WYNIKI WYSTAWY W DINGELSTADT /LG17/ - 01.05.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Oeser Dieter – konk.7
V 1 Peik Holtkämper Hof (Ilbo Holtkämper See - Roma Holtkämper See)
V 2 Benz Luchweg (Orkan Finkenschlag - Orissa Hühnegrab)
V 3 Ajax M&M (Nemo Lengernheide - Klara Sonnenkranz)
V 4 Pat Ritterberg (Ingodds Agassi - Yulie Ritterberg)
V 5 Olymp Niemberger Eck (Yerom Haus Salihin - Yera Niemberger Eck)
SG 1 Henry Mühlenknapp (Hutch dunklen Zwinger - Emma Mühlenknapp)
SG 2 Andy Kirschgarten (Corax Rosier Clan - Debbiena Geefacker)
Klasa u¿ytkowa suk - Oeser Dieter – konk.13
V 1 Enigma Luchweg (Zamp Frankengold - Onella Hühnegrab)
V 2 Abby Haus Charly (Dago Friesenblick - Whitley Haus Charly)
V 3 Mette Hasseltal (Ursos Kanarieneck - Odessa Demminer Straße)
V 4 Yette Externstein (Winner Assaut - Oima Fiemereck)
V 5 Idy Hasseltal (Derrek Stieglerhof - Odessa Demminer Straße)
V 6 Xenia alten Bäckerei (Sirio Real Favorita - Yucca Brunnenstraße)
V 7 Nora di Casa Nobili (Owen Rione Antico - Dea Casa Nobili)
V 8 Uri Mönchberg (Zambo Mönchberg - Quille Mönchberg)
V 9 Elsa Grotte (Solo Team Fiemereck - Xeny Grotte)
V 10 Fee Don Fluß (Gold Szenberg - Celine Don Fluß)
V 11 Wolke Edelquelle (Odin Holtkämper Hof - Sonja Edelquelle)
SG 1 Vanilla dunklen Zwinger (Uno Stadtfeld - Mary Kine)
SG 2 Anka Haus Kaiser (Quantum Arminius - Flair Dänischen Hof)
Klasa juniorów psów - Oeser Dieter – konk.5
SG 1 Odis del Colle Antico (Omar Alpe Adria - Bell Timius)
SG 2 Yoker Kräuterwiese (Roy Terrae Lupiae - Piccola Kräuterwiese)
SG 3 Baros Wolfseck (Warro Wolfseck - Diwa Kaditzer Land)
SG 4 Isko Herzbach (Wesley Dan Alhedy's Hoeve - Cita Herzbach)
SG 5 Uli Steierwald (Pan Steierwald - Freya Salzhügel)
Klasa juniorów suk - Oeser Dieter – konk.6
SG 1 Illa Herzbach (Wesley Dan Alhedy's Hoeve - Cita Herzbach)
SG 2 Perle hohen Flämming (Roy Terrae Lupiae - Kiwi hohen Flämming)
SG 3 Alma di Ca'San Marco (Hannibal Stieglerhof - Tina Ca'San Marco)
SG 4 Xanda Haus Jennifer (Nando Gollerweiher - Magic Glennsland)
SG 5 Xendi Haus Jennifer (Nando Gollerweiher - Magic Glennsland)
G 1 Bluna schnellen Blitz (Aik Haus Lohre - Taffy Siekfeld)
Klasa m³odzie¿y psów - Oeser Dieter – konk.7
SG 1 Eauber du Domaine du Parc (Ober Valcuvia - Bessie Beffroi Artesien)
SG 2 Xaver Schreckenstein (Yukon Bastillie - Isa Appolonia)
SG 3 Yukon Wolfstal (Yerom Haus Salihin - Roma Steinbett)
SG 4 Waric Trompetersprung (Floro Achei - Elfie Trompetersprung)
SG 5 Harras Groß-Wechsungen (Enzo Clausberg - Gila Groß-Wechsungen)
SG 6 Iso Necklenberg (Zony Haus Gerstenberg - Meike Dunieschenke)
SG 7 Daxter Pferdeberg (Hill Neufundländerhof - Xenia Castra Regina)
Klasa m³odzie¿y suk - Oeser Dieter – konk.3
SG 1 Leonie Treuenbrietzener Land (Arko Butjenter Land - Puppe Finkensteiner Forst)
SG 2 Issi Necklenberg (Zony Haus Gerstenberg - Meike Dunieschenke)
SG 3 Debby Pferdeberg (Hill Neufundländerhof - Xenia Castra Regina)
Klasa m³odzików psów - Oeser Dieter – konk.3
VV 1 Adonis Kräuterwiese (Rhyscher Arlett - Piccola Kräuterwiese)
VV 2 Ilo Grotte (Smoky Grotte - Anschy Grotte)
VV 3 Sid Herbsleber Flur (Panjo Kirschental - Janka Herbsleber Flur)
Klasa m³odzików suk - Oeser Dieter – konk.3
VV 1 Quina Unstrutquelle (Vanos Noort - Ive Garsitzer Tal)
VV 2 Limba Arlett (Yako Noort - Xtra Tronje)
VV 3 Sina Herbsleber Flur (Panjo Kirschental - Janka Herbsleber Flur)
|