WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

WYNIKI WYSTAWY W KEHL - 30.03.2014 /LG12/



Sêdzia/Richter: Schweikert Leonhard

Klasa u¿ytkowa psów/Gebrauchshundklasse Rüden

V 1 Mentos vom Osterberger-Land SZ (Nando Gollerweiher - Quencie Osterberger-Land) Verpelli Ambrogio, Cernusco Lombardone
V 2 Willas vom Grafenbrunn (Tyson Köttersbusch - Jane Grafenbrunn) Paesano Luigi, Quarto
V 3 Ulivo del Rione Antico (Vegas Haut Mansard - Yasmin Rione Antico) Hohmann Harald, Knittlingen
V 4 Arco v. Bono Vox (Ingodds Agassi - Escada Frankengold) Dolci Franco & Dolci Giorgio, Vimercate
V 5 Ethan de la Citee des Orchidees (Panjo Kirschental - Fanta Swartenberg) Ostermann Jean-Georg, Wasselonne

Klasa u¿ytkowa suk/Gebrauchshundklasse Hündinnen

V 1 Ornella v. Maikhus (Ziko Vignazzola - Nera Casa Nobili) Mantello Domenico, Viernheim
V 2 Tany Feetback (Turko Gold Shark - Ali Feetback) Hohmann Harald, Knittlingen
V 3 Fidjy du Val D'Anzin (Remo Fichtenschlag - Dginy Pre Moussey) Trentenaere Eric, Fontenay St. Pere
V 4 Fenia di Ca'San Marco LOI 09/134741, 04.03.09, (IPO1) (Fimo Ca'San Marco - Elly Höchstadter Wehr) Piazza Federica
V 5 Chanel von der Elfenbeinschlucht (Shicco Freiheit Westerholt - Zari Elfenbeinschlucht) Josimovic Borislav, Novi Sad
V 6 Emilia von Melanchthon (Bill Fürstenau - Dunja Feetback) Hohmann Harald, Knittlingen
V 7 Wicked von der Magistrale (Chacco Freiheit Westerholt - Anka Osterberger-Tal) Menze Klaus, Selm
V 8 Tiffany von der Pfalzperle (Yoker Westervenn - Heidi Pfalzperle) Mackle Georg, Maxdorf
V 9 Elena von der Zenteiche (Paer Hasenborn - Phanta Zenteiche) Mutter Alexander, Simonswald
V 10 Fany de la Roche du Dabo (Chivas Bad-Boll - Aika Roche du Dabo) Rastetter Annabelle, Saverne - Otterswiller
V 11 Paula von Neu-Edingen (Ulk Faustbrunnen - Hanni Elzmündungsraum) Preis Kurt, Edingen-Neckarhausen
V 12 Gwendy von der Ullenburg (Yoyo Worringer Rheinaue - Romina Ullenburg) Baudendistel Stefan, Renchen
V 13 Enya vom Waidwerk (Drago Jagdgrund - Darina schwarzen Graben) Fischer Hugo, Meißenheim
SG 1 Nea vom Kammberg (Zidane Kammberg - Kelly Taubergießen) Hämmerle Hartmut, Kunheim
SG 2 Eisha vom White Canyon (Devil White Canyon - Akira Grendelblick) Binder Jessica, Schuttertal

Klasa juniorów psów/Junghundklasse Rüden

SG 1 Sem dei Colli Storici (Vegas Haut Mansard - Fly Colli Storici) Bombana Nicola, Guidizzolo
SG 2 Viggo vom Haus Salihin (Yerom Haus Salihin - Bibi Haus Salihin) Salihin Budiman, Wetter
SG 3 Hennox v. Gaenswald (Lennox Regina Pacis - Joly Tierra Salvaje) Kistler David, Weyersheim
SG 4 Santino vom Elzmündungsraum (Gower Elzmündungsraum - Perle Faltenweg) Schaaff Artur, Heddesheim

Klasa juniorów suk/Junghundklasse Hündinnen

SG 1 Kaja vom Osterberger-Tal (Iliano Fichtenschlag - Anka Osterberger-Tal) Wortmann Helga & de Paule Nathalie, Lotte
SG 2 Fanja vom Kleinen Holzweg (Yankee Feuermelder - Yanny Kleinen Holzweg) Kramer Horst, Kassel
SG 3 Cris di Casa Piellier (Paer Hasenborn - Rona Frutteto) Verpelli Ambrogio, Cernusco Lombardone
SG 4 Holly de la Citee des Orchidees (Ethan Citee des Orchidees - Xena Ullenburg) Ostermann Jean-Georg, Wasselonne
SG 5 Honny von der Schnuckenweide (Zett Holtkämper Tor - Ysola Schnuckenweide) Siegler Konrad, Zeiskam

Klasa m³odzie¿y psów/Jugendklasse Rüden

SG 1 Marlo von Baccara (Roy Terrae Lupiae - Yakimo Feuermelder) Tacke Horst-Peter & Lowat Uwe, Salzkotten
SG 2 Ity del Frutteto (Ulivo Rione Antico - Cristall Valle del Liri) Scarpo Valerio, Castiglione
SG 3 Hilton du Val D'Anzin (Remo Fichtenschlag - Julia Ca'San Marco) Trentenaere Eric, Fontenay St. Pere

Klasa m³odzików psów/Nachwuchsklasse Rüden

VV 1 Sky von der Burgmühle (Schumann Tronje - Chanel Elfenbeinschlucht) Braun Berthold, Frielendorf
VV 2 Sennly vom Schornfelsen (Omen Radhaus - Bibi Sendberg) Beil Hermann, Haslach
VV 3 Iros du Clos d'Aoste (Figo Nordteich - Dina Clos d'Aoste) Schmidt Jean-Pierre, Reding
VV 4 Ranjo vom Haus Ola (Nero Schlicher Hof - Paula Haus Ola) Wüst Melanie, Kronau

Klasa m³odzików suk/Nachwuchsklasse Hündinnen

VV 1 Shakyra von der Burgmühle (Schumann Tronje - Chanel Elfenbeinschlucht) Brethauer Nicole, Ottrau
VV 2 Emma vom Roten Feldweg (Labo Schollweiher - Ayda Roten Feldweg) Geissner Eugen & Pape Claudia, Hesseneck
VV 3 Chiwa vom Rothenberger Land (Pernod Heinrichplatz - Quanta Rauhtal) Braner Alexandra & Müller Joachim, Rothenberg

Owczarek d³ugow³osy/Langstockhaar Klassen

Klasa u¿ytkowa psów/Gebrauchshundklasse Rüden

V 1 Pan-Tau von Modithor (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg, Nürnberg
V 2 Diaz von Veterinaria (Hevin Blue-Rose - Arriba Veterinaria) Dages Nicole, Ihringen-Wasenweiler

Klasa juniorów suk/Junghundklasse Hündinnen

SG 1 Quirina von Melanchthon (Fulz Zenevredo - Zad Feetback) Bossert Andreas & Hohmann Harald, Neulingen

Klasa m³odzie¿y suk/Jugendklasse Hündinnen

SG 1 Yuma vom Grafenbrunn (Sunyi Hühnegrab - Jane Grafenbrunn) Brunschweiler Verena, Uttwil

Copyright & design by Jacentus 2002-