WYNIKI WYSTAWY W WAGHAUSEL /LG12/ - 23.08.2009
Klasa u¿ytkowa psów - Schweikert Leonhard – konk.9
V 1 Waiko Schaumbergerland (Xano Finkenschlag - Polara Schaumbergerland)
V 2 Igor Rommelsbach (Quantum Arminius - Diva Rommelsbach)
V 3 Yen Bierstadter Hof (Quantum Arminius - Ziska Bierstadter Hof)
V 4 Atlas Bierstadter Hof (Dux Cuatro Flores - Walhalla Bierstadter Hof)
V 5 Xambo Roten Feld (Tiras Roten Feld - Onja Reichertshof)
V 6 Iso Schloß Schubert (Timo Jahnhöhe - Kissy Schuberthäuschen)
V 7 Urbano Urbecke (Bazi Urbecke - Quennja Urbecke)
V 8 Pit Reichertshof (Quantum Arminius - Dunja Reichertshof)
G 1 Fang Paros (Lukas Zeuterner Himmelreich - Uta Lisdorferland)
Klasa u¿ytkowa suk - Mayer Johann – konk.11
V 1 Connie de la P'tite Flore (Vegas Haut Mansard - Saraby Mont D'Anubis)
V 2 Irina Frutteto (Ken Elzmündungsraum - Uffi Fiemereck)
V 3 Ciska du Maingoval de Dolci (Farus Meilleurs Sangs - Toskane L'Alda)
V 4 Ebafarmens Indi (Digger Elzmündungsraum - Gildewangen's Pluzz)
V 5 Chryss de la Bastide du Val de Cagnes (Artop Bastide du Val de Cagnes - Truste Bastide du Val de Cagnes)
V 6 Tinka Elzmündungsraum (Digger Elzmündungsraum - Jule Trienzbachtal)
V 7 Baffy Feuerberg (Dux Cuatro Flores - Ricky Ahrainer Schlößerl)
V 8 Enya Santamar (Ghandi Arlett - Trixi Klebinger Schloß)
V 9 Nala Luxenfalle (Nicos Leithawald - Mina Luxenfalle)
V 10 Daphne Kraichbach (Eros Dreiechenbuckel – Callana Trienzbachtal)
SG 1 Anika Trienzbachtal (Gron Trienzbachtal - Riska Trienzbachtal)
Klasa juniorów psów - Schweikert Leonhard – konk.5
SG 1 Cesso Dossel (Sam Grafenburg (Ost) - Hanna Dossel)
SG 2 Karlos d' Ulmental (Wesley Descharo - Lea Ulmental)
SG 3 Cos della Grande Valle (Solo Team Fiemereck - Nata Isolotto)
SG 4 Dieggo du Clan des Gladiateurs (Diego Haus Johnny - Ulme Void des Roches)
SG 5 Kokko delle Tamerici Salmastre (Negus Holtkämper See - Zampa Friedenspark)
Klasa juniorów suk - Mayer Johann – konk.8
SG 1 Orsina Hühnegrab (Zamp Thermodos - Yonna Hühnegrab)
SG 2 Onja Luxenfalle (Esko Brunnenstraße - Nena Luxenfalle)
SG 3 Fina Globalhaus (Ken Elzmündungsraum - Nicoll Ochsenfurt)
SG 4 Daffy Amasis (Godalis Tino - Bania Seprio)
SG 5 Lana Hirschmorgen (Eloy St.-Michaels-Berg - Uda Eckkopf)
SG 6 Alba Haus-Farrenkopf (Wilson Schnuckenweide - Oxana Haus-Farrenkopf)
SG 7 Madona Ecknachtal (Norik Colli Storici - Escada Ecknachtal)
SG 8 Dasty Feuerberg (Vito Waldwinkel - Alina Feuerberg)
Klasa m³odzie¿y psów - Mayer Johann – konk.7
SG 1 Yumo Finkenschlag (Tyson Köttersbusch - Dalida Finkenschlag)
SG 2 Paer Blue-Iris (Nando Gollerweiher - Elischa Blue-Iris)
SG 3 Umberto Agrigento (Panjo Kirschental - Halla Agrigento)
SG 4 Zidan Elzmündungsraum (Erik Elzmündungsraum - Biggi Elzmündungsraum)
SG 5 Pares Blue-Iris (Nando Gollerweiher - Elischa Blue-Iris)
SG 6 Easy Kraichbach (Salvo Kraichbach - Tassi Kraichbach)
SG 7 Elmo Kraichbach (Salvo Kraichbach - Tassi Kraichbach)
Klasa m³odzie¿y suk - Schweikert Leonhard – konk.21
SG 1 Cristall della Valle del Liri (Tryp Baia Imperiale - Ussi Valle del Liri)
SG 2 Samie Hühnegrab (Zamp Thermodos - Ornella Hühnegrab)
SG 3 Waifa Zellwaldrand (Arex Haus Neoplantum - Madonna Zellwaldrand)
SG 4 Blue Finkenschlag (Ferro Hohenzeile - Peanut Werther-Mühle)
SG 5 Jilla Urbecke (Bazi Urbecke - Handa Urbecke)
SG 6 Dubai de Kerastivel (Adel Val D'Anzin - Boutchou Kerastivel)
SG 7 Ira Grafenbrunn (Negus Holtkämper See - Orsula Hühnegrab)
SG 8 Lita Del Dido (Zlatko Arminius - Xara Del Dido)
SG 9 Wildmarkens Xelina (Vento Hopfenhalle - Wildmarkens Lime Ligt)
SG 10 Pisa delle Tamerici Salmastre (Panjo Kirschental - Onda Tamerici Salmastre)
SG 11 Yella Bierstadter Hof (Atlas Bierstadter Hof - Leika Sommerrod)
SG 12 Kelly Kanisfluh (Ober Bad-Boll - Aska Riedgarten)
SG 13 Angie Klausener Grund (Magnum Kolbenguß - Irmi Zisawinkel)
SG 14 Dolli Rheinhöhe (Bruno Vierhundert Hertz - Henni Hühnegrab)
SG 15 Ira Haus Zieglmayer (Jumbo Zenevredo - Vanny Haus Zieglmayer)
SG 16 Dounia du Mont du Tassili (Furbo Achei - Tolga Mont du Tassili)
SG 17 Giselle Hugenottenstamm (Ilbo Holtkämper See - Zora Holtkämper Hof)
SG 18 Panna delle Tamerici Salmastre (Panjo Kirschental - Onda Tamerici Salmastre)
SG 19 Nikita Fleischerheim (Vico Farbenspiel - Iva Starkenburg-Blick)
SG 20 Quena Schloß Schubert (Ritmo Arlett - Hexe Schloß Schubert)
SG 21 Bonny Herbramer-Wald (Arex Herbramer-Wald - Dana Kloster-Forst)
Klasa m³odzików psów - Schweikert Leonhard – konk.1
VV 1 Vurpo Hühnegrab (Tyson Köttersbusch - Chey Achei)
Klasa m³odzików suk - Mayer Johann – konk.6
VV 1 Visie Hühnegrab (Tyson Köttersbusch - Chey Achei)
VV 2 Amy Neuseenland (Bravos Steffen Haus - Indira Zellwaldrand)
VV 3 Kelly Haingraben (Dux Cuatro Flores - Boa Oxsalis)
VV 4 Dragonne du Clan des Gladiateurs (Zeus Isola dei Baroni - Ulme Void des Roches)
VV 5 Bora Veterinaria (Tyson Köttersbusch - Holly Bellissimo)
VV 6 Gane Kraichbach (Parker Melanchthon - Aischana Trienzbachtal)
|