WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

Wyniki wystaw 2009

WYNIKI WYSTAWY LANDOWEJ W MERZIG/SAAR /LG11/ - 16.08.2009 

Klasa u¿ytkowa psów - König Helmut – konk.12


V 1 Vegas du Haut Mansard (Pakros Ulmental - Rangoon Haut Mansard)
V 2 Bojan Pendler (Vegas Haut Mansard - Inez Prinzessin)
V 3 Bill Fürstenau (Quenn Löher Weg - Viola Haus Seltenreich)
V 4 Atlas Bierstadter Hof (Dux Cuatro Flores - Walhalla Bierstadter Hof)
V 5 Will Hutberg (Jaguar Arkanum - Palme Hutberg)
V 6 Smaragd Armandia Lidderdali (Figo Orangerie - Honda Ropal)
V 7 Dex Hirtenwiese (Zeckel Mäusespitz - Nena Georgsbruch) 
V 8 Asslano Zwillingen (Saber Hasenborn - Schyla Joyeux-Heureka) 
V 9 Quentin Spessartblick (Dux Cuatro Flores - Lara Spessartblick) 
V 10 Unar Casselswald (Yumbo Bärenschlucht - Gina Casselswald) 
V 11 Manitou grauen Star (Ellute Mohnwiese - Isabell Friesenklippe) 
SG 1 Aik Ziegelbornschneise (Andy Lemper Heide - Leila Röderburg) 

Klasa u¿ytkowa suk - Goldlust Frank – konk.42


V 1 Chakira Pendler (Vegas Haut Mansard - Team Paka's Daria) 
V 2 Bella Kuckucksland (Vegas Haut Mansard - Zora Ochsentor) 
V 3 Bally de Kerastivel (Adel Val D'Anzin - Samara Kerastivel) 
V 4 Dola Bergmannshof (Arex Panoniansee - Olympia Fürstenberg) 
V 5 Vienna Heinrichplatz (Ingodds Agassi - Ghana Heinrichplatz) 
V 6 Farha de Azircan (Zamp Thermodos - Trixi Schacher)
V 7 Babuschka Martinskapelle (Vegas Haut Mansard - Queen Martinskapelle) 
V 8 Quana Biberfalle (Tiras Roten Feld - Demy Melanchthon) 
V 9 Brenda du Grand Gout (Odin Holtkämper Hof - Tara Manoir de Junon) 
V 10 Xanthia Haus Zygadto (Vegas Haut Mansard - Bama Grafenburg)
V 11 Kurina Urbecke (Zamp Thermodos - Ertha Urbecke) 
V 12 Blanka della Gens Pontina (Yimmy Contra - Kimba Casa Monica) 
V 13 Irina Frutteto (Ken Elzmündungsraum - Uffi Fiemereck) 
V 14 Zenzi Zellergrund (Idol Holtkämper Hof - Kindi Trienzbachtal) 
V 15 Ilka Orangerie (Jumbo Zenevredo - Franzi Orangerie) 
V 16 Mara Wattenscheid (Zamp Thermodos - Piera Wattenscheid) 
V 17 Coco Haus Thalie (Ole Fichtenschlag - Ultra Domaine des Flandres) 
V 18 Eviva Bad Wäldle (Scott Agrigento - Tiffany hohen Eiche)
V 19 Uschi Turmacker (Lasso Schloß Weitmar - Xendy Turmacker)
V 20 Quirl Arlett (Ritmo Arlett - Pisa Tronje)
V 21 Neila Suentelstein (Vegas Haut Mansard - Celin Suentelstein)
V 22 Visa Bad-Boll (Quenn Löher Weg - Diva Badsee)
V 23 Heidi Pfalzperle (Orbit Hühnegrab - Ulme Baiertalerstraße)
V 24 Bella Arlett (Ingodds Agassi - Yella Arlett)
V 25 Freja dell Alpe Adria (Scott Agrigento - Assia )
V 26 Cambera-Ciss du Val D'Anzin (Adel Val D'Anzin - Talia Parilly) 
V 27 Ebafarmens Indi (Digger Elzmündungsraum - Gildewangen's Pluzz) 
V 28 Endi Darion (Figo Orangerie - Karina Wilde Nachwuchs) 
V 29 Waneska Friedenspark (Pakros Ulmental - Otti Friedenspark) 
V 30 Cannabis Terres de la Serpenterie (Odin Holtkämper Hof - Varennes Chemin du Ro)
V 31 Yassri Haus Biewer (Nando Gollerweiher - Quanda Haus Biewer) 
V 32 Anuschka Martinskapelle (Vadim Haut Mansard - Kascha Antheus)
V 33 Debby Wallgraben (Karat's Yoker - Yule Wallgraben)
V 34 Xana Roten Feld (Tiras Roten Feld - Onja Reichertshof)
V 35 Era Bastillie (Yukon Bastillie - Frisbee Arlett)
V 36 Elischa Blue-Iris (Ken Elzmündungsraum - Zala Blue-Iris)
V 37 Quesera Isidora (Elan Herderskring - Isa Isidora)
V 38 Hexe Godalis (Idol Holtkämper Hof - Mona Team Fiemereck) 
V 39 Holly Usinger Schloß (Winner Assaut - Fina Haus Egerland) 
V 40 Rina Casselswald (Tor Casa Nobili - Susi Märchenwiese) 
V 41 Wayza av Quantos (Fanto Bekin - Gitti Liekedeeler) 
SG 1 Eicha Haus Kullmann (Nash Lisdorferland - Connie Bad Hirz) 

Klasa juniorów psów - Gothe Klaus – konk.26


SG 1 Nelson Frankengold (Valdo Hugenotten - Xoxi Frankengold) 
SG 2 Cirio du Val D'Anzin (Whisky Normont - Ambada Val D'Anzin) 
SG 3 Garos d' Ulmental (Parko Ulmental - Priska Ulmental)
SG 4 Pardo Baruther Land (Ingodds Agassi - Dixi Frankengold) 
SG 5 Harpo Pendler (Vegas Haut Mansard - Bella Team Baierblick) 
SG 6 Harz Bad-Boll (Bazi Urbecke - Quwis Bad Wäldle) 
SG 7 Vegas Externstein (Negus Holtkämper See - Anabella Lancelot) 
SG 8 Yucon Ostfriesischen Thingstätte (Quenn Löher Weg - Qually Ostfriesischen Thingstätte)
SG 9 Lennox Haus Clanora (Dago Friesenblick - Xenti Farbenspiel) 
SG 10 Visum Elzmündungsraum (Digger Elzmündungsraum - Casandra Agrigento)
SG 11 Estor Team Gleisenauer Schloß (Dingo Tscheppaschlucht - Xanthie Schloss Runding)
SG 12 Xanto Neudenauer Holzsteige (Figo Orangerie - Rosi Neudenauer Holzsteige)
SG 13 Xamp Zenteiche (Erik Elzmündungsraum - Quira Zenteiche) 
SG 14 Lesko Valentinientis (Nick Moorbeck - Beta Valentinientis) 
SG 15 Odyseus Thermodos (Ole Fichtenschlag - Randa Holtkämper See) 
SG 16 Pedro Anger (Zidan Grabfeldgau - Rowienna Christinen Brunnen) 
SG 17 Flash Deutschen Eck (Andrjuscha Noort - Ondra Deutschen Eck) 
SG 18 Thor Arkanum (Ritmo Arlett - Holly Arkanum) 
SG 19 Gizmo Haus Linz (Kalli Werther-Mühle - Aika Haus Linz)
SG 20 Wilson Arlett (Ritmo Arlett - Pille Tronje)
SG 21 Quenn Haus Schwerzel (Idol Holtkämper Hof - Nena Kirchheck) 
SG 22 Monty Unteren Markt (Odin Holtkämper Hof - Ungana Team Fiemereck)
SG 23 Irco Usinger Schloß (Ober Bad-Boll - Fina Haus Egerland)
SG 24 Connar Rheinhöhe (Yukon Bastillie - Henni Hühnegrab)
SG 25 Branko Handerweg (Dago Friesenblick - Akyra Handerweg)
SG 26 Joker Schlicher Hof (Cedric Amur - Arlett Haus Rupp)

Klasa juniorów suk - Goldlust Frank – konk.7

SG 1 Martha Tronje (Yukon Bastillie - Pepita Tronje)
SG 2 Debie de L'Oree de Bretagne (Negus Holtkämper See - Vendy L'Oree de Bretagne)
SG 3 Vita Arlett (Karat's Ulk - Darling Mühlscheid)
SG 4 Nina Lawallsgass (Astana Alfons - Flora Hause Buwi)
SG 5 Quenta Haus Schwerzel (Idol Holtkämper Hof - Nena Kirchheck)
SG 6 Bonni Feuerball (Bazi Urbecke - Zimba Feuerball)
SG 7 Nicki Mäusespitz (Worker Jürgenshof - Happy Mildenburg)

Klasa m³odzie¿y psów - Gothe Klaus – konk.5


SG 1 Sirio Rauhtal (Norik Colli Storici - Irena Roten Matter)
SG 2 Cos della Grande Valle (Solo Team Fiemereck - Nata Isolotto)
SG 3 Karlos d' Ulmental (Wesley Descharo - Lea Ulmental)
SG 4 Jek d' Ulmental (Fasko Ulmental - Olly Ulmental)
SG 5 Brix di Casa Pastori (Ursus Achei - Perle Casa Pastori)

Klasa m³odzie¿y suk - König Helmut – konk.10

SG 1 Wannie Wattenscheid (Vegas Haut Mansard - Scala Wattenscheid)
SG 2 Assa Brucknerallee (Andrjuscha Noort - Warda Urbecke)
SG 3 Sina Rader-Kreuz (Panjo Kirschental - Monja Rader-Kreuz)
SG 4 Olivia Tronje (Quentin Karanberg - Kronis Boogie Woogie)
SG 5 Yella Bierstadter Hof (Atlas Bierstadter Hof - Leika Sommerrod)
SG 6 Flie Trienzbachtal (Digger Elzmündungsraum - Isar Trienzbachtal)
SG 7 Oxy Godalis (Godalis Tino - Mirka Ostfriesischen Thingstätte)
SG 8 Crissie Hause Basters (Zeckel Mäusespitz - Ricki Hause Basters)
SG 9 Marlin hohen Erle (Magnum Kolbenguß - Xantraja hohen Erle)
G 1 Eviloves Little Wonder (Quincy Waldwinkel - Eviloves Honky Tonk)

Klasa m³odzików psów - König Helmut – konk.5

VV 1 Kimbo Haingraben (Dux Cuatro Flores - Boa Oxsalis)
VV 2 Vurpo Hühnegrab (Tyson Köttersbusch - Chey Achei)
VV 3 Ungano Schloß Rügland (Bruno Vierhundert Hertz - Nikita Athaba)
VV 4 Dasty Arlett (Tyson Köttersbusch - Cheyenne Arlett)
VV 5 Calif Arlett (Banderas Domaine du Parc - Indiana Arlett)

Klasa m³odzików suk - König Helmut – konk.3

VV 1 Yosy Winnloh (Yerom Haus Salihin - Nika Winnloh)
VV 2 Astana Lexi (Godalis Tino - Astana Dayna)
VV 3 Anastacia Krachenfels (Fero Wallgraben - Glora Plassenburg)

Copyright & design by daltonptojekty2002-