WYNIKI WYSTAWY W WILKAU-HASSLAU /LG18/ - 03.10.2010
Klasa użytkowa psów - Stiegler Joachim – konk.5
V 1 Eros Haus Portofino (Bazi Urbecke - Conny Haus Portofino)
V 2 Lobo Messebau (Arak Ferme Malgre L'eau - Xenia Messebau)
V 3 Cornell Aspenhaus (Victor Zellwaldrand - Wendi Aspenhaus)
V 4 Mentos Lackiererei (Vello Nixenschlucht - Olivia Böttcherstück)
V 5 Aslan Bismarcksäule (Sando Haus Iris - Britt Grauen von Monstab)
Klasa użytkowa suk - Stiegler Joachim – konk.10
V 1 Ophelia Grafenburg (Ilbo Holtkämper See - Bama Grafenburg)
V 2 Laneru Koffy (Arak Ferme Malgre L'eau - Laneru Viva)
V 3 Dela Lackiererei (Quentin Karanberg - Olivia Böttcherstück)
V 4 Yessi Pertzbach (Victor Zellwaldrand - Vanny Pertzbach)
V 5 Alina Wolfstal (Vincent Arenzburg - Jana Danziger Tor)
V 6 Quiz Nobleheim (Vico Farbenspiel - Candy Fleischerheim)
SG 1 Doro Gleisdreieck (Shadow Salztalblick - Perle Gleisdreieck)
SG 2 Armila Haus Jung (Melano Cap Arkona - Dara Andi)
SG 3 Ulla Haus Merkel (Vico Farbenspiel - Lira Zellwaldrand) ,
SG 4 Lutzi hohen Erle (Ober Bad-Boll - Betty Gültlinger See)
Klasa juniorów psów - Stiegler Joachim – konk.5
SG 1 Scotty Grafenburg (Gio Frankengold - Bama Grafenburg)
SG 2 Charly Stieglerhof (Clinten Holtkämper See - Gilla Plassenburg)
SG 3 Boy Silbersee (Roy Terrae Lupiae - Wanny Silbersee)
G 1 Borneo z Atarova sadu (Karamel Anrebri - Juky Naspo)
A 1 Aaron Haugshohe (Atyr Srnciho vrchu - Fraya Jura-Naab-Tal)
Klasa juniorów suk - Stiegler Joachim – konk.5
SG 1 Cayla Lindenblatt (Dollar Zellwaldrand - Yolana Aspenhaus)
SG 2 Quicke Sachsenring (Javir Talka Marda - Ondra Sachsenring)
SG 3 Corea di Casa Massarelli (Dax Intercanina - Carma Zellwaldrand)
SG 4 Lillifee Venusmond (Eon Nimbus - Babsy Venusmond)
SG 5 Sara Grauen Monstab (Enzo Grauen von Monstab - Jazza Grauen von Monstab)
Klasa młodzieży psów - Stiegler Joachim – konk.1
SG 1 Ares Pertzbach (Eros Haus Portofino - Finte Lentulo)
Klasa młodzieży suk - Stiegler Joachim – konk.6
SG 1 Zilli Grafenburg (Zerxis Osterberger-Land - Hermine Grafenburg)
SG 2 Marry Aschbachtal (Eros Haus Portofino - Yustine Zellwaldrand)
SG 3 Erka Stieglerhof (Floro Achei - Vari Stieglerhof)
SG 4 Wickie Lackiererei (Xwattro Stieglerhof - Dela Lackiererei)
SG 5 Amy Molbitzer Hof (Grischa Holtkämper See - Emma Wolfsburger Schloß)
SG 6 Wiena Lackiererei (Xwattro Stieglerhof - Dela Lackiererei)
Klasa młodzików suk - Stiegler Joachim – konk.2
VV 1 Winni Valtenberg (Nelson Frankengold - Anna-Bella Pierrot)
VV 2 Tinka Eichenplatz (Joker Eichenplatz - Grit Trafalga)
|