WYNIKI WYSTAWY LANDOWEJ W LEINGARTEN /LG13/ - 04.07.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Meyer Reinhardt – konk.15
V 1 Sammo di Casa Beggiato (Ober Bad-Boll - Alba )
V 2 Mork dei Profeti (Yimmy Contra - Venus Profeti)
V 3 Icon Bad-Boll (Ober Bad-Boll - Pania Alto Pino)
V 4 Xanto Regina Pacis (Waiko Casa Massarelli - Prixi Regina Pacis)
V 5 Ebafarmens Izaro (Digger Elzmündungsraum - Gildewangen's Pluzz)
V 6 Quiro Wäschtengraben (Diego Schornfelsen - Jackie Wäschtengraben)
V 7 Caipi Schacher (Vegas Haut Mansard - Xena Schacher)
V 8 Mike Baronenwald (Ghandi Baronenwald - Baffie Falkenau)
V 9 Xero steilen Ufer (Stenley Lehnhof - Yana steilen Ufer)
V 10 Xento Freudental (Mark Schwalmbergtal - Vossy Freudental)
V 11 Hunk Bad-Boll (Bazi Urbecke - Quwis Bad Wäldle)
V 12 Enrice Modithor (Robuk Monti della Laga - Tina Modithor)
V 13 Wobo Regina Pacis (Tor Casa Nobili - Alexa Regina Pacis)
V 14 Falkos Liebeswarte (Mike Schloss Runding - Ricky Liebeswarte)
V 15 Irko Kräule (Veit Fuchsgraben - Quimba schwarzen Nister)
Klasa u¿ytkowa suk - Seifert Ernst – konk.13
V 1 Musa di Ca'San Marco (Hannibal Stieglerhof - Riva Riedschlurgi)
V 2 Afra del Seprio (Irok Karanberg - Wanda Seprio)
V 3 Ebafarmens Indi (Digger Elzmündungsraum - Gildewangen's Pluzz)
V 4 Visa Bad-Boll (Quenn Löher Weg - Diva Badsee)
V 5 Panda Media (Odin Holtkämper Hof - Hertha Media)
V 6 Pina Mittenhauser Hof (Zamp Thermodos - Aila Haus Schwerzel)
V 7 Olga Baronenwald (Ghandi Baronenwald - Qwendy Schloss Runding)
V 8 Cena Haus Selia (Esko Miglio d'oro - Penta Haus Selia)
V 9 Gloria Modithor (Odin Holtkämper Hof - Isabell Modithor)
V 10 Para Schloß Weiler (Nash Lisdorferland - Kimba Schloß Weiler)
V 11 Hexe Lobdeburg (Addi Haus Lohre - Anschj Haus Küfer)
V 12 Mona Mohnwiese (Ellute Mohnwiese - Dina Fluchtweg)
G 1 Nady Längerts (Jimmy Hessischen-Bergland - Frisbee alten Groll)
Klasa juniorów psów - Weber Bernd – konk.10
SG 1 Aku Hühnegrab (Elmo Hühnegrab - Viola Grafenbrunn)
SG 2 Hevin Blue-Rose (Nick Holtkämper Hof - Ghana Blue-Rose)
SG 3 Jago della Selva Magna (Waiko Casa Massarelli - Fiamma Selva Magna)
SG 4 Idol Agilolfinger (Tyson Köttersbusch - Xara Agilolfinger)
SG 5 Cooper Bentorfer Windmühle (Dux Cuatro Flores - Tiffy Radsieksbeeke)
SG 6 Negus zum Gigelsfelsen (Hatto Hühnegrab - Tricksie Fürstenperle)
SG 7 Yasko Haus Seltenreich (Magnum Kolbenguß - Viola Haus Seltenreich)
SG 8 Cello Adelsberger Hof (Ober Bad-Boll - Abira Adelsberger Hof)
SG 9 Primus delle Colonne D'Ercole (Furbo Achei - Zita Colonne D'Ercole)
SG 10 Vait Karstädter Straße (Ober Bad-Boll - Vamy Bad-Boll)
Klasa juniorów suk - Seifert Ernst – konk.10
SG 1 Viva Karstädter Straße (Ober Bad-Boll - Vamy Bad-Boll)
SG 2 Honda Panoniansee (Ober Bad-Boll - Mura Media)
SG 3 Dina du Clos d'Aoste (Adel Val D'Anzin - Soraya Clos d'Aoste)
SG 4 Niki di Casa Beggiato (Furbo Achei - Sofy Casa Beggiato)
SG 5 Gina Badsee (Tuareg Bad-Boll - Visa Bad-Boll)
SG 6 Nikki zum Gigelsfelsen (Hatto Hühnegrab - Tricksie Fürstenperle)
SG 7 Tiffi Baiselsberg (Bax Aphrodite Kennel - Lara Etterstraße)
SG 8 Anschie steilen Ufer (Unkas steilen Ufer - Manu steilen Ufer)
SG 9 Tara Rieser Perle (Furbo Achei - Oduscha Rieser Perle)
SG 10 Bruni Hutberg (Troj Hutberg - Palme Hutberg)
Klasa m³odzie¿y psów - Weber Bernd – konk.6
SG 1 Wallaby Kapellenberg (Yoker Leithawald - Zahira Kapellenberg)
SG 2 Enosch Amasis (Ober Bad-Boll - Bali Amasis)
SG 3 Lennox Hofjägerhaus (Unkas steilen Ufer - Jina Haus Munsinger Dunn)
SG 4 Dux Haus Zygadto (Yukon Bastillie - Xolka Haus Zygadto)
SG 5 Santo od Petkovica (Ober Valcuvia - Lilit Schwarzaugen)
SG 6 Punky del Campo de Gibraltar (Kanto Karl-May Höhle - Jani Campo de Gibraltar)
Klasa m³odzie¿y suk - Scheerer Heinz – konk.8
SG 1 Romana Ghattas (Quenn Löher Weg - Valentini Ghattas)
SG 2 Fenia di Ca'San Marco (Fimo Ca'San Marco - Elly Höchstadter Wehr)
SG 3 Oduscha zum Gigelsfelsen (Hatto Hühnegrab - Irena Roten Matter)
SG 4 Meddy Laabergau (Kanto Karl-May Höhle - Zorra Hanneß)
SG 5 Luna Hofjägerhaus (Unkas steilen Ufer - Jina Haus Munsinger Dunn)
SG 6 Venja Arkanum (Vegas Haut Mansard - Holly Arkanum)
SG 7 Calibra Cikvita (Dax Intercanina - Venus Cikvita)
SG 8 Yona Ljulin (Ober Bad-Boll - Zita Ljulin)
Klasa m³odzików psów - Seifert Ernst – konk.5
VV 1 Sem del Seprio (Remo Fichtenschlag - Iava Seprio)
VV 2 Esko del Giarizzo (Furbo Achei - Mutter fehlt)
VV 3 Jarno Kahler Heide (Zerxis Osterberger-Land - Gala Kahler Heide)
VV 4 Movado Hohenloher Bergen (Dux Glockenheide - Ivana Media)
VV 5 Deco Haus Selia (Unzo Noort - Rama Haus Selia)
Klasa m³odzików suk - Scheerer Heinz – konk.4
VV 1 Fietta Amasis (Paer Hasenborn - Bania Seprio)
VV 2 Famy Neudenauer Holzsteige (Taboo Nordteich - Rosi Neudenauer Holzsteige)
VV 3 Lissie Samstag (Kanto Karl-May Höhle - Bine Gleisenauer Schloß)
VV 4 J-LO Haus Froehli (Zerxis Osterberger-Land - Cesna Haus Froehli)
|