WYNIKI WYSTAWY W KYLESOVICE /Czechy/ - 28.06.2009
rozhodèí / sêdzia: Koèajda Ivan Mgr.
tøída dorost - feny / klasa m³odzików suk
velmi nadìjný / bardzo obiecuj±cy
1. Quinta Suché Lazce (Gio v. Frankengold x Armína Suché Lazce)
2. Heidi Hortim Bohemia (Esko a. d. Brunnenstrasse x Anda Dlhá roveò)
3. Heaven Perazma (Banderas du Domaine du Parc x Csilla Sarandon)
4. Ivvy Mirtan Bohemia (Indo Starý samotár x Fera)
5. Saskia z Folinku (Dargo z Folinku x Fryga z Folinku)
6. Pegi z Doliny lotosu (Lord Gard Bohemia x Chany Gard Bohemia)
tøída dorost - psi / klasa m³odzików psów
velmi nadìjný / bardzo obiecuj±cy
1. Richi Riwal Hof (Yoker v. Leithawald x Iska Riwal Hof)
2. Quin Suché Lazce (Gio v. Frankengold x Armína Suché Lazce)
3. Negus Moravia Kar - Mi (Yukon v. d. Bastilie x Ira Moravia Kar - Mi)
4. Markus z Agíru Bohemia (Victor v. Zellwaldrand x Xaba z Agíru Bohemia)
5. Erik z Joz - Dunu (Sancho v. Spitalfeld x Bessy z Joz - Dunu)
6. Fill Saliven (Uran Hartis Bohemia x Wivian v. Rittberg)
7. Pacco z Doliny lotosu (Lord Gard Bohemia x Chany Gard Bohemia)
tøída mladých - feny / klasa m³odzie¿y suk
velmi dobrý / bardzo dobre
1. Nora Suché Lazce (Nilo z Kyjovského údolí x Armína Suché Lazce)
2. Oscha Almett (Nilo z Kyjovského údolí x Karla Saurus Slovakia)
3. Dea Lonadard (Esco Vitaxis x Monica Lonadard)
4. Invi White Evellin (Indo Starý samotár x Ester White Evellin)
5. Ryndy Abides (Indo Starý samotár x Feja Daxis)
tøída mladých - psi / klasa m³odzie¿y psów
velmi dobrý / bardzo dobre
1. Jagr Galán Nalag (Idol Riwal Hof x Ira Moravia Kar - Mi)
2. Nord Suché Lazce (Nilo z Kyjovského údolí x Armína Suché Lazce)
3. Unox Vitaxis (Fasko d' Ulmental x Karma Vitaxis)
4. Uran Vitaxis (Fasko d' Ulmental x Karma Vitaxis)
5. Deus Lonadard (Esco Vitaxis x Monica Lonadard)
6. Wallace a. Wattenscheid (Vegas du Haut Mansard x Scala a. Wattenscheid)
dobrý / dobry
1. Dax Filko Morava (Baquero a. Wattenscheid x Inka Hartis Bohemia)
tøída dospívajících - feny / klasa juniorów suk
velmi dobrý / bardzo dobre
1. Honey Hiszpanskie Srebro (Canses v. Suentelstein x Channy Gard Bohemia)
2. Clarisa Perazma (Fasko d' Ulmental x Csilla Sarandon)
3. Omira Vitaxis (Nando v. Gollerweiher x Kira Hartis Bohemia)
4. Orna Vitaxis (Nando v. Gollerweiher x Kira Hartis Bohemia)
tøída dospívajících - psi / klasa juniorów psów
velmi dobrý / bardzo dobre
1. Hardy Gard Bohemia (Apolo Gard Bohemia x Flinta Gard Bohemia)
2. Sony z Lintichu (Canses v. Suentelstein x Xovia z Lintichu)
3. Aron Anilorak (Barnabasch Black Chabet x Fidorka Galán Nalag)
4. Arny Anilorak (Barnabasch Black Chabet x Fidorka Galán Nalag)
tøída pracovní - feny / klasa u¿ytkowa suk
výborný / doskona³e
1. Iris Suché Lazce Obl. v., V. tø. (Padaroko Dany Kvìt x Cessi z Hrabství Danpi)
2. Xara z Agíru Bohemia (Pakros d' Ulmental x Kessy z Agíru Bohemia)
3. Fryga z Folinku (Ero Saurus Slovakia x Jessy z Folinku)
4. Jessi z Folinku (Salvo v. Wutachtal x Zina z Folinku)
5. Riva Framato Rolau (Dux de Cuatro Flores x Yana Framato Rolau)
tøída pracovní - psi / klasa u¿ytkowa psów
výborný / doskona³e
1. Hary z Agíru Bohemia Obl. v., V. tø. (Vegas du Haut Mansard x Kessy z Agíru Bohemia)
2. Erascos v. Messebau (Yenno v. Hühnegrab x Diva v. Messebau)
3. Ryx Advil (Ingo z Lintichu x Hajke Advil)
4. Jasper Suché Lazce (Hasko v. Fern - Tal x Felina z Danaru)
ps. Sk³adam podziêkowanie dla Evy Heisigová ( http://www.ovcouni.cz ) za przes³anie wyników. DIK!!
Jacentus
|