9-12M Females
Sędzia/Judge: Mandy Menzel

VV 1 Lotte von Fenrir (Cyrus vom Osterberger-Land - Diva von Fenrir)
VV 2 Gracie vom Haus Kingsley (Kingsley vom Elbe-Saale-Winkel - Ussi aus der Brunnenstraße)

Copyright & design by Jacentus 2002-2021