WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

Wyniki wystaw 2010

WYNIKI WYSTAWY W KEHL /LG12/ - 26.09.2010

Klasa u¿ytkowa psów - Schweikert Leonard – konk.6

V 1 Visum Elzmündungsraum (Digger Elzmündungsraum - Casandra Agrigento)
V 2 Ungano Schloß Rügland (Bruno Vierhundert Hertz - Nikita Athaba)
V 3 Yenn Haus-Farrenkopf (Djenges Kahn Sante's Home - Debby Sonnenhaus)
V 4 Flinn Jagdgrund (Tiras Roten Feld - Enja Jagdgrund)
V 5 Willi Lärchenhain (Negus Holtkämper See - Boogie Ochsentor)
V 6 Nero Cohinor (Robuk Monti della Laga - Intra Cohinor)

Klasa u¿ytkowa suk - Seifert Ernst – konk.15

V 1 Arriba Veterinaria (Balko Gleisenauer Schloß - Holly Bellissimo)
V 2 Perle Faltenweg (Panjo Kirschental - Susi Michelstädter Rathaus) 
V 3 Olga Sonnenhaus (Robuk Monti della Laga - Hanny Sonnenhaus) 
V 4 Cleo Schloß Rosenfels (Quirin Hochmoor - Wera Schloß Rosenfels)
V 5 Clari Trienzbachtal (Xanko Sofienwald - Lense Trienzbachtal)
V 6 Vanta Elzmündungsraum (Digger Elzmündungsraum - Casandra Agrigento)
V 7 Enigma Hohen-Haus (Gonzalez Tronje - Dakota Hohen-Haus) 
V 8 Keysha Blue-Iris (Odin Holtkämper Hof - Clarissa Blue-Iris) 
V 9 Zola Feuerball (Vimo Feuerball - Sari Feuerball) 
V 10 Unabella du Normont (Kevin Murrtal - Ortense Normont) 
V 11 Mia Bubenlachring (Boss Oxsalis - Kira Schloßgäßchen) 
SG 1 Ohara Haus Schwerzel (Pedro Agrigento - Mandy Haus Schwerzel) 
SG 2 Nora Kinzigmündung (Falk Wölfen - Ginger Heiligenwald)
G 1 Joey Taubergießen (Hektor Talka Marda - Eirin Taubergießen)
G 2 Nala Kinzigmündung (Falk Wölfen - Ginger Heiligenwald)

Klasa juniorów psów - Schweikert Leonhard – konk.2


SG 1 Tiger Sonnenhaus (Banderas Domaine du Parc - Hanny Sonnenhaus) 
SG 2 Amigo Dragon (Clinten Holtkämper See - Unda Gletschertopf) 

Klasa juniorów suk - Seifert Ernst – konk.4


SG 1 Bärbel Elzmündungsraum (Digger Elzmündungsraum - Casandra Agrigento)
SG 2 Java Feuerbacher Höhe (Valko Feuerball - Aida Feuerbacher Höhe) 
SG 3 Grame Trienzbachtal (Yol Trienzbachtal - Vanne Trienzbachtal)
SG 4 Alea Zenteiche (Tyson Köttersbusch - Rimini Zenteiche) 

Klasa m³odzie¿y psów - Schweikert Leonhard – konk.3


SG 1 Diablo Rheinhalle (Tyson Köttersbusch - Assi Rheinhalle) 
SG 2 Potter Baiertalerstraße (Vegas Haut Mansard - Yasmin Nieuwlandshof)
SG 3 Duncan Roten Feld (Atlas Bierstadter Hof - Yas Weihertürchen) 

Klasa m³odzie¿y suk - Seifert Ernst – konk.9


SG 1 Chira del Frutteto (Barros Fürstenau - Demi Napaweinberg)
SG 2 Schiwa Liebeswarte (Kanto Karl-May Höhle - Zeskia Liebeswarte)
SG 3 Pipi Feetback (Ober Bad-Boll - Manta Feetback) 
SG 4 Ena D'Orotava (Adel Val D'Anzin - Mira Karanberg)
SG 5 Debby Wutachtal (Ulano Römerland - Wilma Wutachtal)
SG 6 Enia du Domaine des Anges Gardiens (Ulano Römerland - Lou Melanchthon) 
SG 7 Pea Ickerner Schlößle (Cirrius Haus Thalie - Laica Ickerner Schlößle)
G 1 Dana Hilsblick (Bomber Wolfsheim - Xenia Hilsblick)
G 2 Bailly Schneidmühlweg (Bosco Hagenmühle - Buffy Lauffener Pfad) 

Klasa m³odzików psów - Schweikert Leonhard – konk.4

VV 1 Nox Haingraben (Tyson Köttersbusch - Boa Oxsalis)
VV 2 Secco Haus Schwerzel (Arex Wilhelmswarte - Quina Haus Schwerzel) 
VV 3 Ero du Val D'Anzin (Varo Farbenspiel - Boogie Tronje) 
VV 4 Quio Ickerner Schlößle (Yerom Haus Salihin - Philipa Urbecke) 

Klasa m³odzików suk - Seifert Ernst – konk.5


VV 1 Aschera Athaba (Ando Wilhelmswarte - Chipsina Holtkämper See)
VV 2 Evita des Black Hills (Adel Val D'Anzin - Ohara Haus Schwerzel)
VV 3 Bajka Dragon (Irok Karanberg - Unda Gletschertopf) 
VV 4 Faja Zenteiche (Remo Fichtenschlag - Wesni Zenteiche)
VV 5 Quean Ickerner Schlößle (Yerom Haus Salihin - Philipa Urbecke)

Copyright & design by daltonptojekty2002-