Oblastní výstava německých ovčáků Plzeň 21.3.2009
Rozhodčí:Jiří Šiška
Fena - třída dorostu
VN 1 ANGEL Navaro Bohemia
o. : JUMBO di Zenevredo m. : GINGIR z Kmene Čeroký
VN 2 REGIE Daxis
o. : AMATUS v.Bad-Boll m. : BORGIE Daxis
VN 3 AIMY Jadrano
o. : VIKI z Podradbuzí m. : Zula Framato Rolau
N BENY Berchen Bohemia
o. : VARON z Daskonu m. : ISSA z Města karafiátů
Pes - třída dorostu
VN 1 ARTUŠ Jadrano
o. : VIKI z Podradbuzí m. : Zula Framato Rolau
VN 2 LORD z Hanýžkovic
o. : LARUS Avax Hof m. : NORISN Odluka
VN 3 BLADE Aritar Basket
o. : AERRY v.schwarzen Troll m. : TINA Aritar Basket
Odst. ARKO Navaro Bohemia
o. : JUMBO di Zenevredo m. : GINGIR z Kmene Čeroký
Fena - třída mladých
VD 1, VT VERA Leptáč
o. : NICKOS Clark m. : CHELSEY Štíhlou
VD 2 XARPA Sinensis Bohemia
o. : INDO Starý samotár m. : CONIE Sinensis Bohemia
VD 3 EILEEN Zdekra
o. : WILKO v.Fichtenschlag m. : LINDA Rumina Moravia
Pes - třída mladých
VD 1, VT EDDY z Pijavý
o. : VIKI z Podradbuzí m. : SANDY z Podradbuzí
VD 2 NEMO z Folinku
o. : IDOL Riwal Hof m. : ZINA z Folinku
VD PAERCEE MAX Daxis
o. : ARNY Hartis Bohemia m. : DEXI Daxis
VD FREDY Plzeňský park
o. : XONAR Framato Rolau m. : AGI Plzeňský park
Fena - třída dospívajících
VD 1, VT EJŠA Plzeňský park
o. : ARNY Hartis Bohemia m. : AGI Plzeňský park
VD MADLA
o. : Frankie Anrebri m. : Yalli v.Salztalblick
Pes - třída dospívajících
D HASAN z Ulčova dvora
o. : PANTER Aritar Bastet m. : CIRA z Ulčova dvora
Fena - třída pracovní
V 1, OV GARA Daxis
o. : NICKO Hartis Bohemia m. : BORGIE Daxis
V 2 ODETA z Likonu
o. : SENON van Noort m. : WERA Vitaxis
V 3 CHELSEA Framato Rolau
o. : VAX Framato Rolau m. : KENYA van Noort
V 4 ARANKA z Lijavy
o. : BODO vom Haus Tyson m. : QUENCY z Jiř-Moch
VD HAJDY Bohemia Věr-Kos
o. : AJAX z Arnultovic m. : AGÁTA Bohemia Věr-Kos
VD ZIGGY z Křemeláku
o. : Grando z Křemeláku m. : MERRY od Hradu Drahotách
VD CHESSY z Daskonu
o. : SEIKO v.d. Burg Haidstein m. : BRESTTY z Daskonu
VD HOKI Salrak
o. : LEX Ro-Kop Bohemia m. : BIZI Salrak
Pes - třída pracovní
V 1, OV WAIKO di Casa Massarelli
o. : ZYCCO von Aminius m. : OXA di Casa Massarelli
V 2 TED Irluka
o. : CLEO Irluka m. : FEBONY Odluka
V 3 TIM Ajaxova Uranie
o. : GEORG Anrebri m. : GINA Ajaxova Uranie
V 4 VANESS Bilem
o. : GOODY Extra Namelev m. : TANJA Bilem
V 5 INGO Salrak
o. : JANOS v.d.Noriswand m. : FORGA Salrak
Fena - třída veteránů
V VT BORGIE Daxis
o. : WARRO Hartis Bohemia m. : YRVINE Krásnoočko
Oblastní výstava NO Česká Lípa 21.3.09
rozhodčí:Jiří Kučera
Třída dorostu - psi
VN 1 KANSAS EGERSTAV
(Erasco v. Murrtal x Dessiree Fabare Bohemia)
VN 2 MARKO Z ARNULTOVIC
(Markus v. Status Quo x Holly z Arnultovic)
VN 3 FLORIAN – SAMUEL BOHEMIA DANOL
(Uran Hartis Bohemia x Eiryn z Arnultovic)
Třída dorostu - feny
VN 1 XARON AVAX HOF
(Indo Starý samotár x Gulia Avax)
VN 2 MAGIC Z ARNULTOVIC
(Markus v. Status Quo x Holly z Arnultovic)
VN 3 XENI Z KYJOVSKÉHO ÚDOLÍ
(Cedric v. Amur x Una Avax Hof)
Třída mladých - psi
VD 1, VT WILLY Z KYJOVSKÉHO ÚDOLÍ
(Ilbo v. Holtkämper See x Yolly v. Dänischen Hof)
VD 2 YASKO SINENSIS BOHEMIA
(Mario v. Starkenburg – Blick x Pischa Sinensis Bohemia)
Třída mladých - feny
VD 1, VT WANESSA Z KYJOVSKÉHO ÚDOLÍ
(Ilbo v. Holtkämper See x Yolly v. Dänischen Hof)
VD 2 TRISCHA FABARE BOHEMIA
(Viki z Podradbuzí x Zartha Fabare Bohemia)
D 1 JARA ZE SEVERNÍCH HVOZDŮ
(Fasko d.‘ Ulmental x Juli z Kyjovského údolí)
D 2 ENGIE BOHEMIA DANOL
(Viki z Podradbuzí x Eiryn z Arnultovic)
Třída dospívajících - psi
VD 1, VT GORBI Z POHRANIČNÍHO POLESÍ
(Quero z Kyjovského údolí x Xandra z Pohraničního polesí)
VD 2 FANDOR VANTARIS
(Sancho v. Spitalfeld x Frisbee Egerstav)
VD 3 WIKING STŘÍBRNÉ DOLY
(Max Rumina Moravia x Kony Stříbrné doly)
VD 4 PREX ARCUS
(Gero Arcus x Asta z Čertové lávky)
D 1 ABDUL Z ELBU
(Paton Gája–Nova x Dixi Bzenecká lipka)
Třída dospívajících - feny
VD 1, VT FATTY VANTARIS
(Sancho v. Spitalfeld x Frisbee Egerstav)
VD 2 MIA ALMETT
(Joker v. Alcudia x Cheala z Lintichu)
VD 3 FIBA POLICIA - SLOVAKIA
(Mambo z PS x Polly Policia–Slovakia)
VD 4 GENA OD POLICIE ČR
(Haso z Osobovské skály x Stella z Pohraniční stráže)
VD 5 HANA OD POLICIE ČR
(Hasko v. Fern–Tal x Oxana z Pohraniční stráže)
VD 6 GABBI MARIKO BOHEMIA
(Piko Bret–Bett x Dama z Mrá Miku)
D 1 YZA OD POLICIE ČR
(Dax ze Zdenkovo dvora x Chiara z Pohraniční stráže)
D 2 HERMIONA BOLSKÝ KOPEC
(Gero Leryka x Tara Rapačov)
Třída pracovní - feny
V 1, VT OLIVIA V. TEAM ZELLWALDRAND
(Sancho v. Spitalfeld x Quaxi a. Westsadrsen)
V 2 CONNIE Z ALGARY
(Lasso z Vranovských lip x Iris z Vranovských lip)
V 3 SARA Z KYJOVSKÉHO ÚDOLÍ
(Tor di Casa Nobili x Una Avax Hof)
V 4 LOTTY V. D. PISTE TROPHE
(Scott aus Agrigento x Vaxi de Intercanina)
VD 1 UTA ZE ZEVLOVA DVORA
(Uran Ro-Kop Bohemia x Beggie Daxis)
Třída pracovní - psi
V 1, VT SANCHO V. SPITALFELD
(Esko v. Dänischen Hof x Jasmin v. Spitalfeld)
V 2 URAN HARTIS BOHEMIA
(Baru v. Haus Yü x Lara Hartis Bohemia)
V 3 QUERO Z KYJOVSKÉHO ÚDOLÍ
(Dux de Cuatro Flores x Yolly v. Dänischen Hof)
V 4 AMON BRANDY’S BOHEMIA
(Lewis Ro-Kop Bohemia x Brandy Bohemia Danol)
VD 1 JERRY LAROPE CZECH
(Orbit v. d. Noriswand x Dina Vi-Kar)
Halová výstava NO Otrokovice Tlumačov 7.3.09
Rozhodčí:Jiří Zavadilík
Dorost feny
VN1 Savanah Schreidon Yoe v.Haus Salihin - Holly Schreidon
VN2 Larma Dlhá Roveň Sapeur v. Goller Weiher – Thalia Dlhá Roveň
VN3 Xanah Avax Hof Indo Starý Samotár – Gulia Avax Hof
VN4 Johanka Galán Nalag Idol Riwal Hof – Ira Moravia Kar-Mi
VN Pegy Riwal Hof Gent v.Team Fiemereck – Iska Riwal Hof
VN Wiwien Maserau Bon v. Nimbus – Foxi Maserau
VN Aika v.Afolderbach Rascos v.Messebau – Estima v.d.Kahler Heide
VN Jackie Bri-Jack Amantus Bad-Boll – Irys z Ja-Va
N Ivvy Mirtan Bohemia Indo Starý Samotár – Fera Mirtan Bohemia
N Alka Kuver Salvo v.Wutachtal – Nulise Kuver
Dorost psi
VN1 Fedor Mir-Jar Indo Starý Samotár – Felischa Irluka
VN2 Unox Vitaxis Fasko d´Ulmental – Karma Vitaxis
VN3 Jagr Galán Nalag Idol Riwal Hof – Ira Moravia Kar-Mi
VN4 Marcus Gard Bohemia Kanes Dany Květ - Lejdy Gard Bohemia
N Fill Saliven Uran Hartis Bohemia – Wivian v.Ritterberg
Mladé feny
VD1 VT Honey Hispanskie Srebro Cannes v.Suentelstein – Chany Gard Bohemia
VD2 Žora Advil Kanto Vitaxis – Rufi Advil
VD3 Oscha Almett Nilo z Kyjovského údolí – Karla Saurus Slovakia
VD4 Dea Lonadard Esco Vitaxis – Monica Lonadard
VD5 Izzi Bri-Jack Indo Starý Samotár – Bissy Bri-Jack
VD6 Amálka z Wlachova dvora Ingo Moravia Kar-Mi – Fabia Mirtan Bohemia
VD7 Annemary Globule Ellute v.d. Mohnwiese – Lucky Niox
Mladí psi
VD1 VT Sony z Lintichu Cannes v.Suentelstein – Xovia z Lintichu
VD2 Nemo z Folinku Idol Riwal Hof – Zina z Folinku
VD3 Kully Turcianka Ero Saurus Slovakia – Linda Maserau
VD4 Deus Lonadard Esco Vitaxis – Monica Lonadard
VD5 Almaro z Wlachova dvora Ingo Moravia Ka-mi – Fabia Mirtan Bohemia
Dospívající feny
VD1 VT Bessy King Avax Newil v.Contra – Quina Avax Hof
VD2 Vivien Avax Hof Jumbo di Zenevredo – Gulia Avax Hof
VD3 Tiana Dlhá Roveň Vento v.Hopfenhalle – Thera Dlhá Roveň
VD4 Beryl King Avax Newil v.Contra – Quina Avax Hof
VD5 Fare Haus Triplet Newil v.Contra – Natali Avax Hof
VD6 Emma Jihland Boss Mir-Jar – Brita z Hanýžkovic
VD7 Ulli Natro Bohemia Igor Lonadard – Elis z Agíru Bohemia
VD8 Meggi v.d.Germanenquelle Javir Talka Marda – Bonny v.d.Germanenquelle
Dospívající psi
VD1 VT Velvet Redox Jumbo di Zenevredo – Oduscha v.d. Noriswand
VD2 Garp z Lintichu Cannes v.Suentelstein – Galia Almet
VD3 Hardy Gard Bohemia Apolo Gard Bohemia – Flinta Gard Bohemia
VD4 Apol Kasmir Moravia Quvinto Šešulka – Žanka Šešulka
VD5 Maik von der Germanenquelle Javir Talka Marda – Bonny von der Germanenquelle
Pracovní feny
V1 OV Zenzi v. Zellergrund Idol Holtkämper See – Kindi Trienzbachtal
V2 Iris Suché Lazce Padaroko Dany květ – Cessi z Hrabství Danpi
V3 Lara Riwal Hof Dux v. Jabora – Holly Schreidon
V4 Fren Hartis Bohemia Parkos d´Ulmental – Kora Hartis Bohemia
V5 Heike von Haus Iv-Re Flash Avax Hof – Sanya Iv-Re
V6 Barka Sadeckie Lachy Yukon Klostermoor – Tina v. Haus Galli
V7 Nelli Irluka Dax z Lipé Moravia – Cilka Irluka
VD Larra Connan Bohemia Hoky Va-Pe – Heiki Connan Bohemia
Pracovní psi
V1 OV Ingo Moravia Kar-Mi Karat´s Ulk – Honey v. Bierstadter Hof
V2 Xantos z Agíru Bohemia Pakros d´Ulmenal – Kessy z Agíru Bohemia
V3 Hill Mihapa Andrujuscha v.Noort – Besy Mihapa
V4 Zeus Adrianka Olympus Endrefalva – Karla Adrianka
V5 Borghie Pentadar Bohemia Salvo v. Wutachtal – Daisi Natro
V6 Lord Gard Bohemia Esko v. Danischen Hof – Lorna Hartis Bohemia
V7 Don Hartis Bohemia Baru v. Haus Yü – Sendy Hartis Bohemia
V8 Salvo Budišovské vrchy Cerro Hartis Bohemia – Esra v. Wiesenborn
D Marko Černý Obelisk Ipor Kiddo – Erika Černý Obelisk
MVP Brno 7.2.2009
výsledky
Rozhodčí: ing Karel Strouhal
třída štěňat - feny
velmi nadějný
1. Kelly z Lintichu ( Flasch Avax Hof x Julie z Lintichu )
2. Nessi z Kuřimského háje (Vasco Vikar x Lucci z Kouřimského háje)
třída dorost - feny
velmi nadějný
1. Laura z Holýkova (Pagan z PS x Gassi z Holýkova)
třída dorost - psi
velmi nadějný
1. Lord z Hanýžkovic (Larus Avax Hof x Noris Irluka)
třída mladých - feny
výborný
1. Eileen Zdekra (Wilko v. Fichtenschlag x Linda Rumina Moravia)
velmi dobrý
1. Palme ze Znojemských valů (Hardy v. Alcudia x Inez Irluka)
třída mladých - psi
výborný
1. Antar Olbramovický kvítek (Bob z Gargamellu x Oxi Rumina Moravia)
2. Digi Saliven (Bazi v. d. Urbecke x Wivian v. Ritterberg)
velmi dobrý
1. Pall ze Znojemských valů (Hardy v. Alcudia x Inez Irluka)
třída pracovní - psi
výborný
1. Qwint z Gilanu CAC (Kimon Viktoria Benefit x Iman z Gilanu)
2. Omarr Eqidius r. CAC (Said Eqidius x Wendi Eqidius)
třída šampionů - psi
výborný
1. Indo Starý Samotár CAC, CACIB, BOB (Newil v. Contra x Elle Avax Hof)
mezitřída - feny
výborný
1. Ohara ze Znojemských valů (Igor Lonadard x Inez Irluka)
mezitřída - psi
výborný
1. Swan Perunius Bohemia CAC (Robuk dei Monti della Laga x Xena Hartis Bohemia)
třída otevřená - feny
výborný
1. Barka Sadeckie Lachy CAC, CACIB (Yukon v. Klostermoor x Tina v. Haus Galli)
2. Tampa Framato Rolau (Robuk dei Monti della Laga x Delta Framato Rolau)
třída otevřená - psi
výborný
1. Odix Vitaxis CAC, r. CACIB (Nando v. Gollerweiher x Kira Hartis Bohemia)
NV Olomouc 11.1.09
rozhodčí: Šafář Ladislav
třída dorost - feny
velmi nadějný
1. Amálka z Wlachova dvora (Ingo Moravia Kar - Mi x Fabia Mirtan Bohemia)
2. Ivvy Mirtan Bohemia (Indo Starý Samotár x Fera Mirtan Bohemia)
3. Zolly z Atalu Praha (Baquero a. Wattenscheid x Pella v. d. Holzheimer Linde)
4. Palme ze Znojemských valů ( x )
. Airis Genes Moravia ( x )
. Brandy Abides (Arny Hartis Bohemia x Feja Daxis)
. Maila z Kuřimského háje ( x )
třída dorost - psi
velmi nadějný
1. Fredo v. Buchhorn (Djenges Kahn v. Sante's Home x Bella v. Godalis)
2. Fill Saliven (Uran Hartis Bohemia x Wivian vom Ritterberg)
třída mladých - feny
výborný
1. Cheila z Agíru Bohemia CAJC (Vegas du Haut Mansard x Caira Sarandon)
2. Jessy z Kuřimského háje (Indo Starý Samotár x )
velmi dobrý
1. Sally z Javů (Marko Kuver x Quera z Hašku - Držovice)
2. Harmony Lenka Moravia (Fox ze Stříbrného kamene x Christa Iluze)
třída pracovní - feny
výborný
1. Irys z Ja - Va - Hof CAC, Nár. v. (Kameron Avax Hof x Onta z Jihomoravského kraje)
2. Qina od Hradu Drahotuch (Orbit v. d. Noriswand x Oli z Jurové zahrady)
třída pracovní - psi
výborný
1. Indo Starý Samotár CAC, BOB, Nár. v. (Newil v. Contra x Elle Avax Hof)
2. Akim z Agíru Bohemia r. CAC (Basko v. Deininghauser Park x Kessy z Agíru Bohemia)
3. Omarr Eqidius (Said Eqidius x Wendi Eqidius)
třída dospívajících - feny
výborný
1. Yvera z Atalu Praha (Xandy Vitaxis x Pella v. d. Hollzheimer Linde)
2. Cheron White Evellin (Dux White Evellin x Ester White Evellin)
3. Tampa Framato Rolau (Robuk dei Monti della Laga x Delta Framato Rolau)
4. Chantal Mirtan Bohemia (Cando v. Steffen Haus x Quana Hartis Bohemia)
třída dospívajících - psi
výborný
1. Charon Mirtan Bohemia (Cando v. Steffen Haus x Quana Hartis Bohemia)
2. Ywe z Atalu Praha (Xandy Vitaxis x Pella v. d. Hollzheimer Linde)
Wyniki ze strony: http://www.ceskyklub-no.cz
|