WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

Wyniki wystaw 2008

OKR癿OWA WYSTAWA OWCZARK紟 NIEMIECKICH W MALA BYTCA (SΜWACJA) - 06.06.2009 

Na S這wacji w dniu 06.06.2009 odby豉 si wystawa owczark闚 niemieckich w miejscowo軼i Mala Bytca. S璠ziowa na niej s璠zia z Polski Waldemar Federak. 
Poni瞠j prezentuj wyniki z tej wystawy:

Wyniki wystawy:


S璠zia: Waldemar Federak /PL/

Klasa m這dzik闚 suk – konk.4


VN1 Harria z Lintichu (Canses Suentelstein - Harya Almett) 
VN2 Janne z Lintichu (Roy Terrae Lupiae - Xovia z Lintichu)
VN3 Randie Riwal Hof (Yoker Leithawald - Iska Riwal Hof)
VN4 Jeria z Lintichu (Roy Terrae Lupiae - Xovia z Lintichu)

Klasa m這dzik闚 ps闚 – konk.6


VN1 Uri Haus Galli (Endrefalva Olympus - Vanda Sorex)
VN2 Lato z Lintichu (Jeck di Casa Masarelli - Karnies z Lintichu)
VN3 Icar z Lintichu (Roy Terae Lupiae - Ostra z Lintichu)
VN4 Yasper Maserau (Paer v.Hasenborn - Roxi Maserau)
VN5 Diger Noriswand (Floro Degli Achei - Ripley Kaufungerwald)
VN6 Raven Hotesou (Sapeur v.Gollerweiher - Fany Hotesou)

Klasa m這dzie篡 suk – konk.9

VD1 Corny z Lintichu (Canses Suentelstein - Robie z Lintichu)
VD2 Joshi z Ag甏u Bohemia (Kanto Vitaxis - Bara Sarandon)
VD3 Simba z Lintichu (Canses Suentelstein - Xovia z Lintichu)
VD4 Una z Lintichu (Fasko d帽lmental - Celine Avax)
VD5 Yodie Redox (Panjo v.Kirschental - Marit Redox)
VD6 Sakura z Lintichu (Canses Suentelstein - Xovia z Lintichu)
VD7 Johanka Gal嫕 Nalag (Idol Riwal Hof - Ira Moravia)
D1 Fanna Katargo (Cato Katargo - Cher Kozl璭ov Dvor)
D2 Fatima Katargo (Cato Katargo - Cher Kozl璭ov Dvor) 

Klasa m這dzie篡 ps闚 – konk.3

VD1 Yro Vlady-Sal (Pit Kozl璭ov Dvor - Questa Vlady-Sal) 
VD2 Larus Ant-Mir (Idol Riwal Hof - Jasmin Ant-Mir) 
VD3 Judo 孤ecal (Arco zo Severnej Hranice - Enni z 焺olia Oravy) 

Klasa junior闚 suk – konk.7


VD1 Nolin z Lintichu (Canses v.Suentelstein - Robie z Lintichu)
VD2 Kika Qstionn (Endrefalva Olympus - Baxi Qstionn)
VD3 Natalia Hotesou (Wisky Dlh Rove - Fany Hotesou)
VD4 Wika Dlh Rove (Solo Saxterhaus - Cibette Dlh Rove)
VD5 Nelly Hotesou (Wisky Dlh Rove - Fany Hotesou)
VD6 Tribeca Maserau (Merlin Romaxa - Connie Maserau)
VD7 Frida zo Severnej Hranice (Roger Barnero - Fagy od Hrani鋝ej Rieky) 

Klasa junior闚 ps闚 – konk.5


VD1 Daymon Akia Nawa (Canses Suentelstein - Olympia Avax Hof)
VD2 Eden Adrianka (Janos Noriswand - Karla Adrianka)
VD3 Kully Tur鋱anka (Ero Saurus Slovakia - Linda Maserau)
D4 Dan spod Kostola (Fredie Galan - Besi spod Kostowa)
D5 Asan zo 展aru (Charis zo 展aru - Ema zo 展aru)

Klasa u篡tkowa suk – konk.9


V1 Garrya z Lintichu (Canses Suentelstein - Galia Almett)
V2 Caessie z Lintichu (Naxos Holtk鄝per See - Hellen z Lintichu)
V3 Landra Dlh Rove (Wisky Dlh Rove - Marit Dlh Rove) 
VD1 Paxina Dlh Rove (Zallo Dlh Rove - Nixi Dlh Rove)
VD2 Lorna Hotesou (Jumbo Dlh Rove - Aura Hotesou)
D1 Hexa z Malej Fatry (Xanto z Danaru - Ina Labbadia)
D2 Jenny z Malej Fatry (Vasco Vikar - Ina Labbadia)
D3 Connie Baxony (Hoky Va-Pe - Axa Baxony)
D4 Gima z Malej Fatry (Brutus z Danaru - Dona 仟chmanda)

Klasa u篡tkowa ps闚 – konk.6


V1 Haribal Qstionn (Olympus Endrefalva - Baxi Qstionn)
V2 Garp z Lintichu (Canses Suentelstein - Galia Almett)
V3 Nando Haus Galli (Dux de Cuatro Flores - Frida v.Haus Galli)
V4 Hobby Haus Iv-Re (Flash Avax Hof - Sanya Iv-Re)
D1 Gero z Malej Fatry (Brutus z Danaru - Dona 仟chmanda)
Nied. Terz Wildsteiger Land (Kally Bierstadter Hof - Barbie Wildsteiger Land)

Copyright & design by daltonptojekty2002-