WYNIKI WYSTAWY W VELLAHN /LG20/ - 16.05.2010
Klasa użytkowa psów - Begier Hans-Jürgen - konk.3
V 1 Mentos Osterberger-Land (Nando Gollerweiher - Quencie Osterberger-Land)
V 2 Elfi's Nemo (Haweto Nufo - Karat's Yacki)
V 3 Janosch Messina (Vegas Haut Mansard - Puppe Messina)
Klasa użytkowa suk - Kopp Torsten - konk.7
V 1 Leila Drei Birkenzwinger (Merlin Osterberger-Land - Farina Drei Birkenzwinger)
V 2 Scala Brunnenstraße (Vento Hopfenhalle - Nala Holtkämper See)
V 3 Normanners Magistrale (Arko Butjenter Land - Glenn's Venus)
V 4 Kelly alten Herrenhaus (Nolte Messina - Franca Brunnenstraße)
V 5 Airin Freyar (Chicco Preetzer Land - Thekla kleinen Mohr)
V 6 Orka Germanenquelle (Falko Wolfsblick - Cimm Germanenquelle)
V 7 Yule Schiffslache (Janko Vorwerkswald - Raissa Schiffslache)
Klasa juniorów psów - Begier Hans-Jürgen - konk.4
SG 1 Xyro Aurum Zwinger (Oscar Gebrüder Grimm - Janka Aurum Zwinger)
SG 2 Aiko Buchholz-Hof (Aron Terra dei Forti - Baci Dänischen Hof)
SG 3 Dargo Freyar (Markus Status quo - Airin Freyar)
SG 4 Yanoxx Werraufer (Jabina Querry - Peggy Werraufer)
Klasa juniorów suk - Kopp Torsten - konk.8
SG 1 Biene Lamorak (Nesch Grafenburg (Ost) - Alma Lancelot)
SG 2 Evelin Hundershaft (Praid Amagamma Shennon - Endrefalva Manseratta)
SG 3 Venia Aurum Zwinger (Clinten Holtkämper See - Enschi Aurum Zwinger)
SG 4 Dunja Freyar (Markus Status quo - Airin Freyar)
SG 5 Wanda Schiffslache (Ike Schiffslache - Nena Schiffslache)
SG 6 Umsa Burg Nyhus (Bac Sachsentraum - Lilly Burg Nyhus)
SG 7 Eyla Wolfsheim (Eliot Prevent - Noditha Teufelsgrund)
G 1 Bischu Grünen Hof (Attaque Adelegg - Fraya Salztalblick)
Klasa młodzieży psów - Begier Hans-Jürgen - konk.6
SG 1 Xppo dei Precision (Roy Terrae Lupiae - Toska Frankengold)
SG 2 Ursos Osterberger-Land (Shicco Freiheit Westerholt - Egga Osterberger-Land)
SG 3 Untax Osterberger-Land (Shicco Freiheit Westerholt - Egga Osterberger-Land)
SG 4 Xero zur Wolfskammer (Poldi Leckebusch - Tami Wolfskammer)
SG 5 Zyras Reuter-Stein (Nolte Messina - Winni Reuter-Stein)
SG 6 Luca Ödland (Bruno Vierhundert Hertz - Vanessa Ödland)
Klasa młodzieży suk - Kopp Torsten - konk.7
SG 1 Normanners Raisa (Paer Hasenborn - Leisa Messina)
SG 2 Zana Reuter-Stein (Nolte Messina - Winni Reuter-Stein)
SG 3 Zara Reuter-Stein (Nolte Messina - Winni Reuter-Stein)
SG 4 Zita Reuter-Stein (Nolte Messina - Winni Reuter-Stein)
SG 5 Alice Fuchsaue (Laruh Gräfental - Askia Bismarcksäule)
SG 6 Jamie-Lee Schaale Tal (Quasimodo Rosseleck - Farina Schaale Tal)
SG 7 Dina Insel (Conner Staatsmacht - Maria Burg Nyhus)
Klasa młodzików suk - Kopp Torsten - konk.3
VV 1 Emma Freyar (Janosch Messina - Airin Freyar)
VV 2 Yudy Osterberger-Land (Zerxis Osterberger-Land - Dani Dänischen Hof)
VV 3 Winny Köriser See (Yerom Haus Salihin - Gina Köriser See)
|