WYNIKI WYSTAWY W BREMEN0RONNEBECK /LG4/ - 03.10.2010
Klasa u¿ytkowa psów - Weber Bernd – konk.9
V 1 Renzo Holtkämper See (Negus Holtkämper See - Zima Holtkämper See)
V 2 Xyro Aurum Zwinger (Oscar Gebrüder Grimm - Janka Aurum Zwinger)
V 3 Idol Welsetal (Quenn Löher Weg - Jana Mühlenblick)
V 4 Zamb Schwarzaugen (Zamp Thermodos - Zamba Noort)
V 5 Veron Lentfert Hoeve (Bruno Vierhundert Hertz - Brandy Lentfert Hoeve)
SG 1 Yen Lengener-Meer (Jimm Salztal-Höhe - Quita Lumbago)
SG 2 Arek Haus des Skorpion's (Dak langen Furt - Jenny Trafalga)
SG 3 Skotch Salztalblick (Athos Querlenburg - Ivett Salztalblick)
SG 4 Dax zum Jürgenshof (Will Jürgenshof - Uta Jürgenshof)
Klasa u¿ytkowa suk - Weber Bernd – konk.12
V 1 Jawa Pendler (Uschigärdens Dexter - Rania Ostfriesischen Thingstätte)
V 2 Quida Holtkämper Tor (Vento Hopfenhalle - Zadana Holtkämper See)
V 3 Pischa Moorbeck (Odin Holtkämper Hof - Enschi Moorbeck)
V 4 Giselle Hugenottenstamm (Ilbo Holtkämper See - Zora Holtkämper Hof)
V 5 Rothco's Akela (Solo Köttersbusch - Lille-Nollers Pamina)
V 6 Disca Holtkämper Tor (Ilbo Holtkämper See - Britt schönen Wippertal)
V 7 Xyli Haus Dexel (Furbo Achei - Gina Aquamarin)
V 8 Sita Lentfert Hoeve (Andrjuscha Noort - Brandy Lentfert Hoeve)
V 9 Nörrehedens Goa (Vennebjergs Xon - Norrehedens Eleisa)
V 10 Tinka Emkendorfer Park (Castor Emkendorfer Park - Nadja Emkendorfer Park)
V 11 Antje Burg Julia (Zorro Herdersfarm - Cena Herdersfarm)
SG 1 Paja Conneforde (Jimm Salztal-Höhe - Eisha Conneforde)
Klasa juniorów psów - Weber Bernd – konk.3
SG 1 Dano Ostfriesischen Thingstätte (Tyson Köttersbusch - Corsika Pendler)
SG 2 Kuster Noort (Bruno Vierhundert Hertz - Cenia Noort)
SG 3 Bethomin's Ajax (Ebafarmens Grizzly - Bethomin's Ulrikka)
Klasa juniorów suk - Weber Bernd – konk.1
SG 1 Takuma Wannaer Höhen (Wobo Wannaer Höhen - Wanja Dümpter Feld)
Klasa m³odzie¿y psów - Weber Bernd – konk.2
SG 1 Matti Nordkristall (Poldi Leckebusch - Lady Ossenstal)
SG 2 Calle Osterberger-Tal (Ilbo Holtkämper See - Venice Osterberger-Land)
Klasa m³odzie¿y suk - Weber Bernd – konk.6
SG 1 Marta Nordkristall (Poldi Leckebusch - Lady Ossenstal)
SG 2 Lilie Haus Salihin (Noell Suentelstein - Bibi Haus Salihin)
SG 3 Quasty Noort (Arko Butjenter Land - Vianne Noort)
SG 4 Delphi Haus Dexel (Nike Haus Dexel - Meyra Haus Dexel)
SG 5 Lara Achimer Vahr (Yerom Haus Salihin - Kimba Achimer Vahr)
SG 6 Bazooka Aurum Zwinger (Orlando Holtkämper Hof - Janka Aurum Zwinger)
Klasa m³odzików psów - Weber Bernd – konk.5
VV 1 Ganjo Ostfriesischen Thingstätte (Paer Hasenborn - Rania Ostfriesischen Thingstätte)
VV 2 Zett Holtkämper Tor (Peik Holtkämper Hof - Wira Nordteich)
VV 3 Gismo Haus Dexel (Quenn Löher Weg - Nina Haus Dexel)
VV 4 Nuko Schleudersitz (Ilbo Holtkämper See - Eggi Osterberger-Land)
VV 5 Nico Schleudersitz (Ilbo Holtkämper See - Eggi Osterberger-Land)
Klasa m³odzików suk - Weber Bernd – konk.7
VV 1 Fanda Ostfriesischen Thingstätte (Paer Hasenborn - Qually Ostfriesischen Thingstätte)
VV 2 Diana Aurum Zwinger (Peik Holtkämper Hof - Evy Norderhamme)
VV 3 Hara Haus Dexel (Quenn Löher Weg - Gina Aquamarin)
VV 4 Nobell Schleudersitz (Ilbo Holtkämper See - Eggi Osterberger-Land)
VV 5 Niki Schleudersitz (Ilbo Holtkämper See - Eggi Osterberger-Land)
VV 6 Netti Schleudersitz (Ilbo Holtkämper See - Eggi Osterberger-Land)
VV 7 Nina Schleudersitz (Ilbo Holtkämper See - Eggi Osterberger-Land)
|