WYNIKI WYSTAWY W HELMSTEDT /LG3/ - 11.07.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Wischalla Lutz – konk.2
V 1 Benz Luchweg (Orkan Finkenschlag - Orissa Hühnegrab)
SG 1 Zillo schönen Trappenberg (Javir Talka Marda - Alexa Neundorfer Flur)
Klasa u¿ytkowa suk - Wischalla Lutz – konk.9
V 1 Melci Messina (Naxos Holtkämper See - Meggi Messina)
V 2 Lira Lüttersbruch (Negus Holtkämper See - Pilar Agrigento)
V 3 Coffee Lars-Aue (Rico Altenberger Land - Bea Blue Velvet)
V 4 Quanda Drömlingsrand (Cedric Amur - Jette Drömlingsrand)
V 5 Olina Holtkämper Tor (Sirio Real Favorita - Rollie Ramhorst)
V 6 Normanners Nokia (Ingodds Agassi - Maggi Messina)
V 7 Eibe Patersweg (Karat's Ulk - Arie Patersweg)
SG 1 Janett z Lintichu (Maestro Osterberger-Land - Felina Lintichu)
G 1 Lynn Wellental (Amigo Holzinger Au - Aika Wellental)
Klasa juniorów psów - Wischalla Lutz – konk.3
SG 1 Diavolo Team de Nura (Sirio Real Favorita - Vanille Christinen Brunnen)
SG 2 Mido Mauritshoek (Quantum Fiemereck - Zilli Seeteich)
SG 3 Gas Holtkämper Hof (Nick Holtkämper Hof - Sira Weber Platz)
Klasa juniorów suk - Wischalla Lutz – konk.2
SG 1 Hazel Schloß Löwenherz (Nick Holtkämper Hof - Urania Warne-Aue)
SG 2 Diva Hägerbrunnen (Victor Zellwaldrand - Blanche Hägerbrunnen)
Klasa m³odzie¿y psów - Wischalla Lutz – konk.5
SG 1 Doll Klostermoor (Kwantum Klostermoor - Lara Freiheit Westerholt)
SG 2 Pacco Stahlshüttenhof (Bojan Pendler - Melli Batu)
SG 3 Italo Necklenberg (Zony Haus Gerstenberg - Meike Dunieschenke)
SG 4 Ciano Zellwaldrand (Irok Karanberg - Flexi Zellwaldrand)
SG 5 Amigo schönen Trappenberg (Amigo Holzinger Au - Alexa Neundorfer Flur)
Klasa m³odzie¿y suk - Wischalla Lutz – konk.9
SG 1 Nicoll Globalhaus (Hatto Hühnegrab - Caterina Stuber Haus)
SG 2 Yada Osterberger-Land (Zerxis Osterberger-Land - Dani Dänischen Hof)
SG 3 Adona Fiemereck (Bojan Pendler - Melody Lehnhof)
SG 4 Alaska Haus Pharao (Gio Frankengold - Dixi Haus Mailand)
SG 6 Delaila Rosensee (Quenn Löher Weg - Babette Rosensee)
SG 7 Dakota Brabandt (Noell Suentelstein - Ornella Emkendorfer Park)
SG 8 Zambia Römerland (Ustinov Römerland - Queenie Römerland)
SG 9 Alice schönen Trappenberg (Amigo Holzinger Au - Alexa Neundorfer Flur)
Klasa m³odzików psów - Wischalla Lutz – konk.1
VV 1 Elias Hägerbrunnen (Peik Holtkämper Hof - Violeta Zellwaldrand)
Klasa m³odzików suk - Wischalla Lutz – konk.1
VV 1 Yaga Grafenburg (Pakros Ulmental - Bama Grafenburg)
|