WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

Wyniki wystaw 2010

Wyniki wystawy Owczarka Niemieckiego- Rybnik-Kamień 12.06.2010

Sędzia: Erdmann Bernhard (SV)

PSY
klasa Baby (zgłoszono 3)


1. UROK Padaroko (ur. 30.12.2009r., GOSCHA v Holtkamper See-LUTZI Vitaxis, wł. S. Kaszyca)
2. SILAS Tensor (ur. 30.12.2009r., FURBO degli Achai-EFENDI Frankengold, wł. R. Rokitka)

klasa szczeni±t (zgłoszono 6)


1. NAZIR ze Skalnego Wzgórza (ur.08.10.2009r., OBER v Bad Boll-DELI ze Skalnego Wzgórza, wł. P. Krych)
2. YUKON (ur. 22.09.2009r., VANOS Noort-FAGMAR Skilos, wł. A. Cichy)
3.FREDDY Sotfine (ur. 14.09.2009r., ZIKO Mavic-ALEX Skilos, wł. T. Gralewicz)

klasa młodzików (zgłoszono 1)


1. TOGO Aksaris (ur. 12.08.2009r., MARKUS v Status Quo-BOSKA GRETA Elidon, wł. J. Kulik)

klasa młodzieży (zgłoszono 3)


1. BORYS Dobrzyków (ur. 10.01.2009r., VICTOR v Zellwaldrand-INJA v Zellwaldrand, wł. B. Famuła)
2. DARK S±deckie Lachy (ur. 14.05.2009r., DRUG v Zellwaldrand-BAKAI , wł. B. Famuła)

klasa juniorów (zgłoszono 2)


1. ???
2. ???

klasa otwarta (zgłoszono 10)


1. ASKO Mavic Poland (ur. 01.06.2008r., QUENN v Moher-PATRISIA Macic, wł. G. Koziara)
2. ???
3. VITO Artrox (ur. 18.10.2007r., VEGAS du Haut Mansard-KSANDI V-Max, wł. A. Rybarczyk)
4. QUATTRO v. Fichtenschlag Zwinger (ur. 14.04.2008r., CIMI v Fichtenschlag-AGGE v Fichtenschlag, wł.C. Suchan)
5. ROCKY van Contra (ur. 12.12.2006r., BASKO v Deininghauser-YSKRA v Contra, wł. B. Famuła)
6. MEDO Adi (ur. 24.03.2008r., DUX de Cuatro Flores-AFRA Adi, wł. A. Skwarczek)
7. MEPHISTO vom Lubzer Eldetal (ur. 20.06.2007r., YIMMY v Contra-JANNI v Lubzer Eldetal, J. Opozda)

klasa użytkowa (zgłoszono 4)


1. VAX Artrox (ur. 18.10.2007r., VEGAS du Haut Mansard-KSANDI V-Max, wł. S. Pełka)
2. VISUM Tensor (ur. 08.12.2007r., SONY des Jardins du Peyrou-WILMA Tensor, wł. R. Horzela)
3. MANTO Thertmodos (ur. 11.03.2007r., JOKER v Claudia-FIBY v Thermodos, wł. C. Suchan)
4. ???

klasa weteranów (zgłoszono 1)


1. KERRY Robinson Park (ur. 29.09.2000r., GILDO v Robinson Park-HEIDY z Agiru, wł. T. Góralewicz)

SUKI
klasa baby (zgłoszono 8)


1. LUNA Frankengold (ur.18.01.2010r., INGODDS Agassi-DAGGIv Frankengold, wł. P. Giele)
2.UNIQA Padaroko (ur. 30.12.2009r., GOSCHA v Holtkamper-LUTZY Vitaxis, wł. R. W. Brzezińscy)
3. HEVI z Barciego Kojca (ur. 11.01.2010r., KAI v Luisenstrase-QUINI v der Liebeswarte, wł. B. Szcze¶niak)
4. ALISHA ¦miłowickie Wilki (ur. 18.12.2009r., GIO v frankengold-FLER Redstar, wł. K. Gierczak)
5.ULLY Padaroko (ur. 30.12.2009r., GOSCHA v Holtkamper-LUTZY Vitaxis, wł. Sobczak-Fusik)
6. ANUSHKA ¦miłowickie Wilki (ur. 18.12.2009r., GIO v frankengold-FLER Redstar, wł. R. Horzela)

klasa szczeni±t (zgłoszono 10)


1. IRA z Żędowic (ur.01.12.2009r., DRUD v Zellwaldrand-MAXI ze Skalnego Wzgórza, wł. A. Szlapa)
2. NIKE Equus (ur. 26.10.2009r., TABOO v Nordteiche-MICKI v Almhof, wł. A. Bilińska)
3. ???
4. YUKA Silos (ur. 22.09.2009r., VANOS Noort-FAGMAR Silos, wł. A. Cichy)
5. NIXI ze Skalnego Wzgórza (ur. 08.10.2009r., OBER v Bad Boll-DELI ze Skalnego Wzgórza, wł. G. Jureczko)
6. UPSA Mavic Poland (ur. 02.11.2009r., AMOR v Haus Allrath-VARINA v Farbenspiel, wł. D. Kalita)
7. ???
8. ???
9. JANETT vom Frankengold (ur. 20.11.2009r., NELSON v Frankengold-YALTA v Frankengold, wł. J. Stępień)
10. UTA Mavic Poland (ur. 02.11.2009r., AMOR v Haus Allrath-VARINA v Farbenspiel, wł. D. Kalita)

klasa młodzików (zgłoszono 10)


1. Boni Kiekis Hof (ur. 29.06.2009r., KANTO v Kari-May Hohie-XENA z Kojca Holan, wł. G. Koziara)
2. JOVI Thunder Poland (ur. 04.07.2009r., TORES Thunder-OMI Thunder, wł. T. Pazdan)
3. MARIT Mavic (ur. 12.07.2009r., AMOR v Hans Allrath-KENDY Mavic, wł. J. Opozda)
4. HANAH Dlha Roven (ur. 17.08.2009r., OBER v Bad Boll-TALIA Dlha Roven, wł. J. Rachwał)
5. ???
6. HILLA Artrox (ur. 21.06.2009r., HILL v Altenberger Land-WALLI Dlha Roven, wł. B. Matuszewska)
7. CIRI Huzarska Sfora (ur. 15.06.2009r., YOKER v Leithawald-PEGI ze Skalnego Wzgórza, wł. A. Wałach)
8. GALIA ze Wzgórza Palatynu (ur. 03.08.2009r., AREX v Wilhmswarte-CHANEL v Frankengold, wł. M. Wilczek)
9. COCO-BONGO spod Gichty (ur. 01.07.2009r., OTTO v Haus Yu-DEBI Wierny Druch, wł. A.A Głowacki)
10. DIOR"A Abakus (ur. 05.08.2009r., LESKO Abakus-Nuta Rodiaz, wł. I. Florek)

klasa młodzieży (zgłoszono 16)


1. Brawos Bis NATASZA (ur. 20.01.2009r., HORKO v Hazhnegrab-CHASEY Mis-Maz, wł. K. Wandzik)
2. Yinny Wolfstal (ur. 25.11.2008r., YEROM v Haus Salihin-ROMA v Steinbett, wł. P. Giele)
3. AZIS Lobos Bonitos (ur. 08.03.2009r., MARKUS v Status Quo-ULI z Krywlan, wł. T. Paluch)
4. ???
5. Gina ze Skalnego Wzgórza (ur. 23.02.2009r., ZIMBO v Massebau-IRIS Harris Bohemia, wł. G. Jureczko)
6. TOOTSIE Tensor (ur. 01.02.2009r., VEGAS du Haut Mansard-EFENDI v Frankengold, wł. R. Rokitka)
7. BLUE CUDDY Dobrzyków (10.01.2009r., VICTOR v Zellwaldrand-INIJA v Zellwaldrand, wł. A. Kowalczyk)
8. Jila v. Marbeck (ur.07.12.2008r., ODIN v Holtkamper Hof-CARA v Marbeck, wł. P. Giele)
9. YORRA Vitaxis (ur. 18.03.2009r., DRUG v Zellwaldrand-INKA Moravia Kar-Mi, wł. R. W. Brzezińscy)
10. IGA Hodowla z KoĽla (ur. 05.01.2009r., WILKO Tensor-D¬INA Hodowla z KoĽla, wł. J. Basiński)
11. CELI Dobrzyków (ur. 16.01.2009r., DRUG Zellwaldrand-SANTANA Rykom, wł. P. Kowolik)
12. Boogie Ontopus (ur. 05.05.2009r., DRUG v Zellwaldrand-MAUSI ze Skalnego Wzgórza, wł. R. Rubacha)
13. ISKRA Hodowla z KoĽla (ur. 05.01.2009r., WILKO Tensor-D¬INA Hodowla z KoĽla, wł. J. Basiński)

klasa juniorów (zgłoszono 13)


1. DIXI Mavic (ur. 20.07.2008r., ESKAN v Finkenschlag-VITA v Farbenspiel, wł. K. Dobrzański)
2. OKSANA von de Liebeswarte (ur. 11.11.2008r., GIO v Frankengold-QUENA v der Liebeswarte, wł. G. Piotrowiak)
3. KSANDINA Equus (ur. 30.11.2008r., MARKUS v Status Quo-FARINA Equus, wł. A . Bilińska)
4. TINKA v.d. Rieser Perle (ur. 01.10.2008r., FURBO degli Achai-ODUSCHA v der Rieser Perle, wł. A. Krzeszowski)
5. CONNI Sotfine (ur. 18.08.2008r., TENNO v Farbenspiel-ALEX Skilos, wł. T. Góralewicz)
6. HERA Hodowla z KoĽla (ur. 30.09.2008r., INDUS Mis-Maz-ANSA Hodowla z KoĽla, wł. B. Marks)
7. ZANA S±deckie Lachy (ur. 11.11.2008r., CANDO v Steffen Haus-ŻARA S±deckie Lachy, wł. D. Michalska)
8. BETTY spod Gichty (ur. 23.11.2008r., YANKEE v Altenberger Land-DEBI Wierny Druh, wł. J. Kowalska)
9. IDYLA z Liutiuchu (ur. 10.07.2008r., ROY Terre Lupiar-OSTRA z Liutichu, wł. J. Rachwał)
10. CILA od Karolka (ur. 01.08.2008r., ORSO z Rogowej-BRITA Jankrys, wł. K. Szyra)
11. ???

klasa otwarta (zgłoszono 9)


1. GLORIA Equus (ur. 09.12.2006r., SONAR Woj-Bas-FARINA Equus, wł. A. Czerniawska)
2. ZENAvon der Sandsteinkuste (ur. 23.05.2007r., OUANTUM v Fimerck-WIGGI v Bauhofer-Land, wł. J. Opozda)
3. XENI Thunder Poland (ur. 21.04.2008r., EIKO v Haus der Rosen-NIKI Kabi, wł. T. Pazdan)
4. UNI Avax Hof (ur. 08.06.2007r., ANDRIUSCHA v Noort-DIONA Avax Hof, wł. D. Czyz)
5. PALMA Dobrzyków (ur. 02.12.2006r., HORKO v Huhnegrab-SANTANA Rykon, wł. P. Giele)
6. ROXI ¦miłowickie Lasy (ur. 24.04.2007r., XAVAIR v Christinen Brunnen-AKRA WeĽ go czart, wł. S. Guzy-Ciwis)

klasa użytkowa (zgłoszono 5)


1. TAJGA De-Bes (ur.02.01.2008r., KASTOR v Holtkamper Hof-NEGRA De-Bes, wł. R. Kłapkowski)
2. ETNA z Jurajskiego ¬ródła (ur.25.04.2006r., YUKON v Klostermoor-SIDI z Jurajskiego ¬ródła, wł. J. Żyrek)
3. A PEGI ze Skalnego Wzgórza (ur. 08.06.2005r., wł. A. Wałach)
4. IRISA z Agiru Bohemia (ur. 01.01.2008r., NATZ v Land Mecklenburg-XINI z Agiru Bohemia, wł. E. Matuszyńska)

klasa championów (zgłoszono 2)


1. LUTZY Vitaxis (ur. 27.02.2006r., ORBIT v Huhnegrabe-WARINKA Vitaxis, wł. Z. Sobczak)

klasa weteranów (zgłoszono 3)

1. ANSCHY Equus (ur. 31.05.2000r., WIM v Noricum-ORKANA z Kolca Coli, wł. A. Bilińska)
2. HONDA z Winowskiej Doliny (ur. 01.03.1999r., ANTON Abakus-FLORYDA Winowska Dolina, wł. S. Bonczyński)

ps. Składam podziękowanie dla Tomasza Pazdana ( thunder43@op.pl ) za przesłanie wyników z tej wystawy. Dzięki!

Jacentus

Copyright & design by daltonptojekty2002-