WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH

WYNIKI WYSTAWY W GüTERSLOH / LG7/ - 08.03.2020


Klasa u¿ytkowa psów/ +24M males
Sêdzia/Judge: Mandy Menzel

V 1 Henko vom Holtkämper Hof (Fight vom Holtkämper Hof - Keesha vom Holtkämper Hof)
V 2 Spencer di Casa Massarelli (Groovy di Casa Massarelli - Kiwi di Casa Massarelli)
V 3 Omen vom Frankengold (Lex v. Waldfurter-Wald - Wasa vom Frankengold)
V 4 Jimmy vom St.-Michaels-Berg (Taifun vom St.-Michaels-Berg - Menja vom St.- Michaels-Berg)
V 5 Henry Latmon (Margman Yes - Ema Black Lehmburg)
V 6 Quai von Stadt Spenge (Enrico vom Suentelstein - Ola von Stadt Spenge)
V 7 Phil vom Hattorfer-Land (Benno vom Mahlstein - Häsel vom Harzer Grubenlicht)
V 8 Gerrit vom Herbramer-Wald (Filou von der Werther-Mühle - Xania von den Paderquellen)
V 9 Gringo vom alten Lindenstumpf (Jack vom kleinen Zigeuner - Easy vom alten Lindenstumpf)
SG 1 Sunntoya's Iton Latmon (Grosso vom Bonauer Wald - Astrida Letton)
SG 2 Theo-Tayler vom Salztalblick (Keagan von der Salztal-Höhe - Quane vom Salztalblick)

Klasa u¿ytkowa suk / +24 females
Sêdzia/Judge: Nikolaus Meßler

V 1 Deli vom Holtkämper Hof (Henko vom Holtkämper Hof - Oana vom Holtkämper Hof)
V 2 Selina von den Gnitzer Höhen (Kaspar von Tronje - Ivy vom Zisawinkel)
V 3 Mira von Modenart (Indro vom Hühnegrab - Ola von Stadt Spenge)
V 4 Betty vom Haus Heine (Pacco vom Langenbungert - Xenia vom Feuermelder)
V 5 Yacky vom St.-Michaels-Berg (Jimmy vom St.-Michaels-Berg - Praga vom St.- Michaels-Berg)
V 6 Honda Terrae Lupiae (Amos Terrae Lupiae - Quendy Terrae Lupiae)
V 7 Rubine vom Holtkämper Hof (Haiko von Haus Gerstenberg - Raica vom Holtkämper Hof)
V 8 Indra vom Herbramer-Wald (Freddi von Modithor - Wonder von Pallas Athene)
V 9 Rallarbo's Lara (Duncan vom Messina - Sabrina von der Ostfriesischen Thingstätte)
V 10 Foxy von Arlett (Max vom Team Arlett - Leri Xanadoo)
SG 1 Vanny vom Streek (Macho vom Lamorak - Vesa vom Hühnegrab)
SG 2 Alexa vom Haus Taurus (Vero vom Österfeld - Happy vom Wolfsheim)
SG 3 Tammy vom Friedewälder Schloß (Jordie vom Friedewälder Schloß - Karla vom Friedewälder Schloß)
G 1 Bounty vom Solzer Land (Quint von Walshagen - Eika vom dunklen Zwinger)

Klasa juniorów psów / 18-24M males
Sêdzia/Judge: Mandy Menzel

SG 1 Pablo von der Plassenburg (Freddi von Modithor - Xania von den Paderquellen)
SG 2 Archie od Basiora (Eskan vom Winnloh - Messina od Basiora)
SG 3 Quaxo vom Kleinen Holzweg (Asap v. Aldamar - Flo vom Haus Timanfaya)
SG 4 Ork von Modenart (Duran vom Team Hühnegrab - Leika von Modenart)

Klasa juniorów suk / 18-24M females
Sêdzia/Judge: Nikolaus Meßler

SG 1 Vesterlund Ulme (Quentos vom Suentelstein - Tessa von der Plassenburg)
SG 2 Rafaye Perugia (Spencer di Casa Massarelli - Bianca vom Gleisenauer Schloß)
SG 3 Team Marlboro Inez (Team Marlboro Hilton - Team Marlboro Smilla)
SG 4 Team-Leri Ivalo (Falkoen's Vasko - Leri Bianca)
SG 5 Juma vom Haus Schmitteborn (Jax dei Precision - Voxy vom Winnloh)
SG 6 Abba aus Breitscheid (Kaspar von Tronje - Carlina vom Winnloh)
SG 7 Lea von den Nieplitzwiesen (Kik Crveni Mayestoso - Jule von den Nieplitzwiesen)
SG 8 Extra vom Alten Bernauer Heerweg (Finn Gremlin's - Belsy vom Airport Munich)
SG 9 Giny vom Schacht zwei (Hyper vom Roxeler Bahndamm - Hera vom Bullerjahn)

Klasa m³odzie¿y psów / 12-18M males
Sêdzia/Judge: Mandy Menzel

SG 1 Zet vom Napte-Emmer-Eck (Digger von Edelweiss - Thora vom Napte-Emmer-Eck)
SG 2 Tox von Ducati (Fritz von Oasis - Betty vom Haus Heine)
SG 3 Wothan vom Zisawinkel (Team Marlboro Hilton - Lena vom Zisawinkel)
SG 4 Lardo van Contra (Willy vom Kuckucksland - Odett v. Contra Haus)
SG 5 Gyo v.d. Berkthoeve (Figo von der Werther-Mühle - Tara vom Holtkämper Tor)
SG 6 Leonardo van Contra (Willy vom Kuckucksland - Odett v. Contra Haus)

Klasa m³odzie¿y suk / 12-18M females
Sêdzia/Judge: Nikolaus Meßler

SG 1 Thomsebo Yana (Kaspar von Tronje - Thomsebo Heaven)
SG 2 Uraya vom Springberg (Henko vom Holtkämper Hof - Lorah vom Springberg)
SG 3 Gandhy v.d. Berkthoeve (Figo von der Werther-Mühle - Tara vom Holtkämper Tor)
SG 4 Tara vom Tal der Quellen (Ulrich von der Moritzburg - Jay-me vom Tal der Quellen)
SG 5 Tatoo von Ducati (Fritz von Oasis - Betty vom Haus Heine)
SG 6 Cara vom Clarholzer-Land (Jimmy vom St.-Michaels-Berg - Aebby vom Verler Leben)
SG 7 Kiara vom Herbramer-Wald (Lucky-Luke vom Fichtenschlag - Rainbow vom Stoppelberger Wald)

Klasa m³odzików psów / 9-12M males
Sêdzia/Judge: Mandy Menzel

VV 1 Torro vom Ganzkower Schloß (Henko vom Holtkämper Hof - Lisa vom Fourniermühlenbach)
VV 2 Yeno vom Lärchenhain (Willy vom Kuckucksland - Waga vom Lärchenhain)
VV 3 Marlo vom Wimbach-Schloß (Dux vom Mahlstein - Gabby vom Wimbach-Schloß)
VV 4 Lasquo-Lord vom Salztalblick (Lord Ad-Gür - Geeltje vom Salztalblick)

Klasa m³odzików suk / 9-12M females
Sêdzia/Judge: Nikolaus Meßler

VV 1 Carina von Amun (Henko vom Holtkämper Hof - Karina vom Overledingerland)
VV 2 Yanky vom Zisawinkel (Kaspar von Tronje - Onja vom Zisawinkel)
VV 3 Online aus Wattenscheid (Draco v. Roosvec - Djenna aus Wattenscheid)
VV 4 Olimpia Latmon (Nero v. Ghattas - Riga von Arlett)
VV 5 Dori vom Flughafen (Team Marlboro Hilton - Indi vom Holtkämper Tor)


Owczarek d³ugow³osy/Langstockhaar Klassen

Klasa u¿ytkowa psów / +24M males
Sêdzia/Judge: Mandy Menzel

V 1 Silas vom Wierlings Hook (Orbit von Pallas Athene - Meggy vom Wierlings Hook)
V 2 Ypsilon von Athaba (Orbit von Pallas Athene - Ondra von Stadt Spenge)
V 3 Azzuro vom Wild Pacific (Bellamie vom Praester-Land - Rumer vom Tönsbrock)

Klasa u¿ytkowa suk / +24M females
Sêdzia/Judge: Nikolaus Meßler

V 1 Amber vom Team JaGro (Zitan v. Repitition - Wicky vom Team Radsieksbeeke)

Klasa juniorów psów/18-24M males
Sêdzia/Judge: Mandy Menzel

SG 1 Ivan Valdi Marr (Henko vom Holtkämper Hof - Dorin Valdi Marr)

Klasa juniorów suk / 18-24M females
Sêdzia/Judge: Nikolaus Meßler

SG 1 Ronja von Stadt Spenge (Henko vom Holtkämper Hof - Mira von Modenart)
SG 2 Stella vom Stoppelberger Wald (Filou von der Werther-Mühle - Rainbow vom Stoppelberger Wald)

Klasa m³odzie¿y psów/12-18M Males
Sêdzia/Judge: Mandy Menzel

SG 1 Woelzel vom Lärchenhain (Cyrus vom Osterberger-Land - Jena vom Lärchenhain)
SG 2 Mongrif Legacy (Fritz von Oasis - Team-Dika's Extra)
SG 3 Falan's Ramses (Figo von der Werther-Mühle - Falan's Fraya)
SG 4 Draco Remo (Ian vom kleinen Zauberberg - Boni Remo)
SG 5 Ozzy von Dragalevtzi (Ian vom kleinen Zauberberg - Mimi von Dragalevtzi)
SG 6 Ferro v.d. Berkthoeve (Figo von der Werther-Mühle - Uschi v.d. Berkthoeve)

Klasa m³odzie¿y suk/12-18M Females
Sêdzia/Judge: Nikolaus Meßler

SG 1 Toxie von Ducati (Fritz von Oasis - Betty vom Haus Heine)

Klasa m³odzików psów/9-12M Males
Sêdzia/Judge: Mandy Menzel

VV 1 Yeti vom Lärchenhain (Willy vom Kuckucksland - Waga vom Lärchenhain)

Copyright & design by Jacentus 2002-2020