WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

Wyniki wystaw 2010

WYNIKI WYSTAWY W VOERDE /LG5/ - 20.06.2010   

Klasa u¿ytkowa psów - Norda Bernhard – konk.20


V 1 Roy Terrae Lupiae (Zlatko Arminius - Remi Rione Antico)
V 2 Hillson Athaba (Hill Farbenspiel - Aska Athaba)
V 3 Bunker de la Presqu'ile Guerandaise (Vermer Presqu'ile Guerandaise - Scamie Presqu'ile Guerandaise)
V 4 Titus Brauneck (Sirio Real Favorita - Lani Brauneck) 
V 5 Ballack zur Worringer Rheinaue (Odin Holtkämper Hof - Grappa Worringer Rheinaue)
V 6 Umax Haus Babilon (Odin Holtkämper Hof - Tinka Haus Babilon)
V 7 Leri Zeppo (Esto Noort - Leri Gisela) 
V 8 Xaver Loosbroekerhaus (Xitus Murrtal - Chera Loosbroekerhaus) 
V 9 Quino Praester-Land (Ingodds Agassi - Kelly Praester-Land) 
V 10 Dancer Hammer Burg (Salo Steigerhof - Adda Zisawinkel) 
V 11 Odin Holländischen Hof (Esto Noort - Sira Mönchberg) 
V 12 Orpheus zur Worringer Rheinaue (Mischaland's Joaqin - Troja Worringer Rheinaue)
V 13 Deros Dan Alhedy's Hoeve (Naxos Holtkämper See - Naomie Dan Alhedy's Hoeve)
V 14 Rayk Hasenborn (Matscho Hasenborn - Ladriel Aducht) 
V 15 Merlin Vennteichen (Ole Fichtenschlag - Vina Haus Tepferd) 
V 16 Hako Wattenscheid (Dux Cuatro Flores - Selina Wattenscheid)
V 17 Monty Haus Pe-Ja (Naxos Holtkämper See - Trixi Haus Pe-Ja) 
V 18 Ronny Haus Kasfeld (Monty Oberhausener-Kreuz - Orle Haus Kasfeld)
SG 1 Ilko Vosshöhle (Quando Sofienwald - Holly Friedersdorfer Flur) 
SG 2 Castor Stadtfeld (Karn Fegelhof - Rabia Stadtfeld)

Klasa u¿ytkowa suk - Fetten Hans-Peter – konk.14


V 1 Dana du Val D'Anzin (Tyson Köttersbusch - Tabata Val D'Anzin) 
V 2 Ornella Satyr (Opal Karanberg - Madonna Satyr)
V 3 Henny Holtkämper Tor (Sirio Real Favorita - Xita Lentulo) 
V 4 Romy del Catone (Hero Camporeale - Valery Catone) 
V 5 Jilla Urbecke (Bazi Urbecke - Handa Urbecke) 
V 6 Fipsy Kaiserstadt (Matscho Farbenspiel - Wally Finkenschlag)
V 7 Ora Lüttjenhan (Jonny Mühlenblick - Floh Forstkammer)
V 8 Yona Finkenschlag (Tyson Köttersbusch - Dalida Finkenschlag) 
V 9 Gina Mont d'Osiris (Sirio Real Favorita - Chakira Mont d'Osiris)
V 10 Daytona Tjeuke Meer (Mark Schwalmbergtal - Gipsy Tjeuke Meer) 
V 11 Olsa Hühnegrab (Zamp Thermodos - Yonna Hühnegrab) 
V 12 Parla Fiemereck (Quantum Fiemereck - Wiggi Bauhofer-Land)
V 13 Qatie Bellosca (Tiras Roten Feld - Vlam Lentfert Hoeve)
SG 1 Hella van't Enclavehof (Immo Leinethal - Ayla Spitzbubezwinger) 

Klasa juniorów psów - Norda Bernhard – konk.2


SG 1 Yanos Wattenscheid (Vimo Regina Pacis - Chelsea Wattenscheid)
SG 2 Arco schwarzen Diamanten (Tiras Roten Feld - Turrka Hühnegrab)

Klasa juniorów suk - Fetten Hans-Peter – konk.9


SG 1 Tramella Xanti (Zamp Thermodos - Tramella Moto) 
SG 2 Ayla Wapel (Godalis Tino - Danjali Holtkämper See)
SG 3 Lotte Heveling (Nando Gollerweiher - Emely Heveling)
SG 4 Urbana Schloß Rügland (Bruno Vierhundert Hertz - Nikita Athaba)
SG 5 Amy schwarzen Diamanten (Tiras Roten Feld - Turrka Hühnegrab) 
SG 6 Leesha Casamano (Baki Salztalblick - Doro Unendlichen Geschichte)
SG 7 Biene Elzbachtal (Franco Zdenkovo dvora - Minny Karthago) 
G 1 Xenja Geefacker (Rikkor Geefacker - Delfi Geefacker)
A 1 BinDas-Baby of Wolfcubs (Achtung Brenschelbacher Hof - Wanja Portnersberg)

Klasa m³odzie¿y psów - Norda Bernhard – konk.6


SG 1 Atos Agrigento (Paer Hasenborn - Danjali Holtkämper See)
SG 2 Tyson Moorbeck (Bojan Pendler - Winni Moorbeck)
SG 3 Etoo Wattenscheid (Paer Hasenborn - Chelsea Wattenscheid)
SG 4 Xander Nordsee Sturm (Godalis Tino - Meike Nordsee Sturm) 
SG 5 Amir Ritterberg (Ustinov Römerland - Bella Lüttersbruch)
SG 6 John-Jay Deutschen Eck (Wenzel Deutschen Eck - Yessie Deutschen Eck)

Klasa m³odzie¿y suk - Fetten Hans-Peter – konk.6


SG 1 Isadora Jabora (Tyson Jabora - Malisa Haus Yü) 
SG 2 Quweni Urbecke (Kwantum Klostermoor - Ertha Urbecke) 
SG 3 Hera Römerbahn (Vegas Noort - Omerta Worringer Rheinaue)
SG 4 Tzara Praester-Land (Godalis Tino - Enka Praester-Land)
SG 5 Diva Wattenscheid (Bojan Pendler - Piera Wattenscheid) 
SG 6 Quirly Schloß Querenburg (Bojan Pendler - Pamira Schloß Querenburg)

Klasa m³odzików psów - Norda Bernhard – konk.2


VV 1 Cäsaro Agrigento (Ustinov Römerland - Hannie Agrigento)
VV 2 Django Klausener Grund (Degas Hanneß - Irmi Zisawinkel) 

Klasa m³odzików suk - Fetten Hans-Peter – konk.4


VV 1 Caroline Agrigento (Ustinov Römerland - Hannie Agrigento)
VV 2 Panya Grafenbrunn (Tyson Köttersbusch - Chanel Achei) 
VV 3 Tisha Bellosca (Bruno Vierhundert Hertz - Qatie Bellosca) 
VV 4 Finja Farbenspiel (Marvin Farbenspiel - Yannica Haus Voerde)

Copyright & design by daltonptojekty2002-