WYNIKI WYSTAWY W EMDEN /LG4/ - 15.08.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Wettlaufer Norbert – konk.18
V 1 Yerom Haus Salihin (Mark Schwalmbergtal - Heksa Werther-Mühle)
V 2 Shicco Freiheit Westerholt (Maestro Osterberger-Land - Nannila Freiheit Westerholt)
V 3 Idol Welsetal (Quenn Löher Weg - Jana Mühlenblick)
V 4 Xanto Regina Pacis (Waiko Casa Massarelli - Prixi Regina Pacis)
V 5 Geronimo Amur (Yerom Haus Salihin - Godalis Taira)
V 6 Quando Waterkant (Ilbo Holtkämper See - Maxi Waterkant)
V 7 Odin Twentebloed (Quax Dänischen Hof - Floor Twentebloed)
V 8 Percy Streek (Negus Holtkämper See - Jacky Zomerdijkslanden)
V 9 Omen Drei Birkenzwinger (Godalis Tino - Haifa Drei Birkenzwinger)
V 10 Umax Wimbach-Schloß (Leif Wimbach-Schloß - Wenke Wimbach-Schloß)
V 11 Jaquar Mauritshoek (Cedric Amur - Zilli Seeteich)
V 12 Vimo Hamburger Land (Kwantum Klostermoor - Shila Hamburger Land)
V 13 Lennox Wannaer Höhen (Orry Wannaer Höhen - Hel Wannaer Höhen)
V 14 Chip Eroca Hoeve (Metin Stadtfeld - Mayca Haus Silma)
V 15 Nero Wannaer Höhen (Vito Waldwinkel - Robbyn Otto Maigler See)
SG 1 Bandit Zorra (Hutch dunklen Zwinger - Inga Haus van Hipp)
SG 2 Condor Polbeekkwartier (Javir Talka Marda - Asta Minfora)
SG 3 Boyd Montferhoeve (Fado Lutter - Jari Gandyshofke)
Klasa u¿ytkowa suk - Müller Günther – konk.20
V 1 Cicciolina Feetback (Ferdinand Feetback - Feny Feetback)
V 2 Gwyneth Amur (Yerom Haus Salihin - Godalis Taira)
V 3 Baisha Hof Aragorn (Tox Moorbeck - Baisha Team Endrefalva)
V 4 Martha Tronje (Yukon Bastillie - Pepita Tronje)
V 5 Samira Lärchenhain (Yerom Haus Salihin - Maxima Lärchenhain)
V 6 Lyager's Baden-Baden (Kwantum Klostermoor - Alida Campaluna)
V 7 Jeromina Fidelius (Yerom Haus Salihin - Diva Berghofer-Heide)
V 8 Katja Urko-Wima (Ingodds Agassi - Jakudza Astra Gloria)
V 9 Urmel Lärchenhain (Tyson Köttersbusch - Ussa Lärchenhain)
V 10 Ginger Addingaste (Ingodds Agassi - Rosa Eschener-Gehölz)
V 11 Kimba Achimer Vahr (Quandro Barendika - Daisy Leester Feld)
V 12 Sailor Aphrodite Kennel (Farro Zomerdijkslanden - Otti Zomerdijkslanden)
V 13 Falencia Famke's Zauberwald (Djenges Kahn Sante's Home - Wendy Altenberger Land)
V 14 Aika av Zynken (Horsnaes Xerxes - Gitte Zynken)
V 15 Afra Haus Lacherom (Giro Haus Lacherom - Carmen Haus Lacherom)
V 16 Pira Eichenpfad (Kwantum Klostermoor - Onja Eichenpfad)
V 17 Ussi zur Wolfskammer (Quandro Barendika - Shakira Wolfskammer)
V 18 Daffy Status quo (Vegas Haut Mansard - Minou drei Wieken)
SG 1 Gipsa Königsforst (Yago Belferlein - Beckie Königsforst)
SG 2 Djara Termorgen (Arco Haus Lohre - Alexa Haus Gremm)
Klasa juniorów psów - Wettlaufer Norbert – konk.7
SG 1 Wodan Lärchenhain (Negus Holtkämper See - Boogie Ochsentor)
SG 2 Raul Godalis (Paer Hasenborn - Ossina Fichtenschlag)
SG 3 Kanto de Quevedo (Kwantum Klostermoor - Mia Fresnos)
SG 4 Yo Feetback (Yerom Haus Salihin - Selma Feetback)
SG 5 Yukon Suentelstein (Yerom Haus Salihin - Rimini Suentelstein)
SG 6 Matscho Noort (Tyson Köttersbusch - Vianne Noort)
SG 7 Champ Haus Schulte (Naxx Athaba - Birte Haus Schulte)
Klasa juniorów suk - Müller Günther – konk.8
SG 1 Dana Albartshoeve (Nick Holtkämper Hof - Tolli Alexyrvo Hof)
SG 2 Wimpy Lärchenhain (Negus Holtkämper See - Boogie Ochsentor)
SG 3 Goda Sandweg (Quenn Löher Weg - Udana Osterberger-Land)
SG 4 Chanel Nordteich (Markus Status quo - Tosca Nordteich)
SG 5 Kreislauf Germany (Kwantum Klostermoor - Kreislauf Yosie)
SG 6 Emily Team de Nura (Yerom Haus Salihin - Boefie Team de Nura)
SG 7 Biggi Nordteich (Taboo Nordteich - Quenzi Nordteich)
SG 8 Zambia Eschener-Gehölz (Clinten Holtkämper See - Jana Lentulo)
Klasa m³odzie¿y psów - Wettlaufer Norbert – konk.10
SG 1 Eimo Ostfriesischen Thingstätte (Ustinov Römerland - Boogie Pendler)
SG 2 Maestro de Quevedo (Zerxis Osterberger-Land - Udana Osterberger-Land)
SG 3 Margman Witraz (Vanos Noort - Margman Quicken)
SG 4 Solo Waterkant (Bojan Pendler - Maxi Waterkant)
SG 5 Eros Hof Aragorn (Tox Moorbeck - Baisha Team Endrefalva)
SG 6 Canto Kaiserstuhl (Bill Fürstenau - Wicki Hopfenhalle)
SG 7 Figo Rumbachtal (Yerom Haus Salihin - Zaira Rumbachtal)
SG 8 Skipp Lentulo (Xaro Harten - Julchen Lentulo)
SG 9 Chrisha Haus Dexel (Jucan Peroh - Julchen Haus Dexel)
SG 10 Glen Grant Barbatus (Jimbeam Talka Marda - Chila Barbatus)
Klasa m³odzie¿y suk - Müller Günther – konk.10
SG 1 Marta Nordkristall (Poldi Leckebusch - Lady Ossenstal)
SG 2 Limei Haus Salihin (Noell Suentelstein - Bibi Haus Salihin)
SG 3 Shernaa Duxi (Dux Intercanina - Anderma Rena)
SG 4 Boogie Lärchenhain (Zerxis Osterberger-Land - Ussa Lärchenhain)
SG 5 Rica Prinzessin (Bojan Pendler - Usa Rumbachtal)
SG 6 Batida Lärchenhain (Zerxis Osterberger-Land - Ussa Lärchenhain)
SG 7 Kaya Twickelland (Bojan Pendler - Raya Haus Lacherom)
SG 8 Jasmina Feetback (Yerom Haus Salihin - Jooli Feetback)
SG 9 Cena-Marie Haus Dexel (Jucan Peroh - Julchen Haus Dexel)
SG 10 Tara Julianenweg (Zony Haus Gerstenberg - Afra Julianenweg)
Klasa m³odzików suk - Wettlaufer Norbert – konk.2
VV 1 Gismo Haus Dexel (Quenn Löher Weg - Nina Haus Dexel)
VV 2 Cantor Friesenstolz (Yasko Sandsteinküste - Anschi Edelgarten)
Klasa m³odzików suk - Müller Günther – konk.7
VV 1 Zoraja Feetback (Ebafarmens Zz-Top - Zambi Feetback)
VV 2 Zana Streithahn (Dux Intercanina - Tana Streithahn)
VV 3 Endeva Haus Dexel (Nike Haus Dexel - Janka Napte-Emmer-Eck)
VV 4 Voxy Moorbeck (Furbo Achei - Baffi Moorbeck)
VV 5 Birke Babylon (Poldi Leckebusch - Ossana Babylon)
VV 6 Bazooka Aurum Zwinger (Orlando Holtkämper Hof - Janka Aurum Zwinger)
VV 7 Amira Ben Hur (Panjo Kirschental - Danah Moorbeck)
|