WYNIKI WYSTAW W STRUTH-HELMERSHOF /LG17/ - 09.05.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Oeser Dieter – konk.10
V 1 Rono Bierstadter Hof (Nemo Lengernheide - Xilla Waterloo)
V 2 Morret Holtkämper Tor (Negus Holtkämper See - Xita Lentulo)
V 3 Quentin Spessartblick (Dux Cuatro Flores - Lara Spessartblick)
V 4 Kojak zur Medbacher Mühle (Ken Elzmündungsraum - Xandra Medbacher Mühle)
V 5 Max Zöller (Robuk Monti della Laga - Anschi Haus Nickel)
V 6 Gomo Herzbach (Sirio Real Favorita - Alexe Herzbach)
V 7 Alonso Grabenhecke (Robuk Monti della Laga - Cipsi Egauperle)
V 8 Don Wilden Teufeln (Evan Grauen von Monstab - Cessy Birkenschäferei)
V 9 Duke Schäferliesel (Dragon Felsenschloß - Sally Schäferliesel)
V 10 Gent Haus Kaiser (Erik Elzmündungsraum - Olanda Türkenkopf)
Klasa u¿ytkowa suk - Oeser Dieter – konk.8
V 1 Marry Zöller (Robuk Monti della Laga - Anschi Haus Nickel)
V 2 Idy Hasseltal (Derrek Stieglerhof - Odessa Demminer Straße)
V 3 Mette Hasseltal (Ursos Kanarieneck - Odessa Demminer Straße)
V 4 Kara alten Hartsteinwerke (Zonk Edelgarten - Bessy Edelgarten)
V 5 Maika Laue (Falko Zäschkenhof - Elsa Lutter)
V 6 Klara Sonnenkranz (Fedor Steinway-Park - Gera Altor)
SG 1 Utah zum Gimbacher Hof (Dangien Drohnenhof - Corie Schafanger am Nordfeld)
SG 2 Hille grauen Sachsen (Sturm's Balto - Mandy Feurigen)
Klasa juniorów psów - Oeser Dieter – konk.4
SG 1 Zorro Kleinen Holzweg (Arex Haus Neoplantum - Urmel Radsieksbeeke)
SG 2 Glenn Oxsalis (Boss Oxsalis - Arielle Oxsalis)
SG 3 Ayko Zenteiche (Tyson Köttersbusch - Rimini Zenteiche)
SG 4 Arex alten Buche (Marlow Externstein - Alice Roggauer Eck)
Klasa juniorów suk - Oeser Dieter – konk.2
SG 1 Enzi Grabenhecke (Rocker Bad-Boll - Cipsi Egauperle)
SG 2 Edda Grabenhecke (Rocker Bad-Boll - Cipsi Egauperle)
Klasa m³odzie¿y psów - Oeser Dieter – konk.4
SG 1 Zorro Ritterberg (Bojan Pendler - Ambra Team Baierblick)
SG 2 Nick Raumberg (Broock Val de Bern - Jette Raumberg)
SG 3 Diegos Rapicar (Zony Haus Gerstenberg - Indra Kronenperle)
SG 4 Iroc Haus Iris (Duke Schäferliesel - Alice Haus Iris)
Klasa m³odzie¿y suk - Oeser Dieter – konk.3
SG 1 Alischa Kieslicher-Hof (Witz Bramberg - Ronja Haus Gröschner)
SG 2 Coja Rapicar (Quantum Fiemereck - Raisa Rapicar)
SG 3 Quina Edelgarten (Arex Haus Neoplantum - Urmel Radsieksbeeke)
Klasa m³odzików psów - Oeser Dieter – konk.2
VV 1 Alex Ritterberg (Ustinov Römerland - Bella Lüttersbruch)
VV 2 Mars Herzbach (Veit Holtkämper Hof - Waleska Holtkämper Hof)
|