WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

Wyniki wystaw 2009

KLUBOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH - KOZIENICE 5-6.09.2009 (SHZ-PL)
zobacz opisy psów>>>

W roku 2009 miłośnicy rasy owczarek niemiecki zjechali na najważniejszą wystawę roku do Kozienic. To właśnie tutaj odbyła się wystawa zwana popularnie klubówką. Przygotowania medialne rozpoczęto dużo wcześniej. Dobrze przygotowana strona internetowa informująca o tym wszystkim co i kiedy będzie się działo. Taka strona to już w dzisiejszych czasach norma. Oby tak było już zawsze. Skrupulatnie ułożony program wystawy oraz zaproszeni bardzo dobrzy sędziowie sprawiły, że oczekiwania wobec tej wystawy były duże. Właśnie zgodnie z tym planem wystawa miała rozpocząć się od testów psychicznych o godzinie 9.00. Jakie było zdziwienie śpiących w hotelach i na kempingu wystawców oraz tych którzy spokojnie na planowaną godzinę mieli dojechać kiedy okazało się, że ktoś w wieczór poprzedzający wystawę ubzdurał sobie iż testy psychicznie rozpoczną się o godz.7.00. Rozpoczyna się tym samym powoli rozlewana tego dnia szala goryczy wobec organizatorów. Nie wiem kto i dlaczego zmienił wcześniej ułożony plan. Tak się nie robi!!! To jest zwyczajne robienie wystawców i sędziów w …. Jak plan to plan, jak słowo to słowo! Sędziowie z Niemiec stali jak ciule nie wiedzieli co się dzieje, o co chodzi, nie miał się nimi kto zająć, wytłumaczyć. Ich szala goryczy rozlała się już w piątkowy dzień w związku z samym dotarciem na miejsce wystawy (składam podziękowanie dla Mirka Tchorza za pomoc w ich dotarciu). Na domiar złego – niezależnie od organizatorów – nad Kozienicami podał przelotny deszcz. To tylko potęgowało złość wobec wszędobylskiej nieporadności organizatorów. Przemoczeni i zdenerwowani nie mieli możliwości na terenie wystawy napić się nawet … herbaty. Dlaczego organizator nie pomyślał o całym zapleczu gastronomicznym. Przecież wiadomo było że przyjedzie setki osób na taką wystawę. Te osoby muszą coś zjeść i napić się. Po jakimś czasie postawiono wreszcie jakieś jedno marne stoisko gdzie można było kupić żurek i kiełbaskę. Dziewczyny które to obsługiwały - jak mi powiedziały – o tym że mają być na terenie wystawy i sprzedawać coś do zjedzenia dowiedziały się w piątek o godz.23.00. 
Przyjeżdżający na wystawę wieloma autami wjechali zwyczajnie na teren wokół wystawy. Nikt nie kierował ruchem i nie zabraniał tam wjechać. Nagle po jakimś czasie – kiedy testy psychiczne trwały w najlepsze – powiedział, że auta mają odjechać z tego terenu bo … wystawa zostanie zamknięta!! Dlaczego nikt nie kierował nas od początku na wcześniej zaplanowany teren parkingowy, po co te nerwy i ciągłe komunikaty przez głośniki?! Po co? Czy to takie trudne postawić 1 osobę aby wskazywała miejsca do parkowania?! Czy nawet to musiało przerosnąć organizatorów?! To, że przy wejściu na wystawę nie było lekarza weterynarii i nikt nie sprawdził książeczek zdrowia pozostawię już bez słowa.
Po testach psychicznych następuje nagle przerwa. Wystawcy i sędziowie stoją na deszczu i nikt nie wie dlaczego wystawa nie toczy się dalej?! Umyślano sobie nagle że w programie wystawy ocena na stój jest od godziny 12.30. To w takim razie stoimy i czekamy jak ciule na weselu na tą godzinę. Sędziowie z Niemiec chcą wracać do domu!!! Mają dosyć błazenady i cyrku. Wystawcy z zagranicy pytają się o co chodzi i śmieją się z organizacji, śmieją się i kręcą głowami. Istny cyrk. Ludzie czują się jak na jakimś spędzie a nie na wystawie – wystawie klubowej – wystawie najważniejszej w roku! 
Kiedy wybija planowana godzina niebiosa litują się nad organizatorem i wystawcami. Przestaje padać deszcz i wychodzi słoneczko. Nastroje poprawiają się wszystkim. Rozpoczyna się sędziowanie na 4 ringach. Niektóre klasy sędziowane są do końca, inne tylko na stój. Ringi przygotowane na terenie stadniny koni sprawiły, że pomimo swojej wielkości nie były dobre. Krzywe podłoże sprawiły że owczarki nie czuły się tam komfortowo. Podłoże po przejściu w tym miejscu dziesiątek koni było zwyczajnie niebezpieczne. Po nasiąknięciu wodą było jeszcze błotniste i lekko grząskie.
Wystawa powoli nabiera jakiegoś ładu i składu. Tłumacze na ringach pomagają w opisach psów które wpisywane są do komputerów. Brawo za pomysł z laptopami. Będzie zatem możliwość aby w Internecie (a może i na serwisie Jacentus) przeczytać opisy wszystkich owczarków. Około godziny 18-tej zostaje zakończony pierwszy dzień wystawy. Zmęczeni udajemy się do swoich miejsc noclegowych. Na godzinę 19-tą zaplanowano jeszcze wspólną kolację oraz spotkanie z sędziami. Dla części wystawców równie ważny tego wieczoru był mecz piłkarski lub koncert zespołu Budka Suflera. Każdy wybrał to na co miał ochotę.

Niedziela rozpoczyna się konkurencją „Najlepsza hodowla” a zaraz po niej konkurencja „Reproduktor i jego potomstwo”.
Wyniki są następujące:
1. Leithawald
2. Rodiaz
3. Mavic
4. Stary Samotar
5. Tensor
6. Adi
7. z ulicy Prusa
8. z Domu Jackwiat

W konkurencji reproduktorów wystąpił tylko 1 pies – MAX z Domu Nauczyciela i pokazał swoją grupę składającą się z 7 potomków.

Testy psychiczne najlepiej zaliczył pies – BORIS Regul i suka BISTA z Mareckiego Stawu. 

Gratulacje dla wszystkich biorących udział w tych konkurencjach. Brawo!

Przy pięknej pogodzie rozpoczyna się sędziowanie wszystkich przewidzianych na niedzielę klas. Sędziowie sprawnie wywiązują się ze swoich zadań. Bardzo duży i obszerny ring daje możliwość w pełni pokazać możliwości każdego owczarka ( o podłożu pisałem wcześniej) Dobrze że w niedzielę nie trzeba było już szukać pistoletów aby sprawdzić reakcję na strzał. W sobotę jak sędzia poprosił o pistolet zaczęto go szybko szukać. Skandal. 
Sędziowanie klasy za klasą, opisy poszczególnych psów z czołówki, rundy honorowe, puchary i nagrody, oklaski, zdjęcia i gratulacje sprawiają, że wystawa nabrała swojego normalnego rytmu. Humory poprawiły się absolutnie wszystkim. Szkoda, że tak nie było od początku. 

Wystawa klubowa to najważniejsza wystawa roku. Musi być przygotowana profesjonalnie pod każdym względem. Muszą ją organizować osoby które podołają takiemu wyzwaniu. Wystawa klubowa powinna być naszym świętem!! Powinna pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie organizacyjne które sprawi, że za rok na wystawę przyjadą ci sami oraz inni wystawcy! Osoby te powinny przekazywać dobre opinie o tym co przeżyli i w czym brali udział aby było to motywacją dla innych. Jaką opinie zawiozą do swoich krajów w tym roku wystawcy z Austrii, Szwecji, Rosji, Litwy, Białorusi, Słowacji czy Czech wolę nie myśleć. Czy zobaczymy ich za rok? Czy przyjadą pokazać swoje psy do Polski? 

Składam podziękowanie – bo nie wiem czy stać na to organizatora – dla Patrycji Einfalt, Mirka Tchorza, Irka Kajaka, Janiny Czerniakowskiej za okazaną pomoc w tym wszystkim co było związane z niemiecką częścią tej wystawy. Piękne dzięki od wystawców!

Reasumując wystawę należy się cieszyć z ilości zgłoszonych psów u suk. Brawo dla nas wszystkich! Sędziowie SV również byli pod wrażeniem tak dużej ilości zgłoszonych i pokazanych zwierząt!
Należy się cieszyć że zaprasza się do sędziowania dobrych sędziów SV – brawo! Dla mnie jednak nie ma potrzeby aby wystawę sędziowało aż 3 sędziów SV. Proponuję za rok zaprosić 2 sędziów SV ewentualnie 1 z Polski. 2 sędziów SV przy dobrej organizacji spokojnie posędziuje tyle psów za 2 dni. Dla nich to nie problem. Wykorzystajmy ich przyjazd maksymalnie – ile się da !! Lepiej część funduszy przeznaczonych na 3-ciego sędziego przeznaczyć na nagrody dla wystawców. Takie jest moje zdanie.

Słowo do organizatorów – dziękuję za trud włożony w organizację wystawy. Jednak to co zrobiliście było zdecydowanie za mało do tego jak to powinno wyglądać. Ta wystawa zwyczajnie przerosła Was organizacyjnie, psychicznie i mentalnie. To że na wystawie nie było … wody niech będzie może już prawie ostatnim złym słowem do Was. Zjedzenie kawałka kurczaka czy kiełbaski przy 3 krzywych stolikach i 15 krzesełkach a następnie „wytarciu” rąk w jedną wspólną szmatę dla wszystkich to wrażenie niezapomniane. Za to kulinarno-wystawowe przyjęcie „dziękuję” w imieniu wszystkich. 

Za rok kolejna wystawa klubowa! Gdzie? Tego nie wiem. Mam nadzieję, że podejmie się tego grono ludzi którzy uniosą stawiane wyzwanie. Proponuję aby był to Oddział Warszawa – po recenzjach (wystawa owczarkarska) jakie było słychać w tym roku myślę iż możecie temu w pełni podołać! Lokalizacja bardzo dobra! 

Życzę Wam i sobie również aby wystawa klubowa roku 2010 była prawdziwym świętem organizacyjno-wystawowym naszej rasy owczarek niemiecki.

Jacek „Jacentus” ŻydzikWYNIKI WYSTAWY:Psy 
Klasa szczeniąt – M.Czerniakowski /PL/


1wo. URBO vom Leithawald, czarne podpalane, 17.01.2009, SZ 2231872 (Furbo degli Achei-Yvi Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer, Schafschere 5, 2752 Wöllersdorf, Volker Dobesberger 
2wo. UMBERTO Tensor, czarne podpalane, 24.01.2009, 12892/IV/09, PKR w przygotowaniu (SchH3 IPO2 VA(BSZS) *FURBO degli Achei-IPO2 V(BSZS) VA1(PL) *WILMA Tensor), hod. Joanna, Adam Domańscy, wł. Joanna, Adam Domańscy 
3wo. BORYS Dobrzyków, czarne podpalane, 10.01.2009, 13569/XV/09, PKR w przygotowaniu (VICTOR vom Zellwaldrand-INJA vom Zellwaldrand), hod. Bernard Famuła, wł. Bernard Famuła 
4wo. Hylteland's MATRIX, czarne podpalane, 22.12.2008, S17288/2009, PKR w przygotowaniu (NANDO v.Haus Galli-TESSY z Agiru Bohemia), hod. Zielinska Monika, Marcin, wł. Juraj Slota 
5wo. VIMO Z Ostrowskiej Sfory, czarne podpalane, 02.03.2009, 5863/XXX/09, PKR w przygotowaniu (ZAMP vom THERMODOS-SZARON Z OSTROWSKIEJ SFORY), hod. Krystian Jaśtak, wł. Krystian Jaśtak 
6wo. WIRUS Z Drozda Piasków, czarne podpalane, 02.01.2009, 8419/VI/09, PKR w przygotowaniu (Wilson von der Schnuckenweide-Cora z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski 
7wo. FURBO Geslander, czarne podpalane, 05.04.2009, 81839/I/09, PKR w przygotowaniu (PAKOS Mavic-ELZA Geslander), hod. Bożena Reisch, wł. Janusz Reisch
8wo. Hyltelands NADIR, czarne podpalane, 05.03.2009, S28839/2009 (IPO1 Kkl1 Nando v Haus Gali-IPO1 Kkl1 Hyltelands Anes), hod. Monika Zielinska, wł. Marcin Bartol 
9wo. BRAVO Rodiaz, czarne podpalane, 20.01.2009, 44572/VIII/09, PKR w przygotowaniu (ORBIT RODIAZ-TOGA RODIAZ), hod. Piotr Szkalski, wł. Ignacy Rogal 
10wo. CARLOS Hepines, czarne podpalane, 19.02.2009, 5595/XXXII/09, PKR w przygotowaniu (PEIK vom Holtkamper Hof-Huppi De-Bes), hod. Marta Paczała, wł. Marta Paczała 
11ob. ESKO Z Dorzecza Pilicy, czarne podpalane, 19.01.2009, 81716/I/09, PKR w przygotowaniu (ORBIT Rodiaz-EWITA z Pilicznego Źródła), hod. Dawid Fijarczyk, wł. Monika Miller
12ob. ARES Antegol, czarne podpalane, 04.03.2009, 3146/2009/1, PKR w przygotowaniu (URI Kabi-FARINA Redstar), hod. Andrzej Golowicz, wł. Andrzej Golowicz 

Klasa młodzików – Lutz Wischalla /SV/

1bdb. RANDY vom Leithawald, czarne podpalane, 22.11.2008, SZ 2232803 (Yoker Leithawald-Ubi Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer 
2bdb. LEXUSS Redstar, czarne podpalane, 22.10.2008, 80386/I/08, PKR.I-62775 (Ingodss Agassi-Rimini Asarko Lordana), hod. Waldemar Łodziński, wł. Jarosław Pakoca 
3bdb. KENZO Gven Blaid, czarne podpalane, 14.10.2008, BKO 166-018860 (Sirio della real Favorita-Dzhuna fon Horn), hod. Nina Nowik, wł. Nina Nowik, Beata Kalisz 
4bdb. ASTIZ Rodiaz, czarne podpalane, 25.11.2008, 32497/XXII/09, PKR w przygotowaniu (ORBIT Rodiaz-SIGMA Rodiaz), hod. Piotr Szkalski, wł. Radosław Namyślak 
5bdb. VILLI Garliavietis, czarne podpalane, 02.12.2008, 00111/VI/08, PKR w przygotowaniu (Naxo vom Fichtenschlag-TRIXI vom Fosten), hod. Piotr Bielecki, wł. Stanisław Kościuch 
6bdb. KOMANCZ Weź Go Czart, czarne podpalane, 26.10.2008, 81328/I/09, PKR w przygotowaniu (NEVIL VAN CONTRA-LIMA WEŹ GO CZART), hod. Roman Majchrzak, wł. Agnieszka Żmudzka 
7bdb. BOB vom Hof Pekrahn, czarne podpalane, 22.09.2008, 5896/XXII/08, PKR w przygotowaniu (TINO vom Haus Pekrahn-HANNA aus Westsachsen), hod. Helga Schult, wł. Edyta Ignaczak 
8bdb. ARON Woj-bas, czarne podpalane, 13.10.2008, 32177/XXII/08, PKR.I-62843 (Queeks Karanberg-Carmen Woj-Bas), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Tomasz Łagoński, Armii Krajowej 27 
9bdb. ROMEO Kalupus, czarne podpalane, 03.12.2008, 80078/I/08, PKR w przygotowaniu (Markus v. Status Quo-Ivana Kalupus), hod. Magda Barjak, wł. Magda i Martin Barjak 
10bdb. FAX Woj-bas, czarne podpalane, 27.09.2008, 32211/XXII/08, PKR.I-62918 (Queeks Karanberg-Puma Woj-Bas), hod. Wojciech Pustelnik, Karolina Kubiak, wł. Paweł Ciołkiewicz 

Klasa młodzieży – H.P.Fetten /SV/


1bdb. ROCCO VOM MARTELSBERG, czarne podpalane, 28.05.2008, SZ 2220918 (MARKUS V.STATUS QUO-GILLA V.D. PLASSENBURG), hod. NIEMCY, wł. N.N. Kumpan 
2bdb. ASKO Mavic Poland, czarne, 01.06.2008, 7101/XIV/08, PKR.I-62363 (QUENN VOM LOHER WEG-PATRISIA MAVIC), hod. Krzysztof Dobrzański, wł. Grzegorz Koziara 
3bdb. ZELLO von der Neudenauer Holzsteige, czarne podpalane, 13.04.2008, SZ 2218347 (VA1 Pakros d'Ulmental-V Uri von der Neudenauer Holzsteige), hod. Robert Kowalski, wł. Katarzyna Leszczyńska 
4bdb. REGUL LAIT ERCOG, czarne podpalane, 26.03.2008, RKF 2225142 (BORIS V.REGUL-AMELIE V.WIESENRING), hod. E.O. Drozdowa, wł. E.O. Drozdowa 
5bdb. MEDO Adi, czarne podpalane, 24.03.2008, 933/XLVI/08, PKR.I-61719 (DUX DE CUATRO FLORES-AFRA Adi), hod. Cichostępski Mariusz, wł. Adam Skwarczek 
6bdb. BORYS House Guard, czarne podpalane, 16.08.2008, 80595/I/08, PKR w przygotowaniu (Kwantum vom Klostermoor-Evita Topolowy Zaułek), hod. Arkadiusz Zajma, wł. Arkadiusz Zajma 
7bdb. URI v. Haus Galli, czarne podpalane, 25.06.2008, 57746/08, PKR w przygotowaniu (OLYMPUS Edrefalva-VANDA Sorex), hod. Ondrej Jesensky, wł. Juraj Slota 
8bdb. GHANDI Marco Carras, czarne podpalane, 14.07.2008, 5732/XXX/08, I-62696 (ROYAL Asarko Lordana-METAXA z Ostrofskiej Sfory), hod. Marek Wencel, wł. Marek Wencel 
9bdb. WALLACE aus Wattenscheid, czarne podpalane, 06.04.2008, 9353/XVI/08, PKR.I-60706 (Vegas du Haut Mansard-Scala aus Wattenscheid), hod. Waldemar Kober Jr., wł. Grzegorz Piotrowiak, Mateusz Piotrowiak 
10bdb. IWO II Konstar, czarne podpalane, 09.03.2008, 80809/I/08, PKR.I-63197 (UNTO Konstar-MONA ze Spęcowa), hod. Andrzej Winek, wł. Wojciech Różański 
11bdb. X-MAN Vom Haus Tchorz Fci, czaprakowe, 18.05.2008, 8351/VI/08, PKR.I-62937 (JOHNY WALKER vom Haus Tchorz-YANKINA vom Holtkamper See), hod. Mirosław Tchorz, wł. Wojciech Stachurski 
12bdb. ASKON z Leśnego Justynowa, czarne podpalane, 05.08.2008, 32418/XXII/08, PKR w przygotowaniu (DUX de Cuatro Flores-DONA Scania ( IPO-1)), hod. Sylwester Lisowski, wł. Sylwester Lisowski 
13bdb. DIMARCO Tombo, czarne podpalane, 28.07.2008, 44227/VIII/08, I-63076 (MARKUS vom Status Quo-LINKA van de Zomerdijkslanden), hod. Tomasz Bogucki, wł. Tomasz Bogucki 
14bdb. VERSACHE Gven Blaid, czarne podpalane, 07.07.2008, BCU166-019299 (Arko v. Butjenter Land-Laila Amfitrion), hod. Nina Nowik, wł. Beata Kalisz, Nina Nowik 
15bdb. FIGO ze Wzgórza Palatynu, czarne podpalane, 15.08.2008, 9403/XVI/08, I-62680 (YEN v. Bierstaedter Hof-CHANELL v. Frankengold), hod. Mateusz Wilczek, wł. Mateusz Wilczek 
16bdb. BENEK z Kępiny, czarne podpalane, 20.04.2008, 32116/XXII/08, PKR.I-62703 (QUANTUM VON ARMINIUS-PELIA DI CASA BEGGIATO), hod. J I W Kaczmarek, wł. J I W Kaczmarek Kaczmarek 
17bdb. TROY vom Zellwaldrand, czarne podpalane, 08.04.2008, 13392/XV/08, PKR.I-62428 (VICTOR vom Zellwaldrand-UTI vom Zellwaldrand), hod. Ralf Wiesner, wł. Bernard Famuła 
18bdb. YARO Ardelia, czarne podpalane, 14.07.2008, 8272/VI/08, PKR.I-62550 (Jumbo di Zenevredo-Olka Ardelia), hod. Piotr Bożko, wł. Adam Bajorek 
19bdb. SAM v. Fichtenschlag Zwinger, wilczaste, 31.03.2008, 11694/XIX/08, PKR.I-63415 (Cimi v. Fichtenschlag-Amanda v. Fichtenschlag), hod. E. Ossmann, wł. Justyna Falkiewicz 
20bdb. CELLO Z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 27.05.2008, 9212/XVIII/08, PKR w przygotowaniu (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Elza Kanisowa Korekta), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
21bdb. BARON Z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 11.05.2008, 9213/XVIII/08, PKR w przygotowaniu (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Nica vom Riedschlurgi), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
22db. HEKTOR Kodi, czaprakowe, 20.03.2008, 44619/VIII/08, PKR w przygotowaniu (Orbit Rodiaz-Seti Asarko Lordana), hod. Waldemar Piasecki, wł. Waldemar Piasecki 
23db. BORUC Z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 11.05.2008, 9206/XVIII/08, PKR w przygotowaniu (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Nica vom Riedschlurgi), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
24db. ZARRO von Team Zellwaldrand, czarne podpalane, 27.08.2008, SZ 2230798 (Roy Terrae Lupiae-Umoja von Rogici), hod. Niemcy, wł. Wiszniewskaja 
25db. BAX Z Kępiny, czarne podpalane, 20.04.2008, 32268/XXII/08, PKR w przygotowaniu (QUANTUM VOM ARMINIUS-PELIA DI CASA BEGGIATO), hod. Jolanta WŁodzimierz Kaczmarek, wł. Agnieszka SŁawińska 
26db. DARAGOS Biesalskie Wzgórza, czarne podpalane, 21.03.2008, 11586/XIX/08, PKR.I-63035 (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Ragama Kadiman), hod. Krzysztof Wiśniewski, wł. Krzysztof Wiśniewski 
27db. URSUS Fenomen z Nieporętu, czaprakowe, 25.07.2008, 1938/XLVIII/08, PKR.I-62264 (QUERO VON DER URBECKE-JADE VON DER URBECKE), hod. Grzegorz Lewandowski, wł. Beata Gołowin 
28db. BASKER Honte-ol, czarne podpalane, 12.06.2008, 14866/XXIV/08, PKR w przygotowaniu (YANGO Tensor-DEMI Oy'a), hod. Edward Turowski, wł. Edward Turowski 

Klasa juniorów – L.Wischalla /SV/ 


1bdb. GOBI vom Leithawald IPO2. Kkl.1, czarne podpalane, 13.10.2007, SZ 2208905 (Jumbo Zenevredo-Shila vom Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer, Marc Wisler 
2bdb. SOLO Garliavietis, 20.01.2008, DS/4603/08 (Nondo vom Gollerweiher-Horka aus Wattenscheid), hod. Rinaldas Janusaitis, wł. Rinaldas Janusaitis 
3bdb. HAKER Equus, czarne podpalane, 31.12.2007, 7596/XX/07, PKR.I-61560 (Rico vom Altenberger Land-Farina Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Joanna Filipecka 
4bdb. RIO Mavic Poland, czarne podpalane, 31.12.2007, 13626/XXI/07, PKR.I-62394 (FLICK v. Haus Galli-IKA vom Farbenspiel), hod. Adrian Dobrzański, wł. Anna Mielnikiewicz 
5bdb. VISUM Tensor, czarne podpalane, 08.12.2007, 12615/IV/07, PKR.I-60832 (SchH3 V5(BSZS) *SONY des Jardins du Peyrou-IPO2 V(BSZS) VA1(PL) *WILMA Tensor), hod. Joanna I Adam Domańscy, wł. Renata Horzela 
6bdb. CARLOS Amax, czarne podpalane, 25.02.2008, 11375/XIX/08, PKR.I-62114 (ILBO vom Holtkamper See-ALEXA z Krzywego), hod. Sławomir Potaś, wł. Sławomir Potaś 
7bdb. QUATTRO V. Fichtenschlag Zwinger, czarne podpalane, 14.01.2008, 12724/IV/08, PKR.I-61809 (Cimi v. Fichtenschlag-AGGE. v. Fichtenschlag), hod. E. Ossmann, wł. Czesław Suchan 
8bdb. LOGAN Woj-bas, czaprakowe, 08.10.2007, 31553/XXII/07, PKR.I-61588 (QUEEKS Karanberg-IPO1 MERY Woj-Bas), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Wojciech Pustelnik 
9bdb. RAANK v. Haus Galli, czarne podpalane, 09.01.2008, PKR w przygotowaniu (Irlo v. Holzheimer Linde-Vanda Sorex), hod. Ondrej Jesenský, wł. Tomáš Adamy, Darek Burkowski 
10bdb. POKER z Drozda Piasków, czarne podpalane, 17.09.2007, 8034/VI/07, PKR.I-60858 (Ilbo vom Holtkamper See-Ejsza z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski 
11bdb. BILBO vom Haus Rosenbarg Mł.Ch.PL, czarne podpalane, 06.11.2007, 5842/XXX/07, PKR.I-63655 (ILBO vom Holtkamper See-GERMANY van der Lust), hod. Jan Mintert, wł. Maria Galus 
12bdb. SAM Z Tuszyńskiego Lasu, czaprakowe, 02.02.2008, 32039/XXII/08, PKR.I-62531 (ORBIT Rodiaz-SARA z Tuszyńskiego lasu), hod. M.G. Gątkowscy, wł. Jacek Stolarski 
13bdb. KINGO z Weselskiej Zagrody, czarne podpalane, 11.09.2007, 2011/XLVIII/07, PKR.I-62689 (NERO Z WESELSKIEJ ZAGRODY-MAJKA Z WESELSKIEJ ZAGRODY), hod. BolesŁaw Weselski, wł. Agnieszka Makowska 

Klasa otwarta – M.Czerniakowski /PL/

1dosk. WATZ vom Schaumbergerland, czarne podpalane, 21.04.2007, 79951/I/07, PKR.I-61701 (Xano vom Finkenschlag-Polara vom Schaumbergerland), hod. Heike Gerber, wł. Jacek Warszawski 
2dosk. Hylteland`s DICH, czarne podpalane, 05.10.2006, S10335/2007 (VA IPO3 Kkl1 Ebafarmens Vodca-IPO1 Kkl1 Agiru Tessy), hod. Monika Zielinska, wł. Marcin Bartol 
3dosk. YVIS vom Heinrichplatz, czarne podpalane, 03.12.2006, SZ 2194830 (Ken von Elzmundungsraum-Ghana vom Heinrichplatz), hod. Niemcy, wł. Wiszniewskaja 
4dosk. TATTOO vom Team Zellwaldrand, czarne podpalane, 07.08.2007, SZ-Nr.2208059 (MATSCHO vom Zellwaldrand-ORNELLA vom Zellwaldrand), hod. Nancy Herms, wł. Hans-Peter Rieker 
5dosk. PRAID AMAGAMMA SHENON, czarne podpalane, 27.12.2004, RKF 2411798 (QUANTUM V. DANISCHEN HOF-PRAID AMAGAMMA NATASHA), hod. N. LAPINA, wł. S. ZUBCOVA 
6dosk. ESKO z Krzywego (fci), czarne podpalane, 26.06.2007, 7946/VI/07, PKR.I-60238 (WALLACE aus Agrigento-TRIXI vom Fosten), hod. Piotr Bielecki, wł. Stanisław Kościuch 
7dosk. TYTAN z Kaskady, czarne podpalane, 14.01.2007, 31238/XXII/07, I-600712 (NERO z Weselskiej Zagrody-ASSIE vom Klainen Land), hod. Zdzisław Konieczny, wł. Piotr Baran 
8dosk. KOSMOS Rodiaz, czaprakowe, 07.10.2005, 29808/XXII/05, PKR.I-56987 (Toby Asarko Lordana-Megi Rodiaz), hod. Piotr Szkalski, wł. Waldemar Piasecki 
9dosk. MAX z Domu Nauczyciela Ch.PL, IPO-1, czarne podpalane, 02.01.2004, 8124/XVIII/04, PKR.I-65840 (Quentin Karanberg-Hara Rykoń), hod. Piotr Grzędzicki, wł. Jacek Kwiatkowski 
10dosk. BODO dei Lupi di Mare, czarne podpalane, 22.06.2007, 8417/VI/07, PKR.I-63169 (Quadro Delle Tamerici Salmastre-Milinda vom Bergmannshof), hod. Roberto Frattoli, wł. Marek Drozdowski 
11dosk. ESTO Szlachetna Krew, czarne podpalane, 17.11.2006, 63888/XIV/06, PKR.I-60476 (NEWIL Van Contra-CH.PL IPO 1 DORA Szlachetna Krew), hod. Rafał Cholewa, wł. Paweł Cholewa 

Klasa użytkowa – H.P.Fetten /SV/


1dosk, VA NAXO vom Fichtenschlag SchH1, czarne podpalane, 25.01.2007, SZ/2197413 (Dux de Cuatro Flores-Zaskia vom Fichtenschlag), hod. Marco Osman, wł. Rinaldas Janusaitis 
2dosk, VA AIKO vom Leithawald IPO3 Kkl.1, czarne podpalane, 18.02.2007, SZ 2197022 (Nando Gollerweiher-Akira Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer, Willi Steiner 
3dosk, VA MERCURY Amfitrion, czarne podpalane, 10.04.2007, 11273/XIX/07, I-60160 (Sirio della Real Favorita-Evita Amfitrion), hod. K.A. Struk, wł. Beata Kalisz, Nina Nowik 
4dosk, VA. BORIS v. Regul SchH2 Kkl. 1, czarne podpalane, 31.03.2004, SZ 2144044 (BAX LUISENSTRASSE-CIRA V.KORISER SEE), hod. Niemcy, wł. E.O. Drozdowa 
5dosk, VA IRLO v. Holzheimer Linde SchH1 Kkl.1, czarne podpalane, 05.10.2005, SZ 2174379 (Nando v. Gollerweiher-Pira v. Holzheimer Linde), hod. Horst Schuder, wł. Jozef Bugoš 
6dosk. NEVIO Vom Winnloh IPO1, czarne podpalane, 26.03.2006, SZ/2180142 (Odin vom Holtkaemper Hof-Tonjara v. Winnloh), hod. A. Tepling, wł. Wjaczeslaw Werbicki 
7dosk. DUKE vom Bauhofer-Lande IPO 1, czaprakowe, 19.09.2006, 5588/XXX/06, PKR.I-61063 (Arak vom Frankengold-Trixi vom Bauhofer-Lande), hod. Silvia Gappa, wł. Zbigniew Wróbel 
8dosk. NANDO v. Haus Galli, czarne podpalane, 15.08.2007, 55358/07, PKR w przygotowaniu (DUX De Cuatro Flores-Frida v. Haus Galli), hod. Ondrej Jesensky, wł. Juraj Slota 
9dosk. DRUG v. Zellwaldrand Ch.Pl, Korkl.1, czarne podpalane, 31.12.2006, 13416/XV/06, PKR.I-62406 (MAESTRO vom Osterberger-Land-CONNY Haus Portofino), hod. Ralf Wiesner, wł. Bernard Famuła 
10dosk. TEQUILA Ilka's SchH3, FPR3, Kkl1, czarne podpalane, 30.06.2006, SZ 2186216 (Vegas du Haut Mansard-Godalis Hela), hod. Eckhard Schudda, wł. Horst Blume, Petra Schudda 
11dosk. POLLEKE vom Haus Hagendoorn SchH3, czarne podpalane, 17.02.2004, N.H.S.B./2494476 (Whisky vom Bierstadter Hof-Mandi vom Haus Wedl), hod. J. Fleskens, wł. Wjaczeslaw Werbicki 
12dosk. ENZO vom Fichtenschlag-Zwinger SchH3, czaprakowe, 18.10.2003, 7265/XIV/03, PKR.I-63408 (QUANDO vom Sofienwald-HANSIE vom Fichtenschlag), hod. Evelyne Ossmann, wł. Andrzej Holik 
13dosk. URI Kabi IPO V, czarne podpalane, 04.10.2004, 72077/I/04, PKR.I-54717 (APOLL Hartis Bohemia-ANY Dlha Roven), hod. Slawomir Stelmach, wł. Andrzej Gołowicz 
14dosk. HORKO vom Huhnegrab IPO I, Kkl I, czaprakowe, 06.06.2004, 5916/XXIII/04, PKR.I-56332 (Pakros d'Ulmental-Fena vom Huhnegrab), hod. Heinz Scheerer, wł. Bartłomiej Szcześniak 
15dosk. AVRO z Domu Nauczyciela, czarne podpalane, 20.08.2006, 76230/I/06, I-58785 (ERASMUS van Nort-EMI z Domu Nauczyciela), hod. Piotr Grzędzicki, wł. Łukasz Malinowski 
16dosk. ASTO Z Rokoli PT,BH,IPO, czarne podpalane, 28.03.2005, 2627/XXXVIII/05, PKR.I-55828 (FLASH AVAX HOF-XANDY Z AGIRU), hod. Aleksandra Przysowa, wł. Aleksandra Przysowa 
17dosk. HUPPI ABIDOS IPO1 Kkl.1, czarne podpalane, 10.07.2002, UKU.003051\03 (ATHOS VON HAUS ARNEMANN-IZA RYKON), hod. I.W. Bezuglyj, wł. N.J. Puszkin 

Klasa championów - H.P.Fetten /SV/


1dosk ORBIT Rodiaz, czaprakowe, 25.05.2006, 30547/XXII/06, PKR.I-58762 (ORBIT von. Huhnegrab-XAMBI von. Heveling), hod. Piotr Szkalski, wł. Piotr Szkalski, Leśna 15, 62-600 Koło, Polska 

Klasa weteranów – L.Wischalla /SV/


1dosk. BRONKO Stary Samotar CH. PL IPO 2, czarne podpalane, 07.03.2000, 1543/XXXIII/2000, I-48291 (HINNERK v. Kiemoor-PENNY v.d. Holzheimer Linde), hod. Jan Gecelovsky, wł. Andrzej Woda 
2dosk. KERRY Robinson Park, czarne podpalane, 29.09.2000, 23912/II/00, PKR.I-52487 (GILDO von Robinson Park-HEIDY z Agiru), hod. Jerzy Bardel, wł. Tadeusz Góralewicz 

Suki 
Klasa szczeniąt- M.Czerniakowski /PL/


1wo. NEBRASCA Hexenland, czarne podpalane, 05.03.2009, PKR w przygotowaniu (VANOS van Noort-NACHTIGALL zur Worringer Rheinaue), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Katarzyna Leszczyńska 
2wo. UNA-DONNA vom Leithawald, czarne podpalane, 17.01.2009, SZ 2231874 (Furbo Degli Achei-Yvi Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer, Willi Steiner 
3wo. ULTIMA Tensor, czarne podpalane, 24.01.2009, 12859/IV/09, PKR w przygotowaniu (SchH3 IPO2 VA(BSZS) *FURBO degli Achei-IPO2 V(BSZS) VA1(PL) *WILMA Tensor), hod. Joanna I Adam Domańscy, wł. Renata Horzela 
4wo. VIVI Z Ostrowskiej Sfory, czarne podpalane, 02.03.2009, 5865/XXX/09, PKR w przygotowaniu (ZAMP vom THERMODOS-SZARON Z OSTROWSKIEJ SFORY), hod. Krystian Jaśtak, wł. Krystian Jaśtak 
5wo. ODA Sukcesor, czarne podpalane, 06.02.2009, 1360/39/09, PKR w przygotowaniu (GULIVER Hof-HORDA Sukcesor), hod. Andrzej Kotulski, wł. Andrzej Kotulski 
6wo. CHELSEA z Mareckiego Stawu, czarne podpalane, 07.02.2009, 81579/I/09, PKR w przygotowaniu (SchH3, Kkl . TROJ vom Hutberg-Ch.PL, IPO 2, Kkl1a , BISTA z Mareckiego Stawu), hod. Andrzej Formicki, wł. Andrzej Formicki 
7wo. TOOTSIE Tensor, czaprakowe, 01.02.2009, 10367/V/09, PKR w przygotowaniu (SchH3 VA1(BSZS) *Vegas du Haut Mansard-IPO1 *Efendi v. Frankengold), hod. Joanna I Adam Domańscy, wł. Radosław Rokitka 
8wo. VANTA Z Ostrowskiej Sfory, czarne podpalane, 02.03.2009, 5864/XXX/09, PKR w przygotowaniu (ZAMP vom THERMODOS-SZARON Z OSTROWSKIEJ SFORY), hod. Krystian Jaśtak, wł. Krystian Jaśtak 
9wo. NAOMI Hexenland, czarne podpalane, 05.03.2009, 11783/XIX/09, PKR w przygotowaniu (VANOS van Noort-NACHTIGALL zur Worringer Rheinaue), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Sławomir Potaś 
10wo. BEJMA Rodiaz, czarne podpalane, 20.01.2009, 32510/XXII/09, PKR w przygotowaniu (ORBIT Rodiaz-TOGA Rodiaz), hod. Piotr Szkalski, wł. Piotr Baran 
11wo. CHIPSI vom Frankengold, czarne podpalane, 03.01.2009, SZ-NR/2233225 (Vanos van Noort SchH3 KkL1 SG7-Escada vom Frankengold SchH1 Kkl1 V), hod. Frank Goldlust, wł. Gunter Korschek 
12wo. CONDA vom Frankengold, czarne podpalane, 03.01.2009, 25270/VII/09, PKR w przygotowaniu (Vanos van Noort SchH3 KkL1 SG7-Escada von Frankengold SchH1 Kkl1 V), hod. Frank Goldlust, wł. Sebastian Zajączkowski 
13wo. ATENA Scania, czarne podpalane, 15.01.2009, 10589/XXIV/09, PKR w przygotowaniu (Pakos Mavic-Cora Toruńska Sfora), hod. Mirosław Cybulski, wł. Bożena Kuczewska 
14wo. DAGGA Z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 25.02.2009, 9211/XVIII/04, PKR w przygotowaniu (Dollar vom Zellwaldrand-Elza Kanisowa Korekta), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
15wo. NEGRA Hexenland, czarne podpalane, 05.03.2009, PKR w przygotowaniu (VANOS van Noort-NACHTIGALL zur Worringer Rheinaue), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Katarzyna Leszczyńska 
16wo. AICHA Scania, czarne podpalane, 29.01.2009, 10580/XXIV/09, PKR.I-63239 (PAKOS Mavic-Cora Toruńska Sfora), hod. Mirosław Cybulski, wł. Mirosław Cybulski, Wojciech Jeżewski 
17wo. PERŁA Sukcesor, wilczaste, 04.03.2009, 1361/39/09, PKR w przygotowaniu (GULIVER Hof-BALBINA Redstar), hod. Andrzej Kotulski, wł. Andrzej Kotulski 
18wo. ALFA Satimo, czarne podpalane, 01.03.2009, 15818/XXIV/09, PKR w przygotowaniu (KWANTUM von Klostermoor-FANTA Animar), hod. Jan Ciechan, wł. Piotr Kulczyński, Jan Ciechan 
19wo. BRENDY Z Hetmańskiej Sfory, wilczaste, 12.02.2009, 32511/XXII/09, PKR w przygotowaniu (ORBIT Rodiaz-PEDROLA z Hetmańskiej Sfory), hod. Halina Szewczyk, wł. Halina Szewczyk 
20wo. AFRA Satimo, czarne podpalane, 01.03.2009, 15817/XXIV/09, PKR w przygotowaniu (KWANTUM Klostermoor-FANTA Animar), hod. Jan Ciechan, wł. Daniel Szewczuk 
21wo. AKSA Satimo, czarne podpalane, 01.03.2009, 15819/XXIV/09, PKR w przygotowaniu (KWANTUM von Klostermoor-FANTA Animar), hod. Jan Ciechan, wł. Piotr Kulczyński, Jan Ciechan 
22wo. EVITA Sotfine, czarne podpalane, 12.02.2009, 28802/II/09, PKR w przygotowaniu (KERRY Robinson Prak-SISI z Niewiadomskiej Doliny), hod. Tadeusz Góralewicz, wł. Tadeusz Góralewicz 
23wo. CONNY Hepines, czarne podpalane, 19.02.2009, 5594/XXXII/09, PKR w przygotowaniu (PEIK vom Holtkamper Hof-Huppi De-Bes), hod. Marta Paczała, wł. Marta Paczała 
24wo. CHERRY Hepines, czarne podpalane, 19.02.2009, 5593/XXXII/09, PKR w przygotowaniu (PEIK vom Holtkamper Hof-Huppi De-Bes), hod. Marta Paczała, wł. Marta Paczała 
25wo. ARISA Scania, czarne podpalane, 29.01.2009, 10680/XIV/09, PKR w przygotowaniu (PAKOS Mavic-Cora Toruńska Sfora), hod. Mirosław Cybulski, wł. Wojciech Jeżewski 

Klasa młodzików- H.P.Fetten /SV/ 


1bdb. ANNETT vom Frankengold, czarne podpalane, 24.11.2008, PKR w przygotowaniu (GIO vom Frankengold-DARLING vom Frankengold), hod. Frank Goldlust, wł. Ireneusz Kajak, Frank Goldlust 
2bdb. ZINA De-bes, czarne podpalane, 13.11.2008, 25178/VII/08, PKR w przygotowaniu (SCH3, FH1, KKL.1 Dux de Quatro Flores-KKL1, IPO1 Negra De-Bes), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Ryszard Kłapkowski 
3bdb. UDJINA vom Vishenhoof, czarne podpalane, 05.11.2008, RKF 241604 (Wasko vom Schacher-Brenda vom Wiesenring), hod. Wiszniewska, wł. N.W Sacharowa 
4bdb. FINA Team V-max, czaprakowe, 07.11.2008, 7589/XX/08, PKR w przygotowaniu (Bruno von Vierhundert Hertz-Zina vom Altenberger Land), hod. Kornel Dybul, wł. Kornel Dybul 
5bdb. GILE Is Sapiegines, czaprakowe, 12.09.2008, LSVK DS./4933/08 (Jakas Garliavietis-Vetra is Sapiegines), hod. Laima Surazinskiene, wł. Laima Surazinskiene 
6bdb. ROXI Kalupus, czaprakowe, 03.12.2008, 81215/I/08, PKR.I-63605 (Markus vom Status Quo-Ivana Kalupus), hod. Magda Barjak, wł. Roman Rolnik, Magda Barjak 
7bdb. ISA Ciech-Maz, czarne podpalane, 15.11.2008, 2058/XLVIII/08, PKR w przygotowaniu (Magnum zum Kolbenguss-Haya von Batu), hod. Zbigniew Olszewski, wł. Łukasz Przybyłowicz 
8bdb. JULI Vadikon, czarne podpalane, 12.09.2008, UKU 007871/05 (Priyor von Christinen Brunnen-Kappi Abidos), hod. W.R. Kononow, wł. P.K. Nesteruk 
9bdb. DORIS Hodowla Pod Stawami, czaprakowe, 06.11.2008, 8444/VI/08, PKR w przygotowaniu (CLINTON vom Holtkamper See-YANKINA vom Holtkamper See), hod. Wojciech Stachurski, wł. Wojciech Stachurski 
10bdb. KSANDINA Equus, czaprakowe, 30.10.2008, 25161/VII/08, PKR.I-63264 (MARKUS vom Status Quo-FARINA Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Aneta Bilińska 
11bdb. DONA Ze Słomkowa, czarne podpalane, 11.10.2008, 5776/XXX/08, PKR w przygotowaniu (KRIS vom Haus Pekrahn-BEJSZA Bez-And), hod. Maria Galus, wł. Mateusz Kokoszka 
12bdb. TOSKA Kabi, czarne podpalane, 11.10.2008, PKR.I-63536 (CANDO VOM STEFFEN HAUS-JANA KABI), hod. Sławomir Stelmach, wł. Sławomir Stelmach 
13bdb. DAISY Hodowla Pod Stawami, czaprakowe, 06.11.2008, 8442/VI/08, PKR w przygotowaniu (CLINTON vom Holtkamper See-YANKINA vom Holtkamper See), hod. Wojciech Stachurski, wł. Wojciech Stachurski 
14bdb. VERVA Z Drozda Piasków, czarne podpalane, 03.11.2008, 8390/VI/08, PKR.I-63271 (Brek z Drozda Piasków-Megi z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski 
15bdb. HANA Hodowla z Koźla, czarne podpalane, 30.09.2008, 13475/XV/08, PKR.I-62856 (INDUS MIS-MAZ-ANSA Hodowla z Koźla), hod. StanisŁaw Bonczyński, wł. Stanisław Bonczyński 
16bdb. AMY von Granne, czarne podpalane, 02.12.2008, 1029/XXXV/08, PKR w przygotowaniu (Monk von Heerbusch-STELLA von der Grafschaft Mark), hod. Andrei Jonkorets, wł. Magdalena Bajek 
17bdb. CLEO Mavic Poland, czarne podpalane, 19.09.2008, 7193/XIV/09, PKR w przygotowaniu (IRLO von der hozheimer Linde-ULKA MAVIC), hod. Krzysztof Dobrzański, wł. Grzegorz Koziara 

Klasa młodzieży- H.L.Goke /SV/


1bdb. ZIMBA vom Fichtenschlag, czarne podpalane, 14.03.2008, SZ 2216938 (VA Ingoods AGASSI-ZASKIA vom Fichtenschlag), hod. Marco Ossman, wł. Marco Ossman, Jacek Żydzik 
2bdb. Brawos Bis (fci) MARYLA, czarne podpalane, 03.05.2008, 11453/XIX/08, PKR.I-62503 (Cedric v. Amur-Brawos Buffy), hod. Justyna Falkiewicz, wł. Justyna Falkiewicz 
3bdb. LANA vom Leithawald, czarne podpalane, 23.03.2008, SZ 2219561 (Godalis Tino-Kiara vom Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer, Marc Wisler 
4bdb. DASCHA Tombo, czarne podpalane, 28.07.2008, 44226/VIII/08, I-63077 (MARKUS vom Status Quo-LINKA van de Zomerdijkslanden), hod. Tomasz Bogucki, wł. Tomasz Bogucki 
5bdb. ALES vom Finkenschlag, 31.03.2008, PKR w przygotowaniu (ZITO Steckenpferd SchH3,IP3,FH1-Conbhairean LINZI SchH1, Kkl1), hod. H.P. Fetten, wł. Katarzyna Leszczyńska 
6bdb. WENDY vom Zellwaldrand, czarne podpalane, 01.07.2008, SZ 2226204 (Arex vom Haus Neoplantum-Madonna vom Zellwaldrand), hod. Ralf Wiesner, wł. Ralf Wiesner, Mirosław Tchorz 
7bdb. SAMANTA De Orse Mak Flaj Udalaj, czarne podpalane, 10.07.2008, RKF 2372931 (Oneal v. Antheus-Ranhi v. Baccara), hod. Petrowiczewa, wł. M.N. Moszkowa 
8bdb. TIMI Garliavietis, czarne podpalane, 27.08.2008, DS/4881/08 (Yerom vom Haus Salihin-Horka aus Wattenscheid), hod. Rinaldas Janusaitis, wł. Rinaldas Janusaitis 
9bdb. HEAVEN Perazma, czarne podpalane, 03.09.2008, PKR.I-71163 (Banderas du Domaine du Parc-Csilla Sarandon), hod. Martin Prouzek, wł. Michal Sasak 
10bdb. Quattrogardens BRENDA-LEE, czarne podpalane, 09.04.2008, S36157/2008 (Quattrogardens Jello-Quattrogardens Essie), hod. Tomas Larsson Och Carina Dahleman Umea, Sweden, wł. Marcin Bartol, Patric Frendin 
11bdb. WILMA z Ostrowskiej Sfory, czarne, 07.07.2008, 5749/XXX/08, PKR.I-62849 (ARAK DE LA FERME MALGARE L'EAU-NOKIA z Ostrowskiej Sfory), hod. Krystian Jaśtak, wł. Dawid Skrzypek , Jaśtak Krystian 
12bdb. TRIXI Woj-Bas, czaprakowe, 04.05.2008, 31831/XXII/08, PKR.I-62256 (QUEEKS Karanberg-ELEONORA Topolowy Zaułek), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Wojciech Pustelnik 
13bdb. ABRA z Leśnego Justynowa, czarne podpalane, 05.08.2008, 32176/XXII/08, PKR.I-62852 (Dux de Cuatro Flores-Dona Scania PT IPOI), hod. Sylwester Lisowski, wł. Tomasz Łagoński 
14bdb. BARCELONA z Kępiny, czarne podpalane, 20.04.2008, 32118/XXII/08, PKR.I-62701 (QUANTUM VON ARMINIUS-PELIA DI CASA BEGGIATO), hod. J I W Kaczmarek, wł. J I W Kaczmarek 
15bdb. PASJA Kalupus, czaprakowe, 05.07.2008, 80046/I/08, PKR.I-62542 (Nando vom Gollerweiher-Armi z Dobrego Kojca), hod. Magda Barjak, wł. Magda Barjak, Mary Louise Franklyn 
16bdb. ILANKA z Krzywego, czarne podpalane, 26.06.2008, 11373/XIX/08, I-62056 (Ilbo vom Holtkamper See-Hara vom Team Fiemereck), hod. Beata Kalisz, wł. Beata Kalisz, Szymon Mukalski 
17bdb. VISA Rodiaz, czaprakowe, 02.06.2008, 32040/XXII/08, PKR w przygotowaniu (KOSMOS Rodiaz-OXY Rodiaz), hod. Piotr Szkalski, wł. Piotr Szkalski 
18bdb. TESSY v. Haus Galli, czarne podpalane, 20.05.2008, PKR w przygotowaniu (Irlo v. Holzheimer Linde-Frida v. Haus Galli), hod. Ondrej Jesenský, wł. Jozef Bugoš 
19bdb. WIKI Z Ostrowskiej Sfory, czarne podpalane, 07.07.2008, 5750/XXX/08, PKR.I-62850 (ARAK DE LA FERME MALGARE L`EAU-NOKIA Z OSTROWSKIEJ SFORY), hod. Krystian Jaśtak, wł. Krystian Jaśtak 
20bdb. BILA z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 11.05.2008, 9154/XVIII/08, PKR.I-63209 (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Nica vom Riedschlurgi), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
21bdb. WERA VOM KLOSTERMOOR, czarne podpalane, 02.07.2008, 80913/I/08, PKR.I-62903 (TYSON VOM KOTTERSBUSCH-HANNI VON DEM WALDGRABEN), hod. Bernhard Norda, wł. Henryk KieŁbasa 
22bdb. SISI Kabi, czarne podpalane, 06.06.2008, 79786I/I/08, PKR.I-62237 (NIKO KABI-CIRRA Z LINTICHU), hod. Sławomir Stelmach, wł. Sławomir Stelmach 
23bdb. MAFIA Adi, czarne podpalane, 24.03.2008, 2967/XXVIII/08, PKR.I-62449 (DUX de Cuatro Flores-AFRA Adi), hod. Mariusz Cichostępski, wł. Józef Stępień, Mariusz Cichostępski 
24bdb. URMA Z Drozda Piasków, czarne podpalane, 04.09.2008, 8358/VI/08, PKR.I-63633 (Brek z Drozda Piasków-Doli z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski 
25bdb. DEBORAH Skilos Ar, czarne podpalane, 01.05.2008, 27592/II/08, PKR w przygotowaniu (TENNO von Farbenspiel-CLEO Robinson Park), hod. Artur Cichy, wł. Artur Cichy 
26bdb. CZACZA z Kojca Holan, czaprakowe, 18.07.2008, 7247/XIV/08, PKR.I-63448 (CH.PL SAXO z Kojca Holan-Olli von der Rangauhöhe), hod. Andrzej Holik, wł. Andrzej Holik 
27bdb. Hylteland`s IBIS, czarne, 21.04.2008, S/38725/2008 (SCHH3 Kkl1 OBER V. BAD-BOLL-IPO1 Kkl1 TESSY z AGIRU), hod. Monika Zielinska, wł. Monika Zielinska 
28bdb. CONNI Sotfine, czarne podpalane, 18.08.2008, 27397/II/08, PKR.I-62591 (TENNO von Farbenspile-ALEX Skilos), hod. Tadeusz Góralewicz, wł. Tadeusz Góralewicz 
29bdb. BOOGIE Geslander, czaprakowe, 13.04.2008, 80876/I/08, PKR.I-63263 (NERO z Trojanskiego Lasu-FOXI Geslander), hod. Bozena Reisch, wł. Bozena I Janusz Reisch 
30bdb. COKAINA Z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 27.05.2008, 9208/XVIII/08, PKR w przygotowaniu (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Elza Kanisowa Korekta), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
31bdb. BUNIA Z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 11.05.2008, 9216/XVIII/08, PKR w przygotowaniu (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Nica vom Riedschlurgi), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
32bdb. CALLAS EKARES, czarne podpalane, 31.07.2008, 15056/XXIV/08, PKR w przygotowaniu (Eiko vom Haus Der Rosen-Bira Mavic), hod. Kazimierz Brewczak, wł. Wiesław Dudkiewicz 

Klasa juniorów – L.Wischalla /SV/


1bdb. SANDRA Vitaxis Zw.Rasyx2,CWC., czaprakowe, 20.01.2008, 68129/OOO/08 (Zw.Św.VEGAS du HAUT MANSARD-Champ.Warinka Vitaxis), hod. Fiala Vitezslav, wł. Opozda # Reuter 
2bdb. IOSY von Bad-boll, czarne podpalane, 01.03.2008, SZ-Nr.2214974 (OBER von Bad-Boll-PANIA dell Alto Pino), hod. Hans-Peter Rieker, wł. Hans-Peter Rieker 
3bdb. VINETA-VENDETTA Tensor IPO1 Ch.Mł. Pl., czarne podpalane, 08.12.2007, 12799/IV/08, PKR.I-60777 (Ch.F SchH3 SONY de Jardins du Peyrou-Ch.Pl., Ch.Mł.Pl., Zw. Św. Mł., Zw. Kl. IPO2 WILMA Tensor), hod. Joanna I Adam Domańscy, wł. Agnieszka Tiahnybok 
4bdb. IRA De-Marko, czaprakowe, 15.02.2008, 79326/I/08, PKR.I-61770 (SAXO z Kojca Holan-ABI De-Marko), hod. Marek Dmochowski, wł. Marek Dmochowski Przemysław Pałuba 
5bdb. TYZA Adi, czarne podpalane, 24.11.2007, 2955/XXVIII/07, PKR.I-62024 (RITMO von ARLET-FLORA z Brzeskiego Ogrodu), hod. Mariusz Cichostępski, wł. Mariusz Cichostępski 
6bdb. TAJGA De-Bes, czarne, 02.01.2008, 24696/VII/08, PKR.I-61562 (KKL1,IPO2 Kastor v. Holtkämper Hof-KKL1, IPO1 Negra De-Bes), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Ryszard Kłapkowski, Patrycja Einfalt 
7bdb. CHEILA Z Agíru Bohemia BOB, CACIB, CAC, V1, czarne podpalane, 24.12.2007, CMKU/DS/67910/07 (Vegas du Haut Mansard-Caira Sarandon), hod. Sasák M., Uh. Brod, wł. Hana Sasáková 
8bdb. COCA Nova Langfuhr, czarne podpalane, 14.09.2007, 43113/VIII/07, PKR.I-60569 (Wesley von Trafalga-Angie von Trafalga), hod. Paweł Dykowski, wł. Paweł Dykowski 
9bdb. VARINA Vom Farbenspiel PT IPO 1, czarne podpalane, 12.01.2008, 2998/XXVIII/08, PKR.I-63850 (Zamp vom Thermodos-Yaska vom Farbenspiel), hod. Erwin Wieser, wł. Piotr Dobrzański 
10bdb. RITA v. Haus Galli, czarne podpalane, 09.01.2008, 12654/IV/08, PKR.I-62191 (IRLO v.Holzheimer Linde-VANDA Sorex), hod. Ondrej Jesensky, wł. Paweł Błoński 
11bdb. SANDRA Stary Samotar, czarne podpalane, 13.11.2007, 13368/XV/07, PKR.I-62011 (CANDO v. Steffen Haus-RONJA v.d. Holzheimer Linde), hod. Jan Gecelovsky, wł. Bernard Famuła 
12bdb. ŻURA Advil, czarne podpalane, 07.02.2008, 68271/XXX/08, PKR.I-68271 (KANTO VITAXIS-RUFI ADVIL), hod. Petr Adamcik, wł. Petr Adamcik 
13bdb. HOSTESS von der Grafenburg, czarne podpalane, 22.09.2007, SZ 2209946 (SAM von der Grafenburg-LEONIE von der Grafenburg), hod. Corinna Bähr, wł. Corinna Bähr, Tomasz Bogucki 
14bdb. PERLA v. Haus Galli, czarne podpalane, 10.11.2007, PKR w przygotowaniu (Cando v. Stefen Haus-Frida v. Haus Galli), hod. Ondrej Jesenský, wł. Michaela Jesenská 
15bdb. OLA Kalupus, czaprakowe, 26.12.2007, 79283/I/07, PKR.I-61725 (Cedric vom Amur-Ines Czar Podkowy), hod. Magda Barjak, wł. Magda Barjak Mary Louise Franklyn 
16bdb. AKSIE Spod Gichty Fci PT-1, BH, czaprakowe, 15.10.2007, 4613/XXXVI/07, PKR.I-60745 (INDO Stary Samotar-DEBI Wierny Druh), hod. Adam Głowacki, wł. Agnieszka Głowacka 
17bdb. VIANA Tensor IPO1, Koerkl.1, czarne podpalane, 08.12.2007, 78746/I/07, PKR.I-61163 (SchH3 V5(BSZS) *SONY des Jardins du Peyrou-IPO2 V(BSZS) VA1(PL) *WILMA Tensor), hod. Joanna I Adam Domańscy, wł. Agata Niemyska-Buczek 
18bdb. AXA Wolf-max, czarne podpalane, 30.12.2007, 10159/XXIV/07, PKR.I-61210 (PAKOS Mavic-LESLI Animar), hod. Piotr Studziński, wł. Piotr Kulczyński 
19bdb. LIZA Wolf-Gang PT, czarne podpalane, 15.10.2007, 1779/XLVIII/07, PKR.I-60739 (DIGGER vom ELZMUNDUNGSRAUM-HANIA WOLF-GANG), hod. J. & I. Kajakowie, wł. Emilia Hyb 
20bdb. RITA Mavic Poland, czaprakowe, 31.12.2007, 80140/I/07, PKR.I-62581 (FLICK v. Haus Galli-IKA v. Farbenspiel), hod. Adrian Dobrzański, wł. Magda Bak, Anna Mielnikiewicz 
21bdb. ROMA Z Kojca Elbikame, czarne, 25.02.2008, 7154/XIV/08, PKR.I-62608 (Xeno von Elzmundungsraum-Renee z Kojca Elbikame), hod. Marek Bachórz, wł. Łukasz Furgał 
22bdb. AFRA Marcelowa Sfora, czarne podpalane, 30.10.2007, 31414/XXII/07, PKR.I-61030 (ROBIN VON DER HOLZHEIMER LINDE-ENI Z RYBOJEDZKA), hod. Agnieszka Sławińska, wł. Agnieszka SŁawiŃska 
23bdb. GALA Natus, czarne podpalane, 19.01.2008, 79916/I/08, PKR.I-62364 (Sirio della Real Favorita-Bakkara vom Frosten), hod. Paweł Michalski, wł. Paweł Michalski 
24bdb. INGA Rus-Land PT, czaprakowe, 31.01.2008, 79050/I/08, PKR.I-61488 (VAX von der Kupferhalde-ROXI De-Marko), hod. Grażyna Ciesielska-Rudasz, wł. Monika Szczepaniak 

Klasa otwarta – M.Czerniakowski /PL/


1dosk. AMELIE v. Wiesenring, czarne podpalane, 02.07.2006, SZ 2184147 (Ilbo v. Holtkamper See-Ama v. Haus Yu), hod. Niemcy, wł. Drozdowa 
2dosk. TOGA Rodiaz, czaprakowe, 10.04.2007, 31133/XXII/07, PKR.I-60433 (PAKROS d'Ulmental-NOMI Rodiaz), hod. Piotr Szkalski, wł. Piotr Szkalski 
3dosk. MIKY v. Haus Galli, czarne podpalane, 26.04.2007, PKR w przygotowaniu (Ray v. Fichtenschlag-Dyxy v. Haus Galli), hod. Ondrej Jesenský, wł. Michaela Špitková 
4dosk. BESSY z Rokoli PT, czarne podpalane, 28.12.2006, 2942/XXXVIII/06, PKR.I-59271 (NERO Z WESELSKIEJ ZAGRODY-XANDY Z AGIRU), hod. Aleksandra Przysowa, wł. Aleksandra Przysowa 
5dosk. ENDREFAIVA MANSERATTA, czarne podpalane, 03.03.2007, SZ 2198760 (IDOL V. HOLTKAMPER HOF-VEONA V. NOORT), hod. E. L. JUTOW, wł. E. ZAKHAROVA 
6dosk. LAWA Adi, czarne podpalane, 08.05.2007, 27866/XXVIII/07, PKR.I-61217 (YUKON vom Klostermoor-REDA Adi), hod. Mariusz Cichostępski, wł. Mariusz Cichostępski 
7dosk. MEGI Stary Samotar, czarne podpalane, 28.10.2006, 2230/XXXIII/2006, I-59326 (YUKON v. Klostermoor-BAKAI-BATOR QUINNIE), hod. Jan Gecelovsky, wł. Andrzej Woda 
8dosk. HOSSA Woj-bas, czaprakowe, 03.05.2007, 31109/XXII/08, PKR.I-60409 (QUEEKS Karanberg-Zw.Euro, Zw.Pl, IntCh, ChPl, IPO2 RITA Woj-Bas), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Karolina Kubiak 
9dosk. ALFA Swarzędzka Dolina, czaprakowe, 20.08.2007, 44068/VIII/08, PKR.I-62694 (ROYAL Asarko Lordana-AZJA Swarzędzka Dolina), hod. Władysław Paprocki, wł. Zbigniew Sumowski 
10dosk. CORA Toruńska Sfora, czarne, 16.04.2006, 10677/XXIV/06, PKR.I-58112 (QEEKS KARANBERG-Trixi Dlha Roven), hod. Robert Ossowski, wł. Wojciech Jeżewski 
11dosk. LAWA Animar BH,PT, czarne podpalane, 07.10.2006, 3190/XXXVIII/06, PKR.I-60486 (SEBOR van Noort-FANTA Animar), hod. Zbigniew Grzesiak, wł. Wojciech Związek 
12dosk. NIPSU Meryka, czaprakowe, 17.06.2006, 3461/XI/06, PKR.I-61357 (Lesko Dlha Roven-Meryka Kamabeda), hod. Jarosław Miłkowski, wł. Marzenna Lemiec-Brzóska 
13dosk. EMMA Topolowy Zaułek, czarne podpalane, 05.11.2005, 74573/I/05, PKR.I-57222 (SOLO vom Team Fiemereck-KLARISSA vom Fiemereck), hod. P. Dromirecki, wł. Maria Biedrzycka 
14bdb. RONIJA Stary Samotar, czaprakowe, 18.06.2007, NJ/9034/07 (JELO STARY SAMOTAR-HERA STARY SAMOTAR), hod. Jan Gecelovsky, wł. Dariusz Majewski 
15bdb. HECA Szklana Grota, czarne podpalane, 03.01.2006, 2917/XXXVIII/06, PKR.I-58974 (Pico z Kojca Elbikame-Celina Szklana Grota), hod. Antoni Gąsior, wł. Andrzej Byszewski 

Klasa użytkowa –H.L.Goke /SV/

1dosk, VA ZAMBI vom Leithawald IPO3 SchH3 Kkl.1, czarne podpalane, 03.10.2006, SZ 2195281 (Nicos Leithawald-Shila vom Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer 
2dosk, VA BISTA Z Mareckiego Stawu Ch. PL, IPO 2, Kkl 1, czaprakowe, 01.06.2006, 75705/I/06, PKR.I-58378 (Ch.PL. IPO 1, Kkl 1a, VAX v.d. Kupferhaelde-IPO 1 OPRAH De- Marko), hod. Andrzej Formicki, wł. Andrzej Formicki 
3dosk, VA FEGA De-Bes KKL 1, IPO 2, czarne podpalane, 03.11.2005, 23403/VII/05, PKR.I-57026 (KKL1,IPO2 Kastor v. Holtkämper Hof-KKL1, IPO1 Jalka De-Bes), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Ryszard Kłapkowski, Patricia Einfalt 
4dosk. YASKA vom Farbenspiel SchH 1 IPO 1 Korkl.1, czarne podpalane, 23.08.2004, 2999/XXVIII/04, PKR.I-63851 (Pakros d Ulmental-Bienchen von Tronje), hod. Erwin Wieser, wł. Piotr Dobrzański 
5dosk. ULI z Krywlan IPOI Kkl.1, czarne podpalane, 21.03.2005, 5841/XXIX/05, PKR.I-56685 (Dux De Cuatro Flores-Finka z Krywlan), hod. Jarosław I Ryszard Gesinowski, wł. Tomasz Blukacz 
6dosk. XALY Z Agiru Bohemia VA AD ZVV1 Kkl1, czarne podpalane, 12.11.2006, PKR.I-58918 (Pakros d Ulmental-Kessy z Agiru Bohemia), hod. Michal Sasak, wł. Ondrej Michal Chromek Sasak 
7dosk. JERA vom Haselhof SchH 1, czarne podpalane, 14.06.2004, SZ/2146052 (Yaro vom Fiemereck-Quaifa vom Fiemereck), hod. R. Kass, wł. Wjaczeslaw Werbicki 
8dosk. ANIKA vom Monchberg SchH1 Kkl.1, 23.10.2005, 7160/XIV/05, PKR.I-62491 (Puma Monchbrau-Esta Monchbrau), hod. Werner Hagmaier, wł. Jacek Pazdan 
9dosk. XARA Z Agiru Bohemia VA SVV1 Kkl1, czarne podpalane, 12.11.2005, PKR.I-58915 (Pakros d Ulmental-Kessy z Agiru Bohemia), hod. Michal Sasak, wł. Martina Michal Drilickova Sasak 
10dosk. DORA Morrales, czarne podpalane, 23.02.2007, 608/XLIX/07, PKR.I-60005 (CH. PL. YUKON von Klostermoor-AIGILA Morales), hod. Artur Zygulski, wł. Artur Zygulski 
11dosk. BAKKARA vom Frosten, czarne podpalane, 01.08.2004, 73634/I/04, PKR.I-I56166 (Asko Garliavietis-Hara vom Team Fimerereck), hod. Z. Shkliarova, wł. Paweł Michalski 
12dosk. GANJA Equus, czaprakowe, 09.12.2006, 7598/XX/06, PKR.I-58917 (SONAR Woj-Bas-Farina Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Joanna Filipecka 

Klasa championów – H.L.Goke /SV/ 

1dosk. CORA Adi Ch.PL,IPO I, czarne podpalane, 02.02.2004, 2856/XXVIII/04, PKR.I-54539 (PAKS Mavic-DORA Adi), hod. Mariusz Cichostępski, wł. Janusz Głuch 
2dosk. KORA Stary Samotar Ch.PL, IPO1, czaprakowe, 19.07.2004, 9265/V/04, PKR.I-56974 (NEWIL VAN CONTRA-WINI SAMOTAR), hod. Jan Gecelovsky, wł. Dariusz Majewski 
3dosk. LESLI Animar, czaprakowe, 12.04.2005, 10661/XXIV/05, PKR.I-56907 (Kanto von der Luisenstrabe-Fanta Animar), hod. Jan Ciechan, wł. Piotr Studziński 

Klasa weteranów - H.L.Goke /SV/


1dosk. ANSCHY Equus Ch.PL, Mł.Ch.PL, czaprakowe, 31.05.2000, 20197/VII/00, PKR.I-37795 (WIM vom Noricum-ORKANA z Kojca Coli), hod. Aneta Bilińska, wł. Aneta Bilińska 
2dosk. HONDA z Winowskiej Doliny, czarne podpalane, 01.03.1999, 11335/XV/99, PKR.I-34792 (ANTON-FLORYDA), hod. Ewa Florek, wł. Stanisław BonczyńskiKATALOG:

Psy 

Klasa szczeniąt 


1. ARES Antegol, czarne podpalane, 04.03.2009, 3146/2009/1, PKR w przygotowaniu (URI Kabi-FARINA Redstar), hod. Andrzej Golowicz, wł. Andrzej Golowicz 
2. BORYS Dobrzyków, czarne podpalane, 10.01.2009, 13569/XV/09, PKR w przygotowaniu (VICTOR vom Zellwaldrand-INJA vom Zellwaldrand), hod. Bernard Famuła, wł. Bernard Famuła 
3. BRAVO Rodiaz, czarne podpalane, 20.01.2009, 44572/VIII/09, PKR w przygotowaniu (ORBIT RODIAZ-TOGA RODIAZ), hod. Piotr Szkalski, wł. Ignacy Rogal 
4. CARLOS Hepines, czarne podpalane, 19.02.2009, 5595/XXXII/09, PKR w przygotowaniu (PEIK vom Holtkamper Hof-Huppi De-Bes), hod. Marta Paczała, wł. Marta Paczała 
5. CHAMP House Guard, czarne podpalane, 05.03.2009, 81562/I/09, PKR w przygotowaniu (Kwantum vom Klostermoor-Evita Topolowy Zaułek), hod. Arkadiusz Zajma, wł. Arkadiusz Zajma 
6. ESKO Z Dorzecza Pilicy, czarne podpalane, 19.01.2009, 81716/I/09, PKR w przygotowaniu (ORBIT Rodiaz-EWITA z Pilicznego Źródła), hod. Dawid Fijarczyk, wł. Monika Miller 
7. FURBO Geslander, czarne podpalane, 05.04.2009, 81839/I/09, PKR w przygotowaniu (PAKOS Mavic-ELZA Geslander), hod. Bożena Reisch, wł. Janusz Reisch 
8. KAPER Mavic Poland, czarne podpalane, 05.02.2009, 9986/XXIV/09, PKR w przygotowaniu (VANOS van Noort-PATRISJA Mavic), hod. Adrian Dobrzański, wł. Kazimierz Brewczak, Krzysztof Dobrzański 
9. KRIS Asarko Lordana, czarne podpalane, 27.01.2009, 4415/VIII/09, PKR w przygotowaniu (Ilka's Tequila-Roma Asarko Lordana), hod. Grzegorz Okrasa, wł. Ireneusz Paradziński 
10. Hylteland's MATRIX, czarne podpalane, 22.12.2008, S17288/2009, PKR w przygotowaniu (NANDO v.Haus Galli-TESSY z Agiru Bohemia), hod. Zielinska Monika, Marcin, wł. Juraj Slota 
11. Hyltelands NADIR, czarne podpalane, 05.03.2009, S28839/2009 (IPO1 Kkl1 Nando v Haus Gali-IPO1 Kkl1 Hyltelands Anes), hod. Monika Zielinska, wł. Marcin Bartol 
12. Al-grom NORIK, czaprakowe, 30.12.2008, 81744/I/08, PKR w przygotowaniu (MARKUS vom Status Quo-Al-grom AMBER), hod. Marzena I Mirosław Zawiślak, wł. Marzena I Mirosław Zawiślak 
13. TUBORG Tensor, czarne podpalane, 01.02.2009, 12895/IV/09, PKR w przygotowaniu (SchH3 VA1(BSZS) *VEGAS du Haut Mansard-IPO1 *EFENDI vom Frankengold), hod. Joanna, Adam Domańscy, wł. Joanna, Adam Domańscy 
14. UMBERTO Tensor, czarne podpalane, 24.01.2009, 12892/IV/09, PKR w przygotowaniu (SchH3 IPO2 VA(BSZS) *FURBO degli Achei-IPO2 V(BSZS) VA1(PL) *WILMA Tensor), hod. Joanna, Adam Domańscy, wł. Joanna, Adam Domańscy 
15. URBO vom Leithawald, czarne podpalane, 17.01.2009, SZ 2231872 (Furbo degli Achei-Yvi Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer, Schafschere 5, 2752 Wöllersdorf, Volker Dobesberger 
16. VIMO Z Ostrowskiej Sfory, czarne podpalane, 02.03.2009, 5863/XXX/09, PKR w przygotowaniu (ZAMP vom THERMODOS-SZARON Z OSTROWSKIEJ SFORY), hod. Krystian Jaśtak, wł. Krystian Jaśtak 
17. WIRUS Z Drozda Piasków, czarne podpalane, 02.01.2009, 8419/VI/09, PKR w przygotowaniu (Wilson von der Schnuckenweide-Cora z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski 

Klasa młodzików 


18. ARON Woj-bas, czarne podpalane, 13.10.2008, 32177/XXII/08, PKR.I-62843 (Queeks Karanberg-Carmen Woj-Bas), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Tomasz Łagoński, Armii Krajowej 27 
19. ASTIZ Rodiaz, czarne podpalane, 25.11.2008, 32497/XXII/09, PKR w przygotowaniu (ORBIT Rodiaz-SIGMA Rodiaz), hod. Piotr Szkalski, wł. Radosław Namyślak 
20. BARU vom Osterberger Tal, czarne podpalane, 31.10.2008, SZ/2230768 (SCHH3 Kkl1 MERLIN VOM OSTERBERGER LAND-SCHH3 Kkl1 SHIWA VOM OSTERBERGER LAND), hod. Helga Wortmann, wł. Monika Zielinska, Dirk Wortmann 
21. BOB vom Hof Pekrahn, czarne podpalane, 22.09.2008, 5896/XXII/08, PKR w przygotowaniu (TINO vom Haus Pekrahn-HANNA aus Westsachsen), hod. Helga Schult, wł. Edyta Ignaczak 
22. FAX Woj-bas, czarne podpalane, 27.09.2008, 32211/XXII/08, PKR.I-62918 (Queeks Karanberg-Puma Woj-Bas), hod. Wojciech Pustelnik, Karolina Kubiak, wł. Paweł Ciołkiewicz 
23. FLOX Asarko Lordana, czarne podpalane, 07.09.2008, 44233/VIII/08, PKR w przygotowaniu (BANDERAS du Domaine du Parc-WIRGO Asarko Lordana), hod. Grzegorz Okrasa, wł. Ireneusz Paradziński 
24. KENZO Gven Blaid, czarne podpalane, 14.10.2008, BKO 166-018860 (Sirio della real Favorita-Dzhuna fon Horn), hod. Nina Nowik, wł. Nina Nowik, Beata Kalisz 
25. KOMANCZ Weź Go Czart, czarne podpalane, 26.10.2008, 81328/I/09, PKR w przygotowaniu (NEVIL VAN CONTRA-LIMA WEŹ GO CZART), hod. Roman Majchrzak, wł. Agnieszka Żmudzka 
26. LEXUSS Redstar, czarne podpalane, 22.10.2008, 80386/I/08, PKR.I-62775 (Ingodss Agassi-Rimini Asarko Lordana), hod. Waldemar Łodziński, wł. Jarosław Pakoca 
27. RANDY vom Leithawald, czarne podpalane, 22.11.2008, SZ 2232803 (Yoker Leithawald-Ubi Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer 
28. RICHI Riwal Hof, 17.11.2008, 72062/08, PKR.I-56204, (YOKER v. LEITHAWALD-ISKA RIWAL HOF), hod. Ivan Žíla, wł. Ivan Žíla, K. Čapka 
29. ROMEO Kalupus, czarne podpalane, 03.12.2008, 80078/I/08, PKR w przygotowaniu (Markus v. Status Quo-Ivana Kalupus), hod. Magda Barjak, wł. Magda i Martin Barjak 
30. VILLI Garliavietis, czarne podpalane, 02.12.2008, 00111/VI/08, PKR w przygotowaniu (Naxo vom Fichtenschlag-TRIXI vom Fosten), hod. Piotr Bielecki, wł. Stanisław Kościuch 
31. XANTOS vom Niemberger Eck, czarne podpalane, 09.11.2008, SZ 2231159 (ZAMP vom Thermodos-MELINDA vom Niemberger Eck), hod. Wolfgang Klinger, wł. Artur Szyptur 

Klasa młodzieży 


32. ARGO z Leśnego Justynowa, czarne podpalane, 05.08.2008, 32186/XXII/08, PKR.I-62930 (DUX de Cuatro Flores-DONA Scania), hod. Sylwester Lisowski, wł. Sylwester Lisowski 
33. ARNI Tommy-atut, czarne podpalane, 28.04.2008, 11425/XIX/08, PKR.I-62529 (GHANDI HOLTKAMPER SEE-SARA Z TROJAŃSKIEGO LASU), hod. Tomasz Szymański, wł. Tomasz Szymański 
34. ARON Szenberg, czaprakowe, 27.04.2008, 24859/VII/08, PKR.I-62326 (VA NANDO vom Gollerweiher-CH.PL. ISKRA Szenberg), hod. Wiktor Kowalski, wł. Wiktor Kowalski 
35. ASKO Mavic Poland, czarne, 01.06.2008, 7101/XIV/08, PKR.I-62363 (QUENN VOM LOHER WEG-PATRISIA MAVIC), hod. Krzysztof Dobrzański, wł. Grzegorz Koziara 
36. ASKON z Leśnego Justynowa, czarne podpalane, 05.08.2008, 32418/XXII/08, PKR w przygotowaniu (DUX de Cuatro Flores-DONA Scania ( IPO-1)), hod. Sylwester Lisowski, wł. Sylwester Lisowski 
37. BARON Z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 11.05.2008, 9213/XVIII/08, PKR w przygotowaniu (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Nica vom Riedschlurgi), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
38. BASKER Honte-ol, czarne podpalane, 12.06.2008, 14866/XXIV/08, PKR w przygotowaniu (YANGO Tensor-DEMI Oy'a), hod. Edward Turowski, wł. Edward Turowski 
39. BAX Z Kępiny, czarne podpalane, 20.04.2008, 32268/XXII/08, PKR w przygotowaniu (QUANTUM VOM ARMINIUS-PELIA DI CASA BEGGIATO), hod. Jolanta WŁodzimierz Kaczmarek, wł. Agnieszka SŁawińska 
40. BENEK z Kępiny, czarne podpalane, 20.04.2008, 32116/XXII/08, PKR.I-62703 (QUANTUM VON ARMINIUS-PELIA DI CASA BEGGIATO), hod. J I W Kaczmarek, wł. J I W Kaczmarek Kaczmarek 
41. BORUC Z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 11.05.2008, 9206/XVIII/08, PKR w przygotowaniu (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Nica vom Riedschlurgi), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
42. BORYS House Guard, czarne podpalane, 16.08.2008, 80595/I/08, PKR w przygotowaniu (Kwantum vom Klostermoor-Evita Topolowy Zaułek), hod. Arkadiusz Zajma, wł. Arkadiusz Zajma 
43. CELLO Z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 27.05.2008, 9212/XVIII/08, PKR w przygotowaniu (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Elza Kanisowa Korekta), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
44. DARAGOS Biesalskie Wzgórza, czarne podpalane, 21.03.2008, 11586/XIX/08, PKR.I-63035 (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Ragama Kadiman), hod. Krzysztof Wiśniewski, wł. Krzysztof Wiśniewski 
45. DIMARCO Tombo, czarne podpalane, 28.07.2008, 44227/VIII/08, I-63076 (MARKUS vom Status Quo-LINKA van de Zomerdijkslanden), hod. Tomasz Bogucki, wł. Tomasz Bogucki 
46. ESKOBAR iz doma Infanty, czarne podpalane, 19.03.2008, RKF 2372855 (Nando von Gollerweiher-Hana z Krywlan), hod. L.Polikutina, wł. L. Polikutina 
47. FIGO ze Wzgórza Palatynu, czarne podpalane, 15.08.2008, 9403/XVI/08, I-62680 (YEN v. Bierstaedter Hof-CHANELL v. Frankengold), hod. Mateusz Wilczek, wł. Mateusz Wilczek 
48. GHANDI Marco Carras, czarne podpalane, 14.07.2008, 5732/XXX/08, I-62696 (ROYAL Asarko Lordana-METAXA z Ostrofskiej Sfory), hod. Marek Wencel, wł. Marek Wencel 
49. HEKTOR Kodi, czaprakowe, 20.03.2008, 44619/VIII/08, PKR w przygotowaniu (Orbit Rodiaz-Seti Asarko Lordana), hod. Waldemar Piasecki, wł. Waldemar Piasecki 
50. IWO II Konstar, czarne podpalane, 09.03.2008, 80809/I/08, PKR.I-63197 (UNTO Konstar-MONA ze Spęcowa), hod. Andrzej Winek, wł. Wojciech Różański 
51. MEDO Adi, czarne podpalane, 24.03.2008, 933/XLVI/08, PKR.I-61719 (DUX DE CUATRO FLORES-AFRA Adi), hod. Cichostępski Mariusz, wł. Adam Skwarczek 
52. REGUL LAIT ERCOG, czarne podpalane, 26.03.2008, RKF 2225142 (BORIS V.REGUL-AMELIE V.WIESENRING), hod. E.O. Drozdowa, wł. E.O. Drozdowa 
53. ROCCO VOM MARTELSBERG, czarne podpalane, 28.05.2008, SZ 2220918 (MARKUS V.STATUS QUO-GILLA V.D. PLASSENBURG), hod. NIEMCY, wł. N.N. Kumpan 
54. SAM v. Fichtenschlag Zwinger, wilczaste, 31.03.2008, 11694/XIX/08, PKR.I-63415 (Cimi v. Fichtenschlag-Amanda v. Fichtenschlag), hod. E. Ossmann, wł. Justyna Falkiewicz 
55. TROY vom Zellwaldrand, czarne podpalane, 08.04.2008, 13392/XV/08, PKR.I-62428 (VICTOR vom Zellwaldrand-UTI vom Zellwaldrand), hod. Ralf Wiesner, wł. Bernard Famuła 
56. ULK Sądeckie Lachy, czarne podpalane, 11.03.2008, Súchno/59132/09, PKR.I-62393 (BRAVOS VON DER RHEINHOHE-BAKAI-BATOR QUINNIE), hod. Andrzej Woda, wł. Jozef Cajgovič 
57. URI v. Haus Galli, czarne podpalane, 25.06.2008, 57746/08, PKR w przygotowaniu (OLYMPUS Edrefalva-VANDA Sorex), hod. Ondrej Jesensky, wł. Juraj Slota 
58. URSUS Fenomen z Nieporętu, czaprakowe, 25.07.2008, 1938/XLVIII/08, PKR.I-62264 (QUERO VON DER URBECKE-JADE VON DER URBECKE), hod. Grzegorz Lewandowski, wł. Beata Gołowin 
59. VERSACHE Gven Blaid, czarne podpalane, 07.07.2008, BCU166-019299 (Arko v. Butjenter Land-Laila Amfitrion), hod. Nina Nowik, wł. Beata Kalisz, Nina Nowik 
60. WALLACE aus Wattenscheid, czarne podpalane, 06.04.2008, 9353/XVI/08, PKR.I-60706 (Vegas du Haut Mansard-Scala aus Wattenscheid), hod. Waldemar Kober Jr., wł. Grzegorz Piotrowiak, Mateusz Piotrowiak 
61. X-MAN Vom Haus Tchorz Fci, czaprakowe, 18.05.2008, 8351/VI/08, PKR.I-62937 (JOHNY WALKER vom Haus Tchorz-YANKINA vom Holtkamper See), hod. Mirosław Tchorz, wł. Wojciech Stachurski 
62. YARO Ardelia, czarne podpalane, 14.07.2008, 8272/VI/08, PKR.I-62550 (Jumbo di Zenevredo-Olka Ardelia), hod. Piotr Bożko, wł. Adam Bajorek 
63. YESTER vom Zellwaldrand, czarne podpalane, 27.08.2008, SZ 2226983 (YESTIE VOM ZELLWALDRAND-VIOLETA VOM ZELLWALDRNAD), hod. Ralf Wiesner, wł. Artur Szyptur, Ralf Wiesner 
64. ZARRO von Team Zellwaldrand, czarne podpalane, 27.08.2008, SZ 2230798 (Roy Terrae Lupiae-Umoja von Rogici), hod. Niemcy, wł. Wiszniewskaja 
65. ZELLO von der Neudenauer Holzsteige, czarne podpalane, 13.04.2008, SZ 2218347 (VA1 Pakros d'Ulmental-V Uri von der Neudenauer Holzsteige), hod. Robert Kowalski, wł. Katarzyna Leszczyńska 

Klasa juniorów 


66. ANDO Animar, czarne podpalane, 25.01.2008, 10429/XXIV/08, PKR.I-62712 (OTTO von Haus Yu-LIZA Animar), hod. Jan Ciechan, wł. Jan Ciechan Piotr Kulczyński 
67. ARGO Dektandor, czaprakowe, 26.09.2007, 3426/XI/07, PKR.I-60867 (Winn von Holtkamper See-Maja von Holtkamper Hof), hod. Krzysztof Dąbrowa, wł. Arkadiusz Goszczyński 
68. BANDERAS Von Auerbach, czarne podpalane, 22.12.2007, 10578/XXIV/07, PKR.I-62986 (Xeno Elzmundunsgraum-Olli von der Rangauhohe), hod. Marko Danecker, wł. Bożena Kuczewska 
69. BILBO vom Haus Rosenbarg Mł.Ch.PL, czarne podpalane, 06.11.2007, 5842/XXX/07, PKR.I-63655 (ILBO vom Holtkamper See-GERMANY van der Lust), hod. Jan Mintert, wł. Maria Galus 
70. CARLOS Amax, czarne podpalane, 25.02.2008, 11375/XIX/08, PKR.I-62114 (ILBO vom Holtkamper See-ALEXA z Krzywego), hod. Sławomir Potaś, wł. Sławomir Potaś 
71. GOBI vom Leithawald IPO2. Kkl.1, czarne podpalane, 13.10.2007, SZ 2208905 (Jumbo Zenevredo-Shila vom Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer, Marc Wisler 
72. HAKER Equus, czarne podpalane, 31.12.2007, 7596/XX/07, PKR.I-61560 (Rico vom Altenberger Land-Farina Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Joanna Filipecka 
73. HAKER z Ulicy Prusa, czarne podpalane, 15.01.2008, 8297/VI/08, PKR.I-61906 (Esko z Krywlan-Rena Ardelia), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek 
74. Al-grom KIMON, czaprakowe, 24.02.2008, 79504/I/08, PKR.I-61846 (ZW. ŚW. ZAMP Thermodos-Al-grom ABIGAIL), hod. Marzena I Mirosław Zawiślak, wł. Marzena I Mirosław Zawiślak 
75. KINGO z Weselskiej Zagrody, czarne podpalane, 11.09.2007, 2011/XLVIII/07, PKR.I-62689 (NERO Z WESELSKIEJ ZAGRODY-MAJKA Z WESELSKIEJ ZAGRODY), hod. BolesŁaw Weselski, wł. Agnieszka Makowska 
76. LOGAN Woj-bas, czaprakowe, 08.10.2007, 31553/XXII/07, PKR.I-61588 (QUEEKS Karanberg-IPO1 MERY Woj-Bas), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Wojciech Pustelnik 
77. PAX v. Haus Galli, czarne podpalane, 10.11.2007, PKR w przygotowaniu (Cando v. Stefen Haus-Frida v. Haus Galli), hod. Ondrej Jesenský, wł. Jozef Bugoš 
78. POKER z Drozda Piasków, czarne podpalane, 17.09.2007, 8034/VI/07, PKR.I-60858 (Ilbo vom Holtkamper See-Ejsza z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski 
79. QUATTRO V. Fichtenschlag Zwinger, czarne podpalane, 14.01.2008, 12724/IV/08, PKR.I-61809 (Cimi v. Fichtenschlag-AGGE. v. Fichtenschlag), hod. E. Ossmann, wł. Czesław Suchan 
80. RAANK v. Haus Galli, czarne podpalane, 09.01.2008, PKR w przygotowaniu (Irlo v. Holzheimer Linde-Vanda Sorex), hod. Ondrej Jesenský, wł. Tomáš Adamy, Darek Burkowski 
81. RIO Mavic Poland, czarne podpalane, 31.12.2007, 13626/XXI/07, PKR.I-62394 (FLICK v. Haus Galli-IKA vom Farbenspiel), hod. Adrian Dobrzański, wł. Anna Mielnikiewicz 
82. SAM Z Tuszyńskiego Lasu, czaprakowe, 02.02.2008, 32039/XXII/08, PKR.I-62531 (ORBIT Rodiaz-SARA z Tuszyńskiego lasu), hod. M.G. Gątkowscy, wł. Jacek Stolarski 
83. SOLO Garliavietis, 20.01.2008, DS/4603/08 (Nondo vom Gollerweiher-Horka aus Wattenscheid), hod. Rinaldas Janusaitis, wł. Rinaldas Janusaitis 
84. VISUM Tensor, czarne podpalane, 08.12.2007, 12615/IV/07, PKR.I-60832 (SchH3 V5(BSZS) *SONY des Jardins du Peyrou-IPO2 V(BSZS) VA1(PL) *WILMA Tensor), hod. Joanna I Adam Domańscy, wł. Renata Horzela 
85. VISUM Vom Farbenspiel PT IPO 1, czarne podpalane, 12.01.2008, 3000/XXVIII/08, PKR.I-221317 (Pakros d Ulmental-Yaska vom Farbenspiel), hod. Erwin Wieser, wł. Piotr Dobrzański 
86. ZAMPO vom Nordteich IPO1, czarne podpalane, 14.11.2007, SZ 2211201 (Taboo v. Nordteich-Quenzi v. Nordteich), hod. Burkhard Schmidt, wł. Miroslaw Tchorz 

Klasa otwarta 

87. ANDO von Haus Alrath PT, IPO 1, czarne podpalane, 24.06.2007, 2988/XXVIII/07, PKR.I-24736 (VEGAS du Haut Mansard-KIKA Mavic), hod. Sabine Wrede, wł. Franciszek Dobrzanski 
88. AZJAR Swarzędzka Dolina, czarne podpalane, 20.08.2007, 44315/VIII/07, PKR.I-63241 (Royal Asarko Lordana-Azja Swarzędzka Dolina), hod. Władysław Paprocki, wł. Michał Sadowski 
89. BAX Asarko Lordana, czarne podpalane, 14.03.2007, 5395/XXX/07, PKR.I-59512 (ROYAL ASARKO LORDANA-WINONA ASARKO LORDANA), hod. Grzegorz Okrasa, wł. Jacek Trzęsowski 
90. BODO dei Lupi di Mare, czarne podpalane, 22.06.2007, 8417/VI/07, PKR.I-63169 (Quadro Delle Tamerici Salmastre-Milinda vom Bergmannshof), hod. Roberto Frattoli, wł. Marek Drozdowski 
91. BOSTER z Ulicy Prusa, czarne podpalane, 14.06.2007, 7773/VI/08, PKR.I-59277 (Max z Krywlan-Emi z Krywlan), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek 
92. BRAVOS von Gebenbacher Land (Int), czarne podpalane, 04.03.2007, 9815/V/07, I-59841 (DUX de Cuatro Flores-FINA von Zottbachhaus), hod. Johhanes Pierchalla, wł. Józef Żyrek 
93. COFFI Kamabeda, czaprakowe, 08.05.2007, 3418/XI/07, PKR I-60658 (ROYAL Asarko Lordana-ARIKA Habart), hod. Dariusz Więckowski, wł. Dariusz Więckowski 
94. Hylteland`s DICH, czarne podpalane, 05.10.2006, S10335/2007 (VA IPO3 Kkl1 Ebafarmens Vodca-IPO1 Kkl1 Agiru Tessy), hod. Monika Zielinska, wł. Marcin Bartol 
95. EIKO vom Haus der Rosen, czarne podpalane, 26.01.2005, 2840/XXVIII/05, PKR.I-57866 (Karat's YOKER-ANNI von der Klosterhuttee), hod. Roland Pakuaj, wł. Krzysztof Dobrzański 
96. ERYC Heerbusch, czarne podpalane, 17.09.2004, 26399/II/04, PKR.I-5932 (Pakros Ulmental-Nenni aus Argigento), hod. Norbert Scharschmidt, wł. Jarosław Opozda 
97. ESKO z Krzywego (fci), czarne podpalane, 26.06.2007, 7946/VI/07, PKR.I-60238 (WALLACE aus Agrigento-TRIXI vom Fosten), hod. Piotr Bielecki, wł. Stanisław Kościuch 
98. ESTO Szlachetna Krew, czarne podpalane, 17.11.2006, 63888/XIV/06, PKR.I-60476 (NEWIL Van Contra-CH.PL IPO 1 DORA Szlachetna Krew), hod. Rafał Cholewa, wł. Paweł Cholewa 
99. KOSMOS Rodiaz, czaprakowe, 07.10.2005, 29808/XXII/05, PKR.I-56987 (Toby Asarko Lordana-Megi Rodiaz), hod. Piotr Szkalski, wł. Waldemar Piasecki 
100. MAX z Domu Nauczyciela Ch.PL, IPO-1, czarne podpalane, 02.01.2004, 8124/XVIII/04, PKR.I-65840 (Quentin Karanberg-Hara Rykoń), hod. Piotr Grzędzicki, wł. Jacek Kwiatkowski 
101. OERNY von der Holzheimer Linde, czarne podpalane, 02.02.2007, SZ 2195166 (Idol vom Holtkämper Hof-Dara von der Holzheimer Linde), hod. Tomasz Bogucki, wł. Tomasz Bogucki, Krzysztof Seren 
102. PAKOS Mavic IPO1, czarne podpalane, 26.08.2005, 9829/XXIV/05, I-56817 (ZAMP v. Thermodos-PALME Mavic), hod. Adrian Dobrzański, wł. Bożena Kuczewska 
103. PRAID AMAGAMMA SHENON, czarne podpalane, 27.12.2004, RKF 2411798 (QUANTUM V. DANISCHEN HOF-PRAID AMAGAMMA NATASHA), hod. N. LAPINA, wł. S. ZUBCOVA 
104. RAPTORS Asarko Lordana, czarne podpalane, 24.05.2007, 5596/XXX/07, PKR.I-61158 (Pakros D' Ulmental-Ra Asarko Lordana), hod. Okrasa Grzegorz, wł. Grzegorz Pilc 
105. RIKO Animar, czarne podpalane, 04.08.2007, 10064/XXIV/07, PKR.I-60717 (IROK Karanberg-LIZA Animar), hod. Jan Ciechan, wł. Jan Ciechan Piotr Kulczyński 
106. TATTOO vom Team Zellwaldrand, czarne podpalane, 07.08.2007, SZ-Nr.2208059 (MATSCHO vom Zellwaldrand-ORNELLA vom Zellwaldrand), hod. Nancy Herms, wł. Hans-Peter Rieker 
107. TYTAN z Kaskady, czarne podpalane, 14.01.2007, 31238/XXII/07, I-600712 (NERO z Weselskiej Zagrody-ASSIE vom Klainen Land), hod. Zdzisław Konieczny, wł. Piotr Baran 
108. WATZ vom Schaumbergerland, czarne podpalane, 21.04.2007, 79951/I/07, PKR.I-61701 (Xano vom Finkenschlag-Polara vom Schaumbergerland), hod. Heike Gerber, wł. Jacek Warszawski 
109. YVIS vom Heinrichplatz, czarne podpalane, 03.12.2006, SZ 2194830 (Ken von Elzmundungsraum-Ghana vom Heinrichplatz), hod. Niemcy, wł. Wiszniewskaja 

Klasa użytkowa 


110. AIKO vom Leithawald IPO3 Kkl.1, czarne podpalane, 18.02.2007, SZ 2197022 (Nando Gollerweiher-Akira Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer, Willi Steiner 
111. AMIR Adi IPO-1, czarne podpalane, 26.09.2005, 25545/II/05, PKR.I-57098 (XANDO Saurus-XANA Adi), hod. Mariusz Cichostępski, wł. Józef Stępień 
112. AMOR vom Haus Allrath IPO-I, czarne podpalane, 24.06.2007, 10236/XXIV/07, PKR.I-61385 (Vegas du Haut Mansard-KIKA Mavic), hod. Sabine Wrede, wł. Kazimierz Brewczak 
113. ASTO Z Rokoli PT,BH,IPO, czarne podpalane, 28.03.2005, 2627/XXXVIII/05, PKR.I-55828 (FLASH AVAX HOF-XANDY Z AGIRU), hod. Aleksandra Przysowa, wł. Aleksandra Przysowa 
114. AVRO z Domu Nauczyciela, czarne podpalane, 20.08.2006, 76230/I/06, I-58785 (ERASMUS van Nort-EMI z Domu Nauczyciela), hod. Piotr Grzędzicki, wł. Łukasz Malinowski 
115. BORIS v. Regul SchH2 Kkl. 1, czarne podpalane, 31.03.2004, SZ 2144044 (BAX LUISENSTRASSE-CIRA V.KORISER SEE), hod. Niemcy, wł. E.O. Drozdowa 
116. DRUG v. Zellwaldrand Ch.Pl, Korkl.1, czarne podpalane, 31.12.2006, 13416/XV/06, PKR.I-62406 (MAESTRO vom Osterberger-Land-CONNY Haus Portofino), hod. Ralf Wiesner, wł. Bernard Famuła 
117. DUKE vom Bauhofer-Lande IPO 1, czaprakowe, 19.09.2006, 5588/XXX/06, PKR.I-61063 (Arak vom Frankengold-Trixi vom Bauhofer-Lande), hod. Silvia Gappa, wł. Zbigniew Wróbel 
118. ENZO vom Fichtenschlag-Zwinger SchH3, czaprakowe, 18.10.2003, 7265/XIV/03, PKR.I-63408 (QUANDO vom Sofienwald-HANSIE vom Fichtenschlag), hod. Evelyne Ossmann, wł. Andrzej Holik 
119. GHANDI Dorplant, czaprakowe, 27.09.2003, 28036/XXII/03, PKR.I-53025 (RENO ZKRYWLAN-AFRA DABOR), hod. Dorota Czekalska Stawicka, wł. Edyta Ignaczak 
120. GRIMM Karanberg SchH2, czarne podpalane, 07.04.2005, 81208/I/04, I-63287 (DUX de Cuatro Flores-ZIMBA von Hirschel), hod. Cedric Blackbourne, wł. Henryk Tanenberg 
121. HILL Vincentus IPO I, czaprakowe, 01.03.2007, 9970/V/07, PKR.I-60579 (SCOTT aus AGRIGENTO-RATA z FOLINKU), hod. Zygmunt Jarkowski, wł. Zygmunt Jarkowski 
122. HILL vom Altenberger Land IPO1, czarne podpalane, 14.03.2007, 8007/XXIX/07, PKR.I-51659 (Djenges Khan v Santes Homes-SUNNY vom Altenberger Land), hod. Norbert Schleuter, wł. Zdzislaw Boratyn 
123. HORKO vom Huhnegrab IPO I, Kkl I, czaprakowe, 06.06.2004, 5916/XXIII/04, PKR.I-56332 (Pakros d'Ulmental-Fena vom Huhnegrab), hod. Heinz Scheerer, wł. Bartłomiej Szcześniak 
124. HUPPI ABIDOS IPO1 Kkl.1, czarne podpalane, 10.07.2002, UKU.003051\03 (ATHOS VON HAUS ARNEMANN-IZA RYKON), hod. I.W. Bezuglyj, wł. N.J. Puszkin 
125. IRLO v. Holzheimer Linde SchH1 Kkl.1, czarne podpalane, 05.10.2005, SZ 2174379 (Nando v. Gollerweiher-Pira v. Holzheimer Linde), hod. Horst Schuder, wł. Jozef Bugoš 
126. MAX Kamabeda IPO1, czarne podpalane, 25.06.2003, 3062/XI/03, PKR.I-53940 (ATAN Woj-Bas-KONI z Niewiadomskiej Doliny), hod. Dariusz Więckowski, wł. Dariusz Więckowski 
127. MERCURY Amfitrion, czarne podpalane, 10.04.2007, 11273/XIX/07, I-60160 (Sirio della Real Favorita-Evita Amfitrion), hod. K.A. Struk, wł. Beata Kalisz, Nina Nowik 
128. NANDO v. Haus Galli, czarne podpalane, 15.08.2007, 55358/07, PKR w przygotowaniu (DUX De Cuatro Flores-Frida v. Haus Galli), hod. Ondrej Jesensky, wł. Juraj Slota 
129. NAXO vom Fichtenschlag SchH1, czarne podpalane, 25.01.2007, SZ/2197413 (Dux de Cuatro Flores-Zaskia vom Fichtenschlag), hod. Marco Osman, wł. Rinaldas Janusaitis 
130. NEVIO Vom Winnloh IPO1, czarne podpalane, 26.03.2006, SZ/2180142 (Odin vom Holtkaemper Hof-Tonjara v. Winnloh), hod. A. Tepling, wł. Wjaczeslaw Werbicki 
131. POLLEKE vom Haus Hagendoorn SchH3, czarne podpalane, 17.02.2004, N.H.S.B./2494476 (Whisky vom Bierstadter Hof-Mandi vom Haus Wedl), hod. J. Fleskens, wł. Wjaczeslaw Werbicki 
132. TEQUILA Ilka's SchH3, FPR3, Kkl1, czarne podpalane, 30.06.2006, SZ 2186216 (Vegas du Haut Mansard-Godalis Hela), hod. Eckhard Schudda, wł. Horst Blume, Petra Schudda 
133. TROY vom Hutberg, czarne podpalane, 10.06.2006, SZ2183925 (DUX de Cuatro Flores-NANCY vom Arminius), hod. Gerharg Schnaider, wł. Józef Żyrek, Gerharg Schnaider 
134. TYSON vom Koettersbusch SchH3, czarne podpalane, 02.01.2006, SZ 2175542 (Quenn vom Loeher Weg-Romina vom Koettersbusch), hod. Werner Koetters, wł. Werner Koetters 
135. URI Kabi IPO V, czarne podpalane, 04.10.2004, 72077/I/04, PKR.I-54717 (APOLL Hartis Bohemia-ANY Dlha Roven), hod. Slawomir Stelmach, wł. Andrzej Gołowicz 
136. XAVAIR vom Christinen Brunnen Mł.Ch.PL, Ch.PL, IPO2, Kkl1, czarne podpalane, 02.06.2005, 25475/II/05, PKR.I-56843 (Nicos vom Leithawald-Alessandra vom Christinen Brunnen), hod. Susanne Schomann, wł. Jarosław Opozda 

Klasa championów 


137. ORBIT Rodiaz, czaprakowe, 25.05.2006, 30547/XXII/06, PKR.I-58762 (ORBIT von. Huhnegrab-XAMBI von. Heveling), hod. Piotr Szkalski, wł. Piotr Szkalski, Leśna 15, 62-600 Koło, Polska 
138. YUKON vom Klostermoor Ch.PL, czarne podpalane, 29.06.2003, PKR.I-l-5827 (Esto van Nort-Felia vom Klostermoor), hod. Bernhard Norda, wł. Marusz Kęsicki 

Klasa weteranów 


139. BRONKO Stary Samotar CH. PL IPO 2, czarne podpalane, 07.03.2000, 1543/XXXIII/2000, I-48291 (HINNERK v. Kiemoor-PENNY v.d. Holzheimer Linde), hod. Jan Gecelovsky, wł. Andrzej Woda 
140. KERRY Robinson Park, czarne podpalane, 29.09.2000, 23912/II/00, PKR.I-52487 (GILDO von Robinson Park-HEIDY z Agiru), hod. Jerzy Bardel, wł. Tadeusz Góralewicz 

Suki 

Klasa szczeniąt 

141. AFRA Satimo, czarne podpalane, 01.03.2009, 15817/XXIV/09, PKR w przygotowaniu (KWANTUM Klostermoor-FANTA Animar), hod. Jan Ciechan, wł. Daniel Szewczuk 
142. AICHA Scania, czarne podpalane, 29.01.2009, 10580/XXIV/09, PKR.I-63239 (PAKOS Mavic-Cora Toruńska Sfora), hod. Mirosław Cybulski, wł. Mirosław Cybulski, Wojciech Jeżewski 
143. AKSA Satimo, czarne podpalane, 01.03.2009, 15819/XXIV/09, PKR w przygotowaniu (KWANTUM von Klostermoor-FANTA Animar), hod. Jan Ciechan, wł. Piotr Kulczyński, Jan Ciechan 
144. ALFA Satimo, czarne podpalane, 01.03.2009, 15818/XXIV/09, PKR w przygotowaniu (KWANTUM von Klostermoor-FANTA Animar), hod. Jan Ciechan, wł. Piotr Kulczyński, Jan Ciechan 
145. ARISA Scania, czarne podpalane, 29.01.2009, 10680/XIV/09, PKR w przygotowaniu (PAKOS Mavic-Cora Toruńska Sfora), hod. Mirosław Cybulski, wł. Wojciech Jeżewski 
146. ATENA Scania, czarne podpalane, 15.01.2009, 10589/XXIV/09, PKR w przygotowaniu (Pakos Mavic-Cora Toruńska Sfora), hod. Mirosław Cybulski, wł. Bożena Kuczewska 
147. BAYKA z Hetmańskiej Sfory, wilczaste, 12.02.2009, 32514/XXII/09, PKR w przygotowaniu (ORBIT Rodiaz-Pedrola z Hetmańskiej Sfory), hod. Halina Szewczyk, wł. Anna Jarzębowska 
148. BEJMA Rodiaz, czarne podpalane, 20.01.2009, 32510/XXII/09, PKR w przygotowaniu (ORBIT Rodiaz-TOGA Rodiaz), hod. Piotr Szkalski, wł. Piotr Baran 
149. BLUE CUDDY Dobrzyków, czarne podpalane, 10.01.2009, 13717/XV/09, PKR w przygotowaniu (VICTOR vom Zellwaldrand-INJA vom Zellwaldrand), hod. Bernard Famuła, wł. Anna Kowalczyk 
150. BRENDY Z Hetmańskiej Sfory, wilczaste, 12.02.2009, 32511/XXII/09, PKR w przygotowaniu (ORBIT Rodiaz-PEDROLA z Hetmańskiej Sfory), hod. Halina Szewczyk, wł. Halina Szewczyk 
151. CHELSEA z Mareckiego Stawu, czarne podpalane, 07.02.2009, 81579/I/09, PKR w przygotowaniu (SchH3, Kkl . TROJ vom Hutberg-Ch.PL, IPO 2, Kkl1a , BISTA z Mareckiego Stawu), hod. Andrzej Formicki, wł. Andrzej Formicki 
152. CHERRY Hepines, czarne podpalane, 19.02.2009, 5593/XXXII/09, PKR w przygotowaniu (PEIK vom Holtkamper Hof-Huppi De-Bes), hod. Marta Paczała, wł. Marta Paczała 
153. CHIPSI vom Frankengold, czarne podpalane, 03.01.2009, SZ-NR/2233225 (Vanos van Noort SchH3 KkL1 SG7-Escada vom Frankengold SchH1 Kkl1 V), hod. Frank Goldlust, wł. Gunter Korschek 
154. CONDA vom Frankengold, czarne podpalane, 03.01.2009, 25270/VII/09, PKR w przygotowaniu (Vanos van Noort SchH3 KkL1 SG7-Escada von Frankengold SchH1 Kkl1 V), hod. Frank Goldlust, wł. Sebastian Zajączkowski 
155. CONNY Hepines, czarne podpalane, 19.02.2009, 5594/XXXII/09, PKR w przygotowaniu (PEIK vom Holtkamper Hof-Huppi De-Bes), hod. Marta Paczała, wł. Marta Paczała 
156. DAGGA Z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 25.02.2009, 9211/XVIII/04, PKR w przygotowaniu (Dollar vom Zellwaldrand-Elza Kanisowa Korekta), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
157. DONA Asarko Lordana, 28.01.2009, 5880/XXX/09, PKR w przygotowaniu (Kwantum vom Klostermoor-Seti Asarko Lordana), hod. Grzegorz Okrasa, wł. Radosław Szmaj 
158. EVITA Sotfine, czarne podpalane, 12.02.2009, 28802/II/09, PKR w przygotowaniu (KERRY Robinson Prak-SISI z Niewiadomskiej Doliny), hod. Tadeusz Góralewicz, wł. Tadeusz Góralewicz 
159. Hylteland`s MINKA, czarne podpalane, 22.12.2008, S17292/2008 (IPO1 Kkl1 Nando v Haus Galli-IPO1 Kkl1 Agiru Tessy), hod. Monika Zielinska, wł. Marcin Bartol 
160. NAOMI Hexenland, czarne podpalane, 05.03.2009, 11783/XIX/09, PKR w przygotowaniu (VANOS van Noort-NACHTIGALL zur Worringer Rheinaue), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Sławomir Potaś 
161. NEBRASCA Hexenland, czarne podpalane, 05.03.2009, PKR w przygotowaniu (VANOS van Noort-NACHTIGALL zur Worringer Rheinaue), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Katarzyna Leszczyńska 
162. NEGRA Hexenland, czarne podpalane, 05.03.2009, PKR w przygotowaniu (VANOS van Noort-NACHTIGALL zur Worringer Rheinaue), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Katarzyna Leszczyńska 
163. ODA Sukcesor, czarne podpalane, 06.02.2009, 1360/39/09, PKR w przygotowaniu (GULIVER Hof-HORDA Sukcesor), hod. Andrzej Kotulski, wł. Andrzej Kotulski 
164. PERŁA Sukcesor, wilczaste, 04.03.2009, 1361/39/09, PKR w przygotowaniu (GULIVER Hof-BALBINA Redstar), hod. Andrzej Kotulski, wł. Andrzej Kotulski 
165. TOOTSIE Tensor, czaprakowe, 01.02.2009, 10367/V/09, PKR w przygotowaniu (SchH3 VA1(BSZS) *Vegas du Haut Mansard-IPO1 *Efendi v. Frankengold), hod. Joanna I Adam Domańscy, wł. Radosław Rokitka 
166. ULTIMA Tensor, czarne podpalane, 24.01.2009, 12859/IV/09, PKR w przygotowaniu (SchH3 IPO2 VA(BSZS) *FURBO degli Achei-IPO2 V(BSZS) VA1(PL) *WILMA Tensor), hod. Joanna I Adam Domańscy, wł. Renata Horzela 
167. UNA-DONNA vom Leithawald, czarne podpalane, 17.01.2009, SZ 2231874 (Furbo Degli Achei-Yvi Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer, Willi Steiner 
168. UNGANA Tensor, czarne podpalane, 24.01.2009, 12894/IV/09, PKR w przygotowaniu (SchH3 IPO2 VA(BSZS) *FURBO degli Achei-IPO2 V(BSZS) VA1(PL) *WILMA Tensor), hod. Joanna, Adam Domańscy, wł. Joanna, Adam Domańscy, Klaus Sievers 
169. UNIQUE Tensor, czarne podpalane, 24.01.2009, 12893/IV/09, PKR w przygotowaniu (SchH3 IPO2 VA(BSZS) *FURBO degli Achei-IPO2 V(BSZS) VA1(PL) *WILMA Tensor), hod. Joanna, Adam Domańscy, wł. Joanna, Adam Domańscy, Klaus Sievers 
170. VANTA Z Ostrowskiej Sfory, czarne podpalane, 02.03.2009, 5864/XXX/09, PKR w przygotowaniu (ZAMP vom THERMODOS-SZARON Z OSTROWSKIEJ SFORY), hod. Krystian Jaśtak, wł. Krystian Jaśtak 
171. VIVI Z Ostrowskiej Sfory, czarne podpalane, 02.03.2009, 5865/XXX/09, PKR w przygotowaniu (ZAMP vom THERMODOS-SZARON Z OSTROWSKIEJ SFORY), hod. Krystian Jaśtak, wł. Krystian Jaśtak 
172. ZASKIA Maserau, czarne podpalane, 28.12.2008, 27840/II/08, PKR w przygotowaniu (Quenn Vom Loher Weg-Ronda Maserau), hod. Matuskowic Luboś, wł. Stanisław Krawczyk 

Klasa młodzików 


173. AMY von Granne, czarne podpalane, 02.12.2008, 1029/XXXV/08, PKR w przygotowaniu (Monk von Heerbusch-STELLA von der Grafschaft Mark), hod. Andrei Jonkorets, wł. Magdalena Bajek 
174. ANDZIA Rodiaz, czarne podpalane, 25.11.2008, 3584/XI/08, PKR w przygotowaniu (ORBIT Rodiaz Ch.Pl, IPO I-SIGMA Rodiaz IPO I), hod. Piotr Szkalski, wł. Piotr Bednarek 
175. ANNETT vom Frankengold, czarne podpalane, 24.11.2008, PKR w przygotowaniu (GIO vom Frankengold-DARLING vom Frankengold), hod. Frank Goldlust, wł. Ireneusz Kajak, Frank Goldlust 
176. CLEO Mavic Poland, czarne podpalane, 19.09.2008, 7193/XIV/09, PKR w przygotowaniu (IRLO von der hozheimer Linde-ULKA MAVIC), hod. Krzysztof Dobrzański, wł. Grzegorz Koziara 
177. DAISY Hodowla Pod Stawami, czaprakowe, 06.11.2008, 8442/VI/08, PKR w przygotowaniu (CLINTON vom Holtkamper See-YANKINA vom Holtkamper See), hod. Wojciech Stachurski, wł. Wojciech Stachurski 
178. DONA Ze Słomkowa, czarne podpalane, 11.10.2008, 5776/XXX/08, PKR w przygotowaniu (KRIS vom Haus Pekrahn-BEJSZA Bez-And), hod. Maria Galus, wł. Mateusz Kokoszka 
179. DORIS Hodowla Pod Stawami, czaprakowe, 06.11.2008, 8444/VI/08, PKR w przygotowaniu (CLINTON vom Holtkamper See-YANKINA vom Holtkamper See), hod. Wojciech Stachurski, wł. Wojciech Stachurski 
180. FINA Team V-max, czaprakowe, 07.11.2008, 7589/XX/08, PKR w przygotowaniu (Bruno von Vierhundert Hertz-Zina vom Altenberger Land), hod. Kornel Dybul, wł. Kornel Dybul 
181. GILE Is Sapiegines, czaprakowe, 12.09.2008, LSVK DS./4933/08 (Jakas Garliavietis-Vetra is Sapiegines), hod. Laima Surazinskiene, wł. Laima Surazinskiene 
182. HANA Hodowla z Koźla, czarne podpalane, 30.09.2008, 13475/XV/08, PKR.I-62856 (INDUS MIS-MAZ-ANSA Hodowla z Koźla), hod. StanisŁaw Bonczyński, wł. Stanisław Bonczyński 
183. HUNDERSHAFT EVELIN, czarne podpalane, 12.10.2008, RKF 2411799 (PRAID AMAGAMMA SHENON-ENDREFALVA MANSERATTA), hod. E.V. ZAKHAROVA, wł. E.V. ZAKHAROVA 
184. ISA Ciech-Maz, czarne podpalane, 15.11.2008, 2058/XLVIII/08, PKR w przygotowaniu (Magnum zum Kolbenguss-Haya von Batu), hod. Zbigniew Olszewski, wł. Łukasz Przybyłowicz 
185. JULI Vadikon, czarne podpalane, 12.09.2008, UKU 007871/05 (Priyor von Christinen Brunnen-Kappi Abidos), hod. W.R. Kononow, wł. P.K. Nesteruk 
186. KSANDINA Equus, czaprakowe, 30.10.2008, 25161/VII/08, PKR.I-63264 (MARKUS vom Status Quo-FARINA Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Aneta Bilińska 
187. MILI Asarko Lordana, 03.10.2008, 5722/XXX/08, PKR.I-62619 (BRAVOS vom Steffen Haus-Ra Asarko Lordana), hod. Grzegorz Okrasa, wł. Adam Krzak 
188. ROXI Kalupus, czaprakowe, 03.12.2008, 81215/I/08, PKR.I-63605 (Markus vom Status Quo-Ivana Kalupus), hod. Magda Barjak, wł. Roman Rolnik, Magda Barjak 
189. TINKA von der Rieser Perle, czarne podpalane, 01.10.2008, 27262/II/08, PKR w przygotowaniu (FURBO degli Achei-ODUSCHA von der Rieser Perle), hod. Hans Jurgen Schneider, wł. Adam Krzeczowski 
190. TOSKA Kabi, czarne podpalane, 11.10.2008, PKR.I-63536 (CANDO VOM STEFFEN HAUS-JANA KABI), hod. Sławomir Stelmach, wł. Sławomir Stelmach 
191. UDJINA vom Vishenhoof, czarne podpalane, 05.11.2008, RKF 241604 (Wasko vom Schacher-Brenda vom Wiesenring), hod. Wiszniewska, wł. N.W Sacharowa 
192. VERVA Z Drozda Piasków, czarne podpalane, 03.11.2008, 8390/VI/08, PKR.I-63271 (Brek z Drozda Piasków-Megi z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski 
193. ZINA De-bes, czarne podpalane, 13.11.2008, 25178/VII/08, PKR w przygotowaniu (SCH3, FH1, KKL.1 Dux de Quatro Flores-KKL1, IPO1 Negra De-Bes), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Ryszard Kłapkowski 

Klasa młodzieży 


194. ABRA z Leśnego Justynowa, czarne podpalane, 05.08.2008, 32176/XXII/08, PKR.I-62852 (Dux de Cuatro Flores-Dona Scania PT IPOI), hod. Sylwester Lisowski, wł. Tomasz Łagoński 
195. ALES vom Finkenschlag, 31.03.2008, PKR w przygotowaniu (ZITO Steckenpferd SchH3,IP3,FH1-Conbhairean LINZI SchH1, Kkl1), hod. H.P. Fetten, wł. Katarzyna Leszczyńska 
196. BARCELONA z Kępiny, czarne podpalane, 20.04.2008, 32118/XXII/08, PKR.I-62701 (QUANTUM VON ARMINIUS-PELIA DI CASA BEGGIATO), hod. J I W Kaczmarek, wł. J I W Kaczmarek 
197. BILA z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 11.05.2008, 9154/XVIII/08, PKR.I-63209 (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Nica vom Riedschlurgi), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
198. BOOGIE Geslander, czaprakowe, 13.04.2008, 80876/I/08, PKR.I-63263 (NERO z Trojanskiego Lasu-FOXI Geslander), hod. Bozena Reisch, wł. Bozena I Janusz Reisch 
199. Quattrogardens BRENDA-LEE, czarne podpalane, 09.04.2008, S36157/2008 (Quattrogardens Jello-Quattrogardens Essie), hod. Tomas Larsson Och Carina Dahleman Umea, Sweden, wł. Marcin Bartol, Patric Frendin 
200. BUNIA Z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 11.05.2008, 9216/XVIII/08, PKR w przygotowaniu (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Nica vom Riedschlurgi), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
201. CALLAS EKARES, czarne podpalane, 31.07.2008, 15056/XXIV/08, PKR w przygotowaniu (Eiko vom Haus Der Rosen-Bira Mavic), hod. Kazimierz Brewczak, wł. Wiesław Dudkiewicz 
202. COKAINA Z Domu Jackwiat, czarne podpalane, 27.05.2008, 9208/XVIII/08, PKR w przygotowaniu (Max z Domu Nauczyciela (Ch.Pl)-Elza Kanisowa Korekta), hod. Jacek Kwiatkowski, wł. Jacek Kwiatkowski 
203. CONNI Sotfine, czarne podpalane, 18.08.2008, 27397/II/08, PKR.I-62591 (TENNO von Farbenspile-ALEX Skilos), hod. Tadeusz Góralewicz, wł. Tadeusz Góralewicz 
204. CZACZA z Kojca Holan, czaprakowe, 18.07.2008, 7247/XIV/08, PKR.I-63448 (CH.PL SAXO z Kojca Holan-Olli von der Rangauhöhe), hod. Andrzej Holik, wł. Andrzej Holik 
205. DASCHA Tombo, czarne podpalane, 28.07.2008, 44226/VIII/08, I-63077 (MARKUS vom Status Quo-LINKA van de Zomerdijkslanden), hod. Tomasz Bogucki, wł. Tomasz Bogucki 
206. DASTI Animar, czarne podpalane, 18.07.2008, 10660/XXIV/08, PKR.I-62710 (TIMOTEY AVAX HOF-LESLI Animar), hod. Jan Ciechan, wł. Piotr Studziński 
207. DEBORAH Skilos Ar, czarne podpalane, 01.05.2008, 27592/II/08, PKR w przygotowaniu (TENNO von Farbenspiel-CLEO Robinson Park), hod. Artur Cichy, wł. Artur Cichy 
208. DIXI Mavic, czarne podpalane, 20.07.2008, 2991/XXVIII/08, PKR.I-63759 (ESKAN von Finkenschlag-VITA von Farbenspiel), hod. Adrian Dobrzański, wł. Piotr Dobrzański 
209. DONIA Tombo, czarne podpalane, 28.07.2008, 44225/VIII/08, PKR.I-63077 (MARKUS vom Status Quo-LINKA van de Zomerdijkslanden), hod. Tomasz Bogucki, wł. Tomasz Bogucki, Tomasz Sławski 
210. GINA Marco Carras, czarne podpalane, 14.07.2008, 5762/XXX/08, I-62926 (ROYAL Asarko Lordana-METAXA z Ostrofskiej Sfory), hod. Marek Wencel, wł. Przemysław Jędrysiak 
211. HEAVEN Perazma, czarne podpalane, 03.09.2008, PKR.I-71163 (Banderas du Domaine du Parc-Csilla Sarandon), hod. Martin Prouzek, wł. Michal Sasak 
212. Hylteland`s IBIS, czarne, 21.04.2008, S/38725/2008 (SCHH3 Kkl1 OBER V. BAD-BOLL-IPO1 Kkl1 TESSY z AGIRU), hod. Monika Zielinska, wł. Monika Zielinska 
213. ILANKA z Krzywego, czarne podpalane, 26.06.2008, 11373/XIX/08, I-62056 (Ilbo vom Holtkamper See-Hara vom Team Fiemereck), hod. Beata Kalisz, wł. Beata Kalisz, Szymon Mukalski 
214. JULA z Ulicy Prusa, czarne podpalane, 02.09.2008, 8273/VI/08, PKR.I-62527 (Max z Krywlan-Rena Ardelia), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek 
215. KESI Kamabeda, czaprakowe, 10.08.2008, 3564/XI/06, PKR w przygotowaniu (OTTO von Haus Yu-BIANKA Texa), hod. Dariusz Więckowski, wł. Dariusz Więckowski 
216. LANA vom Leithawald, czarne podpalane, 23.03.2008, SZ 2219561 (Godalis Tino-Kiara vom Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer, Marc Wisler 
217. MAFIA Adi, czarne podpalane, 24.03.2008, 2967/XXVIII/08, PKR.I-62449 (DUX de Cuatro Flores-AFRA Adi), hod. Mariusz Cichostępski, wł. Józef Stępień, Mariusz Cichostępski 
218. Brawos Bis (fci) MARYLA, czarne podpalane, 03.05.2008, 11453/XIX/08, PKR.I-62503 (Cedric v. Amur-Brawos Buffy), hod. Justyna Falkiewicz, wł. Justyna Falkiewicz 
219. PASJA Kalupus, czaprakowe, 05.07.2008, 80046/I/08, PKR.I-62542 (Nando vom Gollerweiher-Armi z Dobrego Kojca), hod. Magda Barjak, wł. Magda Barjak, Mary Louise Franklyn 
220. SAMANTA De Orse Mak Flaj Udalaj, czarne podpalane, 10.07.2008, RKF 2372931 (Oneal v. Antheus-Ranhi v. Baccara), hod. Petrowiczewa, wł. M.N. Moszkowa 
221. SISI Kabi, czarne podpalane, 06.06.2008, 79786I/I/08, PKR.I-62237 (NIKO KABI-CIRRA Z LINTICHU), hod. Sławomir Stelmach, wł. Sławomir Stelmach 
222. TAI-PEI Asarko Lordana, czarne podpalane, 10.05.2008, 18180/I/08, PKR.I-62618 (VEGAS DU HAUD MANSARD-WINONA Asarko Lordana), hod. Grzegorz Okrasa, wł. Agnieszka Lipińska 
223. TANITA Asarko Lordana, czarne podpalane, 10.05.2008, 43636/VIII/08, PKR.I-61850 (VEGAS du Haut Mansard-WINONA Asarko Lordana), hod. Grzegorz Okrasa, wł. Karol Chęciński 
224. TESSY v. Haus Galli, czarne podpalane, 20.05.2008, PKR w przygotowaniu (Irlo v. Holzheimer Linde-Frida v. Haus Galli), hod. Ondrej Jesenský, wł. Jozef Bugoš 
225. TIMI Garliavietis, czarne podpalane, 27.08.2008, DS/4881/08 (Yerom vom Haus Salihin-Horka aus Wattenscheid), hod. Rinaldas Janusaitis, wł. Rinaldas Janusaitis 
226. TRINITY Asarko Lordana, czarne podpalane, 10.05.2008, 4385/VIII/08, PKR.I-62223 (Vegas Du Haut Mansard-Winona Asarko Lordana), hod. Grzegorz Okrasa, wł. Grzegorz Okrasa 
227. TRIXI Woj-Bas, czaprakowe, 04.05.2008, 31831/XXII/08, PKR.I-62256 (QUEEKS Karanberg-ELEONORA Topolowy Zaułek), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Wojciech Pustelnik 
228. URMA Z Drozda Piasków, czarne podpalane, 04.09.2008, 8358/VI/08, PKR.I-63633 (Brek z Drozda Piasków-Doli z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski 
229. VISA Rodiaz, czaprakowe, 02.06.2008, 32040/XXII/08, PKR w przygotowaniu (KOSMOS Rodiaz-OXY Rodiaz), hod. Piotr Szkalski, wł. Piotr Szkalski 
230. WENDY vom Zellwaldrand, czarne podpalane, 01.07.2008, SZ 2226204 (Arex vom Haus Neoplantum-Madonna vom Zellwaldrand), hod. Ralf Wiesner, wł. Ralf Wiesner, Mirosław Tchorz 
231. WERA VOM KLOSTERMOOR, czarne podpalane, 02.07.2008, 80913/I/08, PKR.I-62903 (TYSON VOM KOTTERSBUSCH-HANNI VON DEM WALDGRABEN), hod. Bernhard Norda, wł. Henryk KieŁbasa 
232. WIKI Z Ostrowskiej Sfory, czarne podpalane, 07.07.2008, 5750/XXX/08, PKR.I-62850 (ARAK DE LA FERME MALGARE L`EAU-NOKIA Z OSTROWSKIEJ SFORY), hod. Krystian Jaśtak, wł. Krystian Jaśtak 
233. WILMA z Ostrowskiej Sfory, czarne, 07.07.2008, 5749/XXX/08, PKR.I-62849 (ARAK DE LA FERME MALGARE L'EAU-NOKIA z Ostrowskiej Sfory), hod. Krystian Jaśtak, wł. Dawid Skrzypek , Jaśtak Krystian 
234. WIZA vom Haus Tchorz, czarne podpalane, 24.04.2008, 25144/VII/08, PKR w przygotowaniu (Johny Walker vom Haus Tchorz-Franca vom Haus Tchorz), hod. Miroslaw Tchorz, wł. Mirosław Tchorz, Aleksandra Kozlowska 
235. ZIMBA vom Fichtenschlag, czarne podpalane, 14.03.2008, SZ 2216938 (VA Ingoods AGASSI-ZASKIA vom Fichtenschlag), hod. Marco Ossman, wł. Marco Ossman, Jacek Żydzik 

Klasa juniorów 


236. AFRA Marcelowa Sfora, czarne podpalane, 30.10.2007, 31414/XXII/07, PKR.I-61030 (ROBIN VON DER HOLZHEIMER LINDE-ENI Z RYBOJEDZKA), hod. Agnieszka Sławińska, wł. Agnieszka SŁawiŃska 
237. AKSIE Spod Gichty Fci PT-1, BH, czaprakowe, 15.10.2007, 4613/XXXVI/07, PKR.I-60745 (INDO Stary Samotar-DEBI Wierny Druh), hod. Adam Głowacki, wł. Agnieszka Głowacka 
238. AXA Wolf-max, czarne podpalane, 30.12.2007, 10159/XXIV/07, PKR.I-61210 (PAKOS Mavic-LESLI Animar), hod. Piotr Studziński, wł. Piotr Kulczyński 
239. BIENA Od Valdeza, czaprakowe, 21.10.2007, 4785/XXIX/07, PKR w przygotowaniu (Cando vom Steffen Haus-Brenda Buchwald-Schwedler), hod. Waldemar Koza, wł. Waldemar Koza 
240. CHEILA Z Agíru Bohemia BOB, CACIB, CAC, V1, czarne podpalane, 24.12.2007, CMKU/DS/67910/07 (Vegas du Haut Mansard-Caira Sarandon), hod. Sasák M., Uh. Brod, wł. Hana Sasáková 
241. COCA Nova Langfuhr, czarne podpalane, 14.09.2007, 43113/VIII/07, PKR.I-60569 (Wesley von Trafalga-Angie von Trafalga), hod. Paweł Dykowski, wł. Paweł Dykowski 
242. DEVI Artrox, czaprakowe, 01.03.2008, 32108/XXIX/08, PKR.I-62708 (RICO vom Altenberger Land-JANA V-Max), hod. Artur Dąbrowski, wł. Piotr Sawicki 
243. GALA Natus, czarne podpalane, 19.01.2008, 79916/I/08, PKR.I-62364 (Sirio della Real Favorita-Bakkara vom Frosten), hod. Paweł Michalski, wł. Paweł Michalski 
244. GERDA z Ulicy Prusa, czarne podpalane, 05.12.2007, 8169/VI/08, PKR.I-61713 (Sax z Krywlan-Tami z Krywlan), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek 
245. HERA z Ulicy Prusa, czarne podpalane, 15.01.2008, 8268/VI/08, PKR.I-61715 (Esko z Krywlan-Rena Ardelia), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek 
246. HOSTESS von der Grafenburg, czarne podpalane, 22.09.2007, SZ 2209946 (SAM von der Grafenburg-LEONIE von der Grafenburg), hod. Corinna Bähr, wł. Corinna Bähr, Tomasz Bogucki 
247. INGA Rus-Land PT, czaprakowe, 31.01.2008, 79050/I/08, PKR.I-61488 (VAX von der Kupferhalde-ROXI De-Marko), hod. Grażyna Ciesielska-Rudasz, wł. Monika Szczepaniak 
248. IOSY von Bad-boll, czarne podpalane, 01.03.2008, SZ-Nr.2214974 (OBER von Bad-Boll-PANIA dell Alto Pino), hod. Hans-Peter Rieker, wł. Hans-Peter Rieker 
249. IRA De-Marko, czaprakowe, 15.02.2008, 79326/I/08, PKR.I-61770 (SAXO z Kojca Holan-ABI De-Marko), hod. Marek Dmochowski, wł. Marek Dmochowski Przemysław Pałuba 
250. LIZA Wolf-Gang PT, czarne podpalane, 15.10.2007, 1779/XLVIII/07, PKR.I-60739 (DIGGER vom ELZMUNDUNGSRAUM-HANIA WOLF-GANG), hod. J. & I. Kajakowie, wł. Emilia Hyb 
251. NIKA Garliavietis, 18.09.2007, DS/4475/07 (Endrefalva Shanhay-Indi Garliavietis), hod. Rinaldas Janusaitis, wł. Rinaldas Janusaitis 
252. OLA Kalupus, czaprakowe, 26.12.2007, 79283/I/07, PKR.I-61725 (Cedric vom Amur-Ines Czar Podkowy), hod. Magda Barjak, wł. Magda Barjak Mary Louise Franklyn 
253. PERLA v. Haus Galli, czarne podpalane, 10.11.2007, PKR w przygotowaniu (Cando v. Stefen Haus-Frida v. Haus Galli), hod. Ondrej Jesenský, wł. Michaela Jesenská 
254. RITA v. Haus Galli, czarne podpalane, 09.01.2008, 12654/IV/08, PKR.I-62191 (IRLO v.Holzheimer Linde-VANDA Sorex), hod. Ondrej Jesensky, wł. Paweł Błoński 
255. RITA Mavic Poland, czaprakowe, 31.12.2007, 80140/I/07, PKR.I-62581 (FLICK v. Haus Galli-IKA v. Farbenspiel), hod. Adrian Dobrzański, wł. Magda Bak, Anna Mielnikiewicz 
256. ROMA Z Kojca Elbikame, czarne, 25.02.2008, 7154/XIV/08, PKR.I-62608 (Xeno von Elzmundungsraum-Renee z Kojca Elbikame), hod. Marek Bachórz, wł. Łukasz Furgał 
257. ROTKAPPCHEN zur Worringer Rheinaue, czarne podpalane, 11.11.2007, 81376/I/07, PKR I-63516 (Immo von der Werther-Muhle-Venus zur Worringer Rheinaue), hod. Bruno Itter, wł. Monika Szczepaniak 
258. SANDRA Vitaxis Zw.Rasyx2,CWC., czaprakowe, 20.01.2008, 68129/OOO/08 (Zw.Św.VEGAS du HAUT MANSARD-Champ.Warinka Vitaxis), hod. Fiala Vitezslav, wł. Opozda # Reuter 
259. SANDRA Stary Samotar, czarne podpalane, 13.11.2007, 13368/XV/07, PKR.I-62011 (CANDO v. Steffen Haus-RONJA v.d. Holzheimer Linde), hod. Jan Gecelovsky, wł. Bernard Famuła 
260. TAJGA De-Bes, czarne, 02.01.2008, 24696/VII/08, PKR.I-61562 (KKL1,IPO2 Kastor v. Holtkämper Hof-KKL1, IPO1 Negra De-Bes), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Ryszard Kłapkowski, Patrycja Einfalt 
261. TOSCA Anarex, czaprakowe, 31.12.2007, 7006/XXIX/07, PKR.I-62077 (KAI von DER Luisenstrase-LESKA ANAREX), hod. Wanda Stanek, wł. Andrzej Romanski 
262. TYZA Adi, czarne podpalane, 24.11.2007, 2955/XXVIII/07, PKR.I-62024 (RITMO von ARLET-FLORA z Brzeskiego Ogrodu), hod. Mariusz Cichostępski, wł. Mariusz Cichostępski 
263. VARINA Vom Farbenspiel PT IPO 1, czarne podpalane, 12.01.2008, 2998/XXVIII/08, PKR.I-63850 (Zamp vom Thermodos-Yaska vom Farbenspiel), hod. Erwin Wieser, wł. Piotr Dobrzański 
264. VIANA Tensor IPO1, Koerkl.1, czarne podpalane, 08.12.2007, 78746/I/07, PKR.I-61163 (SchH3 V5(BSZS) *SONY des Jardins du Peyrou-IPO2 V(BSZS) VA1(PL) *WILMA Tensor), hod. Joanna I Adam Domańscy, wł. Agata Niemyska-Buczek 
265. VINETA-VENDETTA Tensor IPO1 Ch.Mł. Pl., czarne podpalane, 08.12.2007, 12799/IV/08, PKR.I-60777 (Ch.F SchH3 SONY de Jardins du Peyrou-Ch.Pl., Ch.Mł.Pl., Zw. Św. Mł., Zw. Kl. IPO2 WILMA Tensor), hod. Joanna I Adam Domańscy, wł. Agnieszka Tiahnybok 
266. ZYTA Leśna Opatowska IPO 1, czarne podpalane, 10.09.2007, 5525/XXX/07, PKR.I-60536 (ROYAL ASARKO LORDANA IPO 1-AFRA LEŚNA OPATOWSKA IPO 1 ZVV1 KORKLASSE 1), hod. Ryszard Marczak, wł. Ryszard Marczak 
267. ŻURA Advil, czarne podpalane, 07.02.2008, 68271/XXX/08, PKR.I-68271 (KANTO VITAXIS-RUFI ADVIL), hod. Petr Adamcik, wł. Petr Adamcik 

Klasa otwarta 

268. AFERA Kamabeda, czarne, 22.07.2007, 79378/I/07, PKR.I-61832 (Max Kamabeda-Nora Kamabeda), hod. Dariusz Więckowski, wł. Katarzyna Chonchera 
269. ALFA Swarzędzka Dolina, czaprakowe, 20.08.2007, 44068/VIII/08, PKR.I-62694 (ROYAL Asarko Lordana-AZJA Swarzędzka Dolina), hod. Władysław Paprocki, wł. Zbigniew Sumowski 
270. AMELIE v. Wiesenring, czarne podpalane, 02.07.2006, SZ 2184147 (Ilbo v. Holtkamper See-Ama v. Haus Yu), hod. Niemcy, wł. Drozdowa 
271. ANNIE vom Farbenspiel PT IPO 1, czarne podpalane, 03.06.2005, 2895/XXVIII/05, PKR.I-59256 (Orbit vom Huhnegrab-Amy von der Klosterhutte), hod. Erwin Wieser, wł. Piotr Dobrzański 
272. BESSY z Rokoli PT, czarne podpalane, 28.12.2006, 2942/XXXVIII/06, PKR.I-59271 (NERO Z WESELSKIEJ ZAGRODY-XANDY Z AGIRU), hod. Aleksandra Przysowa, wł. Aleksandra Przysowa 
273. BETA Toruńska Sfora IPO 1, czarne podpalane, 05.03.2005, 8702/XVIII/05, PKR.I-58839 (Quirin von Hochmoor SchH 3 VA5-Saba Toruńska Sfora IPO 1 ChPl), hod. Robert Ossowski, wł. Zbigniew Semik 
274. BRENDA Buchwald-Schwedler, czaprakowe, 13.08.2005, 6077/XXIX/05, PKR.I-59644 (Nevil van Contra-Tina v. Haus Galli), hod. Leo Zilla, wł. Waldemar Koza 
275. BRITTA Nova Club, czarne podpalane, 04.10.2006, 8790/XVIII/06, PKR.I-59693 (ROYAL Asarko Lordana-LENA z Domu Nauczyciela), hod. Grzegorz Polasik, wł. Marcin Adamczewski 
276. CORA Toruńska Sfora, czarne, 16.04.2006, 10677/XXIV/06, PKR.I-58112 (QEEKS KARANBERG-Trixi Dlha Roven), hod. Robert Ossowski, wł. Wojciech Jeżewski 
277. DEMI OY'A, czarne podpalane, 08.04.2003, 8481/XXIV/03, PKR.I-52228 (HARKO Hartis Bohemia-JOSCHI Union), hod. Józef Siudem, wł. Edward Turowski 
278. DIANA Jarkowski Dwór, czarne podpalane, 25.06.2007, 26573/II/07, PKR.I-60057 (Xavair vom Christinen Brunen-Renni Manepo Ideal), hod. Opozda Jarosław, wł. Anna Nowicka 
279. EMMA Topolowy Zaułek, czarne podpalane, 05.11.2005, 74573/I/05, PKR.I-57222 (SOLO vom Team Fiemereck-KLARISSA vom Fiemereck), hod. P. Dromirecki, wł. Maria Biedrzycka 
280. ENDREFAIVA MANSERATTA, czarne podpalane, 03.03.2007, SZ 2198760 (IDOL V. HOLTKAMPER HOF-VEONA V. NOORT), hod. E. L. JUTOW, wł. E. ZAKHAROVA 
281. HECA Szklana Grota, czarne podpalane, 03.01.2006, 2917/XXXVIII/06, PKR.I-58974 (Pico z Kojca Elbikame-Celina Szklana Grota), hod. Antoni Gąsior, wł. Andrzej Byszewski 
282. HEXI Vincentus, czaprakowe, 01.03.2007, 9971/V/07, PKR.I-60578 (SCOTT aus AGRIGENTO-RATA z FOlINKU), hod. Zygmunt Jarkowski, wł. Zygmunt Jarkowski 
283. HOSSA Woj-bas, czaprakowe, 03.05.2007, 31109/XXII/08, PKR.I-60409 (QUEEKS Karanberg-Zw.Euro, Zw.Pl, IntCh, ChPl, IPO2 RITA Woj-Bas), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Karolina Kubiak 
284. LAWA Animar BH,PT, czarne podpalane, 07.10.2006, 3190/XXXVIII/06, PKR.I-60486 (SEBOR van Noort-FANTA Animar), hod. Zbigniew Grzesiak, wł. Wojciech Związek 
285. LAWA Adi, czarne podpalane, 08.05.2007, 27866/XXVIII/07, PKR.I-61217 (YUKON vom Klostermoor-REDA Adi), hod. Mariusz Cichostępski, wł. Mariusz Cichostępski 
286. MEGI Stary Samotar, czarne podpalane, 28.10.2006, 2230/XXXIII/2006, I-59326 (YUKON v. Klostermoor-BAKAI-BATOR QUINNIE), hod. Jan Gecelovsky, wł. Andrzej Woda 
287. MIKY v. Haus Galli, czarne podpalane, 26.04.2007, PKR w przygotowaniu (Ray v. Fichtenschlag-Dyxy v. Haus Galli), hod. Ondrej Jesenský, wł. Michaela Špitková 
288. NIPSU Meryka, czaprakowe, 17.06.2006, 3461/XI/06, PKR.I-61357 (Lesko Dlha Roven-Meryka Kamabeda), hod. Jarosław Miłkowski, wł. Marzenna Lemiec-Brzóska 
289. RONIJA Stary Samotar, czaprakowe, 18.06.2007, NJ/9034/07 (JELO STARY SAMOTAR-HERA STARY SAMOTAR), hod. Jan Gecelovsky, wł. Dariusz Majewski 
290. TEQUILA Asarko Lordana, czarne podpalane, 10.07.2007, 43244/VIII/07, PKR.I-60865 (Scott aus Agrigento-Morfina Asarko Lordana), hod. Grzegorz Okrasa, wł. Grzegorz Okrasa 
291. TOGA Rodiaz, czaprakowe, 10.04.2007, 31133/XXII/07, PKR.I-60433 (PAKROS d'Ulmental-NOMI Rodiaz), hod. Piotr Szkalski, wł. Piotr Szkalski 
292. ZENA von Der Sandsteinkuste, czarne podpalane, 23.05.2007, 27757/II/07, PKR.I-63618 (,Ouantum vom Fimerec-,Wiggi vom Bauchofer Land), hod. Edmung Gappa, wł. Jarosław Opozda 

Klasa użytkowa 


293. ANIKA vom Monchberg SchH1 Kkl.1, 23.10.2005, 7160/XIV/05, PKR.I-62491 (Puma Monchbrau-Esta Monchbrau), hod. Werner Hagmaier, wł. Jacek Pazdan 
294. BAJKA Kamabeda IPO1, czaprakowe, 18.11.2006, 3362/XI/06, PKR.I-59501 (MAX Kamabeda-ARIKA Habart), hod. Dariusz Więckowski, wł. Magdalena Atiah 
295. BAKKARA vom Frosten, czarne podpalane, 01.08.2004, 73634/I/04, PKR.I-I56166 (Asko Garliavietis-Hara vom Team Fimerereck), hod. Z. Shkliarova, wł. Paweł Michalski 
296. BAXI Artrox IPO1 Kkl.1, czaprakowe, 24.02.2007, 6360/XXIX/07, PKR.I-60012 (ARKO VOM BUTJENTER LAND-JANA V-Max), hod. Artur Dąbrowski, wł. Artur Dąbrowski 
297. BISTA Z Mareckiego Stawu Ch. PL, IPO 2, Kkl 1, czaprakowe, 01.06.2006, 75705/I/06, PKR.I-58378 (Ch.PL. IPO 1, Kkl 1a, VAX v.d. Kupferhaelde-IPO 1 OPRAH De- Marko), hod. Andrzej Formicki, wł. Andrzej Formicki 
298. DORA Morrales, czarne podpalane, 23.02.2007, 608/XLIX/07, PKR.I-60005 (CH. PL. YUKON von Klostermoor-AIGILA Morales), hod. Artur Zygulski, wł. Artur Zygulski 
299. EVEE V-Max IPO I, Ch.PL., czaprakowe, 15.12.2006, 32110/XXII/06, PKR.I-59341 (RICO vom Altenberger Land-HANA V-Max), hod. Zdzisław Boratyn, wł. Mariusz Kowalski 
300. FEGA De-Bes KKL 1, IPO 2, czarne podpalane, 03.11.2005, 23403/VII/05, PKR.I-57026 (KKL1,IPO2 Kastor v. Holtkämper Hof-KKL1, IPO1 Jalka De-Bes), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Ryszard Kłapkowski, Patricia Einfalt 
301. GANJA Equus, czaprakowe, 09.12.2006, 7598/XX/06, PKR.I-58917 (SONAR Woj-Bas-Farina Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Joanna Filipecka 
302. JANA aus Agrigento CH.PL. Kkl1 IPO1, czaprakowe, 27.11.2005, 23432/VII/05, PKR.I-57353 (V6 IDOL vom Holtkaemper Hof-SG2 NENNI aus Agrigento), hod. Leonhard Schweikert, wł. Wiktor Kowalski 
303. JERA vom Haselhof SchH 1, czarne podpalane, 14.06.2004, SZ/2146052 (Yaro vom Fiemereck-Quaifa vom Fiemereck), hod. R. Kass, wł. Wjaczeslaw Werbicki 
304. KIM vom Lichtetal Ch.PL, czarne podpalane, 10.05.2007, 10345/XXIV/07, PKR.I-62110 (XENO VOM ELZMUNDUNGSRAUM-FINA VOM LICHTETAL), hod. Steffi Kulbel, wł. Zygmunt Miazek 
305. LARA Riwal Hof ZVV1, czarne podpalane, 16.12.2006, CMKU 63508, PKR.I-56008 (DUX v. JABORA-HOLLY SCHREIDON), hod. Ivan Žíla 
306. OLLY Z Kojca Holan SchH1, Kkl.1, czaprakowe, 16.02.2006, 6463/XIV/06, PKR.I-57472 (ORBIT vom Hühnegrab-SABA z Kojca Holan), hod. Andrzej Holik, wł. Andrzej Holik 
307. SAMANTA Z Agiru Bohemia, czaprakowe, 01.11.2003, 2586/38/03, PKR.I-54170 (Janos v.d. Noriswand-Tosca Hartis CS), hod. Sasak Michał, wł. Paweł Magdziarz 
308. SIANA Dlhá Roveň SVV1, AD, Kkl.1, czarne podpalane, 05.06.2007, SKJ/55339/07, PKR.I-55339 (WISKY Dlhá Roveň-JERIKA Dlhá Roveň), hod. Albin Majsniar, wł. Wojciech Skoneczny 
309. SIGMA Rodiaz CHP, IPOI, czarne podpalane, 25.09.2006, 30604/XXII/06, PKR.I-58971 (REAL Asarko Lordana-HANCA von der Holzheimer Linde), hod. Piotr Szkalski, wł. Radosław Namyślak 
310. TESSY z Agiru Bohemia IPO1 , Kkl1, czarne, 23.08.2004, CMKU/DS54127/04 (SCHH3 Kkl1 FRITZ v. Farbenspiel-SVV1 Kkl1 ANITA z Agiru Bohemia), hod. Sasak Michal, wł. Kinga Żmigrodzka, BOGUSZÓWKA 2, 31579 KRAKÓW, Polska, Dirk Wortmann 
311. ULI z Krywlan IPOI Kkl.1, czarne podpalane, 21.03.2005, 5841/XXIX/05, PKR.I-56685 (Dux De Cuatro Flores-Finka z Krywlan), hod. Jarosław I Ryszard Gesinowski, wł. Tomasz Blukacz 
312. XALY Z Agiru Bohemia VA AD ZVV1 Kkl1, czarne podpalane, 12.11.2006, PKR.I-58918 (Pakros d Ulmental-Kessy z Agiru Bohemia), hod. Michal Sasak, wł. Ondrej Michal Chromek Sasak 
313. XARA Z Agiru Bohemia VA SVV1 Kkl1, czarne podpalane, 12.11.2005, PKR.I-58915 (Pakros d Ulmental-Kessy z Agiru Bohemia), hod. Michal Sasak, wł. Martina Michal Drilickova Sasak 
314. YASKA vom Farbenspiel SchH 1 IPO 1 Korkl.1, czarne podpalane, 23.08.2004, 2999/XXVIII/04, PKR.I-63851 (Pakros d Ulmental-Bienchen von Tronje), hod. Erwin Wieser, wł. Piotr Dobrzański 
315. ZAMBI vom Leithawald IPO3 SchH3 Kkl.1, czarne podpalane, 03.10.2006, SZ 2195281 (Nicos Leithawald-Shila vom Leithawald), hod. Erich Ehrenhofer, wł. Erich Ehrenhofer 

Klasa championów 

316. CORA Adi Ch.PL,IPO I, czarne podpalane, 02.02.2004, 2856/XXVIII/04, PKR.I-54539 (PAKS Mavic-DORA Adi), hod. Mariusz Cichostępski, wł. Janusz Głuch 
317. KORA Stary Samotar Ch.PL, IPO1, czaprakowe, 19.07.2004, 9265/V/04, PKR.I-56974 (NEWIL VAN CONTRA-WINI SAMOTAR), hod. Jan Gecelovsky, wł. Dariusz Majewski 
318. LESLI Animar, czaprakowe, 12.04.2005, 10661/XXIV/05, PKR.I-56907 (Kanto von der Luisenstrabe-Fanta Animar), hod. Jan Ciechan, wł. Piotr Studziński 

Klasa weteranów 

319. ANSCHY Equus Ch.PL, Mł.Ch.PL, czaprakowe, 31.05.2000, 20197/VII/00, PKR.I-37795 (WIM vom Noricum-ORKANA z Kojca Coli), hod. Aneta Bilińska, wł. Aneta Bilińska 
320. HONDA z Winowskiej Doliny, czarne podpalane, 01.03.1999, 11335/XV/99, PKR.I-34792 (ANTON-FLORYDA), hod. Ewa Florek, wł. Stanisław Bonczyński

Copyright & design by daltonptojekty2002-