KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH W NOWYM SĄCZU -18.07.2010
Wystawa psów rasowych w Nowym Sączu zmobilizowała do zgłoszenia min. owczarków niemieckich w ilości 30 egzemplarzy z tego 21 psów i 19 suk. Wielka szkoda, że nie wszyscy dotarli na wystawę do sędziowania której zaproszono sędziego Krzysztofa Dobrzańskiego. Ring ustawiony w „starym” miejscu wśród drzew które dawały wspaniały cień a pod koniec wystawy były ochroną przed krótkimi ale intensywnymi opadami deszczu. Nagrody na ringu owczarków niemieckich tradycyjnie już ufundował Pan Andrzej Woda któremu w imieniu wystawców składam piękne podziękowania. Dodatkowo 2 puchary ufundowało Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego – Janusz Uryga oraz Firma PITMIN. Pucharki te będą na pewno miła pamiątką dla wszystkich zwycięzców klas. Dziękujemy!
Poniżej zamieszczam zanotowane wyniki.
Jacek „Jacentus” Żydzik
Wyniki wystawy
Sędzia Krzysztof Dobrzański
PSY
Klasa młodzieży
1dosk – KEIKO Jarkowski Dwór (YOKER Leithawald – DONNA Banhofer Land) wł.Robert Duda
2dosk – DARK Sądeckie Lachy (DRUG Zellwaldrand – Bakai-Bator QUINNIE) wł.Bernard Famuła
3dosk – CARLOS Radhaus (FURBO degli Achai – MARA Radhaus) wł.Andrzej Woda
4bdb – YEROM Silos (VANOS Noort – FAGMAR Skilos) wł.Artur Cichy
5bdb – PLUTO Aksaris (TRISTAN Asarko Lordana – TARA ze Skalnego Wzgórza) wł.Kamil Flisz
6bdb – FREDDY Sotfine (ZIKO Macic – ALEX Skilos) wł.Tadeusz Góralewicz
Klasa pośrednia
1dosk – BORYS Dobrzyków (VICTOR Zellwaldrand – INJA Zellwaldrand) wł.Bernard Famuła
2dos – O-RINO Gard Bohemia (LORD Gard Bohemia – GULIA Gard Bohemia) wł.Kazimierz Bienias
Klasa otwarta
1dosk – ESTO Szlachetna Krew (NEWIL Contra – DORA Szlachetna Krew) wł.Dariusz Wójtowicz
2dosk – JAGART Szary Kojec (GANDALF Alhambra – FANA z Fary) wł.M.Możdzeń
Klasa użytkowa
1dosk, Zw.Wystawy – MAX Sądeckie Lachy (CANDO Steffen Haus – LEDA Sądeckie Lachy) wł.Andrzej Woda
Klasa championów
1dosk – GULIVER Hof (YORDAN Avax Hof – ISABELL Avax Hof) wł.Agnieszka Kruczkiewicz
Klasa weteranów
1dosk – KERRY Robinson Park (GILDO Robinson Park – HEIDY z Agiru) wł.Tadeusz Góralewicz
2dosk – nie ujęto w katalogu
SUKI
Klasa baby
1wo – IDA Sądeckie Lachy (VEGAS Haut Mansard – XENA Sądeckie Lachy) wł.Andrzej Woda
2wo – BAXI Fikusar (KARLOS Finkenschlag – JURGA Aksaris) wł.Grzegorz Koziara
Klasa szczeniąt
1wo - LUNA Frankengold (Ingodds AGASSI – DAGI Frankengold) wł.Patryk Giele, Frank Goldlust
Klasa młodzieży
1dosk, Naj.Junior – ODA Sukcesor (GULIVER Hof – HORDA Sukcesor) wł.Agnieszka Kruczkiewicz
2dosk – LILA Mavic Poland (ZAMP Thermodos – IKA Farbenspiel) wł.Ewa Młynarczyk-Mikołajczyk
3dosk – BONI Kierkis-Hof (KANTO Karl-May-Hohle – XENA z Kojca Holan) wł.Jacek Pazdan, Grzegorz Koziara
4dosk – YUKA Skilos (VANOS Noort – FAGMAR Skilos) wł.Artur Cichy
5dosk – JOVI Thunder Poland (TORES Thunder – OMI Thunder) wł.Tomasz Pazdan
6bdb – BIRKA spod Borów (BRAVOS Heinhohe – GALA Sądeckie Lachy) wł.Kazimierz Milc
Klasa pośrednia
1dosk – CONNI Sotfine (TENNO Farbenspiel – ALEX Skilos) wł.Tadeusz Góralewicz
Klasa otwarta
1dosk, Zw.Wystawy, Zw.Rasy – ZIMBA Fichtenschlag (Ingodds AGASSI – ZASKIA Fichtenschlag) wł.Jacek Żydzik
2dosk – XENI Thunder Poland (EIKO Haus Rosen – NIKI Kabi) wł.Tomasz Pazdan
3bdb – ARANDA od Szarika (ERIC Heerbusch – PALOMA z Niewiadomskiej Doliny) wł.Rafał Kania
4bdb – MAFIA Adi (DUX de Cuatro Flores – AFRA Adi) wł.M.Cichostępski, K.Olech
Klasa championów
1dosk – CORA Adi (Paks Mavic – DORA Adi) wł.Janusz Głuch
|