WYNIKI WYSTAWY W TORGAU /LG18/ - 25.04.2009
Klasa u¿ytkowa psów - Nordsieck Wilhelm – konk.8
V 1 Paer Hasenborn (Quenn Löher Weg - Yada Mittelwest)
V 2 Joe Lüttjenhan (Arex Panoniansee - Anschi Lüttjenhan)
V 3 Zamb Uckerstrom (Remo Lentulo - Quina Uckerstrom)
V 4 Fargo Lärchenhain (Zamp Thermodos - Boogie Ochsentor)
V 5 Quai St.-Michaels-Berg (Odin Holtkämper Hof - Kandie Strothheide)
V 6 Condor Falkberg (Bob Grafenburg - Kessie Falkberg)
V 7 Idefix Leinewiesen (Kevin Murrtal - Biene Leinewiesen)
G 1 Ceno East-Line (Keno Königswaldereck - Raja Grau's Ranch)
Klasa u¿ytkowa suk - Nordsieck Wilhelm – konk.10
V 1 Ussi Pallas Athene (Vegas Haut Mansard - Tigra Maibuchen)
V 2 Zora Herr Kan (Yello St.-Michaels-Berg - Daianne Rubios)
V 3 Steffi drei Wieken (Yak Frankengold - Lucy drei Wieken)
V 4 Orka Leinewiesen (Faro Alto Pino - Jassie Leinewiesen)
V 5 Norica Lentulo (Remo Lentulo - Nixe Lentulo)
V 6 Wandy Hauswalder Bach (Bravos Steffen Haus - Jade Hauswalder Bach)
V 7 Quantanamera Kahler Heide (Yappo Kahler Heide - Enka Praester-Land)
V 8 Uraya Harzer Grubenlicht (Basko Deininghauser Park - Malta Adelplatz)
V 9 Kerry Lärchenhain (Djenges Kahn Sante's Home - Ussa Lärchenhain)
G 1 Edda Andi (Bruce Andi - Minka Wölfen)
Klasa juniorów psów - Nordsieck Wilhelm – konk.3
SG 1 Lento Hirschmorgen (Eloy St.-Michaels-Berg - Uda Eckkopf)
SG 2 Gauner Seidenpelz (Quenn Löher Weg - Tinka Aspenhaus)
G 1 Atko Hexenstieg (Gass Naspo - Nara Papensteinen)
Klasa juniorów suk - Nordsieck Wilhelm – konk.5
SG 1 Romina Suentelstein (Vegas Haut Mansard - Rimini Suentelstein)
SG 2 Pepita Westsachsen (Tex Murnighello - Alice Batu)
SG 3 Gipsy Seidenpelz (Quenn Löher Weg - Tinka Aspenhaus)
SG 4 Yule Hauswalder Bach (Naxos Holtkämper See - Anna Hauswalder Bach)
SG 5 Jipsy Mahlsdorfer Grund (Naxos Holtkämper See - Pepsi Frankengold)
Klasa m³odzie¿y psów - Nordsieck Wilhelm – konk.4
SG 1 Camillo Pallas Athene (Quentin Karanberg - Skeidar's J'Adore)
SG 2 Hector Heinrichplatz (Yanox Bad-Boll - Ghana Heinrichplatz)
SG 3 Paco Baruther Land (Ingodds Agassi - Dixi Frankengold)
SG 4 Cidan Osthofe (Dux Cuatro Flores - Ariell Wiedkamp)
Klasa m³odzie¿y suk - Nordsieck Wilhelm – konk.9
SG 1 Elexa Hanneß (Odin Holtkämper Hof - Vienchen Hanneß)
SG 2 Tosca Höchstadter Wehr (Kimbo Höchstadter Wehr - Fanta Höchstadter Wehr)
SG 3 Biyou Pallas Athene (Zamp Thermodos - Liz Pallas Athene)
SG 4 Hope St.-Michaels-Berg (Vegas Haut Mansard - Quina St.-Michaels-Berg)
SG 5 Una Team Zellwaldrand (Tyson Köttersbusch - Xetara Hühnegrab)
SG 6 Mary Fleischerheim (Vito Farbenspiel - Tuba Urbecke)
SG 7 Eyka Uckerstrom (Ingodds Agassi - Venia Uckerstrom)
SG 8 Daffy Status Quo (Vegas Haut Mansard - Minou drei Wieken)
SG 9 Anni Pallas Athene (Yerom Haus Salihin - Tigra Maibuchen)
Klasa m³odzików psów - Nordsieck Wilhelm – konk.1
VV 1 Elcho Aspenhaus (Roy Terrae Lupiae - Yolana Aspenhaus)
Klasa m³odzików suk - Nordsieck Wilhelm – konk.6
VV 1 Elena Agilolfinger (Zamp Thermodos - Alice Batu)
VV 2 Urmel Lärchenhain (Tyson Köttersbusch - Ussa Lärchenhain)
VV 3 Xi Lentulo (Clinten Holtkämper See - Vicky Lentulo)
VV 4 Riesa Haus Merkel (Vico Farbenspiel - Cita Zellwaldrand)
VV 5 Malta Thalberger Land (Victor Zellwaldrand - Walla Thalberger Land)
VV 6 Janni Wolkenstein (Arek Neustädter Land - Conda Wolkenstein)
|