WYNIKI WYSTAWY W UHINGEN /LG13/ - 03.10.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Oßmann Marco – konk.9
V 1 Ober Bad-Boll (Giovanni Kapellenberg - Aike Gigelsfelsen)
V 2 Sultan Jahnhöhe (Vegas Haut Mansard - Irmi Jahnhöhe)
V 3 Bill Fürstenau (Quenn Löher Weg - Viola Haus Seltenreich)
V 4 Obi-Wan zum Kolbenguß (Jaguar Arkanum - Lil'Kim Kolbenguß)
V 5 Unkas steilen Ufer (Yenno Hühnegrab - Wendy steilen Ufer)
V 6 Dan Sieben Eichen (Karat's Ulk - Cindy Murrtalaue)
V 7 Idol della Loggia dei Mercanti (Negus Holtkämper See - Milu Casa Cacozza)
V 8 Quinn Wolfsbergklause (Ghandi Baronenwald - Naddel Wolfsbergklause)
SG 1 Micky Heslachereck (Conner Staatsmacht - Kessi kleinen Birke)
Klasa u¿ytkowa suk - Oßmann Marco – konk.15
V 1 Elly del Seprio (Zamp Thermodos - Week Casa Beggiato)
V 2 Olina Akrobat (Yappo Tronje - Ola Akrobat)
V 3 Gina Badsee (Tuareg Bad-Boll - Visa Bad-Boll)
V 4 Lissa Bad-Boll (Furbo Achei - Quwis Bad Wäldle)
V 5 Hanne Wildsteiger Landhaus (Negus Holtkämper See - Dixi Wildsteiger Landhaus)
V 6 Yazz Brettachau (Ritmo Arlett - Tahra Brettachau)
V 7 Traudl Hammelsbacher Hof (Panjo Kirschental - Margit Hammelsbacher Hof)
V 8 Goldie Badsee (Tuareg Bad-Boll - Visa Bad-Boll)
V 9 Olga Baronenwald (Ghandi Baronenwald - Qwendy Schloss Runding)
V 10 Dipsy Moorbeck (Nick Moorbeck - Gusti Moorbeck)
V 11 Orana Aurelius (Vegas Haut Mansard - Ulli Aurelius)
V 12 Gara Murrtal (Zamp Thermodos - Chica Baiertalerstraße)
V 13 Dalla zum Rotenharertal (Yasko steilen Ufer - Dana Verwaltung)
V 14 Ciara Rheinknie (Pablo Ernetranch - Venia Isarstrand)
V 15 Naomi Baronenwald (Grisu MaKeRa - Ela Büren)
Klasa juniorów psów - Oßmann Marco – konk.6
SG 1 Enosch Amasis (Ober Bad-Boll - Bali Amasis)
SG 2 Yanosch Hochfirst (Furbo Achei - Balarina Aphrodite Kennel)
SG 3 Ulf Hammelsbacher Hof (Hatto Hühnegrab - Milka Hammelsbacher Hof)
SG 4 Lennox Hofjägerhaus (Unkas steilen Ufer - Jina Haus Munsinger Dunn)
SG 5 Amigo Dragon (Clinten Holtkämper See - Unda Gletschertopf)
SG 6 Danais du Domaine de Promincy (Brazzo Ceresio - Anfall Domaine de Promincy)
Klasa juniorów suk - Oßmann Marco – konk.6
SG 1 Vivie Media (Bruno Vierhundert Hertz - Lepa Media)
SG 2 Pretty d' Ulmental (Buka Agilolfinger - Venus Ulmental)
SG 3 Oduscha zum Gigelsfelsen (Hatto Hühnegrab - Irena Roten Matter)
SG 4 Vali Akrobat (Quentin Karanberg - Alma Endhus)
SG 5 Anschie steilen Ufer (Unkas steilen Ufer - Manu steilen Ufer)
SG 6 Onja Lobdeburg (Shadow Wölfen - Franca Lobdeburg)
Klasa m³odzie¿y psów - Oßmann Marco – konk.3
SG 1 Pizzaro Bad-Boll (Ustinov Römerland - Veijona Fürstenperle)
SG 2 Ilbo Hanneß (Remo Fichtenschlag - Quasti Hanneß)
SG 3 Irok Hanneß (Remo Fichtenschlag - Quasti Hanneß)
Klasa m³odzie¿y suk - Oßmann Marco – konk.7
SG 1 Prima degli Achei (Ober Bad-Boll - Chey Achei)
SG 2 Inni Hanneß (Remo Fichtenschlag - Quasti Hanneß)
SG 3 Finetta Hühnegrab (Hatto Hühnegrab - Enrica Hühnegrab)
SG 4 Pam Baiertalerstraße (Vegas Haut Mansard - Yasmin Nieuwlandshof)
SG 5 Ica Hanneß (Remo Fichtenschlag - Quasti Hanneß)
SG 6 Apolonia Hohenpeißenberg (Mexx Aurelius - Anika guten Freundschaft)
SG 7 Bo Gerenklinge (Aslan Teufelsbädern - Ginga Champ)
Klasa m³odzików psów - Oßmann Marco – konk.6
VV 1 Bachus Haus an der Schiene (Remo Fichtenschlag - Enea Casa Veronica)
VV 2 Tomba Baronenwald (Ober Valcuvia - Oduscha Baronenwald)
VV 3 Veemtroppens Assiasbarn (Ober Bad-Boll - Hossy Bad-Boll)
VV 4 Zambo Media (Remo Fichtenschlag - Lepa Media)
VV 5 Taylor Biberfalle (Ober Bad-Boll - Quincy Biberfalle)
VV 6 Ero Piste Trophe (Ober Bad-Boll - Victoria Redox)
Klasa m³odzików suk - Oßmann Marco – konk.4
VV 1 Zvezda Media (Remo Fichtenschlag - Lepa Media)
VV 2 Tigra Biberfalle (Ober Bad-Boll - Quincy Biberfalle)
VV 3 Bajka Dragon (Irok Karanberg - Unda Gletschertopf)
VV 4 Gitte Wildsteiger Land (Buka Agilolfinger - Dixi Wildsteiger Landhaus)
|