WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH

WYNIKI WYSTAWY W PFUNGSTADT /LG8/ - 24.11.2019


Klasa użytkowa psów/Gebrauchshundklasse Rüden
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

V 1 Sastor vom Hühnegrab (Indro vom Hühnegrab - Gayla vom Hühnegrab)
V 2 Jimmy vom St.-Michaels-Berg (Taifun vom St.-Michaels-Berg - Menja vom St.- Michaels-Berg)
V 3 Robby von den Gnitzer Höhen (Kaspar von Tronje - Ivy vom Zisawinkel)
V 4 Miro vom Hornpfad (Timon vom Kirschental - Gundi vom Hornpfad)
V 5 Iggy-Pop von Arlett (Karlo vom Team Arlett - Peperoni von Arlett)
V 6 Quanto v. Ellispark (Leo von der Zenteiche - Xara von der Plassenburg)
V 7 Kiran von der Zenteiche (Marlo von Baccara - Viola von der Zenteiche)
V 8 Alex von der Mordschau (Wickinger von der Friesenklippe - Freya vom Wegborn)
SG 1 Packo vom Waisagrund (Da Vinci von der Friedrichslinde - Isa vom Waisagrund)
SG 2 Gringo Lobo Grande (Cliff vom Schloßsee - Aloa Lobo Grande)

Klasa użytkowa suk/Gebrauchshundklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

V 1 Kamoa vom St.-Michaels-Berg (Taifun vom St.-Michaels-Berg - Sydney vom St.- Michaels-Berg)
V 2 Hanni vom Kuckucksland (Willy vom Kuckucksland - Xari vom Kuckucksland)
V 3 Vany vom Weihertürchen (Bodo v. Urnersee - Maike vom Weihertürchen)
V 4 Rimini von Arlett (Max vom Team Arlett - Peperoni von Arlett)
V 5 Ilaisa von der Nadine (Karlo vom Team Arlett - Latini vom Quartier Latin)
V 6 Spirit vom Bierstadter Hof (Benno vom Mahlstein - Esprit vom Bierstadter Hof)
V 7 Vena vom Weihertürchen (Bodo v. Urnersee - Maike vom Weihertürchen)
V 8 Zoe dei Precision (Asap v. Aldamar - Janey dei Precision)
V 9 Mozarella vom Hochheimer Stein (Fauny von der Hagenmühle - Carla von King- Salomo)
SG 1 Page von der Teufelskehle (Leon von der Staatsmacht - Bira von der Teufelskehle)

Klasa juniorów psów/Junghundklasse Rüden
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

SG 1 Wei vom Hutberg (Nero v. Ghattas - Jade vom Hutberg)
SG 2 Norton de la Cour des Kiwis (Hugo v. Radhaus - Ronja vom Weihertürchen)
G 1 River von Prevent (Euro von Prevent - Jette von Prevent)

Klasa juniorów suk/Junghundklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

SG 1 Gamba aus dem Haus Zygadto (Asap v. Aldamar - Upsy aus dem Haus Zygadto)
SG 2 Otty vom Arkanum (Duran vom Team Hühnegrab - Venja vom Arkanum)
SG 3 Yacky vom St.-Michaels-Berg (Jimmy vom St.-Michaels-Berg - Praga vom St.- Michaels-Berg)

Klasa młodzieży psów/Jugendklasse Rüden
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

SG 1 Charly vom Ronkarzgarten (Whillo vom Klostermoor - Maly vom Kirschental)
SG 2 Ulkan von der Zenteiche (Willy vom Kuckucksland - Hadja von der Zenteiche)
SG 3 Ilias vom Falkental (Quando vom Bördetal - Djodie vom Eichenplatz)
SG 4 Digger vom Goldschmiedsborn (Mars von Aurelius - Chira von der Burg Reichenstein)
SG 5 Eragon vom St.-Michaels-Berg (Whillo vom Klostermoor - Praga vom St.-Michaels- Berg)
SG 6 Bo della Casa Mormone (Alex von der Mordschau - Brit vom Eichbaum)

Klasa młodzieży suk/Jugendklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

SG 1 Talasznati von Ducati (Fritz von Oasis - Betty vom Haus Heine)
SG 2 Iliena vom Fichtenschlag (Asap v. Aldamar - Destiny v. Aurelisbrandt)
SG 3 Izzy vom Hühnegrab (Spencer di Casa Massarelli - Gayla vom Hühnegrab)
SG 4 Snow White v. Haus Geisthund (Karlo vom Team Arlett - Nora v. Haus Geisthund)
SG 5 Utopia von der Noriswand (Red Bull von der Noriswand - Toffee von der Noriswand)
SG 6 Queenie vom Arkanum (Gary vom Hühnegrab - Fendi vom Arkanum)
SG 7 Dana von der Marienquelle (Team Marlboro Hilton - Holly von der Eschelbronner Schloßwiese)
SG 8 Blobb-Blobb della Casa Mormone (Alex von der Mordschau - Brit vom Eichbaum)
G 1 Daphne Arabrab (Titus z Kraje Karla IV. - Zuckerpuppe Rosa Arabrab)
G 2 Fee vom Pöntertal (Arec vom Wolfstalblick - Denys vom Pöntertal)

Klasa młodzików psów/Nachwuchsklasse Rüden
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

VV 1 Zet vom Napte-Emmer-Eck (Digger von Edelweiss - Thora vom Napte-Emmer-Eck)
VV 2 Henko aus dem Haus Zygadto (Gino della Valcuvia - Upsy aus dem Haus Zygadto)
VV 3 Rusty von Melanchthon (Ares dei Verdi Colli - Tany Feetback)

Klasa młodzików suk/Nachwuchsklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

VV 1 Melody della Valcuvia (Mondo di Casa Palomba - Zeta di Casa Palomba)
VV 2 Vienna v. Rimebac (Uras di Casa Pastori - Olina aus dem Haus Zygadto)
VV 3 Walentina vom Trienzbachtal (Kik Crveni Mayestoso - Sila vom Trienzbachtal)

Klasa weteranów psów/Veteranenklasse Rüden
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

P 1 Karlo vom Team Arlett (Quentino von Arlett - Brady du Val D'Anzin)

Klasa weteranów suk/Veteranenklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

P 1 Oilily Blue-Iris (Quantum vom Fiemereck - Gabana Blue-Iris)
P 2 Venja vom Ochsentor (Remo vom Fichtenschlag - Panda vom Ochsentor)
P 3 Shakira von Rapicar (Etoo aus Wattenscheid - Jette von Rapicar)
P 4 Quonnie von der Bischofseiche (Ux vom Westernholz - Karla vom Haus Acton)


Owczarek długowłosy/Langstockhaar Klassen

Klasa użytkowa psów/Gebrauchshundklasse Rüden
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

V 1 Bruce von Cohinor (Gondor von Regina Pacis - Xena von Cohinor)
V 2 Ixmann vom Kuckucksland (Elber v. Palez Team - Zara vom Kuckucksland)
V 3 Yu vom Hühnegrab (Duran vom Team Hühnegrab - Alin vom Team Hühnegrab)
V 4 Iwaan vom Elbe-Saale-Winkel (Gondor von Regina Pacis - Genna vom Elbe-Saale- Winkel)
V 5 Teddy vom Kraichgauer Wald (Luis vom Friedrichsfelder Eck - Hiroshima zur Krombach)
V 6 Yazoo ( - - )

Klasa użytkowa suk/Gebrauchshundklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

V 1 Fräulein von den Lahnhöhen (Gary vom Hühnegrab - Voduscha von Pallas Athene)
V 2 Alice vom Weinbachblick (Pico vom Langenbungert - Henna aus dem Haus Zygadto)
V 3 Mara v. Klostergraben (Brando vom Holtkämper Tor - Flora de L'Etang Willersin)

Klasa juniorów psów/Junghundklasse Rüden
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

SG 1 Willy vom Billberg (Goran vom Bierstadter Hof - Shakira vom Billberg)
SG 2 Gonzales von den Lahnhöhen (Whillo vom Klostermoor - Voduscha von Pallas Athene)
SG 3 Yankee vom Team Barrett (Fantom Team Ulmental - Nixe vom Kuckucksland)
SG 4 Querry von den Wölfen (Xilver vom Grenzgänger - Scally vom Wellental)

Klasa juniorów suk/Junghundklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

SG 1 Abby von Isidora (Kaspar von Tronje - Zazou vom Pendler)

Klasa młodzieży psów/Jugendklasse Rüden
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

SG 1 Vito vom Haus Niemes (Hank vom Arkanum - Shakira vom Billberg)
SG 2 Chaco aus der Schaaffsgrube (Vito vom Faltenweg - Lissy vom Wiener Weg)

Klasa młodzieży suk/Jugendklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

SG 1 Toxie von Ducati (Fritz von Oasis - Betty vom Haus Heine)
SG 2 Masha vom Winnloh (Nero v. Ghattas - Meite vom Winnloh)
SG 3 Bacira vom Team Barrett (Chickhoff Uran - Orca)
SG 4 Nixe vom Usinger Schloß (Juwika Inferno - Yacky vom Faltenweg)

Klasa młodzików psów/Nachwuchsklasse Rüden
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

VV 1 Armando vom Schaaffstamm (Dack vom Haus Goff - Xenia vom Faltenweg)

Klasa młodzików suk/Nachwuchsklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Mandy Menzel

VV 1 Aiana vom Schaaffstamm (Dack vom Haus Goff - Xenia vom Faltenweg)
VV 2 Oni vom Usinger Schloß (Iwaan vom Elbe-Saale-Winkel - Yacky vom Faltenweg)

Copyright & design by Jacentus 2002-2018