WYNIKI WYSTAWY W TREUEBBRIETZEN /LG2/ - 02.08.2009
Klasa u¿ytkowa psów - Schwedes Günter – konk.12
V 1 Yen Bierstadter Hof (Quantum Arminius - Ziska Bierstadter Hof)
V 2 Carly de la Petite Commune (Scott Agrigento - Vanda Petite Commune)
V 3 Janosch Messina (Vegas Haut Mansard - Puppe Messina)
V 4 Elias Scheunentor (Ilbo Holtkämper See - Bea Scheunentor)
V 5 Rio Haus Sanro (Zidan Grabfeldgau - Joko Haus Sanro)
V 6 Kimi Waldesruh (Esto Noort - Cora Waldesruh)
V 7 Zando Baruther Land (Erasmus Noort - Casa Baruther Land)
V 8 Zarino Baruther Land (Erasmus Noort - Casa Baruther Land)
V 9 Canto Schiffbauer-Straße (Uno Stadtfeld - Mary kleinen Mohr)
V 10 Picasso Burg Königstein (Till Burg Königstein - Xara Oger Schloss)
V 11 Maxim Waldesruh (Atlas Wizards Hof - Brenda grünen Linde)
V 12 Gerry Waldesruh (Laius Moorbeck - Brenda grünen Linde)
Klasa u¿ytkowa suk - Rudolph Andreas – konk.14
V 1 Hanna Zellwaldrand (Zamp Thermodos - Madonna Zellwaldrand)
V 2 Bonnie Haus Timanfaya (Merlin Aurelius - Gwen Haus Bandit)
V 3 Xara Aspenhaus (Zamp Thermodos - Wenke Aspenhaus)
V 4 Betty Grafenburg (Kenzo Grafenburg - Liza Grafenburg)
V 5 Orlina Düsselquelle (Odin Holtkämper Hof - Dissy Düsselquelle)
V 6 Umbra Hauswalder Bach (Idol Holtkämper Hof - Dunja Hauswalder Bach)
V 7 Ultra Nozzedil (Remo Lentulo - Quana Nozzedil)
V 8 Häsel Leinewiesen (Neptun Bad-Boll - Foxi Leinewiesen)
V 9 Venus Haus Bandit (Danger Zellwaldrand - Ayleen Schmetterholz)
V 10 Maja Weißenburg (Solo Team Fiemereck - Jola Weißenburg)
V 11 Chanell Electra (Elvis Rancherhof - Kosta Haus Wenzel)
V 12 Miss Rin Gundel (Zorro Suentelstein - Ashanti Team Zellwaldrand)
V 13 Gela Waldesruh (Laius Moorbeck - Brenda grünen Linde)
SG 1 Anja Bisi's Meute (Baxter Eichholzbahn - Beast Karthanegrund)
Klasa juniorów psów - Schwedes Günter – konk.11
SG 1 Qleo Zellwaldrand (Arak Ferme Malgre L'eau - Biggi Haus Gawlich)
SG 2 Calle Uckerland (Dux Cuatro Flores - Angie Uckerland)
SG 3 Tattoo Team Zellwaldrand (Matscho Zellwaldrand - Ornella Zellwaldrand)
SG 4 Zarno Noriswand (Digger Elzmündungsraum - Hussa Noriswand)
SG 5 Dexter Goldperle (Mexx Hauswalder Bach - Cara Westsachsen)
SG 6 Bernd Seilerbahn (Campino Piste Trophe - Xena Seilerbahn)
SG 7 Putz Haus Merkel (Irsus Veracruz - Lira Zellwaldrand)
SG 8 Ivo Blockbrücke (Opal Röderburg - Tabatha Jacobiner Schloß)
G 1 Doc Ossenliet (Karn Fegelhof - Cora Harhof)
G 2 Charly Karthanegrund (Brisco Gussower Fließ - Asra Karthanegrund)
G 3 Icke Blockbrücke (Opal Röderburg - Tabatha Jacobiner Schloß)
Klasa juniorów suk - Rudolph Andreas – konk.18
SG 1 Zana Haus Pekrahn (Erik Elzmündungsraum - Lena Haus Pekrahn)
SG 2 Pasion Zellwaldrand (Arak Ferme Malgre L'eau - Kosma Zellwaldrand)
SG 3 Hexi Bad Wäldle (Taboo Nordteich - Kiwi Bad-Boll)
SG 4 Trude Tal der Quellen (Wesley Dan Alhedy's Hoeve - Jule Tal der Quellen)
SG 5 Celly Wiesenring (Naxos Holtkämper See - Yana Wiesenring)
SG 6 Zary jungen Recken (Cash Mönchberg - Daxi Mönchberg)
SG 7 Fluse WAS-Jugan (Erik Elzmündungsraum - Yamayca WAS-Jugan)
SG 8 Tara Haus Sanro (Valdo Hugenotten - Luna Haus Sanro)
SG 9 Yorinde Hildchensruh (Höchsmann's Martin - Ronja Hildchensruh)
SG 10 Nancy Tronje (Irok Karanberg - Nadja Jabora)
SG 11 S-Andy Schiffslache (Ike Schiffslache - Scylla Schiffslache)
SG 12 Pandora Ochsentor (Rio Ochsentor - Ultri Ochsentor)
SG 13 Wolke Edelquelle (Odin Holtkämper Hof - Sonja Edelquelle)
SG 14 Yina Parchimer Land (Falk Anhalter Hof - Tessy Parchimer Land)
SG 15 Bali Schmetterholz (Erik Elzmündungsraum - Donna Schmetterholz)
SG 16 Isa Blockbrücke (Opal Röderburg - Tabatha Jacobiner Schloß)
G 1 Cleo Karthanegrund (Brisco Gussower Fließ - Asra Karthanegrund)
G 2 Onja hohen Flämming (Eddi Berliner Vorstadt - Akira hohen Flämming)
Klasa m³odzie¿y psów - Schwedes Günter – konk.7
SG 1 Leros Fidelius (Godalis Tino - Kea Hasenborn)
SG 2 Ayk aus Mecklenburg (Markus Status quo - Thekla kleinen Mohr)
SG 3 Xaro Haus Bandit (Erik Elzmündungsraum - Ayleen Schmetterholz)
SG 4 Anton Hildchensruh (Zigeuner Hauswalder Bach - Sissi Hildchensruh)
SG 5 Janos Falkberg (Devil Ganzkower Schloß - Cillie Falkberg)
SG 6 Xitus Haus Bandit (Erik Elzmündungsraum - Ayleen Schmetterholz)
SG 7 Eik Hagenberg (Blade Wannaer Höhen - Wita Hagenberg)
Klasa m³odzie¿y suk - Rudolph Andreas – konk.8
SG 1 Waifa Zellwaldrand (Arex Haus Neoplantum - Madonna Zellwaldrand)
SG 2 Enke Hauswalder Bach (Ilbo Holtkämper See - Saana Hauswalder Bach)
SG 3 Ute Sachsenwappen (Roy Terrae Lupiae - Anja Sachsenwappen)
SG 4 Iosy Bad-Boll (Ober Bad-Boll - Pania Alto Pino)
SG 5 Riesa Haus Merkel (Vico Farbenspiel - Cita Zellwaldrand)
SG 6 Wiza Haus Tchorz (Johny Walker Haus Tchorz - Franca Haus Tchorz)
SG 7 Okira Gleisenauer Schloß (Arak Ferme Malgre L'eau - Xara Baruther Land)
G 1 Ronja Waldesruh (Gerry Waldesruh - Ipsi Waldesruh)
Klasa m³odzików psów - Schwedes Günter – konk.2
VV 1 Aggro Duplomatie (Roy Terrae Lupiae - Jessy Treuenbrietzener Land)
WV 1 Fetzer guten Griff (Flash Rabaukenhof - Asta guten Griff)
Klasa m³odzików suk - Rudolph Andreas – konk.7
VV 1 Sahra zwei Steinen (Pan Steierwald - Zelly zwei Steinen)
VV 2 Dezi Apo Feni (Bojar Valtenberg - Tina Podradbuzi)
VV 3 Alita Team Zellwaldrand (Yetie Zellwaldrand - Karline Team Zellwaldrand)
VV 4 Lana Goldperle (Dino Goldperle - Cara Westsachsen)
VV 5 Aura Duplomatie (Roy Terrae Lupiae - Jessy Treuenbrietzener Land)
VV 6 Maja Priesteracker (Gerry Waldesruh – Hexe Priesteracker)
VV 7 Cherie Seilerbahn (X-Box Precision - Xena Seilerbahn)
|