WYNIKI WYSTAWY W TAURA BURGSTADT /LG18/ - 26.10.2014
Sêdzia/Richter: Stiegler Joachim
Klasa u¿ytkowa psów/Gebrauchshundklasse Rüden
V 1 Charly vom Stieglerhof (Clinten Holtkämper See - Gilla Plassenburg) Hecht Harald, Meuselwitz
V 2 Flash vom Niederheider Hof (Quadvo Mutzbach - Jill Macohof) Patten Jaqueline, Neuss
V 3 Ari vom Diedenhainer Berg (Balko Teufelskehle - Werra Friedewald) Grocke Uwe, Hartha
G 1 Jucon vom Weißeritztal (Gerry Waisagrund - Gitte Weißeritztal) Heckel Heiko, Dahlen
Klasa u¿ytkowa suk/Gebrauchshundklasse Hündinnen
V 1 Chelsea von der Grafenburg (Pakros Pendler - Ophelia Grafenburg) Bähr Corinna, Rehfelde
V 2 Raichu vom Aspenhaus (Iliano Fichtenschlag - Xella Aspenhaus) Kaczmarek Günter, Niedertrebra
V 3 Quenns-Luna vom Hauswalder Bach (Quenn Löher Weg - Jill Hauswalder Bach) Feldbinder Wolfgang, Bischofswerda
SG 1 Franka von Mühlenheim (Zar Schiffslache - Biene Mühlenheim) Mühlenheim Erhard, Beelitz
SG 2 Gianna von der Friesenklippe (Dusty Baumgarten - Naomi Friesenklippe) Elbel Gerhard, Plauen
G 1 Emmie vom Milkauer Land (Dreckspatz Striegauer Berg - Celli Milkauer Land) Kleinert Lutz, Erlau
Klasa juniorów psów/Junghundklasse Rüden
SG 1 Giacomo von der Grafenburg (Fred Rumbachtal - Yelena Grafenburg) Bähr Jörg, Rehfelde
SG 2 Joker von Montezuma (Zasko Haus Burow - Bonita Lamorak) Korth Ingrid, Markkleeberg
SG 3 Dar Ja Na Ka (Kern Galan Nalag - Bora Excalibur Europa) Schmidt Günter, Kummersdorf
Klasa juniorów suk/Junghundklasse Hündinnen, Richter
SG 1 Zambia vom Bierstadter Hof (Yankee Feuermelder - Tammy Bierstadter Hof) Krumina Daiga & Maibüchen Jürgen
SG 2 Kollien vom Zellwaldrand (Nino Tronje - Fani Bonihaus) Wiesner Ralf & Dörschel Andreas
SG 3 Dana vom MOLBITZER HOF (Brix Valtenberg - Amy MOLBITZER HOF) Porstmann Mathias, Rositz
SG 4 Venecia vom Aspenhaus (Joker Eichenplatz - Natali Aspenhaus) Siegel Daniel, Döbeln
SG 5 Tina von Rapicar (Baru Croce Santo Spirito - Zeta Rapicar) Seichter Sylvia, Porschendorf
SG 6 Ayla vom Stall Bühner (Keanu Hessenstein - O'ischa Tillmannsallee) Buss David, Glauchau
Klasa m³odzie¿y psów/Jugendklasse Rüden
SG 1 Falk v. Waldfurter-Wald (Buonanotte Domus Didacus - Luna Frankengold) Giele Patryk, PL
Klasa m³odzie¿y suk/Jugendklasse Hündinnen
SG 1 Ugne vom Valtenberg (Ballack Brucknerallee - Neele Brunnenstraße) Dittrich Sven, Frankenthal
SG 2 Anna vom Siebenmühlenbach (Yankee Feuermelder - Roxy Siebenmühlenbach) Fromm Eckart, Niederdorla
SG 3 Juwika Foccacia (Leo Zenteiche - Ungana Rieser Perle) Pedersen Karina & Wille Ralf
G 1 Cessy vom Rabensteiner Wald (Howy Höllbachgrund - Zamira Holzwinkel) Weber Anja, Mannheim
G 2 Chakira vom Rabensteiner Wald (Howy Höllbachgrund - Zamira Holzwinkel) Weber Stefan, Jahnsdorf
Klasa m³odzików psów/Nachwuchsklasse Rüden
VV 1 Adolf vom Aspenhaus (Pepe Kuckucksland - Xella Aspenhaus) Wiesner Richard & Rex Joachim
Klasa m³odzików suk/Nachwuchsklasse Hündinnen
VV 1 Debby Latmon (Omen Radhaus - Ema Black Lehmburg) Krumina Daiga & Maibüchen Jürgen
VV 2 Zella vom Aspenhaus (Kronos Nürburgring - Natali Aspenhaus) Siegel Daniel, Döbeln
VV 3 Victoria vom Hauswalder Bach (Iliano Fichtenschlag - Zaira Brunnenstraße) Eulitz Thomas, Rochlitz
VE 1 Evergray z Gilanu (Milow Dakota - Nocturna Gilanu) Neubauerova Ludmila, Hostivice
Owczarek d³ugow³osy/Langstockhaar Klassen
Klasa u¿ytkowa psów/Gebrauchshundklasse Rüden
V 1 Playboy von Rapicar (Baru Croce Santo Spirito - Zeta Rapicar) Seichter Bianca & Seichter Sylvia
Klasa m³odzie¿y psów/Jugendklasse Rüden
G 1 Conan vom Rabensteiner Wald (Howy Höllbachgrund - Zamira Holzwinkel) Feeser Olga Katharina, Bad König Zell
|