WYNIKI WYSTAWY W WINTERSDORF /LG18/ - 09.03.2014
Sêdzia/Richter: Oßmann Marco
Klasa u¿ytkowa psów/Gebrauchshundklasse Rüden
V 1 Cash Alexander the Great (Mentos Osterberger-Land - Bella Alexander the Great) Ziegler Christian, Hannover
V 2 Tai vom Frankengold (Nelson Frankengold - Darling Frankengold) Goldlust Frank & Reimann Susanne, Berlin
V 3 Frabo vom Fürstenbrunn (Harry Real Favorita - Quina alma mater) Bernstein Helga,Leipzig
V 4 Jendler von der Lars-Aue (Canyon Lars-Aue - Aicha MOLBITZER HOF) Kühnemann Nils, Rickenbach
V 5 Charly vom Stieglerhof (Clinten Holtkämper See - Gilla Plassenburg) Hecht Harald,Meuselwitz
V 6 Cayo vom Fichtenschlag-Zwinger (Iliano Fichtenschlag - Bina Fichtenschlag) Artic Sven, Kramerhof
G 1 Baron vom Paker Schloss (Sam Beit Haboxer Mehagiva - Alexa Wolfsweiher) Stieber Ronny, Lucka
Klasa u¿ytkowa suk/Gebrauchshundklasse Hündinnen
V 1 Heaven von der Lars-Aue (Italo Casa Nobili - Coffee Lars-Aue) Kühnemann Lars,Altenburg
V 2 Tilly von der Piste Trophe (Agassy Piste Trophe - Xenia Haus Christa) Breu Renate,Kötzting
SG 1 Chiva vom Bergmannsland (Ajax Röhnsaler Bach - Nina Hessischen-Bergland) Bleiel Ronny, Braunsbedra
Klasa juniorów psów/Junghundklasse Rüden
SG 1 Nanuk von Appolonia (Fulz Zenevredo - Kim Rodbaude) Wille Ralf,Auerstedt
SG 2 Alf vom Loholz (Pato Zenevredo - Urmel Felsenschlucht) Vogel Manuela, Schraplau
Klasa juniorów suk/Junghundklasse Hündinnen
SG 1 Henrieke vom Frankengold (Labo Schollweiher - Chiara Kirchturm) Klifot Andre & Goldlust Frank, Grevesmühlen
SG 2 Bella vom Hof Metzeroth (Chicco Dogshof - Endrefalva Gitana) Christner Silvio,Auerstedt
SG 3 Zafira von der Burg Königstein (Remo Fichtenschlag - Xanta Oger Schloss) Geise Wolfgang, Reichardtswerben
SG 4 Raichu vom Aspenhaus (Iliano Fichtenschlag - Xella Aspenhaus) Wiesner Richard & Rex Joachim, Striegistal
SG 5 Branka von der Lackiererei (Fulz Zenevredo - Dela Lackiererei) Beyer Nicole,Meuselwitz
SG 6 Feebee v. Temar (Luca Wilhelmswarte - Delta Externstein) Dygert Mary, Canby
Klasa m³odzie¿y psów/Jugendklasse Rüden
SG 1 Anuk vom Nikberger Land (Schumann Tronje - Ikara Holtkämper See) Kriebitzsch Nina & Kühnemann Lars
SG 2 Enzo vom Kieslicher-Hof (Chicco Marienbach - Alpha Kieslicher-Hof) Kieslich Marcel & Kieslich Enrico
SG 3 Boss vom Riedschlurgi (Dick glaser Hexensturm - Djuli Riedschlurgi) Sperisen Hugo, Reinach
SG 4 Nico von Sankt Raphael (Pakros Pendler - Xara Aspenhaus) Neise Rüdiger, Sandersdorf
Klasa m³odzie¿y suk/Jugendklasse Hündinnen
SG 1 Korsika v. Haus Ghor (Cash Alexander the Great - Bruk Haus Ghor) Ziegler Christian, Hannover
SG 2 Aurora vom Nikberger Land (Schumann Tronje - Ikara Holtkämper See) Kriebitzsch Nina, Altenburg
SG 3 Fayet zur Medbacher Mühle (Fulz Zenevredo - Honey Medbacher Mühle) Grau Georg, Höchstadt
SG 4 Dari von der Hohen Warth (Xyras Hohen Warth - Quana Hohen Warth) Scheibe Mike, Weimar
SG 5 Utopia vom Aspenhaus (Iliano Fichtenschlag - Ice Queen Aspenhaus) Kopp Romy,Medingen
Klasa m³odzików psów/Nachwuchsklasse Rüden
VV 1 Vincenzo vom Aspenhaus (Joker Eichenplatz - Natali Aspenhaus) Siegel Daniel,Döbeln
Klasa m³odzików suk/Nachwuchsklasse Hündinnen
VV 1 Lexa von Carrara (Jhay Mhuramel - Olga Zellergrund) Körner Roland & Füller Karl-Heinz
VV 2 Ronja vom Stieglerhof (Pepe Kuckucksland - Vari Stieglerhof) Stiegler Joachim,Hohenstein-Ernstthal
VV 3 Vicky vom Aspenhaus (Joker Eichenplatz - Natali Aspenhaus) Götze Rene, Wittgensdorf
VV 4 Odette vom Merkur-Stern (Fred Rumbachtal - Jin Merkur-Stern) Drescher Angela, Neukirchen
VE 1 Bonny vom Ehrendorfer Land (Aricco Wolfsheim - Miece Peroh) Stuke Karl-Heinz,Lohne
Klasa weteranów suk/Veteranenklasse Hündinnen
Platz 1 Kurina von der Urbecke (Zamp Thermodos - Ertha Urbecke) Grimm Sylvio, Lauter
Owczarek d³ugow³osy/Langstockhaar Klassen
Klasa u¿ytkowa suk/Gebrauchshundklasse Hündinnen
V 1 Inka von Montezuma (Zasko Haus Burow - Bonita Lamorak) Lehmann Peter, Laasow
|