WYNIKI WYSTAWY W AHAUS /LG6/ - 25.04.2010
Klasa użytkowa psów - Setzer Henning – konk.9
V 1 Yerom Haus Salihin (Mark Schwalmbergtal - Heksa Werther-Mühle)
V 2 Kwantum Klostermoor (Zamp Thermodos - Hanni Waldgraben)
V 3 Paer Hasenborn (Quenn Löher Weg - Yada Mittelwest)
V 4 Gismo Haus Anja (Arko Butjenter Land - Fara Steinhägerquelle)
V 5 Sambo Arlett (Irok Karanberg - Xtra Tronje)
V 6 Poldi Lengernheide (Odin Holtkämper Hof - Loretta Lengernheide)
V 7 Merlin Vennteichen (Ole Fichtenschlag - Vina Haus Tepferd)
V 8 Milan Denzel Twentebloed (Naxos Holtkämper See - Floor Twentebloed)
SG 1 Hunter Ohrbecker Esch (Vito Waldwinkel - Aysha Ohrbecker Esch)
Klasa użytkowa suk - Setzer Henning – konk.10
V 1 Godalis Quenna (Quenn Löher Weg - Farina Noriswand)
V 2 Gwyneth Amur (Yerom Haus Salihin - Godalis Taira)
V 3 Cina Urbecke (Odin Holtkämper Hof - Henny Urbecke)
V 4 Donna Dan Alhedy's Hoeve (Naxos Holtkämper See - Naomie Dan Alhedy's Hoeve)
V 5 Brady du Val D'Anzin (Adel Val D'Anzin - Vourasie Val D'Anzin)
V 6 Winni Felsenschlucht (Yerom Haus Salihin - Quina Felsenschlucht)
V 7 Faya Twickelland (Quax Dänischen Hof - Raya Haus Lacherom)
V 8 Karma Baronenwald (Josch Gigelsfelsen - Baffie Falkenau)
V 9 Kelly Lüttersbruch (Xamb Overledingerland - Ulrike Agrigento)
G 1 Noggy Hildernisse (Veus Haus Veile - Belle Zennevallei)
Klasa juniorów psów - Setzer Henning – konk.6
SG 1 Peru b.Harten (Xaro Harten - Ina Frankenberger Rathaus)
SG 2 Bix Arlett (Furbo Achei - Ussi Buchonia)
SG 3 Adi Hohen Schacher (Vito Piste Trophe - Naomi Bräukapelle)
SG 4 Yupp Heidknapp (Yerom Haus Salihin - Xera Heienkamp)
SG 5 Ascaro Milu (Farus Meilleurs Sangs - Nicki Schloß Weitmar)
G 1 X-Mexx Salztalblick (Branko Salztalblick - Nandy Salztal-Höhe)
Klasa juniorów suk - Setzer Henning – konk.6
SG 1 Zara Zenteiche (Furbo Achei - Kelly Zenteiche)
SG 2 Anta Esserdenhof (Xaro Harten - Ina Frankenberger Rathaus)
SG 3 Yve Heidknapp (Yerom Haus Salihin - Xera Heienkamp)
SG 4 Dady de Simagüe (Quentin Karanberg - Usa Simagüe)
SG 5 Anka Buterland (Arko silbernen Tanne - Gora Rader-Kreuz)
G 1 Queen Kinzigau (Uno Stadtfeld - Cecca Geestland)
Klasa młodzieży psów - Setzer Henning – konk.3
SG 1 Quwax Urbecke (Kwantum Klostermoor - Ertha Urbecke)
SG 2 Kalli Forstkammer (Godalis Tino - Eska Forstkammer)
SG 3 Aramis Schwoaghofer (Lex Augrund - Helly Batenbrocker Park)
Klasa młodzieży suk - Setzer Henning – konk.7
SG 1 Roma Godalis (Paer Hasenborn - Ossina Fichtenschlag)
SG 2 Enya Zenteiche (Paer Hasenborn - Phanta Zenteiche)
SG 3 Xara Heerbusch (Paer Hasenborn - Alisha Heerbusch)
SG 4 Ayla Wapel (Godalis Tino - Danjali Holtkämper See)
SG 5 Quweni Urbecke (Kwantum Klostermoor - Ertha Urbecke)
SG 6 Jade Twickelland rko Butjenter Land - Asta Twickelland)
SG 7 Bunny Gallier (Jucan Peroh - Donna Jasban)
Klasa młodzików psów - Setzer Henning – konk.5
VV 1 Atos Agrigento (Paer Hasenborn - Danjali Holtkämper See)
VV 2 Tyson Moorbeck (Bojan Pendler - Winni Moorbeck)
VV 3 Nando Herdersfarm (Vegas Haut Mansard - Ester Herdersfarm)
VV 4 Chuck Heerbusch (Gismo Haus Anja - Daggi Kabinett)
VV 5 Mike Landhaus Bischoff (Vanos Noort - Gruscha Holtkämper See)
Klasa młodzików suk - Setzer Henning – konk.9
VV 1 Asti Agrigento (Paer Hasenborn - Danjali Holtkämper See)
VV 2 Chanell Heerbusch (Gismo Haus Anja - Daggi Kabinett)
VV 3 Uscha Moorbeck (Furbo Achei - Enschi Moorbeck)
VV 4 Anna Clamaro (Xaro Harten - Dana Kloster-Forst)
VV 5 Kaya Twickelland (Bojan Pendler - Raya Haus Lacherom)
VV 6 Chili Que Sera Sera (Nando Haus Galli - Ananas Ahauser Schloß)
|