WYNIKI WYSTAWY W TORGAU /LG18/ - 24.04.2010
Klasa użytkowa psów - Wischalla Lutz – konk.7
V 1 Kanto Karl-May Höhle (Zamp Thermodos - Gina Karl-May Höhle)
V 2 Hicks Grafenburg (Sam Grafenburg - Leonie Grafenburg)
V 3 Jannik Messina (Vegas Haut Mansard - Puppe Messina)
V 4 Ilka's Tequila (Vegas Haut Mansard - Godalis Hela)
V 5 Qleo Zellwaldrand (Arak Ferme Malgre L'eau - Biggi Haus Gawlich)
V 6 Zamb Uckerstrom (Remo Lentulo - Quina Uckerstrom)
V 7 Timo Almhof (Nick Moorbeck - Yasmin Almhof)
Klasa użytkowa suk - Wischalla Lutz – konk.7
V 1 Egga Osterberger-Land (Vegas Haut Mansard - Qenni Osterberger-Land)
V 2 Cicciolina Feetback (Ferdinand Feetback - Feny Feetback)
V 3 Nicki Di Croce Santo Spirito (Falk Catone - Betty Croce Santo Spirito)
V 4 Cindy Schwedengrund (Tabo Zellwaldrand - Nora Schwedengrund)
V 5 Tabea Zellwaldrand (Victor Zellwaldrand - Ultri Zellwaldrand)
V 6 Concorde Westsachsen (Zamp Thermodos - Patty Goldperle)
V 7 Anna-Bella Pierrot (Arak Ferme Malgre L'eau - Enja Schmetterholz)
Klasa juniorów psów - Wischalla Lutz – konk.3
SG 1 Henry Glockenhaus (Yerom Haus Salihin - Tanni Farbenspiel)
SG 2 Yester Zellwaldrand (Yetie Zellwaldrand - Violeta Zellwaldrand)
SG 3 Naxus Goldperle (Höchsmann's Martin - Larissa Goldperle)
Klasa juniorów suk - Wischalla Lutz – konk.7
SG 1 Waifa Zellwaldrand (Arex Haus Neoplantum - Madonna Zellwaldrand)
SG 2 Boca Monroe Haus (Yetie Zellwaldrand - Enjoy Farbenspiel)
SG 3 Häsel Glockenhaus (Yerom Haus Salihin - Tanni Farbenspiel)
SG 4 Ute Sachsenwappen (Roy Terrae Lupiae - Anja Sachsenwappen)
SG 5 Siena Baruther Land (Negus Holtkämper See - Dixi Frankengold)
SG 6 Lana Goldperle (Dino Goldperle - Cara Westsachsen)
SG 7 Maleen Schillergrund (Naxos Holtkämper See - Caty Schillergrund)
Klasa młodzieży psów - Wischalla Lutz – konk.5
SG 1 Ypsilon Lärchenhain (Bojan Pendler - Hummel Lärchenhain)
SG 2 Zeus del Catone (Kondor Catone - Onia Croce Santo Spirito)
SG 3 Willi Seeteich (Uran Wilhelmswarte - Amanda Seeteich)
SG 4 Scotty Grafenburg (Gio Frankengold - Bama Grafenburg)
SG 5 Glenn Uckerstrom (Ustinov Römerland - Venia Uckerstrom)
Klasa młodzieży suk - Wischalla Lutz – konk.9
SG 1 Kia Gamsetal (Arak Ferme Malgre L'eau - Neele Brunnenstraße)
SG 2 Yezz Feetback (Yerom Haus Salihin - Selma Feetback)
SG 3 Xirka Niemberger Eck (Zamp Thermodos - Melinda Niemberger Eck)
SG 4 Grit Lentulo (Panjo Kirschental - Vina Uckerstrom)
SG 5 Vienna Brauneck (Ilka's Tequila - Lani Brauneck)
SG 6 Yosi Nozzedil (Gio Frankengold - Ultra Nozzedil)
SG 7 Gila Schenken Ländchen (Victor Zellwaldrand - Xara Baruther Land)
SG 8 Lillifee Venusmond (Eon Nimbus - Babsy Venusmond)
G 1 Piccenini's Angel (Olek Maineiche - Conny Steinteich)
Klasa młodzików psów - Wischalla Lutz – konk.1
VV 1 Vegas Grafenburg (Paer Hasenborn - Bess Grafenburg)
Klasa młodzików suk - Wischalla Lutz – konk.4
VV 1 Cassandra Zellwaldrand (Irok Karanberg - Flexi Zellwaldrand)
VV 2 Batida Lärchenhain (Zerxis Osterberger-Land - Ussa Lärchenhain)
VV 3 Limba Arlett (Yako Noort - Xtra Tronje)
VV 4 Frida Stieglerhof (Vanos Noort - Vini Stieglerhof)
|