WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

Wyniki wystaw 2008

WYNIKI OKR癿OWEJ WYSTAWY W BREZNO /SΜWACJA/ - 16.5.2009  

Klasa m這dzik闚 suk - W.Nordsieck – konk.8

VN1 Janee z Lintichu (Roy Terrae Lupie - Xovia z Lintichu)
VN2 V塶-Vagvolgyi Candy (Yerom Haus Salihin - Zasya Hannoverenarhof)
VN3 Merci Qstionn (Idol Riwal Hof - Gwendy Qstion)
VN4 V塶-Vagvolgyi Figi (Fanto Haus Wendl- Vac-Vagvolgyi Palma)
VN5 Maritt Qstionn (Idol Riwal Hof - Gwendy Qstion)
VN6 Icear z Lintichu (Roy Terrae Lupiae - Ostra z Lintichu)
VN7 Neyn z Lintichu (Jeck di Casa Massarelli - Calista Akia Nawa)
VN8 Fany Mil-Drag (Indo Star Samot嫫 - Deni Mil-Drag)

Klasa m這dzik闚 ps闚 - W.Nordsieck – konk.6 


VN1 Icar z Lintichu (Roy Terrae Lupiae - Ostra z Lintichu)
VN2 Uri Haus Galli (Endrefalva Olympus - Vanda Sorex)
VN3 V塶-Vagvolgyi Eloy (Roy Terrae Lupiae - V塶-Vagvolgyi Oma)
VN4 V塶-Vagvolgyi Cigo (Yerom Haus Salihin - Zasya Hannoverenarhof)
VN5 Digger Noriswand (Floro Degli Achei - Ripley Kaufungerwald)
N1 Fo-Schan Equifarm (Javir Talka Marda - Cula Anrebri)

Klasa m這dzie篡 suk - W.Nordsieck – konk.15


VD1 Corny z Lintichu (Canses Suentelstein - Robie z Lintichu)
VD2 Joschi z Ag甏u Bohemia (Kanto Vitaxis - B嫫a Sarandon)
VD3 Jolanda di Casa Massarelli (Canses Suentelstein -Iman z Lintichu) 
VD4 Natasha Provocativo (Cayra愀 Hero - Aimy Hartis Bohemia)
VD5 Simba z Lintichu (Canses Suentelstein - Xovia z Lintichu)
VD6 Sakura z Lintichu (Canses Suentelstein - Xovia z Lintichu)
VD7 Britny z Lintichu (Canses Suentelstein - Isabel z Lintichu)
VD8 Lui z Lintichu (Andrjuscha Noort – Mendi z Lintichu)
VD9 Fandra Dlh Rove (Sapeur Gollerweiher - Jerika Dlh Rove)
VD10 Sisi D-Bo z Egonova (Catar Fichtenschlag - Boja Du-Bo z Egonova)
VD11 Laxi Dlh Rove (Sapeur Gollerweiher - Thalia Dlh Rove)
D1 Ria Neresn獳ka Dolina (Piko Bret-Bett - Java Neresn獳ka Dolina)
D2 Wicky od Meszta (Ero Armannsberg - Nathali ze St齶brn嶭o)
D3 Rica Neresn獳ka Dolina (Piko Bret-Bett - Java Neresn獳ka Dolina)
D4 Kessy z Hnedej Skaly (Ellute Mohnwiese - Alfa Remete)

Klasa m這dzie篡 ps闚 - W.Nordsieck – konk.4


VD1 V塶-Vagvolgyi Zolo (Jeck di Casa Massarelli - Hanach z Lintichu)
VD2 Sagar z Lintichu (Canses Suentelstein - Xovia z Lintichu)
VD3 Sony z Lintichu (Canses Suentelstein - Xovia z Lintichu)
D1 Baron z Polianky (Arras Michaelus - Centa Samova R竁a) 

Klasa junior闚 suk - W.Nordsieck – konk.7


VD1 Nollin z Lintichu (Canses Suentelstein - Robie z Lintichu)
VD2 Kika Qstionn (Endrefalva Olympus - Baxi Qstionn)
VD3 Mexia z Lintichu (Canses Suentelstein - Hellen z Lintichu)
VD4 Luna Qstionn (Canses Suentelstein - Gwendy Qstionn)
VD5 Dixie Adrianka (Canses Suentelstein - Tanganika Adrianka)
D1 Chasanta z Eibelu (Fredie Gal嫕-Nalag - Zitah Haus Santo)
D2 Brita z Bob鷫鋌vsk 隕oly (Vasko Vikar - Freia ze Slovansk嶭o Domu) 

Klasa junior闚 ps闚 - W.Nordsieck – konk.5

VD1 Garp z Lintichu (Canses Suentelstein - Galia Almett)
VD2 Daymon Akia Nawa (Canses Suentelstein - Olympia Avax Hof)
VD3 Eden Adrianka (Janos Noriswand - Karla Adrianka)
VD4 Kanses z Lintichu (Canses Suentelstein - Katja z Lintichu)
VD5 V塶-Vagvolgyi Umbro (Canses Suentelstein - Kuckosz幨i Quinta)

Klasa u篡tkowa suk - W.Nordsieck – konk.10


V1 Caessie z Lintichu (Naxos Holtkamper See - Hellen z Lintichu)
V2 Gweni z Lintichu (Indor z Lintichu - Gessie z Lintichu)
V3 Daewa z Lintichu (Endrefalva Olympus - Ol癉ia z Lintichu)
V4 elsea z Lintichu (Andrjuscha Noort - Katja z Lintichu)
V5 Quindy Aducht (Marko della Valcuvia - Brenda v.Aducht)
V6 Exi zo Sarachova (Catar Fichtenschlag - Tina Taurus)
V7 Iva z Magovej Z墏rady (Carly Pol獳ia - Cilka z Vy雉嶭o 醀ju)
V8 Cora Pulno鋝 M鮀獳 (Bob z Gargamellu - Orsi z M鮀ta 鈴chet)
V9 Chiara z Jurchstavu (Catar Fichtenschlag - Zelma Aranyvolgyi-Orseg)
D1 Afra Luansport (Irko G奫a-Nova - Beky 峨mboch)

Klasa u篡tkowa ps闚 - W.Nordsieck – konk.11


V1 Rocky Feuermelder (Swen Zellergrund - Orla Feuermelder)
V2 Haribal Qstionn (Endrefalva Olympus - Baxi Qstionn)
V3 Nando Haus Galli (Dux de Cuatro Flores - Frida Haus Galli)
V4 Cherokee Provocativo (Xandy Vitaxis - Aimy Hartis Bohemia)
V5 Kalif z Lintichu (Catar Fichtenschlag - Nikita z Lintichu)
V6 Gus Gloria Vod嫫ka (Kameron Avax Hof - Dixie Gloria Vod嫫ka)
VD1 Christian z Magovej Z墏rady 
VD2 Dago Eqifarm (Ellute Mohnwiese - Cula Anrebri)
VD3 Gallan Staklamir (Mambo z PS - Oxa 猲var)
VD4 Jumba Haus Haris (Duplo Wolfsblick - Bavaria Yorga)
VD5 Art Malabig (Erri z Blatensk嶭o Z嫥ku - Pena Abel-An)


WYNIKI OKR癿OWEJ WYSTAWY W POBEDIM – 02.05.2009

Klasa m這dzik闚 suk - Kadlecaj Milan – konk.4


VN1 Maritt Qstionn (Idol Riwal Hof - Gwendy Qstionn)
VN2 Fila Rubion Hal (Sapeur Gollerweiher - Varina Dlh Rove)
VN3 Jerrie Bri-Jack (Amatus Bad–Boll - Irys z Ja-Va-Hof)
VN4 Hera Adrianka (Zeus Adrianka - Ondra Lahnberger)

Klasa m這dzik闚 ps闚 - Kadlecaj Milan – konk.2


VN1 Natz zo Striebornej Z嫢oky (Consul Ritterberg - Inka zo Striebornej Z嫢oky)
VN2 Norbo zo Striebornej Z嫢oky (Consul Ritterberg - Inka zo Striebornej Z嫢oky)

Klasa m這dzie篡 suk - Kadlecaj Milan - konk.8


VD1 Cheila z Agiru Bohemia (Vegas du Haut Mansard - Caira Saradon)
VD2 Britny z Lintichu (Canses Suentelstein - Isabell z Lintichu)
VD3 Panta Tur-Lad (Hero St嫮ica - Corsa Mapes)
VD4 Ester spod Lazov (Jav甏 Talka Marda - Cora zo Severnej Hranice)
VD5 Tirra Lubinov-Slovakia (Rubens Barnero - Veit Vikar)
VD6 Jerrsy z Ladsteina (Roger Barnero - Bala z Ladsteina)
D1 Eila z Vetrovej Lky (Vasko Ikar - Pira G奫a–Nova)
D2 Elka z Vetrovej Lky (Vasko Vikar - Pira G奫a–Nova)

Klasa m這dzie篡 ps闚 - Kadlecaj Milan – konk.5

VD1 Larus Ant-Mir (Idol Riwal Hof - Jasmin Ant – Mir)
VD2 Eddy erven Mesiac (Anouc-Lar Leomegy - Anita zo Zelen嶭o H奫a)
VD3 Cir Patadria (Hoky Va-Pe - Enya z Esagilu)
D1 Chris Staklamir (Navar Hronovsk Prame - Oxa 猲var)
D2 Durango Great Lady (Nilo z Kyjovsk嶭o Udol - Hetty Hartis Bohemia)

Klasa junior闚 suk - Kadlecaj Milan – konk.17


VD1 Luna Qstionn (Canses Suentelstein - Gwendy Qstionn)
VD2 Tiana Dlh Rove (Vento Hopfenhalle - Thera Dlh Rove)
VD3 Karla zo Striebornej Z嫢oky (Andy zo Striebornej Z嫢oky - Onda Lahnbergen)
VD4 Cendy Jukra (Andy zo Striebornej Z嫢oky - Tascha z Tk摜ovho Dvora)
VD5 Bara achtick Hrad (Flash Avax Hof - Any achtick Hrad)
VD6 Kvinta zo Striebornej Z嫢oky (Andy zo Striebornej Z嫢oky - Onda Lahnbergen)
VD7 Whisky G奫a-Nova (Hasko Fern-Tal - Chira G奫a –Nova)
VD8 Wanda G奫a-Nova (Hasko Fern-Tal - Chira G奫a-Nova)
VD9 Ath幯e Fromkings Town (Irko G奫a–Nova - Venuszvolgyi – Enjoy)
VD10 Dakota z Mazrovho Dvora (Farug Mal V墏 - Tanzia Pol獳ia – Slovakia)
VD11 Rakia Mersak (Veus Haus Veile - Dakota Egidius)
VD12 Ulme Va-Pe (Dack Konigshohle - Zuzy Egidius)
VD13 Elza Ga靖anov H奫ik (Rubens Barnero - Brita Pet–Keram)
VD14 Ambra od Frenkyho (Yanke de la Chtrolideras - Afra di Dranel)
D1 Brita Kozl璭ov Dvor (Cato Katargo - Cher Kozl璭ov Dvor)
D2 Ines z Hnedej Skaly (Greif Haus Haris - Alica Zamat)
D3 Viva 容lezni鋝 Pol獳ia (Hard 容lezni鋝 Pol獳ia - Rela Get-Pet)

Klasa junior闚 ps闚 - Kadlecaj Milan – konk.8


VD1 Eden Adrianka (Janos Noriswand - Karla Adrianka)
VD2 Norbo Riwal Hof (Dux de Cuatro Flores - Hanny Hartis Bohemia)
VD3 Gusto Old Pedok (Rubens Barnero - Egy Mibimoto)
VD4 Amor od Frenkyho (Yanke de la Chtrolideras - Afra di Dranel)
VD5 Jeronymo 彿astena (Hero St嫮ica - Efa 彿astena)
VD6 Par tvar (Ares 展tavsk Dolina - Idda Pol獳ia–Slovakia)
VD7 Basko z Arthemilly (Hoky Va–Pe - Rita Lubinov–Slovakia)
D1 Arez From Kings Town (Irko G奫a–Nova - Venuszvolgyi – Enjoy)

Klasa u篡tkowa suk - Kadlecaj Milan – konk.7


V1 Varina Dlh Rove (Kimbo Dlh Rove - Whitney Dlh Rove)
VD1 Hosa z Praniera (Fling Extra Namelev - Dixi z Praniera)
VD2 Nexa Neresn獳ka Dolina (Max Lubinov-Slovakia - Fany Neresnick Dolina)
VD3 Dorka z Dobransk嶭o H奫a (Emon 彿astena - Bera z Consasu)
VD4 Baileys Betkin Dvor (Vasco Vikar - Nikita Betkin Dvor)
VD5 Honda pod Tehelnou Ba犦u 
VD6 Connie z Pohran獳 (Hoky Va-Pe - Drigora Amarcord)
VD7 Bety Dareos (Eso od H奫o鋘y - Archis z Tk摜ovho Dvora)

Klasa u篡tkowa ps闚 - Kadlecaj Milan – konk.6

V1 Zeus Adrianka (Olympus Endrefalva - Karla Adrianka)
V2 Quartz Rumina Moravia (Baru Haus Y - Gera Hartis Bohemia)
VD1 Lord di Dranel (Jorick di Dranel - Brigitte di Dranel)
VD2 Audi Betkin Dvor (Gringo Mohnwiese - Mersi Betkin Dvor)
VD3 Dantes Janarko (Eick Berger Hochburg - Dora Ksero)
VD4 Chicco Gal嫕 Nalag (Gringo Mohnwiese - Babeta Gal嫕)


WYNIKI OKR癿OWEJ WYSTAWY W MALACKY (SΜWACJA) - 18.4.2009

Klasa m這dzik闚 suk - Dieter Oeser – konk.9


VN1 Fila Rubion Hal (Sapeur Gollerweiher - Varina Dlh Rove)
VN2 Ester z Joz-Dunu (Sancho Spitalfeld - Bessy z Joz-Dunu)
VN3 Aischa z Nevervilu (Fimo z Lintichu - Ol癉ia Adrianka)
VN4 Ultra Perunius Bohemia (Pakros d帽lmental - Chira Moravia Hasso)
VN5 Maritt Qstionn (Idol Rival Hof - Gwendy Qstionn)
VN6 Delilah z Eurosportu (Karat愀 Ulk - Zaira Vlady-Sal)
VN7 Icear z Lintichu (Roy Terrae Lupiae - Ostra z Lintichu)
VN8 Didi Vlady-Sal (Vimo Regina Pacis - Centa Mil-Drag)
VN9 Gama Lastex (Indor z Lintichu - Bonie Lastex)

Klasa m這dzik闚 ps闚 - Dieter Oeser – konk.5


VN1 Uri Haus Galli (Endrefalva Olympus - Vanda Sorex)
VN2 Digger Noriswand (Floro Degli Achei - Ripley Kaufungerwald)
VN3 Jes z Lintichu (Roy Terrae Lupiae - Xovia z Lintichu)
VN4 Natz zo Striebornej Z嫢oky (Consul Ritterberg - Inka zo Striebornej Z嫢oky)
VN5 Iason z Lintichu (Roy Terrae Lupiae - Ostra z Lintichu)

Klasa m這dzie篡 suk - Dieter Oeser – konk.15


VD1 Bina Dlh Rove (Sapeur Gollerweiher - Ornela Dlh Rove)
VD2 Axi Dlh Rove (Vegas du Haut Mansard - Thalia Dlh Rove)
VD3 Joschi z Ag甏u Bohemia (Kanto Vitaxis - Bara Sarandon)
VD4 Wika Dlh Rove (Solo Saxterhaus - Cibette Dlh Rove)
VD5 Panta Tur-Lad (Hero St嫮ica - Corsa Mapes)
VD6 Luna Qstionn (Canses Suentelstein - Gwendy Qstionn)
VD7 Tampa Perunius Bohemia (Fasko d帽lmental - Chira Moravia Hasso)
VD8 Dara Koz-Mar (Quartz Rumina Moravia - Qera Koz-Mar)
VD9 Seli Du-Bo z Egonova (Catar Fichtenschlag - Boja Du-Bo z Egonova)
VD10 Eta spod Lazov (Javir Talka Marda - Cora zo Severnej Hranice)
VD11 Aja Gwendeb (Hoky Va-Pe - Debie Black Chabet)
D1 Ambra Bomina (Kinte Sickinger Moorweerk - Carka Anrebri)
D2 Brita z Lintichu 
D3 Gama z Vy雉嶭o aju (Hoky Va-Pe - Gafra pod Tehelnou Ba犦u)
D4 Tanna Lubinov Slovakia (Rubens Barnero - Veit Vikar)

Klasa m這dzie篡 ps闚 - Dieter Oeser – konk.11


VD1 Larus Ant-Mir (Idol Rival Hof - Jasmin Ant-Mir)
VD2 Sagar z Lintichu (Canses Suentelstein - Xovia z Lintichu)
VD3 Unix Maserau (Selvar Haus Kalia - Foxi Maserau)
VD4 Tor Vitaxis (Kanto Vitaxis - Inka Moravia Kar-Mi)
VD5 Sony z Lintichu (Canses Suentelstein - Xovia z Lintichu)
VD6 Davar Baxony (Fredy z Bar璯skych Pieskov - Axa Baxony)
VD7 Cero Patadria (Hoky Va-Pe - Enya z Esagilu)
D1 Ozzy Majorv H奫 (Baghiro Bosen Eichen - Erka z Morisvillu)
D2 Brando z Eurosportu (S嫥er z Ku齶mskeho H奫e - Tna Milvel)
D3 Haras z Librova Dvora (Ergo Hartis Bohemia - Cora Derik)
D4 Eros spod Lazov (Javir Talka Marda - Cora zo Severnej Hranice)

Klasa junior闚 suk - Dieter Oeser – konk.8


VD1 Siana Dlh Rove (Wisky Dlh Rove - Jerika Dlh Rove)
VD2 Panny Dlh Rove (Zalo Dlh Rove - Nixxi Dlh Rove)
VD3 Tiana Dlh Rove (Vento Hopfenhalle - Thera Dlh Rove)
VD4 Fare Haus Triplet (Newil Contra - Natali Avax Hof)
VD5 Nelly Hotesou (Wisky Dlh Rove - Fany Hotesou)
VD6 Sany Maserau (Merlin Romaxa - Foxi Maserau)
VD7 Bora Dom-Zsa (Anouc-Lar Leomegy - Alfa Pet-Keram)
VD8 Beliz Dom-Zsa (Anouc-Lar Leomegy - Alfa Pet-Keram)

Klasa junior闚 ps闚 - Dieter Oeser – konk.9


VD1 Raul Dlh Rove (Gent Team Fiemereck - Ornela Dlh Rove)
VD2 Sebastian s Logoiskogo Trakta (Consul Ritterberg - Cinessi Dlh Rove)
VD3 V塶-V墔volgyi Umbro (Canses Suentelstein - Kuckoszeli Quinta)
VD4 Fimo Haus Triplet (Newil Contra - Natali Avax Hof)
VD5 Kully Tur鋱anka (Ero Saurus Slovakia - Linda Maserau)
VD6 Indor z Bar璯skych Pieskov (Mambo z PS - Elza z Bar璯skych Pieskov)
VD7 Flip Haus Triplet (Newil Contra - Natali Avax Hof)
D1 Italo z Eurosportu (Basco ze Slovansk嶭o Domu - Noire di Dranel)
D2 Gusto Old Pedok (Rubens Barnero - Egy Mibimato)

Klasa u篡tkowa suk - Dieter Oeser – konk.14


V1 Gwendy Qstionn (Quirin Hochmoor - Baxi Qstionn)
V2 Chantal Astina (Excel Schreidon - Ketty v.d.Holzheimer Linde)
V3 Alli z Lintichu (Tor di Casa Nobili - Felina z Lintichu)
V4 Jani鋘a Anrebri (Kirr Hartis Bohemia - Karkulka Anrebri)
V5 Xaba z Ag甏u Bohemia (Pakros d帽lmental - Kessy z Ag甏u Bohemia)
V6 Peggy Dlh Rove (Urkan zum Turmacker - Culina Dlh Rove)
V7 Aike z Hlbokej (Jummbo Dlh Rove - Ussa Dlh Rove)
V8 Orsie Holzheimer Linde (Idol Holtk鄝per Hof - Dara Holzheimer Linde)
V9 Celine Akia Nawa (Catar Fichtenschlag - Olympia Avax Hof)
V10 Roxi Maserau (Ero Saurus Slovakia - Foxi Maserau)
V11 Extra Nov Jamina (Endrefalva Olympus - Tera z Lintichu)
VD1 Xara od Tepl嶭o Prame瀡 (Vasco Vikar - Dona Va-Pe)
VD2 Zira od Tepl嶭o Prame瀡 (Toby od Tepl嶭o Prame瀡 - Brigit Eqidius)
D1 Cedra Baxony (Hoky Va-Pe - Axa Baxony)

Klasa u篡tkowa ps闚 - Dieter Oeser – konk.14


V1 Queno Framato Rolau (Ken Elzmundungsraum - Anschie Framato Rolau)
V2 Quartz Rumina Moravia (Baru Haus Yu - Gera Hartis Bohemia)
V3 Leon Team Fiemereck (Basko Deininghauser Park - Mona Team Fiemereck)
V4 Gus Gloria Vod嫫ka (Kameron Avax Hof - Dixie Gloria Vod嫫ka)
V5 Faro Demin Dvor (Drago Eqidius - Cameron Katargo)
V6 Ido Tur鋱anka (Ero Saurus - Candy Maserau)
V7 Artur Alanex (Bren z Daskonu - Uxa z Dunajova Sadu)
V8 Noris Niox (Charli Niox - Elba z Eharu)
VD1 Leon Haus Hoengen (Katto Haus Loschan - Sunny Wolfem)
VD2 Back Juglans (Gassy Dlh Rove - Aischa Falcon Crag)
VD3 Alis Goro-Slovakia (Hoky Va-Pe - Grace Sunami)
VD4 Rex Va-Pe (Hoky Va-Pe - Zuzy Eqidius)
D1 Illo Anrebri (Imo Haus Safko - Bona Zde-Sko)
D2 Nukki Lubinov

Copyright & design by daltonptojekty2002-