WYNIKI WYSTAWY LANDOWEJ W RANIS /LG17/ - 11.07.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Bösl Erich – konk.9
V 1 Gio Frankengold (Ingodds Agassi - Daggi Frankengold)
V 2 Inox Valtenberg (Naxos Holtkämper See - Jenny Monopteros)
V 3 Resto Hühnegrab (Yenno Hühnegrab - Pirka Hühnegrab)
V 4 Bastian Real Favorita (Vegas Haut Mansard - Roma Holtkämper See)
V 5 Pascha Ascherloch (Dark Batu - Josi Ascherloch)
V 6 Pat Ritterberg (Ingodds Agassi - Yulie Ritterberg)
V 7 Ibo Bramberg (Witz Bramberg - Fanta Bramberg)
V 8 Balu Weltwitz (Enzo Grauen von Monstab - Roxy Ludwigseck)
V 9 Strolch Rackwitz-Meute (Vito Waldwinkel - Pamela Rackwitz-Meute)
Klasa u¿ytkowa suk - Bösl Erich – konk.17
V 1 Lara Messebau (Arak Ferme Malgre L'eau - Xenia Messebau)
V 2 Chiara Kirchturm (Valdo Hugenotten - Bibi Kirchturm)
V 3 Cina Urbecke (Odin Holtkämper Hof - Henny Urbecke)
V 4 Xanda Fichtenschlag (Yanox Bad-Boll - Xandina Fichtenschlag)
V 5 Erle Bramberg (Vello Nixenschlucht - Urmel Bramberg)
V 6 Marry Zöller (Robuk Monti della Laga - Anschi Haus Nickel)
V 7 Betti Bahrener Höhe (Pedro Agrigento - Miri Bahrener Höhe)
V 8 Yette Externstein (Winner Assaut - Oima Fiemereck)
V 9 Idy Hasseltal (Derrek Stieglerhof - Odessa Demminer Straße)
V 10 Mette Hasseltal (Ursos Kanarieneck - Odessa Demminer Straße)
V 11 Endrefalva Omega (Robuk Monti della Laga - Endrefalva Shagane)
V 12 Princes Sternenkämpfer (Idefix Leinewiesen - Ladylove Moritzburg)
V 13 Cessy Herzbach (Negus Holtkämper See - Wiska Herzbach)
V 14 Ute Dangesblick (Dux Cuatro Flores - Dori Batu)
V 15 Nokia Haus Reckerth (Inox Valtenberg - Freya Haus Reckerth)
V 16 Cody Buchnußberg (Wilko Fichtenschlag - Anka Buchnußberg)
SG 1 Evergrey's Scarlett O'Hara (Jabina Querry - Evergrey's La Cumparsita)
Klasa juniorów psów - König Helmut – konk.2
SG 1 Cames Fichtenschlag (Panjo Kirschental - Wilka Fichtenschlag)
SG 2 Rayman Godalis (Paer Hasenborn - Ossina Fichtenschlag)
Klasa juniorów suk - Bösl Erich – konk.6
SG 1 Frau di Zenevredo (Furbo Achei - Jemy Zenevredo)
SG 2 Danja Fichtenschlag (Ipps Nordlandzwinger - Tiana Fichtenschlag)
SG 3 Xyna Niemberger Eck (Zamp Thermodos - Melinda Niemberger Eck)
SG 4 Jane Grafenbrunn (Zamp Thermodos - Lana Bellissimo)
SG 5 Tina Espiggut (Arak Ferme Malgre L'eau - Zila Fichtenschlag)
SG 6 Ronja Herbsleber Flur (Clinten Holtkämper See - Janka Herbsleber Flur)
Klasa m³odzie¿y psów - König Helmut – konk.10
SG 1 Zorro Ritterberg (Bojan Pendler - Ambra Team Baierblick)
SG 2 Frisby Stieglerhof (Vanos Noort - Vini Stieglerhof)
SG 3 Zack Ritterberg (Bojan Pendler - Ambra Team Baierblick)
SG 4 Alex Ritterberg (Ustinov Römerland - Bella Lüttersbruch)
SG 5 Power Bramberg (Zidan Bramberg - Fanta Bramberg)
SG 6 Ux Hohen Warth (Shicco Freiheit Westerholt - Gustl Hohen Warth)
SG 7 Uran Espiggut (Digger Elzmündungsraum - Nuschka Stieglerhof)
SG 8 Sid Herbsleber Flur (Panjo Kirschental - Janka Herbsleber Flur)
SG 9 Harras Groß-Wechsungen (Enzo Clausberg - Gila Groß-Wechsungen)
G 1 Cero Haus Truckenbrodt (Berry Wölfen - Ulana Haus Truckenbrodt)
Klasa m³odzie¿y suk - König Helmut – konk.14
SG 1 Lotta Landhaus Bischoff (Paer Hasenborn - Ranja Holtkämper See)
SG 2 Emely Fichtenschlag (Furbo Achei - Viana Fichtenschlag)
SG 3 Wendy del Vento Margio (Arak Vento Margio - Jackira Batu)
SG 4 Caja Brabandt (Shicco Freiheit Westerholt - Wita Emkendorfer Park)
SG 5 Erka Stieglerhof (Floro Achei - Vari Stieglerhof)
SG 6 Leonie Treuenbrietzener Land (Arko Butjenter Land - Puppe Finkensteiner Forst)
SG 7 Zaira Brunnenstraße (Farus Meilleurs Sangs - Nala Holtkämper See)
SG 8 Alischa Kieslicher-Hof (Witz Bramberg - Ronja Haus Gröschner)
SG 9 Vicky Espiggut (Arak Ferme Malgre L'eau - Hera Edelgarten)
SG 10 Arriba Agilulf (Buddy Agilolfinger - Zita Hause Monika)
SG 11 Winny Köriser See (Yerom Haus Salihin - Gina Köriser See)
SG 12 Ricci Bramberg (Witz Bramberg - Urmel Bramberg)
SG 13 Sina Herbsleber Flur (Panjo Kirschental - Janka Herbsleber Flur)
G 1 Cilla Haus Truckenbrodt (Berry Wölfen - Ulana Haus Truckenbrodt)
Klasa m³odzików psów - König Helmut – konk.5
VV 1 Ludo Aschbachtal (Dux Intercanina - Wappy Zellwaldrand)
VV 2 Fanto Fichtenschlag (Remo Fichtenschlag - Xandina Fichtenschlag)
VV 3 Duxo Piste Trophe (Remo Fichtenschlag - Jana Plassenburg)
VV 4 Alf Bärenstein (Furbo Achei - Honda Batu)
VV 5 Naicki de Intercanina (Dux Intercanina - Baxy Zellwaldrand)
Klasa m³odzików suk - Scheerer Heinz – konk.9
VV 1 Zizel del Vento Margio (Vanos Noort - Lesli Schwarzaugen)
VV 2 Dascha Emkendorfer Park (Shicco Freiheit Westerholt - Skeidar's J'Adore)
VV 3 Fanda Fichtenschlag (Remo Fichtenschlag - Xandina Fichtenschlag)
VV 4 Kim Rodbaude (Bacchus Merlin - Endrefalva Omega)
VV 5 Manik du Maison Garsia (Shicco Freiheit Westerholt - Peggy Alto Pino)
VV 6 Wendi Siebenmühlenbach (Markus Status quo - Lara Siebenmühlenbach)
VV 7 Foxi Niemberger (Floro Achei - Frisbee Niemberger Eck)
VV 8 Vicky Haus Reckerth (Kevin Haus Reckerth - Nokia Haus Reckerth)
VV 9 Orely Venusmond (Eon Nimbus - California Venusmond)
|