WYNIKI WYSTAWY W NASSAU-LAHN /LG10/ - 09.08.2009
Klasa u¿ytkowa psów - Scheerer Heinz – konk.6
V 1 Bruno Vierhundert Hertz (Arko Butjenter Land - Hummel Vierhundert Hertz)
V 2 Titan Mittelwest (Gusto Mittelwest - Angelina Faehnrich)
V 3 Imo Länderspiegel (Olly Grauen - Cobra Zenteiche)
V 4 Waiko Roten-Kreuz-Weg (Tiras Roten Feld - Tresa Bad-Boll)
V 5 Atropien Hohl (Carlos Langemer Bach - Giza kleinen Saynbachtal)
V 6 Ivan Magischen Dreieck (Worry Salztalblick - Katy Stahlfang)
Klasa u¿ytkowa suk - Ludwig Christoph – konk.
V 1 Heaven Rekas (Odin Holtkämper Hof - Alina Louis)
V 2 Quirl Arlett (Ritmo Arlett - Pisa Tronje)
V 3 Desiena Roten Acker (Jaguar Arkanum - Quendy Haus Marthold)
V 4 Karina Mäusespitz (Sando Gletschertopf - Lara Türkenkopf)
V 5 Quesera Isidora (Elan Herderskring - Isa Isidora)
V 6 Olivia Alt Keldenich (Orbit Tronje - Engelchen Tronje)
V 7 Cora Nobleheim (Mambo Thüringer-Weg - Zirra Hühnegrab)
SG 1 Kimmy Trumelo (Dack Königshöhle - Ina Kine)
SG 2 Yessie Steintal (Justin Pendel Bach - Kira Karthago)
G 1 Sisca Karthago (Basko Haus Heldmann - Wanja Karthago)
G 2 Smila Bärenfang (Berry Blatzheimer Feld - Rekja Bärenfang)
Klasa juniorów psów - Scheerer Heinz – konk.5
SG 1 Catho Grafenbrunn (Orbit Hühnegrab - Chanel Achei)
SG 2 Flash Deutschen Eck (Andrjuscha Noort - Ondra Deutschen Eck)
SG 3 Boris Grafenbrunn (Orbit Hühnegrab - Lima Holtkämper See)
SG 4 Orus Mäusespitz (Yukon Bastillie - Ulana Mäusespitz)
SG 5 Online Seidenbach (Matz Hühnegrab - Carlotta Seidenbach)
Klasa juniorów suk - Ludwig Christoph – konk.8
SG 1 Olive Mäusespitz (Yukon Bastillie - Ulana Mäusespitz)
SG 2 Quintina Hasenborn (Yukon Bastillie - Nene Hasenborn)
SG 3 Tamy-Lee Burg Reichenstein (Pitt Burg Reichenstein - Exina Lerchenwald)
SG 4 Lilly Mülheimer-Bach (Matscho Hasenborn - Panja Mülheimer-Bach)
SG 5 Hexe Leinder Land (Quai Rauentalshöhe - Bella Rosenberg)
SG 6 Quenta Haus Schwerzel (Idol Holtkämper Hof - Nena Kirchheck)
SG 7 Indira Langenbungert (Astana Alfons - Toxi Langenbungert)
SG 8 Wolfski's Alexa (Worry Salztalblick - Afra Fiersbachtal)
Klasa m³odzie¿y psów - Scheerer Heinz – konk.3
SG 1 Rondo Haus Schwerzel (Yukon Bastillie - Piera Kirchheck)
SG 2 Crok Mördersdell (Branko Salztalblick - Efka Haus Salztalblick)
SG 3 Condor Mördersdell (Branko Salztalblick - Efka Haus Salztalblick)
Klasa m³odzie¿y suk - Ludwig Christoph – konk.3
SG 1 Petra Wiedeck (Kwantum Klostermoor - Janette Wiedeck)
SG 2 Luna wilden Gehege (Bruno Vierhundert Hertz - Dany wilden Gehege)
SG 3 Ussy Burg Reichenstein (Tyson Köttersbusch - Helge Burg Reichenstein)
Klasa m³odzików psów - Scheerer Heinz – konk.2
VV 1 Kimbo Haingraben (Dux Cuatro Flores - Boa Oxsalis)
VV 2 Imparo Bastillie (Yukon Bastillie - Vienna Bastillie)
Klasa m³odzików suk - Ludwig Christoph – konk.3
VV 1 Esther de Louis (Bruno Vierhundert Hertz - Alina Louis)
VV 2 Alexa Prinzenrain-Team (Djenges Kahn Sante's Home - Nella Prinzenrain)
VV 3 Elsa Rheinhöhe (Quenn Löher Weg - Henni Hühnegrab)
|