WYNIKI WYSTAWY W WALLENSTEIN /LG20/ - 02.05.2010
Klasa użytkowa psów - Kopp Torsten – konk.5
V 1 Ury Zisawinkel (Vegas Haut Mansard - Yola Zisawinkel)
V 2 Janosch Messina (Vegas Haut Mansard - Puppe Messina)
V 3 Kenzo Macohof (Vranco Reuschenberger Land - Amelie Macohof)
V 4 Ole Messina (Arak Ferme Malgre L'eau - Puppe Messina)
SG 1 Alk Wallensteingraben (Oberst Op de Hyde - Cimba Machtsumerland)
Klasa użytkowa suk - Kopp Torsten – konk.10
V 1 Alisha Eichenplatz (Zamp Thermodos - Daggi Cuatro Flores)
V 2 Lyager's Xinnie (Zamp Thermodos - Cindie Streithahn)
V 3 Noelle Frankengold (Valdo Hugenotten - Xoxi Frankengold)
V 4 Oduscha Messina (Arak Ferme Malgre L'eau - Puppe Messina)
V 5 Celine Nieuwlandshof (Idol Holtkämper Hof - Xena Nieuwlandshof)
V 6 Gusti Jaroleif (Griff Tor zum Sauerland - Zora Jaroleif)
V 7 Karma Trafalga (Norik Colli Storici - Ulme Trafalga)
SG 1 Jill Macohof (Diego Grauen Teufel - Amelie Macohof)
SG 2 Kira Haus Atila (Ayk Haus Heldmann - Iskia Eichlbrunn)
SG 3 Queene Mutzbach (Wayward-Son Jacobiner Schloß - Aischa Grenzgänger)
Klasa juniorów psów - Kopp Torsten – konk.2
SG 1 Zeus Dänischen Wieck (Yukon Bastillie - Püppi Dänischen Wieck)
SG 2 Justus Krummenhäger See (Nolte Messina - Bonny Greifswalder Stadtrand)
Klasa juniorów suk - Kopp Torsten – konk.3
SG 1 Janca Krummenhäger See (Nolte Messina - Bonny Greifswalder Stadtrand)
SG 2 Zita Dänischen Wieck (Yukon Bastillie - Püppi Dänischen Wieck)
SG 3 Poldi Trafalga (Norik Colli Storici - Baffi Trafalga)
Klasa młodzieży psów - Kopp Torsten – konk.4
SG 1 Ricado Eichenplatz (Furbo Achei - Alisha Eichenplatz)
SG 2 Jagger Assaut (Ustinov Römerland - Pat Assaut)
SG 3 Zito Zisawinkel (Kwantum Klostermoor - Kenia Zisawinkel)
SG 4 Lupo Macohof (Glenn Macohof - Faith Grauen Teufel)
Klasa młodzieży suk - Kopp Torsten – konk.5
SG 1 Ricada Eichenplatz (Furbo Achei - Alisha Eichenplatz)
SG 2 Xara Zisawinkel (Kwantum Klostermoor - Zara Langenbungert)
SG 3 Ornella Datze (Yerom Haus Salihin - Gitti Frankengold)
SG 4 Zelda Wutachtal (Panjo Kirschental - Queen Zenteiche)
SG 5 Jeannie Ödland (Bruno Vierhundert Hertz - Kelly Ödland)
Klasa młodzików psów - Kopp Torsten – konk.1
VV 1 Luca Ödland (Bruno Vierhundert Hertz - Vanessa Ödland)
Klasa młodzików suk - Kopp Torsten – konk.2
VV 1 Emma Freyar (Janosch Messina - Airin Freyar)
VV 2 Cimba Haus Gerstenberg (Uschigärdens Dexter - Daulökke's Yaffa)
|