WYNIKI WYSTAWY W TRITTAU-GROßENSEE /LG1/ 13.06.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Buß Helmut – konk.5
V 1 Ury Zisawinkel (Vegas Haut Mansard - Yola Zisawinkel)
V 2 Arek Haus Gerstenberg (Yerom Haus Salihin - Daulökke's Yaffa)
V 3 Shacka Götzberg (Odin Holtkämper Hof - Juma Heinrichplatz)
V 4 Camillo Pallas Athene (Quentin Karanberg - Skeidar's J'Adore)
G 1 Goliath Bady-Ron (Zoran Ben-Ju - Hanah Cheri Anrebri)
Klasa u¿ytkowa suk - Wischalla Lutz – konk.6
V 1 Chakira Pendler (Vegas Haut Mansard - Team Paka's Daria)
V 2 Ayla Haus Gerstenberg (Yerom Haus Salihin - Daulökke's Yaffa)
V 3 Victoria Haus Burow (Vegas Haut Mansard - Oxana Haus Burow)
V 4 Ginger Haus Arranka (Idol Holtkämper Hof - Ceza Haus Arranka)
V 5 Olhedens Jilla (Naxos Holtkämper See - Olhedens Sabina)
V 6 Dunja Lübzer Amtsturm (Norik Colli Storici - Urfee Trafalga)
Klasa juniorów psów - Buß Helmut – konk.6
SG 1 Idol Welsetal (Quenn Löher Weg - Jana Mühlenblick)
SG 2 Aexel Emkendorfer Park (Imex Emkendorfer Park - Wita Emkendorfer Park)
SG 3 Aiko Buchholz-Hof (Aron Terra dei Forti - Baci Dänischen Hof)
SG 4 Jeck Wilhelmswarte (Xaro Harten - Usica Wilhelmswarte)
G 1 Grimm Zidena (Zamp Thermodos - Pantera Funken Spiel)
G 2 Halk Bahnkuhle (Quasimodo Rosseleck - Warina Burg Haidstein)
Klasa juniorów suk - Wischalla Lutz – konk.10
SG 1 Tessa Götzberg (Wodin Holtkämper See - Juma Heinrichplatz)
SG 2 Rustol's Tia (Quenn Löher Weg - Sarah Köttersbusch)
SG 3 Kisa's Liga (Hassenkam's Nilas - Kisa's Elsa)
SG 4 Venia Aurum Zwinger (Clinten Holtkämper See - Enschi Aurum Zwinger)
SG 5 Enschi Sankt Martiner Tal (Dux Cuatro Flores - Anka Riemerlehen)
SG 6 Jeannie Ödland (Bruno Vierhundert Hertz - Kelly Ödland)
SG 7 Sabrina av Quantos (Nilo Heralmaborg - Telbe Casa Beggiato)
SG 8 Alta-Tollhaus Bailey (Markus Status quo - Quellie Kirschental)
SG 9 Alta-Tollhaus Billie (Markus Status quo - Quellie Kirschental)
SG 10 Zana Reuter-Stein (Nolte Messina - Winni Reuter-Stein)
Klasa m³odzie¿y psów - Buß Helmut – konk.2
SG 1 Doll Klostermoor (Kwantum Klostermoor - Lara Freiheit Westerholt)
SG 2 Rocky Seevetaler Grund (Uschigärdens Dexter - Ondra Seevetaler Grund)
Klasa m³odzie¿ suk - Wischalla Lutz – konk.5
SG 1 Bruni Emkendorfer Park (Shicco Freiheit Westerholt - Irmi Emkendorfer Park)
SG 2 Aika Klostermoor (Bojan Pendler - Hanni Waldgraben)
SG 3 Yudy Osterberger-Land (Zerxis Osterberger-Land - Dani Dänischen Hof)
SG 4 Falkoen's Karma (Solo Köttersbusch - Wendelbo's Ratta)
SG 5 Yudy Zisawinkel (Quenn Löher Weg - Yola Zisawinkel)
Klasa m³odzików suk - Wischalla Lutz – konk.4
VV 1 Team Paka's Ursa (Busjaecks Cool Cato - Cira Stoppenkamp)
VV 2 Emma Freyar (Janosch Messina - Airin Freyar)
VV 3 Quitte Ganzkower Schloß (Gio Frankengold - Holly Ganzkower Schloß)
VV 4 Enjoy Scharnberg (Werny Scharnberg - Inka Hof Groß-Babel)
|