Klasa użytkowa psów/ +24M males
Sędzia/Judge: Jochen Prall
V 1 Asap v. Aldamar (Fight vom Holtkämper Hof - Galina vom Frankengold)
V 2 Team Leiksaid Wuller (Gary vom Hühnegrab - Team Leiksaid Vasilisa)
V 3 Vincenzo von der Liebeswarte (Luke von der Liebeswarte - Hanni von der
Liebeswarte)
V 4 Chip vom Hanneß (Nero v. Ghattas - Naomi vom Hanneß)
V 5 Yaro vom Haus Zieglmayer (Falco v. Farhantal - Wera vom Haus Zieglmayer)
SG 1 Macho von der Rußhütte (Apollo vom Schloß Solitude - Joana vom Weinbergblick)
SG 2 Gladiator Anrebri (Kato Aritar Bastet - Fipi Anrebri)
SG 3 Baron vom Wackerland (Dronko vom Alten Försterhaus - Assra vom Tegelweiher)
Klasa użytkowa suk / +24 females
Sędzia/Judge: Erich Bösl
V 1 Baisha vom Fichtenschlag (Asap v. Aldamar - Damina vom Fichtenschlag)
V 2 Indien vom Fichtenschlag (Asap v. Aldamar - Destiny v. Aurelisbrandt)
V 3 Randa vom Schloss Balgheim (Kik Crveni Mayestoso - Vesna von Bad-Boll)
V 4 Serena vom Demenhof (Kampus vom Drei Birkenzwinger - Fandora vom
Osterberger-Land)
V 5 Talia von Sendling (Dingo di Casa Mary - Mango von Sendling)
V 6 Kerry zum Turmacker (Luke von der Liebeswarte - Tossca zum Turmacker)
SG 1 Bona aus der Further-Senke (Apollo vom Schloß Solitude - Gissy vom Kammberg)
SG 2 Blow von RazzFazz (Hercules vom Großen Ex - Quickie von Lesimo)
Klasa juniorów psów / 18-24M males
Sędzia/Judge: Jochen Prall
SG 1 Pansho vom Fichtenschlag (Kampus vom Drei Birkenzwinger - Wayda vom
Fichtenschlag)
SG 2 Uri vom Türkenkopf (Jacksen vom La'Mirage - Katy vom Türkenkopf)
SG 3 Dann v. Team Edelweiss (Digger von Edelweiss - Gitta vom Haus Strebling)
SG 4 Djeck v. Team Edelweiss (Digger von Edelweiss - Gitta vom Haus Strebling)
Klasa juniorów suk / 18-24M females
Sędzia/Judge: Erich Bösl
SG 1 Nalila vom Fichtenschlag (Gary vom Hühnegrab - Destiny v. Aurelisbrandt)
SG 2 Manja vom Fichtenschlag (Henko vom Holtkämper Hof - Damina vom
Fichtenschlag)
SG 3 O'Hara vom Ammerdamm (Max vom Waldhäuser Schloß - Aisha vom Team
Ammerdamm)
G 1 Maya von der Eselsburg (Lamar vom Wolfsheim - Taika vom Raubschlößchen)
G 2 Orka vom Ammerdamm (Max vom Waldhäuser Schloß - Aisha vom Team
Ammerdamm)
A 1 Yola vom Wolfsdreieck (Merlin vom Steenflage - Quirrle vom Wolfsdreieck)
Klasa młodzieży psów / 12-18M males
Sędzia/Judge: Erich Bösl
SG 1 Watzke von Carrara (Sastor vom Hühnegrab - Tina Perlaelle)
SG 2 Ulivo von Melanchthon (Ares dei Verdi Colli - Greta von Melanchthon)
Klasa młodzieży suk / 12-18M females
Sędzia/Judge: Jochen Prall
SG 1 Udina vom Fichtenschlag (Yoris vom Osterberger-Land - Destiny v. Aurelisbrandt)
SG 2 Zunna vom Haus Zieglmayer (Falco v. Farhantal - Quwinna vom Laabergau)
SG 3 Wanilla von Carrara (Sastor vom Hühnegrab - Tina Perlaelle)
SG 4 Faya vom Hanneß (Nero v. Ghattas - Tina vom Hanneß)
SG 5 Petra v. Aussehen Black (Spencer di Casa Massarelli - Blondi v. Aussehen Black)
G 1 Mira von der Glana (Ingo vom Weinbergblick - Holly von der Glana)
Klasa młodzików psów / 9-12M Males
Sędzia/Judge: Erich Bösl
VV 1 Mose dei Colli Storici (Harrys d' Ulmental - Cristal dei Colli Storici)
Klasa młodzików suk / 9-12M Females
Sędzia/Judge: Jochen Prall
VV 1 Gana vom Hanneß (Tell v. Ghattas - Ziwie vom Hanneß)
|