WYNIKI WYSTAWY LANDOWEJ W WORMS /LG10/ - 27.06.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Meyer Reinhardt – konk.18
V 1 Nino Tronje (Irok Karanberg - Nadja Jabora)
V 2 Morret Holtkämper Tor (Negus Holtkämper See - Xita Lentulo)
V 3 Obi-Wan zum Kolbenguß (Jaguar Arkanum - Lil'Kim Kolbenguß)
V 4 Harris Assaut (Kwantum Klostermoor - Witch Assaut)
V 5 Icon Bad-Boll (Ober Bad-Boll - Pania Alto Pino)
V 6 Rono Bierstadter Hof (Nemo Lengernheide - Xilla Waterloo)
V 7 Pardo Baruther Land (Ingodds Agassi - Dixi Frankengold)
V 8 Bobo Arlett (Quentin Karanberg - Urmel Zenteiche)
V 9 Atlas Bierstadter Hof (Dux Cuatro Flores - Walhalla Bierstadter Hof)
V 10 King Schloßstadt (Bazi Urbecke - Shakira Farbenspiel)
V 11 Dan Sieben Eichen (Karat's Ulk - Cindy Murrtalaue)
V 12 Pakros del Colle Guasco (Dux Cuatro Flores - Engie Colle Guasco)
V 13 Quentin Spessartblick (Dux Cuatro Flores - Lara Spessartblick)
V 14 Gandor Haus Santo (Yukon Bastillie - Xenna Haus Hagendoorn)
V 15 Brix di Casa Pastori (Ursus Achei - Perle Casa Pastori)
V 16 Nike Mäusespitz (Worker Jürgenshof - Happy Mildenburg)
V 17 Lucky Goldboehl (Melano Cap Arkona - Ines Goldboehl)
V 18 Fest Kiefer Demon (Quentin Karanberg - Fest Kiefer Editta)
Klasa u¿ytkowa suk - Kartheiser Ansgar – konk.12
V 1 Nene Hasenborn (Stano Hasenborn - Cessna Hasenborn)
V 2 Feli Kuckucksland (Roy Terrae Lupiae - Paula Kuckucksland)
V 3 Romina Suentelstein (Vegas Haut Mansard - Rimini Suentelstein)
V 4 Yaske Bierstadter Hof (Atlas Bierstadter Hof - Leika Sommerrod)
V 5 Chili Terres de la Serpenterie (Odin Holtkämper Hof - Varennes Chemin du Ro)
V 6 Ora Lüttjenhan (Jonny Mühlenblick - Floh Forstkammer)
V 7 Karina Mäusespitz (Sando Gletschertopf - Lara Türkenkopf)
V 8 Inka de Ximo (Cello Haus Yü - Verala Tronje)
V 9 Daika Rheinhöhe (Bruno Vierhundert Hertz - Henni Hühnegrab)
V 10 Zanti Rhein-Mosel-Ufer (Nando Gollerweiher - Nadien Blue-Iris)
V 11 Karma Hattorfer-Land (Zapp Eichenplatz - Vita Kirschental)
V 12 Holly Albisheimer Tal (Idol kleinen Land - Brixie Albisheimer Tal)
Klasa juniorów psów - Meyer Reinhardt – konk.4
SG 1 Willi Seeteich (Uran Wilhelmswarte - Amanda Seeteich)
SG 2 Hevin Blue-Rose (Nick Holtkämper Hof - Ghana Blue-Rose)
SG 3 Merlin Haingraben (Yukon Bastillie - Vicki Grafenbrunn)
SG 4 Jagger Assaut (Ustinov Römerland - Pat Assaut)
Klasa juniorów suk - Kartheiser Ansgar – konk.2
SG 1 Viva Karstädter Straße (Ober Bad-Boll - Vamy Bad-Boll)
SG 2 Wolke Suentelstein (Sirio Real Favorita - Wicki Hopfenhalle)
Klasa m³odzie¿y psów - König Helmut – konk.6
SG 1 Enzo Haus Zygadto (Tyson Köttersbusch - Xanthia Haus Zygadto)
SG 2 Diego Zenteiche (Ustinov Römerland - Pola Zenteiche)
SG 3 Amigo Dragon (Clinten Holtkämper See - Unda Gletschertopf)
SG 4 Fimo Zeltweg (Degas Hanneß - Sheila Türkenkopf)
SG 5 Ferry Sieben Eichen (Banderas Domaine du Parc - Cindy Murrtalaue)
SG 6 Ares Kapbusch (Falko Kapbusch - Ferra Basjes Huis)
Klasa m³odzie¿y suk - Scheerer Heinz – konk.9
SG 1 Esmeralda des Terres de la Serpenterie (Cirrius Haus Thalie - Chili Terres de la Serpenterie)
SG 2 Rania de Villalazan (Artus Sudheimer Linde - Umma I Villalazan)
SG 3 Enya Zenteiche (Paer Hasenborn - Phanta Zenteiche)
SG 4 Vivie Media (Bruno Vierhundert Hertz - Lepa Media)
SG 5 Aleksa Assauwehof (Digger Elzmündungsraum - Assauwe Kimberly)
SG 6 Erka Stieglerhof (Floro Achei - Vari Stieglerhof)
SG 7 Ramona Panoniansee (Shicco Freiheit Westerholt - Xamara Contra)
SG 8 Ema du Lamentin (Goscha Holtkämper See - Betti Holtkämper Hof)
SG 9 Paulena Eschelbronner Schloßwiese (Bravos Steffen Haus - Xire Trienzbachtal)
Klasa m³odzików psów - König Helmut – konk.5
VV 1 Sem del Seprio (Remo Fichtenschlag - Iava Seprio)
VV 2 Abu Holtkämper See (Dux Intercanina - Olina Holtkämper See)
VV 3 Zwetti Godalis (Godalis Tino - Ornella Satyr)
VV 4 Uri Wolf's Canyon (Yoe Haus Salihin - Marga Wolf's Canyon)
VV 5 Pendo Ickerner Schlößle (Cirrius Haus Thalie - Laica Ickerner Schlößle)
Klasa m³odzików suk - Scheerer Heinz – konk.10
VV 1 Dora Piste Trophe (Remo Fichtenschlag - Jana Plassenburg)
VV 2 Dana Emkendorfer Park (Shicco Freiheit Westerholt - Skeidar's J'Adore)
VV 3 Caroline Agrigento (Ustinov Römerland - Hannie Agrigento)
VV 4 Romy Ramonjahoeve (Shirkan Schloß Rügland - QuintaValentine Ramonjahoeve)
VV 5 Ubene Silvalacus (Texas Feuermelder - Fatima Silvalacus)
VV 6 Famy Neudenauer Holzsteige (Taboo Nordteich - Rosi Neudenauer Holzsteige)
VV 7 Nele Langenbungert (Frodo Langenbungert - Gessi Mülheimer-Bach)
VV 8 Leni Vierhundert Hertz (Xill Haus Zygadto - Ursa Vierhundert Hertz)
VV 9 Finja Farbenspiel (Marvin Farbenspiel - Yannica Haus Voerde)
VV 10 Venja Silvalacus (Texas Feuermelder - Mary Lou Silvalacus)
|