WYNIKI WYSTAWY W REILINGEN /LG12/ - 02.05.2010
Klasa użytkowa psów - Schweikert Leonhard – konk.6
V 1 Lux Valentinientis (Nick Moorbeck - Beta Valentinientis)
V 2 Pasko Hühnegrab (Odin Holtkämper Hof - Ottia Hühnegrab)
V 3 Titus Brauneck (Sirio Real Favorita - Lani Brauneck)
V 4 Koni Feetback (Ferdinand Feetback - Solla Starodurdevacka)
V 5 Wobo Regina Pacis (Tor Casa Nobili - Alexa Regina Pacis)
U Quentin Spessartblick (Dux Cuatro Flores - Lara Spessartblick)
Klasa użytkowa suk - Sprenger Uwe – konk.7
V 1 Lara Messebau (Arak Ferme Malgre L'eau - Xenia Messebau)
V 2 Patria Ersten Platz (Fasko Ulmental - Hannie Agrigento)
V 3 Yaske Bierstadter Hof (Atlas Bierstadter Hof - Leika Sommerrod)
V 4 Urma del Timius (Solo Team Fiemereck - Moni Schlehenbusch)
V 5 Viki Feetback (Yalk Sendling - Venus Feetback)
V 6 Zotti Tankgraben (Nando Gollerweiher - Roxy Tankgraben)
V 7 Anika Trienzbachtal (Gron Trienzbachtal - Riska Trienzbachtal)
Klasa juniorów psów - Schweikert Leonhard – konk.4
SG 1 Pocio Veracruz (Tyson Köttersbusch - Kessy Veracruz)
SG 2 Cody Noriswand (Floro Achei - Soraya Noriswand)
SG 3 Ringo Crveni Mayestoso (Ober Bad-Boll - Crissy Liebeswarte)
SG 4 King Friedrichsfelder Eck (Paul Rhenania Eck - Bonny Tauber-Franken)
Klasa juniorów suk - Sprenger Uwe – konk.4
SG 1 Ijana Ghattas (Ober Bad-Boll - Uta Stieglerhof)
SG 2 Ohara Piratenschlucht (Atlas Bierstadter Hof - Evita Piratenschlucht)
SG 3 Gane Kraichbach (Parker Melanchthon - Aischana Trienzbachtal)
SG 4 Fesi Kraichbach (Sandro Kraichbach - Callana Trienzbachtal)
Klasa młodzieży psów - Schweikert Leonhard – konk.2
SG 1 Quan Goldenen Strand (Furbo Achei - Ester Santa Venere)
SG 2 Sirius Cohinor (Floro Achei - Kessi Rieser Perle)
Klasa młodzieży suk - Sprenger Uwe – konk.4
SG 1 Baffie Kupferhälde (Yukon Bastillie - Jenny Haus Röhner)
SG 2 Babette Borkensteinermühle (Panos Hasenborn - Nera Schmitshauserhöh)
SG 3 Vivienne Hochheimer Stein (Quentin Spessartblick - Lale Gut Lethe)
SG 4 Xanti Huckyhaus (Eddy Waldhäuser Schloß - Vera Huckyhaus)
Klasa młodzików psów - Schweikert Leonhard – konk.1
VV 1 Atos Agrigento (Paer Hasenborn - Danjali Holtkämper See)
Klasa młodzików wuk - Sprenger Uwe – konk.2
VV 1 Asti Agrigento (Paer Hasenborn - Danjali Holtkämper See)
VV 2 Candy Wölfen (Uno Stadtfeld - Ashly Flutgraben)
|