WYNIKI WYSTAWY W STAMMHEIM /LG13/ - 16.05.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Dorssen Margit – konk.9
V 1 Hatto Hühnegrab (Odin Holtkämper Hof - Yonna Hühnegrab)
V 2 Obi-Wan zum Kolbenguß (Jaguar Arkanum - Lil'Kim Kolbenguß)
V 3 Franco Kuckucksland (Roy Terrae Lupiae - Paula Kuckucksland)
V 4 Uso Sandstein (Magnum Kolbenguß - Rapunzel Sandstein)
V 5 Dan Sieben Eichen (Karat's Ulk - Cindy Murrtalaue)
V 6 Gandi Schloß Rosenfels (Joker Alcudia - Zassa Schloß Rosenfels)
V 7 Elan hohen Erle (Jaguar Arkanum - Daisy Gültlinger See)
V 8 Nero Cohinor (Robuk Monti della Laga - Intra Cohinor)
G 1 Derrick Kirrweiher (Asko Lutter - Askia Adelmannsfelder Land)
Klasa u¿ytkowa suk - Mast Rainer – konk.10
V 1 Olina Akrobat (Yappo Tronje - Ola Akrobat)
V 2 Feli Kuckucksland (Roy Terrae Lupiae - Paula Kuckucksland)
V 3 Olivia Mittelwest (Ingodds Albert - Genna Mittelwest)
V 4 Dolly dell Antuba Sannita (Roy Terrae Lupiae - Biba )
V 5 Puma Angel Delight (Pakros Ulmental - Cimba Angel Delight)
V 6 Acky zum Turmacker (Ober Bad-Boll - Currie Turmacker)
V 7 Fiamma di Val Sant' Anna (Yello St.-Michaels-Berg - Ley Val del Lambro)
V 8 Otti Semper Wictor (Atlas Bierstadter Hof - Chelsea Semper Wictor)
V 9 Olga Sonnenhaus (Robuk Monti della Laga - Hanny Sonnenhaus)
V 10 Orla Rungenhof (Cito Hilsblick - Luca Rungenhof)
Klasa juniorów psów - Dorssen Margit – konk.3
SG 1 Onnex Drei Birkenzwinger (Godalis Tino - Haifa Drei Birkenzwinger)
SG 2 Yen Brettachau (Ritmo Arlett - Tahra Brettachau)
SG 3 Limbo hohen Erle (Ober Bad-Boll - Betty Gültlinger See)
Klasa juniorów suk - Mast Rainer – konk.11
SG 1 Ijana Ghattas (Ober Bad-Boll - Uta Stieglerhof)
SG 2 Annika von der Zenteiche (Tyson Köttersbusch - Rimini Zenteiche)
SG 3 Tessy dell' Alto Pino (Furbo Achei - Ina Alto Pino)
SG 4 Cheyenne Aspenholz (Orrex Martelsberg - Laura Schindbachtal)
SG 5 Akita Bantu Bartas (Dux Cuatro Flores - Ricky Gletschertopf)
SG 6 Yari Haus Hollenstein (Furbo Achei - Numa Haus Hollenstein)
SG 7 Bagira Hofgut Dörlinger (Ober Bad-Boll - Lucretia Uhlbachtal)
SG 8 Inka Leuchtertannenweg (Magnum Kolbenguß - Elly Leuchtertannenweg)
G 1 Holli Biezenhoeve (Duck Biezenhoeve - Grace Mohnwiese)
G 2 Cira Adelegg (John Talka Marda - Dolli Adelegg)
A 1 Yahra Brettachau (Ritmo Arlett - Tahra Brettachau)
Klasa m³odzie¿y psów - Dorssen Margit – konk.9
SG 1 Tiger Sonnenhaus (Banderas Domaine du Parc - Hanny Sonnenhaus)
SG 2 Diego Zenteiche (Ustinov Römerland - Pola Zenteiche)
SG 3 Lennox Hofjägerhaus (Unkas steilen Ufer - Jina Haus Munsinger Dunn)
SG 4 Sam Cohinor (Floro Achei - Kessi Rieser Perle)
SG 5 Hannes Schloß Rosenfels (Hatto Hühnegrab - Elfi Schloß Rosenfels)
SG 6 Ferry Sieben Eichen (Banderas Domaine du Parc - Cindy Murrtalaue)
SG 7 Mex Murrtal (Yukon Bastillie - Gara Murrtal)
SG 8 Amigo Dragon (Clinten Holtkämper See - Unda Gletschertopf)
SG 9 Mosul Bad-Boll (Furbo Achei - Kara Bertenau)
Klasa m³odzie¿y suk - Mast Rainer – konk.10
SG 1 Luna Hofjägerhaus (Unkas steilen Ufer - Jina Haus Munsinger Dunn)
SG 2 Chipsi Zenteiche (Quenn Löher Weg - Lana Zenteiche)
SG 3 Oduscha Gigelsfelsen (Hatto Hühnegrab - Irena Roten Matter)
SG 4 Zoey Römerland (Ustinov Römerland - Queenie Römerland)
SG 5 Nikki Gigelsfelsen (Hatto Hühnegrab - Tricksie Fürstenperle)
SG 6 Anschie steilen Ufer (Unkas steilen Ufer - Manu steilen Ufer)
SG 7 Ronja Cohinor (Natz Land Mecklenburg - Leikes Prachtallee)
SG 8 Liebe di Val Sant' Anna (Ritmo Arlett - Fiamma Val Sant' Anna)
SG 9 Vali Akrobat (Quentin Karanberg - Alma Endhus)
SG 10 Maja Lesimo (Georg Lupus in fabula - Ilka Lesimo)
Klasa m³odzików suk - Mast Rainer – konk.2
VV 1 Famy Neudenauer Holzsteige (Taboo Nordteich - Rosi Neudenauer Holzsteige)
VV 2 Ari Agilulf (Buddy Agilolfinger - Zita Hause Monika)
|