WYNIKI WYSTAWY W PADEBORN /LG7/ - 23.08.2009
Klasa u¿ytkowa psów - Nordsieck Wilhelm – konk.13
V 1 Yerom Haus Salihin (Mark Schwalmbergtal - Heksa Werther-Mühle)
V 2 Wirgo Baccara (Lorenzo Isidora - Brenda Hawelkaweg)
V 3 Hero Annacarton (Esko Dänischen Hof - Trinity Contra)
V 4 Goscha Holtkämper See (Naxos Holtkämper See - Ranja Holtkämper See)
V 5 Rhyscher Arlett (Ghandi Arlett - Wonjia Aducht)
V 6 Duras Holtkämper See (Negus Holtkämper See - Zadana Holtkämper See)
V 7 Ajax 1 de Herr Kan (Yello St.-Michaels-Berg - Nancy Herr Kan)
V 8 Ando Wilhelmswarte (Vegas Haut Mansard - Ulli Aurelius)
V 9 Aivengo St.-Michaels-Berg (Eloy St.-Michaels-Berg - Dolli Holtkämper Hof)
V 10 Kato Tönsbrock (Uncino Templari - Yacky Lippesteg)
V 11 Karlos Hohner Berg (Django rauhen Sitten - Tina Steingold Burg)
V 12 Randor Grevenbroicher Land (Barry Suhler Wappen - Quinta Cap Arkona)
SG 1 Isko Schiffslache (Satano Geefacker - Branca Schiffslache)
Klasa u¿ytkowa suk - Schwedes Günter – konk.21
V 1 Chakira Pendler (Vegas Haut Mansard - Team Paka's Daria)
V 2 Vienna Heinrichplatz (Ingodds Agassi - Ghana Heinrichplatz)
V 3 Farha de Azircan (Zamp Thermodos - Trixi Schacher)
V 4 Tamara Deutschen Adel (Djenges Kahn Sante's Home - Nur Deutschen Adel)
V 5 Dura Urbecke (Negus Holtkämper See - Ertha Urbecke)
V 6 Xena Posthalterey Ahlen (Eloy St.-Michaels-Berg - Hilde Phönix-See)
V 7 Sindy Paderquellen (Lord Dolomiten - Nena Paderquellen)
V 8 Heda Böckendorfer-Land (Quasso Grotte - Rasti Grotte)
V 9 Wendy Haus Abate (Zacherl Wildsteiger Land - Onixa Haus Abate)
V 10 Kelly Status quo (Yak Frankengold - Zolly Klosterbogen)
V 11 Lia Holtkämper See (Negus Holtkämper See - Ora Müdesheimerland)
V 12 Hexa zur Worringer Rheinaue (Nirk Werther-Mühle - Emilia Worringer Rheinaue)
V 13 Voxie Posthalterey Ahlen (Tim Frankengold - Aike Schlangener Bruch)
V 14 Dama Merkur-Stern (Larus Batu - Wanda Burg Hausbrünn)
V 15 Nikela Arlett (Rocco Herdersfarm - Yella Arlett)
V 16 Elisa Oasis (Negus Holtkämper See - Kiss Oasis)
SG 1 Newa Feurigen (Tino Felsenschloß - Franzy Feurigen)
SG 2 Isy kalten Hardt (Karn Fegelhof - Chuckie Schloß Laer)
SG 3 Dee-Jay wilden Grauen (Irko Schmiedegarten - Gerra Cap Arkona)
SG 4 Hummel kleinen Zigeuner (Grisu MaKeRa - Bonnie kleinen Zigeuner)
A 1 Ramira Geefacker (Satano Geefacker - Vina Geefacker)
Klasa juniorów psów - Nordsieck Wilhelm – konk.16
SG 1 Fritz de Intercanina (Irok Karanberg - Süjena Reck-Kamensche Heide)
SG 2 Nash Holtkämper Tor (Sirio Real Favorita - Zadana Holtkämper See)
SG 3 Armani Finkenweg (Quantum Fiemereck - Nena Wapel)
SG 4 Twin Aurum Zwinger (Odin Holtkämper Hof - Grazie Aurum Zwinger)
SG 5 Tyson Emkendorfer Park (Castor Emkendorfer Park - Nadja Emkendorfer Park)
SG 6 Delvis Akazien-Wäldchen (Rico Altenberger Land - Titanic Akazien-Wäldchen)
SG 7 Gameboy Gloria dei (Eloy St.-Michaels-Berg - Daisy Gloria dei)
SG 8 Zarrodyn Kahler Heide (Ingodds Agassi - Pikka Trompetersprung)
SG 9 Basco Christiansund (Andrjuscha Noort - Perle Wasserkuppe)
SG 10 Lento Hirschmorgen (Eloy St.-Michaels-Berg - Uda Eckkopf)
SG 11 Ury Moritzburg (Naxos Holtkämper See - Geli See)
SG 12 Merlin Vennteichen (Ole Fichtenschlag - Vina Haus Tepferd)
SG 13 Skipp Salzgitter Milieu (Ole Fichtenschlag - Naschia Salzgitter Milieu)
SG 14 Henner Vierhundert Hertz (Carlos Grotte - Xora Vierhundert Hertz)
SG 15 Sire Müritz (Bazi Urbecke - Quendy Müritz)
SG 16 Ultimo Haus Dexel (Ajax Röhnsaler Bach - Quinta Netheperle)
Klasa juniorów suk - Schwedes Günter – konk.13
SG 1 Parla Fiemereck (Quantum Fiemereck - Wiggi Bauhofer-Land)
SG 2 Santana Arlett (Irok Karanberg - Xtra Tronje)
SG 3 Jamaica Holtkämper Tor (Sirio Real Favorita - Yosta Holtkämper Hof)
SG 4 Vita Arlett (Karat's Ulk - Darling Mühlscheid)
SG 5 Hirka St.-Michaels-Berg (Vegas Haut Mansard - Quina St.-Michaels-Berg)
SG 6 Ghandy Haus Santo (Quenn Löher Weg - Alfa Haus Santo)
SG 7 Caya Lars-Aue (Rico Altenberger Land - Bea Blue Velvet)
SG 8 Demi Akazien-Wäldchen (Rico Altenberger Land - Titanic Akazien-Wäldchen)
SG 9 Ellie Mittelwest (Irok Karanberg - Vegas Mittelwest)
SG 10 Olympia Silbersee (Paska Salztalblick - Chuckie Schloß Laer)
SG 11 Emma Rothebachquellchen (Agent Wolfsheim - Tschinie Schiffslache)
SG 12 Dao Wolfsheim (Ike Mohnwiese - Noditha Teufelsgrund)
SG 13 Elpis Rothebachquellchen (Agent Wolfsheim - Tschinie Schiffslache)
Klasa m³odzie¿y psów - Nordsieck Wilhelm – konk.8
SG 1 Mentos Osterberger-Land (Nando Gollerweiher - Quencie Osterberger-Land)
SG 2 Leros Fidelius (Godalis Tino - Kea Hasenborn)
SG 3 Melan Freese Land (Yerom Haus Salihin - Djona Freese Land)
SG 4 Fernando Wilhelmswarte (Vegas Haut Mansard - Miki Wilhelmswarte)
SG 5 Yang Arlett (Mischaland's Joaqin - Yenny Arlett)
SG 6 Valko Blumenkamp (Paulus Blumenkamp - Quinta Netheperle)
SG 7 Diavolo Team de Nura (Sirio Real Favorita - Vanille Christinen Brunnen)
SG 8 Lennox Wiehenallee (Ole Fichtenschlag - Anastasia Wiehenallee)
Klasa m³odzie¿y suk - Schwedes Günter – konk.11
SG 1 Wannie Wattenscheid (Vegas Haut Mansard - Scala Wattenscheid)
SG 2 Mayka Rüscheneck (Wirgo Baccara - Yanka Rüscheneck)
SG 3 Vaby Fiemereck (Vegas Haut Mansard - Wiggi Bauhofer-Land)
SG 4 Biggi Schwedenstadt (Kwantum Klostermoor - Celly Rheinheim)
SG 5 Diana Rumbachtal (Yerom Haus Salihin - Yacky Rumbachtal)
SG 6 Prija Weißenburg (Roy Terrae Lupiae - Jola Weißenburg)
SG 7 Zindy Herzen Glück (Yoe Haus Salihin - Tina Herzen Glück)
SG 8 Ulina Holtkämper See (Kai Holtkämper Hof - Olina Holtkämper See)
SG 9 Tyra Athaba (Hillson Athaba - Chipsina Holtkämper See)
SG 10 Zora Klausener Grund (Selvar Haus Kalia - Mandy Klausener Grund)
SG 11 Vienchen Türkenkopf (Bruno Vierhundert Hertz - Hexe Türkenkopf)
Klasa m³odzików psów - Nordsieck Wilhelm – konk.2
VV 1 Vento Holtkämper See (Odin Holtkämper Hof - Zima Holtkämper See)
VV 2 Vando Paderquellen (Remo Lentulo - Rixi Paderquellen)
Klasa m³odzików suk - Schwedes Günter – konk.5
VV 1 Emily Team de Nura (Yerom Haus Salihin - Boefie Team de Nura)
VV 2 Laika Team Radsieksbeeke (Odin Holtkämper Hof - Ule Radsieksbeeke)
VV 3 Youn Haus Dexel (Ingodds Agassi - Diva Lippesteg)
VV 4 Yini Haus Dexel (Ingodds Agassi - Diva Lippesteg)
VV 5 Bluna Klausener Grund (Bruno Vierhundert Hertz - Sheila Türkenkopf)
|