WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH MORAVICANY /Czechy/ - 06.06.2009
Sêdzia Jiøí Zavadilík
Klasa m³odzików suk – konk.6
VN1 SASKIA z Folinku o.Dargo z Folinku, m.Fryga z Folinku
VN2 HEIDI Hartim Bohemia o.Esko a.d. Brunnenstrasse, m.Anda Dlhá Roveò
VN3 ISABELA z Gargamellu o.Arko v. Butjenter Land, m.Viktoria Anrebri
VN4 GINEVRA Mir-Jar o.Idol Riwal Hof, m.Daira Mir-Jar
VN5 PEGI z Doliny lotosu o.Lord Gard Bohemia, m.Channy Gard Bohemia
VN6 IVVY Mirtan Bohemia o.Indo Starý Samotár, m.Fera Mirtan Bohemia
Klasa m³odzików psów – konk.4
VN1 RISCHI Riwal Hof o.Yoker v.Leithawald, m.Iska Riwal Hof
VN2 PAKO z Doliny lotosu o.Lord Gard Bohemia, m.Channy Gard Bohemia
VN3 BRETT Bofilari o.Indo Starý Samotár, m.Bessy Jihland
VN4 CHICO vom Rumbachtal o.Quenn vom Loher Weg, m. Usa vom Rumbachtal
Klasa m³odzie¿y suk – konk.9
VD1 VT SAVANAH Schreidon o.Yoe von Haus Salihin, m.Holly Schreidon
VD2 XANAH Avax Hof o.Indo Starý Samotár, m.Gulia Avax Hof
VD3 PORTA Iluze o.Baquero aus Wattenscheid, m.Alke Great Bras
VD4 ORNELA z Folinku o.Idol Riwal Hof, m.Sara z Folinku
VD5 DEA Lonadard o.Esco Vitaxis, m.Monica Lonadard
VD6 AMÁLKA z Wlachova dvorao.Ingo Moravia Kar-Mi, m.Fabia Mirtn Bohemia
VD7 INVI White Evellin o.Indo Starý Samotár, m.Ester White Evellin
VD8 AXA Grey Wolf Moravia o.Charis Leryka, m.Alexa Moravia Campanella
D1 CORI Bona Bohemia o.Cor Derik, m.Brita Warpeco
Klasa m³odzie¿y psów – konk.5
VD1 VT FEDOR Mir-Jar o.Indo Starý Samotár, m.Felischa Irluka
VD2 UNOX Vitaxis o.Fasko d´Ulmental, m.Karma Vitaxis
VD3 NORD Suché Lazce o.Nilo z Kyjovského údolí, m.Armína Suché Lazce
VD4 URAN Vitaxis o.Fasko d´Ulmental, m.Karma Vitaxis
VD5 FRAM z Acomy o.Marius v.Gross-Zünder, m.Bruttany z Acomy
Klasa juniorów suk – konk.7
VD1 VT HONEY Hiszpanskie srebro o.Canses Suentelstein,m.Channy Gard Bohemia
VD2 CORA z ©afáøova o.Orest od Hradu Drahotuch, m.Tosa z ©afáøova
VD3 VARIA od Hradu Drahotuch o.Baquero aus Wattenscheid, m.Selma Noriswand
VD4 JESSY z Kuøimského háje o.Indo Starý Samotár,m.Orla Hartis Bohemia
VD5 PRISKA Hartis Bohemia o.Nando v.Gollerweiher, m.Kora Hartis Bohemia
VD6 CASULA Pentadar Bohemia o.Xaron v.d.Wannsee, m.Daisi Natro Cs
D1 CHRISTIE ze Slovanského domu o.Hirohito Vikar, m.Adélka Aykmar
Klasa juniorów psów – konk.5
VD1 VT HARDY Gard Bohemia o.Apolo Gard Bohemia, m.Flinta Gard Bohemia
VD2 ODIX Vitaxis o.Nando v.Gollerweiher, m.Kira Hartis Bohemia
VD3 CHARON Mirtan Bohemia o.Cando vom Steffen Haus, m.Quana Hartis Bohemia
VD4 RASKO Vitaxis o.Pakros d´Ulmental, m.Frea Vitaxis
VD5 SONY z Lintichu o.Canses vom Suentelstein, m.Xovia z Lintichu
Klasa u¿ytkowa suk – konk.8
V1 KV FRYGA z Folinku o.Ero Saurus Slovakia, m.Yessi z Folinku
V2 HESSY Míhapa o.Andrujuscha van noort, m.Besy Mihapa
V3 BERYL King Avax o.Newil van Contra, m.Quina Avax Hof
V4 BIGGI Gard Bohemia o.Apolo Gard Bohemia, m.Lorna Hartis
V5 BARKA Sadeckie Lachy o.Yukon Klostermoor, m.Tina v.Haus Galli
V6 JUDY Avax Hof o.Arko v.Butjenter Land, m.Berta v.Bergmannshof
V7 VANESA Kuver o.Dusty v.Schloss Birkeneck, m.Nika Kuver
VD1 ARMÍNA z Hané o.York Venu¹ina sopka, m.Chita z Vìtrného vrchu
Klasa u¿ytkowa psów – konk.7
V1 KV INGO Moravia Kar-Mi o.Karats Ulk, m.Honey v.Bierstadter Hof
V2 NATCHO vom Kirschental o.Janos Noriswand, m.Zeckie vom Kirschental
V3 HILL Mihapa o.Andrujuscha van noort, m.Besy Mihapa
V4 ERASCOS vom Messebau o.Yenno v.Hühnegrab, m.Diva v.Messebau
V5 CANDO v.Steffen Haus o.Zamp vom Thermodos, m.Holly von der Maleiche
V6 SALVO vom Wutachtal o.Qurin v.Hochmoor, m.Only vom Wutachtal
VD1 POLO Fihrak o.Hasko v.Fern-Tal, m.Chany Bohemia Sta-©e
Klasa weteranów suk – konk.1
V1 DONNA v. Haus Ganger o.Vax a.d.Brunennstrasse, m.Donna v.d.Paderquelle
Klasa weteranów psów – konk.2
V1 OPAL Vitaxis o.Miko v.Alexyrvo Hof, m.Xinia Vitaxis
VD1 HESS z Pohranièní strá¾e o.Ori z Danaru, m.Qveeny z Dudákova
|