WYNIKI WYSTAWY W MEPPEN - 24.05.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Meyer Reinhardt – konk.24
V 1Kwantum Klostermoor (Zamp Thermodos - Hanni Waldgraben)
V 2 Ustinov Römerland (Quantum Arminius - Kira Lacroz)
V 3 Quattro Partnachklamm (Zamp Thermodos - Ora Müdesheimerland)
V 4 Veron Externstein (Negus Holtkämper See - Anabella Lancelot)
V 5 Travis Melanchthon (Vegas Haut Mansard - Ronda Faustbrunnen)
V 6 Lucky Meierhof (Djenges Kahn Sante's Home - Frenzi Meierhof)
V 7 Ury Zisawinkel (Vegas Haut Mansard - Yola Zisawinkel)
V 8 Taris dei Profeti (Irok Karanberg - Venus Profeti)
V 9 Quanton Framato Rolau (Ken Elzmündungsraum - Anschie Framato Rolau)
V 10 Percy Streek (Negus Holtkämper See - Jacky Zomerdijkslanden)
V 11 Merlin Vennteichen (Ole Fichtenschlag - Vina Haus Tepferd)
V 12 Koni Feetback (Ferdinand Feetback - Solla Starodurdevacka)
V 13 Gandolf Schloß Löwenherz (Bazi Urbecke - Xendy Schloß Löwenherz)
V 14 Sam Flori-Tina (Flipp Arlett - Milka Bad-Boll)
V 15 Xaver Hof-Niederzier (Ilbo Holtkämper See - Mira Arlett)
V 16 Basco Christiansund (Andrjuscha Noort - Perle Wasserkuppe)
V 17 Wotan Wölfen (Ahron Granit Rose - Kandie Röderburg)
V 18 Ballak Wulfs Wurf (Grisco rauhen Sitten - Asja Wulfs Wurf)
V 19 Geronimo Ottensteiner Festung (Barry Suhler Wappen - Guste Hainaer Burg)
SG 1 Inspektor Grünen (Django Gültlinger See - Echidna Halley'schen Komet)
SG 2 Jedi Maineiche (Walo Maineiche - Kaja Maineiche)
SG 3 Asamoah schwarzen Meute (Grisco rauhen Sitten - Brenda Dieselstraße)
SG 4 Grisco rauhen Sitten (Ronny Holzheimer Straße - Evi rauhen Sitten)
SG 5 Arek Pestrup's Hof (Ronny Holzheimer Straße - Cherlie Gut Loy)
Klasa u¿ytkowa suk – Bösl Erich – konk.24
V 1 Jaci Eichenplatz (Yukon Bastillie - Alisha Eichenplatz)
V 2 Ussi Pallas Athene (Vegas Haut Mansard - Tigra Maibuchen)
V 3 Dolly dell Antuba Sannita (Roy Terrae Lupiae - Biba )
V 4 Gwyneth Amur (Yerom Haus Salihin - Godalis Taira)
V 5 Yanka Zenteiche (Yukon Bastillie - Pola Zenteiche)
V 6 Exe Grafschaft Mark (Quantum Fiemereck - Ulme Grafschaft Mark)
V 7 Cina Urbecke (Odin Holtkämper Hof - Henny Urbecke)
V 8 Farah Bad Wäldle (Odin Holtkämper Hof - Bijou Mittenhauser Tal)
V 9 Guccy Renderau (Yukon Bastillie - Svenja Winnloh)
V 10 Kuna Patersweg (Andrjuscha Noort - Arie Patersweg)
V 11 Maly Liebeswarte (Vegas Haut Mansard - Nandia Liebeswarte)
V 12 Savanah Schreidon (Yoe Haus Salihin - Holly Schreidon)
V 13 Steffi drei Wieken (Yak Frankengold - Lucy drei Wieken)
V 14 Hessel Batu (Vegas Haut Mansard - Brendana Batu)
V 15 Prija Weißenburg (Roy Terrae Lupiae - Jola Weißenburg)
V 16 Ester Herdersfarm (Hill Farbenspiel - Nine Herdersfarm)
V 17 Serena Farbenspiel (Bazi Urbecke - Shakira Farbenspiel)
V 18 Wanja Sendberg (Odin Holtkämper Hof - Una Hopfenhalle)
V 19 Vivi Dongmiran (Yerom Haus Salihin - Pischa Zenteiche)
V 20 Vanessa Ödland (Dux Jabora - Kelly Ödland)
V 21 Unja Hof-Niederzier (Neno Farbenspiel - Iske Wiesenborn)
V 22 Furia di Casa Beggiato (Theo Hopfenhalle - Ughetta Casa Beggiato)
SG 1 Grille Betteleiche (Bruce wilden Nachbarschaft - Chilli Betteleiche)
SG 2 Aggi schwarzen Meute (Grisco rauhen Sitten - Brenda Dieselstraße)
Klasa juniorów psów - Meyer Reinhardt – konk.6
SG 1 Bix Arlett (Furbo Achei - Ussi Buchonia)
SG 2 Ferrari Agilolfinger (Quenn Löher Weg - Ronja Wittelsbacher Schloß)
SG 3 Tuni Rieser Perle (Furbo Achei - Oduscha Rieser Perle)
SG 4 Atlas Kiplyn (Antilli Aldo - Ronda Schaumbergerland)
SG 5 Harvey Kirschental (Negus Holtkämper See - Lailana Kirschental)
SG 6 Veus Königsgarde (Floro Achei - Eibe Königsgarde)
Klasa juniorów suk - Bösl Erich – konk.11
SG 1 Zara Zenteiche (Furbo Achei - Kelly Zenteiche)
SG 2 Zaida Hühnegrab (Zamp Thermodos - Ottia Hühnegrab)
SG 3 Tessy dell' Alto Pino (Furbo Achei - Ina Alto Pino)
SG 4 Vannesca Lentfert Hoeve (Bruno Vierhundert Hertz - Brandy Lentfert Hoeve)
SG 5 Nawa Rüscheneck (Wirgo Baccara - Yanka Rüscheneck)
SG 6 Casa Latino's Barcelona (Cash Team Radsieksbeeke - Quana Efeu-Eiche)
SG 7 Issis Loosbroekerhaus (Cedric Amur - Pepper Loosbroekerhaus)
SG 8 Dady de Simagüe (Quentin Karanberg - Usa Simagüe)
SG 9 Akita Bantu Bartas (Dux Cuatro Flores - Ricky Gletschertopf)
SG 10 Zara Gelper Hof (Farus Meilleurs Sangs - Sela Gelper Hof)
SG 11 Asra Heiligental (Bosco Hagenmühle - Hexe Wildferdeland)
Klasa m³odzie¿y psów - Buß Helmut – konk.6
SG 1 Xero Wolfskammer (Poldi Leckebusch - Tami Wolfskammer)
SG 2 Yello Holtkämper See (Peik Holtkämper Hof - Isa Holtkämper Hof)
SG 3 Frey Tuni (Ober Bad-Boll - Fiona Dragalevti)
SG 4 Quwax Urbecke (Kwantum Klostermoor - Ertha Urbecke)
SG 5 Agassi Hof-Niederzier (Odin Holtkämper Hof - Zamira Sandkautschneise)
SG 6 Luca Ödland (Bruno Vierhundert Hertz - Vanessa Ödland)
Klasa m³odzie¿y suk - Kartheiser Ansgar – konk.8
SG 1 Quweni Urbecke (Kwantum Klostermoor - Ertha Urbecke)
SG 2 Yezz Feetback (Yerom Haus Salihin - Selma Feetback)
SG 3 Jeannie Ödland (Bruno Vierhundert Hertz - Kelly Ödland)
SG 4 Jin Merkur-Stern (Floro Achei - Foxi Merkur-Stern)
SG 5 Xara Zisawinkel (Kwantum Klostermoor - Zara Langenbungert)
SG 6 Fiola Tuni (Ober Bad-Boll - Fiona Dragalevti)
SG 7 Maxie Kirschental (Odin Holtkämper Hof - Tinkie Kirschental)
SG 8 Ayla Butjenter Land (Yukon Bastillie - Meisje Butjenter Land)
Klasa m³odzików psów - Buß Helmut – konk.3
VV 1 Nando Herdersfarm (Vegas Haut Mansard - Ester Herdersfarm)
VV 2 Matti Nordkristall (Poldi Leckebusch - Lady Ossenstal)
VV 3 Stef Hornerhei (Bruno Vierhundert Hertz - Baily Hornerhei)
Klasa m³odzików suk - Kartheiser Ansgar – konk.3
VV 1 Marta Nordkristall (Poldi Leckebusch - Lady Ossenstal)
VV 2 Queeni Thermodos (Dux Intercanina - Conny Marck Clebergk)
VV 3 Quasty Noort (Arko Butjenter Land - Vianne Noort)
|