WYNIKI WYSTAWY LANDOWEJ W BURSTADT /LG8/ - 13.06.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Gabriel Dirk – konk.7
V 1 Paul Bierstadter Hof (Odin Holtkämper Hof - Nesta Bierstadter Hof)
V 2 Hatto Hühnegrab (Odin Holtkämper Hof - Yonna Hühnegrab)
V 3 Dux Glockenheide (Naxos Holtkämper See - Iris Trafalga)
V 4 Wisky alten Bäckerei (Ilbo Holtkämper See - Yucca Brunnenstraße)
V 5 Ebafarmens Izaro (Digger Elzmündungsraum - Gildewangen's Pluzz)
V 6 Irco Usinger Schloß (Ober Bad-Boll - Fina Haus Egerland)
V 7 Echo Kolumbus (Endrefalva Shimsay - Sendra Noort)
Klasa u¿ytkowa suk - Bösl Erich – konk.19
V 1 Nene Hasenborn (Stano Hasenborn - Cessna Hasenborn)
V 2 Cara Agilolfinger (Negus Holtkämper See - Xara Agilolfinger)
V 3 Feli Kuckucksland (Roy Terrae Lupiae - Paula Kuckucksland)
V 4 Dolly dell Antuba Sannita (Roy Terrae Lupiae - Biba )
V 5 Emily Bastillie (Yukon Bastillie - Frisbee Arlett)
V 6 Ebafarmens Indi (Digger Elzmündungsraum - Gildewangen's Pluzz)
V 7 Yaske Bierstadter Hof (Atlas Bierstadter Hof - Leika Sommerrod)
V 8 Yule Zenteiche (Yukon Bastillie - Pola Zenteiche)
V 9 Baly du Val D'Anzin (Quenn Löher Weg - Texane Domaine du Val d'Aulnoy)
V 10 Olsa Hühnegrab (Zamp Thermodos - Yonna Hühnegrab)
V 11 Romance Arlett (Ghandi Arlett - Wonjia Aducht)
V 12 Qualli Spessartblick (Dux Cuatro Flores - Lara Spessartblick)
V 13 Quentolina Haus Schwerzel (Idol Holtkämper Hof - Nena Kirchheck)
V 14 Fipsy Kaiserstadt (Matscho Farbenspiel - Wally Finkenschlag)
V 15 Bonni Feuerball (Bazi Urbecke - Zimba Feuerball)
V 16 Yana Rapicar (Nemo Lengernheide - Tosca Rapicar)
V 17 Xena Ullenburg (Yumbo Bärenschlucht - Mira Ullenburg)
V 18 Fiamma di Val Sant' Anna (Yello St.-Michaels-Berg - Ley Val del Lambro)
V 19 Lilly Mülheimer-Bach (Matscho Hasenborn - Panja Mülheimer-Bach)
Klasa juniorów psów - Gabriel Dirk – konk.8
SG 1 Hagadahls Figo (Furbo Achei - Hagadahls Wanda)
SG 2 Aku Hühnegrab (Elmo Hühnegrab - Viola Grafenbrunn)
SG 3 Barack Dogshof (Quenn Löher Weg - Perrie Dänischen Hof)
SG 4 Nick Raumberg (Broock Val de Bern - Jette Raumberg)
SG 5 Hevin Blue-Rose (Nick Holtkämper Hof - Ghana Blue-Rose)
SG 6 Amigo Elzmündungsraum (Markus Status quo - Wendy Elzmündungsraum)
SG 7 Harvey Kirschental (Negus Holtkämper See - Lailana Kirschental)
SG 8 Hagen Deutschen Eck (Asko Tremonia - Ondra Deutschen Eck)
Klasa juniorów psów - Bösl Erich – konk.8
SG 1 Simba Schloß Weitmar (Tyson Köttersbusch - Uschi Turmacker)
SG 2 Nawa Rüscheneck (Wirgo Baccara - Yanka Rüscheneck)
SG 3 Tessy dell' Alto Pino (Furbo Achei - Ina Alto Pino)
SG 4 Wunderstern Jadell (Bruno Val D'Anzin - Kronis Kandrewa)
SG 5 Jarka z Lintichu (Roy Terrae Lupiae - Xovia Lintichu)
SG 6 Alexa Prinzenrain-Team (Djenges Kahn Sante's Home - Nella Prinzenrain)
SG 7 Heiki de Sous-Belmont (Negus Holtkämper See - Yska Sous-Belmont)
SG 8 Perle Faltenweg (Panjo Kirschental - Susi Michelstädter Rathaus)
Klasa m³odzie¿y psów - König Helmut – konk.6
SG 1 Enzo Haus Zygadto (Tyson Köttersbusch - Xanthia Haus Zygadto)
SG 2 Hannes Schloß Rosenfels (Hatto Hühnegrab - Elfi Schloß Rosenfels)
SG 3 Diegos Rapicar (Zony Haus Gerstenberg - Indra Kronenperle)
SG 4 Targo Haus Cerba (Vanos Noort - Petty Haus Cerba)
SG 5 Quintus Schloß Querenburg (Bojan Pendler - Pamira Schloß Querenburg)
SG 6 Undo Petworld (Wisky alten Bäckerei - Paola Lengernheide)
Klasa m³odzie¿y suk - Scheerer Heinz – konk.6
SG 1 Oduscha Gigelsfelsen (Hatto Hühnegrab - Irena Roten Matter)
SG 2 Calibra Cikvita (Dax Intercanina - Venus Cikvita)
SG 3 Vali Akrobat (Quentin Karanberg - Alma Endhus)
SG 4 Bonny Kupferhälde (Yukon Bastillie - Jenny Haus Röhner)
SG 5 Calla Cikvita (Dax Intercanina - Venus Cikvita)
SG 6 Dolly Rapicar (Zony Haus Gerstenberg - Indra Kronenperle)
Klasa m³odzików psów - König Helmut – konk.1
VV 1 Agassy von der Piste Trophe 2239839, 15.06.09, (Panjo Kirschental - Godalis Hera) Wanninger Georg,93413 Cham
Klasa m³odzików suk - Scheerer Heinz – konk.5
VV 1 Queeni Thermodos (Dux Intercanina - Conny Marck Clebergk)
VV 2 Kaleya Amur (Paer Hasenborn - Winona Amur)
VV 3 Yuma Di Croce Santo Spirito (Vegas Haut Mansard - Elfi Croce Santo Spirito)
VV 4 Lisa del Gobbo (Adel Val D'Anzin - Vespa Gobbo)
VV 5 Joyce Schloß Löwenherz (Yerom Haus Salihin - Sevenofnine Schloß Löwenherz)
|