WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

Wyniki wystaw 2010

WYNIKI WYSTAWY W DORMITZ-WEIHER /LG14/ - 01.05.2010 

Klasa u¿ytkowa psów - Gladbach Karl-Heinz – konk.6


V 1 Quando Partnachklamm (Zamp Thermodos - Ora Müdesheimerland) 
V 2 Kojak Medbacher Mühle (Ken Elzmündungsraum - Xandra Medbacher Mühle) 
V 3 Quai St.-Michaels-Berg (Odin Holtkämper Hof - Kandie Strothheide) 
V 4 Amigo Höchstadter Wappen (Jumbo Zenevredo - Kindi Trienzbachtal) 
V 5 Indos Burg Haidstein (Vadim Haut Mansard - Vronia Burg Haidstein) 
V 6 Nilo Falkenkanzel (Hero Spitalfeld - Delfie Peiner Stahlwerk) 

Klasa u¿ytkowa suk - Quoll Lothar – konk.8


V 1 Endora Schacher (Pakros Ulmental - Ulli Aurelius) 
V 2 Ilka Orangerie (Jumbo Zenevredo - Franzi Orangerie) 
V 3 Tosca Höchstadter Wehr (Kimbo Höchstadter Wehr - Fanta Höchstadter Wehr)
V 4 Quaxi Fürst-Georg-Brunnen (Quentin Karanberg - Zambi Schloss Runding) 
V 5 Violette Emkendorfer Park (Winner Assaut - Beauty Emkendorfer Park) 
V 6 Sahra Hammelsbacher Hof (Tex Murnighello - Margit Hammelsbacher Hof) 
V 7 Quini Poxdorfer-Tannenhof (Quenn Löher Weg - Butterfly Trentino) 
G 1 Fenja Karthago (Hutch dunklen Zwinger - Igruschka Karthago) 

Klasa juniorów psów - Gladbach Karl-Heinz – konk.4


SG 1 Chacco Freiheit Westerholt (Yerom Haus Salihin - Pitty Freiheit Westerholt)
SG 2 Fulz di Zenevredo (Furbo Achei - Jemy Zenevredo) 
SG 3 Jack del Samengio (Ali Bosi - Cora Samengio) 
SG 4 Karo Hause Monika (Acky Hause Monika - Fiby Hause Monika) 

Klasa juniorów suk - Quoll Lothar – konk.8


SG 1 Jessy Alto Piano (Falco Santamar - Ulme Lagorai) 
SG 2 Chiwa Freiheit Westerholt (Yerom Haus Salihin - Pitty Freiheit Westerholt) 
SG 3 Enya de Louis (Bruno Vierhundert Hertz - Alina Louis)
SG 4 Viktoria Holledau (Negus Holtkämper See - Engel Aurelius)
SG 5 Alessa Regnitzgrund (Tiras Roten Feld - Glara Höchstadter Wehr) 
SG 6 Rose Medbacher Mühle (Godalis Tino - Annabell Medbacher Mühle) 
SG 7 Tessa Lapperdinger Höhe (Indro Buchecke - Quinte Lapperdinger Höhe) 
SG 8 Paola Plassenburg (Panjo Kirschental - Robbie Kirschental) 

Klasa m³odzie¿y psów - Gladbach Karl-Heinz – konk.3


SG 1 Xander Niemberger Eck (Zamp Thermodos - Melinda Niemberger Eck) 
SG 2 Eyk Silvanerhaus (Bandit Zuchtgut - Aicka Land vorm Wald) 
SG 3 Umberto Tensor (Furbo Achei - Wilma Tensor)

Klasa m³odzie¿y suk - Quoll Lothar – konk.7


SG 1 Fenia de Los Madriles (Floro Achei - Gina Karl-May Höhle) 
SG 2 Dolce Arminius 2000 (Furbo Achei - Olivia Arminius 2000) 
SG 3 Ylona Piste Trophe (Godalis Tino – Isabella Medbacher Mühle) 
SG 4 Kassieger Rianne (Floro Achei - Daira Elzmündungsraum) 
SG 5 Mira Orangerie (Ingodds Agassi - Cara Orangerie) 
SG 6 Unique Tensor (Furbo Achei - Wilma Tensor)
SG 7 Xanthippe Piste Trophe (Kwantum Klostermoor - Sforza Piste Trophe) 

Klasa m³odzików psów - Gladbach Karl-Heinz – konk.2


VV 1 Otto del Samengio (Ali Bosi - Indiana Arlett)
VV 2 Balko Basalt (Arak Ferme Malgre L'eau - Chanie Brendtal)

Klasa m³odzików suk - Quoll Lothar – konk.


VV 1 Naomi Kahler Heide (Vanos Noort - Zora Wiesenau) 
VV 2 Dolly Finkenschlag (Tyson Köttersbusch - Conbhairean Linzi) 
VV 3 Bruni Basalt (Arak Ferme Malgre L'eau - Chanie Brendtal) 
VV 4 Ari Agilulf (Buddy Agilolfinger - Zita Hause Monika)
VV 5 Quini Detlevsburg (Joker Silvalacus - Maja Detlevsburg) 
VV 6 Asta Haus Gleißner (Panjo Kirschental - Bella Godalis)
VV 7 Arriba Agilulf (Buddy Agilolfinger - Zita Hause Monika) 

Copyright & design by daltonptojekty2002-