WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

Wyniki wystaw 2010

WYNIKI WYSTAWY W GOTTINGEN – ROSDORF /LG3/ - 25.04.2010  

Klasa użytkowa psów - Gerstenberg Friedrich – konk.3


V 1 Ulk Faustbrunnen (Dux Cuatro Flores - Selly Faustbrunnen)
V 2 Quaks Holtkämper See (Wodin Holtkämper See - Voga Holtkämper See) 
V 3 Team Marlboro Quno (Sirio Real Favorita - Froyha Cayira's) 

Klasa użytkowa suk - Oeser Dieter – konk.12


V 1 Cicciolina Feetback (Ferdinand Feetback - Feny Feetback) 
V 2 Enigma Luchweg (Zamp Frankengold - Onella Hühnegrab) 
V 3 Nicki Di Croce Santo Spirito (Falk Catone - Betty Croce Santo Spirito) 
V 4 Mette Hasseltal (Ursos Kanarieneck - Odessa Demminer Straße) 
V 5 Idy Hasseltal (Derrek Stieglerhof - Odessa Demminer Straße) 
V 6 Sensen Mann Winona (Sensen Mann Larus - Ljustikhof Lacosta) 
V 7 Elli Grotte (Solo Team Fiemereck - Xeny Grotte)
V 8 Jacky Karasto (Zamp Thermodos - Xera Holtkämper See)
V 9 Tramella Moto (Nando Gollerweiher - Tramella Tanni) 
V 10 Enya Steinernen Weg (Yoe Haus Salihin - Queen Türkenkopf) 
SG 1 Polly Haus Reinius (Canto Haus Lohre - Brandy Emsaue) 
SG 2 Dana Gletschertopf (Eloy St.-Michaels-Berg - Senta Gletschertopf) 

Klasa juniorów psów - Gerstenberg Friedrich – konk.3


SG 1 Yake Zellwaldrand (Yetie Zellwaldrand - Violeta Zellwaldrand) 
SG 2 Gerry Holtkämper Hof (Nick Holtkämper Hof - Sira Weber Platz) 
SG 3 Xantor Streithahn (Shirkan Schloß Rügland - Tana Streithahn) 

Klasa juniorów suk - Oeser Dieter – konk.4


SG 1 Xana Streithahn (Shirkan Schloß Rügland - Tana Streithahn)
SG 2 Bria Brabandt (Imex Emkendorfer Park - Ornella Emkendorfer Park) 
SG 3 Diva Hägerbrunnen (Victor Zellwaldrand - Blanche Hägerbrunnen) 
SG 4 Amanda Novaspace (Rucano Dänischen Hof - Maj-Stekenovs Amie) 

Klasa młodzieży psów - Gerstenberg Friedrich – konk.4


SG 1 Ritchi Eichenplatz (Furbo Achei - Alisha Eichenplatz)
SG 2 Quan Goldenen Strand (Furbo Achei - Ester Santa Venere) 
SG 3 Jalk Holtkämper Hof (Goscha Holtkämper See - Zadana Holtkämper See)
SG 4 Italo Necklenberg (Zony Haus Gerstenberg - Meike Dunieschenke) 

Klasa młodzieży suk - Oeser Dieter – konk.3


SG 1 Jalka Holtkämper Hof (Goscha Holtkämper See - Zadana Holtkämper See)
SG 2 Yezz Feetback (Yerom Haus Salihin - Selma Feetback) 
SG 3 Ginger Haus Fabienne (Chef Tweelerland - Pandora Regina Pacis) 

Klasa młodzików psów - Gerstenberg Friedrich – konk.4


VV 1 Bastl Agrigento (Belino Val D'Anzin - Bärbel Agrigento) 
VV 2 Falco Burg Trsat (Dustin Lehnhof - Barby Burg Trsat) 
VV 3 Ciano Zellwaldrand (Irok Karanberg - Flexi Zellwaldrand) 
VV 4 Carlos Heerbusch (Gismo Haus Anja - Daggi Kabinett)

Klasa młodzików suk - Oeser Dieter – konk.5


VV 1 Marta Nordkristall (Poldi Leckebusch - Lady Ossenstal) 
VV 2 Alaska Haus Pharao (Gio Frankengold - Dixi Haus Mailand) 
VV 3 Caprice Brabandt (Shicco Freiheit Westerholt - Wita Emkendorfer Park) 
VV 4 Yarri Streithahn (Nilo Wattenscheid - Verra Streithahn) 
VV 5 Quina Unstrutquelle (Vanos Noort - Ive Garsitzer Tal) 

Copyright & design by daltonptojekty2002-