WYNIKI WYSTAWY W KIRCH-POHL-GONS /LG8/ - 25.04.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Schwedes Günter – konk.6
V 1 Nick Holtkämper Hof (Arko Butjenter Land - Orbi Holtkämper See)
V 2 Rono Bierstadter Hof (Nemo Lengernheide - Xilla Waterloo)
V 3 Irco Usinger Schloß (Ober Bad-Boll - Fina Haus Egerland)
V 4 Online Seidenbach (Matz Hühnegrab - Carlotta Seidenbach)
V 5 Rednex Kaufungerwald (Solo Team Fiemereck - Kati Kaufungerwald)
SG 1 Gerry Lüttjenhan (Arko Butjenter Land - Chila Lüttjenhan)
Klasa u¿ytkowa suk - Ludwig Christoph – konk.7
V 1 Wisconsin Beluga (Karat's Ulk - Alibi Beluga)
V 2 Joy Holzheimer Linde (Jecko St.-Michaels-Berg - Kasy Holzheimer Linde)
V 3 Venja Türkenkopf (Bruno Vierhundert Hertz - Hexe Türkenkopf)
V 4 Amy Pallas Athene (Yerom Haus Salihin - Tigra Maibuchen)
V 5 Ronja Wittelsbacher Schloß (Pakros Ulmental - Lusi Wittelsbacher Schloß)
V 6 Tälly Reichertshof (Ken Elzmündungsraum - Face Reichertshof)
SG 1 Arwen bösen Buben (Hugh jungen Hansen - Ubsi jungen Hansen)
Klasa juniorów psów - Schwedes Günter – konk.6
SG 1 Ferrari Agilolfinger (Quenn Löher Weg - Ronja Wittelsbacher Schloß)
SG 2 Yoker Kräuterwiese (Roy Terrae Lupiae - Piccola Kräuterwiese)
SG 3 Jurir Wilhelmswarte (Xaro Harten - Usica Wilhelmswarte)
SG 4 Ingo Agilolfinger (Tyson Köttersbusch - Xara Agilolfinger)
SG 5 Harvey Kirschental (Negus Holtkämper See - Lailana Kirschental)
SG 6 Carthago bösen Buben (Thor Holzheimer Straße - Ubsi jungen Hansen)
Klasa juniorów suk - Ludwig Christoph – konk.4
SG 1 Jarka Lintichu (Roy Terrae Lupiae - Xovia Lintichu)
SG 2 Alexa Prinzenrain-Team (Djenges Kahn Sante's Home - Nella Prinzenrain)
SG 3 Courage bösen Buben (Thor Holzheimer Straße - Ubsi jungen Hansen)
G 1 Nina Padberg (Ero Fuchsgraben - Vina Jürgenshof)
Klasa m³odzie¿y psów - Schwedes Günter – konk.5
SG 1 Lennox Regina Pacis (Tyson Köttersbusch - Coco Regina Pacis)
SG 2 Pocio Veracruz (Tyson Köttersbusch - Kessy Veracruz)
SG 3 Watz Seeteich (Uran Wilhelmswarte - Amanda Seeteich)
SG 4 Diegos Rapicar (Zony Haus Gerstenberg - Indra Kronenperle)
SG 5 Don Muldental (Balko Gleisenauer Schloß - Isa Muldental)
Klasa m³odzie¿y suk - Ludwig Christoph – konk.8
SG 1 Lara Regina Pacis (Tyson Köttersbusch - Coco Regina Pacis)
SG 2 Esmee Haus Pfalzerheide (Uran Wilhelmswarte - Maxi Wattenscheid)
SG 3 Ira Haus Petznick (Nemo Lengernheide - Toxina Noort)
SG 4 Bisha Hamingahoeve (Yerom Haus Salihin - Evita Adelplatz)
SG 5 Wilma Seeteich (Uran Wilhelmswarte - Amanda Seeteich)
SG 6 Tinga Holzheimer Linde (Bruno Vierhundert Hertz - Yelli Holzheimer Linde)
SG 7 Whoopy Seidenbach (Unkas steilen Ufer - Alexa Lancelot)
G 1 Fee Horloffwiesen (Raccoon's Flax - Enia Horloffwiesen)
Klasa m³odzików psów - Schwedes Günter – konk.4
VV 1 Jeremiha Agilolfinger (Shicco Freiheit Westerholt - Xara Agilolfinger)
VV 2 Ivo Waterloo (Zerxis Osterberger-Land - Olga Rapicar)
VV 3 Vegas Reichertshof (Baxter Monticans - Face Reichertshof)
VV 4 Adonis Kräuterwiese (Rhyscher Arlett - Piccola Kräuterwiese)
Klasa m³odzików suk - Ludwig Christoph – konk.5
VV 1 Naomi Kahler Heide (Vanos Noort - Zora Wiesenau)
VV 2 Jule Agilolfinger (Shicco Freiheit Westerholt - Xara Agilolfinger)
VV 3 Romy Ramonjahoeve (Shirkan Schloß Rügland - QuintaValentine Ramonjahoeve)
VV 4 Vera Reichertshof (Baxter Monticans - Face Reichertshof)
VV 5 Dackie Wetter (Vimo Regina Pacis - Yaca Wattenscheid)
|