WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH

Wyniki wystawy w NORDHAUSEN /Lg17/ - 04.08.2019


Klasa użytkowa psów/Gebrauchshundklasse Rüden
Sędzia/Richter: Joachim Stiegler

V 1 Mars von Aurelius (Zorro vom La'Mirage - Yava von Aurelius)
V 2 Lex v. Waldfurter-Wald (Willas vom Grafenbrunn - Fanta v. Waldfurter-Wald)
V 3 Bruno vom Hasseltal (Hugh vom Eichenplatz - Timba von Zornkeltinga)
V 4 Zigo vom Hasseltal (Fantom Feetback - Quelle vom Hasseltal)
V 5 Dex Ja Na Ka (Kern Galan Nalag - Bora Excalibur Europa)

Klasa użytkowa suk/Gebrauchshundklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Lutz Wischalla

V 1 Angie von den Leinewiesen (Hugh vom Eichenplatz - Xari von den Leinewiesen)
V 2 Lexi vom Herzbach (Figo von der Werther-Mühle - Donna vom Herzbach)

Klasa juniorów psów/Junghundklasse Rüden
Sędzia/Richter: Joachim Stiegler

SG 1 Yoris vom Osterberger-Land (Asap v. Aldamar - Carmen vom Drei Birkenzwinger)
SG 2 Xandur von der Pfalzperle (Henko vom Holtkämper Hof - Tiffany von der Pfalzperle)
SG 3 Dylan d' Ulmental (Kaspar von Tronje - Tora d' Ulmental)
SG 4 Youles von Aducht (Kaspar von Tronje - Raica vom Eichenplatz)
SG 5 Alf vom Kalifels (Zar von der Freiheit Westerholt - Rieke vom Kalifels)
SG 6 Ares Grunemont (Ulkan v. Maikhus - Gamma Splitberg)
SG 7 Omen vom Frankengold (Lex v. Waldfurter-Wald - Wasa vom Frankengold)
SG 8 Padrino di Casa Martin (Groovy di Casa Massarelli - Paolina Topolovnicka)
SG 9 Quenn di Casa Jose (Lucka v. Buchenland - Ulli di Casa Jose)
SG10 Lukky vom Emkendorfer Park (Cyrus vom Osterberger-Land - Dorle vom Emkendorfer Park)
SG11 Norton de L'Etang Willersin (Quenn von der Piste Trophe - Jipsy de L'Etang Willersin)
SG12 Fynn vom Suentelstein (Cyrus vom Osterberger-Land - Lilly vom Suentelstein)
SG13 Mack vom Kalten Eck (Napoli von Bad-Boll - Ilme vom Kalten Eck)
SG14 Isco vom Herbramer-Wald (Freddi von Modithor - Wonder von Pallas Athene)
SG15 Arkan Elvisov (Kik Crveni Mayestoso - Dona Mena Burgi)
SG16 Orbit von Annaeus Seneca (Ork vom schwarzen Mandarin - Hope von Annaeus Seneca)
SG17 Isco von Groß-Zünder (Cyrus vom Osterberger-Land - Coco von Groß-Zünder)
SG18 Grey von Edelweiss (Yellow von den Paderquellen - Talantel Nayda)
SG19 Jet von Picone (Finn von der Piste Trophe - Wanta v. Ropal)
SG20 Ramiro-Z von der Grafschaft Mark (Whillo vom Klostermoor - Wendy von der Grafschaft Mark)

Klasa juniorów suk/Junghundklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Lutz Wischalla

SG 1 Deli vom Holtkämper Hof (Henko vom Holtkämper Hof - Oana vom Holtkämper Hof)
SG 2 Quira vom Reuschenberger Land (Optimus vom Pendler - Nika vom Reuschenberger Land)
SG 3 Pia von der Schmiede (Hunter del Rione Antico - Miri vom Gamsetal)
SG 4 Cara-Rose vom Haus Pürkner (Apollo vom Schloß Solitude - Babsi von Pike's Spirit)

Klasa młodzieży psów/Jugendklasse Rüden
Sędzia/Richter: Joachim Stiegler

SG 1 Iliano vom Haus Angel (Yack v. Del Nando - Odette vom Merkur-Stern)
SG 2 Salvatore vom Grafenwald (Mars von Aurelius - Lila v. Haus Thalie)
SG 3 Alwin vom Haus Nesgen (Hugh vom Eichenplatz - Wicki vom Gilkauertal)
SG 4 Bax Veracruz (Mars von Aurelius - Witch Veracruz)
SG 5 Verney Akia nawa (Hugo v. Radhaus - Inabell z Lintichu)
SG 6 Kit von der Freiheit Westerholt (Team Marlboro Hilton - Barbara von der Edelquelle)
SG 7 Nilo vom Emkendorfer Park (Quenn von der Piste Trophe - Zilly vom Emkendorfer Park)
G 1 Ibo vom schwarzen Rubin (Hercules vom Großen Ex - Bella vom Panthera tigris)
G 2 Ole vom Düstergrund (Botox von Alfred's Hof - Gitte von der Ellerbachbrücke)

Klasa młodzieży suk/Jugendklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Lutz Wischalla

SG 1 Ive vom Haus Angel (Yack v. Del Nando - Odette vom Merkur-Stern)
SG 2 Palina vom Emkendorfer Park (Cyrus vom Osterberger-Land - Dorle vom Emkendorfer Park)
SG 3 Fina Wolf-gang (Mars von Aurelius - Cherry Wolf-gang)
SG 4 Quecke von der Schmiede (Hunter del Rione Antico - Molly von der Schmiede)
SG 5 Endrefalva Limba (Nero v. Ghattas - Endrefalva Yoschida)
SG 6 Raffy vom Altenberger Land (Sky vom Altenberger Land - Hannie vom Altenberger Land)
SG 7 Queen vom Eulenturm (Dex Ja Na Ka - Afra vom Theuren Christian)
G 1 Gitte vom Schacht zwei (Hyper vom Roxeler Bahndamm - Hera vom Bullerjahn)

Klasa młodzików psów/Nachwuchsklasse Rüden
Sędzia/Richter: Joachim Stiegler

VV 1 Djambo von der Friedenswarthe (Nino von der Schmiede - Yana von der Friedenswarthe)
VV 2 Idol von den Leinewiesen (Finn von der Piste Trophe - Angie von den Leinewiesen)

Klasa młodzików suk/Nachwuchsklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Lutz Wischalla

VV 1 Vreia vom Klostermoor (Willas vom Suentelstein - Charia vom Osterberger-Land)
VV 2 Hummel von den Leinewiesen (Hugh vom Eichenplatz - Xari von den Leinewiesen)
VV 3 Diwa von der Wasserkuppe (Henko vom Holtkämper Hof - Alfa von der Wasserkuppe)
VV 4 Ceca Elvisov (Ugano vom Hanneß - Dona Mena Burgi)
VV 5 Orry von der Burg Königstein (Cyrus vom Osterberger-Land - Zafira von der Burg Königstein)


Owczarek długowłosy/Langstockhaar Klassen

Klasa użytkowa suk/Gebrauchshundklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Lutz Wischalla

V 1 Rosalie vom Lamorak (Pacco vom Langenbungert - Biene vom Lamorak)
V 2 Hara von der Bärenschlucht (Hugh vom Eichenplatz - Yuma vom Haus Salihin)

Klasa juniorów psów/Junghundklasse Rüden
Sędzia/Richter: Joachim Stiegler

SG 1 Ximon vom Lamorak (Xtremo vom Frankengold - Rosalie vom Lamorak)

Klasa młodzieży suk/Jugendklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Lutz Wischalla

SG 1 Ella von der Holzheimer Linde (Jeff du Schellenthal - Tara von der Zenteiche)

Klasa młodzików suk/Nachwuchsklasse Hündinnen
Sędzia/Richter: Lutz Wischalla

VV 1 Iska von den Leinewiesen (Finn von der Piste Trophe - Angie von den Leinewiesen)

Copyright & design by Jacentus 2002-2018